Jump to content
honda55551

Βίντεο έπος για τους διανομείς.Μπράβο στα παιδια

Recommended Posts

τρομεροι !! παρα πολυ καλοφτιαγμενο βιντεακι !!! και πολυ αληθινο ξερουν οσοι το δουλεψαν το κουτι ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Βεβαια,καλα τα λεει το βιντεακι επι σοβαρου και με χιουμορ αλλά εχουν και τα "-' και τα παιδια πακεταδες...

Κρανη ανυπαρκτα στην πλειοψηφια,ταχυτητες χωρις αυριο και επικινδυνοι ελιγμοι "Ο Χριστος κ η Παναγια",κινηση σε μονοδρομους πολλακις...δεν παιζει δικαιολογια παιδια "θα με απολυσει" διοτι αν βαζεις την ασφαλεια σου και την ασφαλεια ολων γυρω πανω απο την εργασια τοτε υπαρχει θεμα...

Ναι στο μπουρμπουαρ,ναι στην δυσκολια της δουλειας,ναι στην αναγκη,ναι ναι ναι σε πολλα(εχω δουλεψει τη δουλεια για καποια χρονια)αλλά με προϋποθεσεις για να μιλαμε επι σωστης βασης.:)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

''To πουρμπουάρ δεν είναι πόλη της γαλλίας''.

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

Ερεεεε 3 χρόνια delivery στα Γιάννενα, τι τράβηξα... Βγαίναν φράγκα πάντως, όχι αστεία!

Ρε σεις, αυτός που βγαίνει από το αμάξι, και καλά να τον δείρει, ο οδηγός, δεν είναι ο υπέρτατος μεγιστάνας των Νιντζα;

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε σεις, αυτός που βγαίνει από το αμάξι, και καλά να τον δείρει, ο οδηγός, δεν είναι ο υπέρτατος μεγιστάνας των Νιντζα;

πανίσχυρος ρει!

Τροποποιήθηκε από τον warlock9_0

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βεβαια,καλα τα λεει το βιντεακι επι σοβαρου και με χιουμορ αλλά εχουν και τα "-' και τα παιδια πακεταδες...

Κρανη ανυπαρκτα στην πλειοψηφια,ταχυτητες χωρις αυριο και επικινδυνοι ελιγμοι "Ο Χριστος κ η Παναγια",κινηση σε μονοδρομους πολλακις...δεν παιζει δικαιολογια παιδια "θα με απολυσει" διοτι αν βαζεις την ασφαλεια σου και την ασφαλεια ολων γυρω πανω απο την εργασια τοτε υπαρχει θεμα...

Ναι στο μπουρμπουαρ,ναι στην δυσκολια της δουλειας,ναι στην αναγκη,ναι ναι ναι σε πολλα(εχω δουλεψει τη δουλεια για καποια χρονια)αλλά με προϋποθεσεις για να μιλαμε επι σωστης βασης.:)

δεν είμαστε ολοι έτσι!κράνος πάντα(από τότε που έβαλα μυαλό τουλάχιστον),ταχύτητες?80 πιάνει το dy50 μου :crazy:

Σοβαρά όμως,ξερετε πόσοι παραπονιούνται ότι τρέχουν οι ντελιβεράδες και σκοτώνουν κόσμο ενώ παράλληλα αν αργήσει 5 λεπτά η παραγγελία παίρνουν τηλέφωνο και κάνουν παράπονα ακόμα και αν βρέχει?

ΥΓ.δε στη λέω,κατα βάση συμφωνώ με ότι είπες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν είμαστε ολοι έτσι!κράνος πάντα(από τότε που έβαλα μυαλό τουλάχιστον),ταχύτητες?80 πιάνει το dy50 μου :crazy:

Σοβαρά όμως,ξερετε πόσοι παραπονιούνται ότι τρέχουν οι ντελιβεράδες και σκοτώνουν κόσμο ενώ παράλληλα αν αργήσει 5 λεπτά η παραγγελία παίρνουν τηλέφωνο και κάνουν παράπονα ακόμα και αν βρέχει?

ΥΓ.δε στη λέω,κατα βάση συμφωνώ με ότι είπες.

Για χλέπες όσοι κάνουν κάτι τέτοιο. Ωραίο βιντεάκι κατά τ άλλα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

χεχε...καλη φαση ! ....και οι στοίχοι μ αρεσαν πολυ! ...μπραβο τους!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

χρόνια στο επάγγελμα και περα απο το χιούμορ του βίντεο αυτά που λέει δεν ειναι ούτε η μισή περίληψη

εγώ δουλεύω με το χτ (ναι για αυτό το αγόρασα αρχικά) και τουλάχιστον επειδή ειναι λίγο ποιο θηρίο από ενα παπί με προσέχουν λιγο παραπάνω

αλλά σε ολους τους διανομείς θεωρώ αδικαιολόγητα:

να μην φοράνε κράνος (τόσες ώρες στο δρόμο είσαι, εγώ πάντα το φοράω και δεν με δυσκολεύει πουθενά)

να μην έχουν φώτα (αφού δουλεύεις παρε μια λάμπα 2 ευρό έχει)

να μην έχουν ασφάλεια στο παπί (ουδέν σχόλιο)

και θεωρώ αδικαιολόγητες συμπεριφορές πελατών στους διανομείς:

άργησε η πίτσα, (δεν φταίω εγώ, απο την στιγμή που θα την παραλάβω το αργότερο σε 5' θα έχω φτάσει)

δεν εχει απόδειξη (και τι θέλεις να σου κάνω εγω αφού δεν κόψανε? οτι μου δίνουν σου φέρνω)

μην κάνεις φασαρία γατι είναι 12.00μμ (να μην παραγγελνες τέτοια ώρα)

ρέστα από 100ρικο για 6ε παραγγελία (σπάνιο αλλά υπάρχει)

λέμε οτι κλείνουμε 12.00 γιατί παίρνεις 12.10 εγω τι ωρα νομίζεις φύγω απο το μαγαζί χωρίς να το πληρωθώ?

Τροποποιήθηκε από τον jpn_sakis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

χρόνια στο επάγγελμα και περα απο το χιούμορ του βίντεο αυτά που λέει δεν ειναι ούτε η μισή περίληψη

εγώ δουλεύω με το χτ (ναι για αυτό το αγόρασα αρχικά) και τουλάχιστον επειδή ειναι λίγο ποιο θηρίο από ενα παπί με προσέχουν λιγο παραπάνω

να μην φοράνε κράνος (τόσες ώρες στο δρόμο είσαι, εγώ πάντα το φοράω και δεν με δυσκολεύει πουθενά)

άργησε η πίτσα, (δεν φταίω εγώ, απο την στιγμή που θα την παραλάβω το αργότερο σε 5' θα έχω φτάσει)

δεν εχει απόδειξη (και τι θέλεις να σου κάνω εγω αφού δεν κόψανε? οτι μου δίνουν σου φέρνω)

λέμε οτι κλείνουμε 12.00 γιατί παίρνεις 12.10 εγω τι ωρα νομίζεις φύγω απο το μαγαζί χωρίς να το πληρωθώ?

πολυ σωστα τα λες φιλε! + οταν εισαι τοσες ωρες πανω στο μηχανακι οι πιθανοτητες για καποιο τροχαιο αυξανονται! αρα καλυτερα να εισαι προβλεπε και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο( τροπος του λεγειν) παρα να εισαι συνεχεια εκτεθειμενος..καποια στιγμη θα γινει η στραβη..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

+1 απο μενα, τα λες πολυ ωραια!

Επισης βαλε ενα ονομα στο κουδουνι ρε φιλε δεν ειμαι η πυθια

αααα οχι φιλε το νεο 5ευρο που σου δινω δεν ειναι πλαστο :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τόση ώρα βίντεο και τα μισά κακά λέει... Επίσης πάνε οι "καλές" εποχές του πακετά όπως αναφέρθηκε προηγουμένως... Τα μισά που βγάζεις πάνε στο μηχανάκι για συντήρηση και βενζίνη...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θέμα αυτό ειναι χιουμοριστικού χαρακτήρα...

Αν θέλετε να συνεχίσετε παρι θέματος διανομής εδω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα