Jump to content

Recommended Posts

Κατά πάσα πιθανότητα Γιώργαρε!!

Άλλωστε η διαδικασία έχει κόστος (σχεδόν) μηδέν και λίγο χρόνο από τη ζωή σου.

Δοκίμασε! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

-Παιδες με λαστιχο 2.50 πισω και αναρτησεις πετρα θα εχω προβλημα με τις λακουβες? θα μου στραβωσει η ζαντα? Ή δεν θα γλιτωσω τελικα τα λεφτα για καινουριες αναρτησεις?...(μονος μου παντα δεν παιρνω δικαβαλο).

-Ακομα η μαμα πισω αναρτηση του σουπρα ειναι 35cm? Αυτη απο το ιννοβα ιντζεξιον μπαινει σε σουπρα? γιατι βλεπω τα ιννοβακια εχουν πενα αναρτησεις πολυ μαλακες και αφου δεν παιρνω ποτε 2ο ατομο θελω κατι μαλακο.

-Ευχαριστω εκ των προτερων . :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια για να νοικιάσω σκούτερ ή γουρούνα σε νησί χρειάζεται να έχω πέρα από διπλωμα κάποια συγκεκριμένη ηλικία;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια για να νοικιάσω σκούτερ ή γουρούνα σε νησί χρειάζεται να έχω πέρα από διπλωμα κάποια συγκεκριμένη ηλικία;

Νομίζω ότι μόνο με δίπλωμα κάνεις την δουλειά σου. Πάρε ένα τηλέφωνο σε ένα τυχαίο γραφείο ενοικιάσεων σε ένα νησί να ρωτήσεις. (πχ 2892045797 που είναι στη περιοχή μου)

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν θυμάμαι καλά για αυτοκίνητο πρέπει να είσαι πάνω από 23 και να έχεις τουλάχιστον 2 χρόνια το δίπλωμα.Αλλά ο καθένας έχει τα δικά του όρια καλύτερο βέβαια είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο. Το παραπάνω που αναφέρω είναι το τυπικό της υπόθεσης, αλλά πολλοί σου νοικιάζουν και κάτω από τα όρια εάν είσαι.

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατί οι φωτογραφίες στις υπογραφές, σε μερικά μέλη δεν φαίνονται, όπως τον από πάνω μου. Και εγώ το πρωί έτσι ήμουν και αναγκάστηκα να την ξαναβάλω. Και σε άλλα φόρουμ το ίδιο....

Μπας και μας κόλλησαν κάνα ιό οι Χοντάκηδες????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λόγω hotlinking.......καλά λέμε έχω βαρεθεί το να λέω, γράφω κλπ

Γιατί πολύ απλά δεν την ανέβασε σε κάποιο site φιλοξενίας φωτογραφιών αλλά βρήκε κάπου την φώτο και έβαλε το link κατευθείαν από το site που την είδε.

Έτσι ο ίδιος την βλέπει γιατί έχει αποθηκευτεί στην μνήμη του φυλλομετρητή του και δεν μπορεί να καταλάβει ότι οι υπόλοιποι δεν την βλέπουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λόγω hotlinking.......καλά λέμε έχω βαρεθεί το να λέω, γράφω κλπ

Γιατί πολύ απλά δεν την ανέβασε σε κάποιο site φιλοξενίας φωτογραφιών αλλά βρήκε κάπου την φώτο και έβαλε το link κατευθείαν από το site που την είδε.

Έτσι ο ίδιος την βλέπει γιατί έχει αποθηκευτεί στην μνήμη του φυλλομετρητή του και δεν μπορεί να καταλάβει ότι οι υπόλοιποι δεν την βλέπουμε.

Ρε τρελέ, η δικιά μου φωτογραφία που εξαφανίστηκε το πρωί, δεν την είχα βρει στο νετ. Εγώ την τράβηξα και την είχα βάλει στο imageshack νομίζω....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ μίλαγα για την φωτογραφία της υπογραφής του από πάνω σου στο ποστ που έκανες.

Για την δικιά σου φταίει το imagesuck και μόνο.....και είναι ένας από του πολλούς λόγους που δεν το προτιμώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν το έκανες μέσω του imageshack κανονικά όχι, αν το έκανες με εξωτερικό πρόγραμμα και την ξανα-ανέβασες τότε αλλάζει το link όπως είναι φυσικό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

[...]

Εσύ,μικρός,πρέπει να διάβαζες πολύ RAM.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άσε Νίκο!!

Του είχαν πει να πάει για Ram και ο τράγος άκουσε Μαμ.

Τη συνέχεια την ξέρεις :lol: :tooth:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ποιο RAM αυτά είναι μοντέρνα, εγώ έγραφα προγράμματα για τις κεντρικές σελίδες στο PIXEL χα,χα,χα :crazy:

• Like 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είδα μια κηλίδα λάδι κάτω από την μηχανή μετά από ταξίδι 220χλμ είναι κάτι ανησυχητικό; ή δεν δίνω σημασία;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δώσε σημασία και δες από που προέρχεται. Η τελευταία κηλίδα λάδι που είχα δει στο ΤΑ προερχόταν από το αμορτισέρ, και σήμαινε...σέρβις με αλλαγή λαδιών, μιας και μέσα σε λίγο διάστημα είχε χάσει αρκετό λαδάκι η ανάρτηση.

Ψάξου να εντοπίσεις την αιτία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είδα μια κηλίδα λάδι κάτω από την μηχανή μετά από ταξίδι 220χλμ είναι κάτι ανησυχητικό; ή δεν δίνω σημασία;

Δώσε σημασία και δες από που προέρχεται. Η τελευταία κηλίδα λάδι που είχα δει στο ΤΑ προερχόταν από το αμορτισέρ, και σήμαινε...σέρβις με αλλαγή λαδιών, μιας και μέσα σε λίγο διάστημα είχε χάσει αρκετό λαδάκι η ανάρτηση.

Ψάξου να εντοπίσεις την αιτία.

σωστα,σκουπισε καλα με καθαρο πανι κ βαλε απο κατω ενα καθαρο χαρτονι (μεγαλος ρουφιανος το ατιμο).ασε την μοτο για ενα βραδυ μετα απο καποια μετακινηση κ δες...ολο κ κατι θα βρεις...

δεν πιστευω να λαδωσες αλυσιδα πριν... κ κυνηγαμε φαντασματα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είχα λαδώσει αλυσίδα χθες το απόγευμα και μέχρι σήμερα τι πρωί ήταν παρκαρισμενη.Σήμερα το πρωί ξεκίνησα από Θεσσαλονίκη και κατέβηκα Βόλο. Πήγα για καφεδάκι και όταν γύρισα είδα μια κηλίδα λάδι κάτω από την μηχανή.

Χθες συμπλήρωσα 100ml που ήθελε.

Αυτά!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είχα λαδώσει αλυσίδα χθες το απόγευμα και μέχρι σήμερα τι πρωί ήταν παρκαρισμενη.Σήμερα το πρωί ξεκίνησα από Θεσσαλονίκη και κατέβηκα Βόλο. Πήγα για καφεδάκι και όταν γύρισα είδα μια κηλίδα λάδι κάτω από την μηχανή.

Χθες συμπλήρωσα 100ml που ήθελε.

Αυτά!

ισως να ειναι απο το λαδι που πεταξε σε διαφορα σημεια η αλυσιδα κατα την περιστροφη της κ μολις σταματησες λογω θερμοκρασιας ψιλοεσταξε.

τα 100ml λαδι τα εχεις συμπληρωσει ξανα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Την μηχανή την αγόρασα πριν χίλια χλμ. Της έκανα σέρβις τότε.Και είπα πριν ξεκινήσω να κοιτάξω τα λάδια στον μηχανικό μου και μου είπε ότι θέλει 100 ml. Και ότι δεν είναι τίποτα ανησυχητικό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχε τον νου σου μήπως στα πέταξε από το καπάκι του μπροστινού γραναζιού.

Εκεί μέσα έχει μαζέψει κάτι κιλά λιπαντικό αλυσίδων και άμα ζεσταθεί καλά μπορεί να στάξει από εκεί, κοινώς τίποτα το ανησυχητικό.

Την έχω πάθει :blush2: οπότε το άνοιξα και το έκανα λαμπίκο.

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...