Jump to content

Recommended Posts

Little problem...

Η νεκρα δεν μπαινει καλα, ειναι καπως σκληρη και θελει κανα 2-3 φορες πατημα...Τι μπορει να φταιει? :blink:

Εγω που το ειχα παθει ειχε θεμα η ντιζα του συμπλεκτη, ειχε χαλαρωσει λιγακι και δεν απομονωνε καλα. Αν ειναι αυτο, απλως σφιξε την λιγακι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους.....Την άλλη τρίτη λογικά θα έχω στα χέρια μου το kymco Jetix 125cc και έχω δυο ερωτήσεις:

1ον:Πως γίνεται ένα καλό στρώσιμο?(Από ότι με έχουν πει θέλει χαμηλές στροφές-χιλιόμετρα,δεύτερο άτομο καθόλουκαι συνεχείς στάσεις για να κρυώνει η μηχανή)

και

2ον:Έχετε να προτείνεται κάποια καλή εξάτμιση?(Είμαι ανάμεσα σε protech και yoshi)το budget μου είναι γύρο στα 150-250 ευρώ

Ελπίζω να μην σας κούρασα με τις ερωτήσεις μου :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κάτι από "τεχνολογία" ρε παίδες.

1 από που μπορώ να βλέπω free online ταινίες από την νέα μου τηλεόραση? (Θέλω δοκιμασμένη απάντηση αν γίνεται). Μου είχε πει φίλος ένα site το οποίο σε γύρναγε στο utube για ταινία αλλά δεν το θυμάμαι καθόλου..

2 Μπορώ άραγε να κάνω επέκταση της μνήμης της τηλεόρασης μου? Ρωτώ διοτί όταν πατώ full screen σε ένα βίντεο το κόβει λόγω πλήρης μνήμης όπως και μου γράφει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σε ποιο μοτομαγαζο μπορω να βρω αναπαυτικα grips;;με κουραζουν παρα πολυ τα χερια μου!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και ποιες χρονιές έβγαιναν ; ένα που θέλω να πάω να δω αύριο έχει πρώτη άδεια στην Ελλάδα το '99

'93 μεχρι και '99 αυτη η γενια , συγκεριμενα για το Raid δε το ξερω αλλα μετα το '99 ως μοντελο '00 μεχρι που σταματησε βγηκε το αλλο το μπλε με το πλαστικο τεποζιτο .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

'93 μεχρι και '99 αυτη η γενια , συγκεριμενα για το Raid δε το ξερω αλλα μετα το '99 ως μοντελο '00 μεχρι που σταματησε βγηκε το αλλο το μπλε με το πλαστικο τεποζιτο .

Το supra έβγαινε 97-99 και λίγα το 2000, το 93 που λες εβγαινε το astrea.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το supra έβγαινε 97-99 και λίγα το 2000, το 93 που λες εβγαινε το astrea.

Δε ρώτησα για το supra αλλά αφού το ανέφερες , το supra έβγαινε μέχρι και το 02 και το 03 βγήκε το ιννοβα. Το δικό μου supra είναι του 01

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλος ή κακος ναι..

Μπορεις να το τσεκαρεις για 110% στο ΤΤ βαση το p/n ( 77200-MBN-670 )

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλος ή κακος ναι..

Μπορεις να το τσεκαρεις για 110% στο ΤΤ βαση το p/n ( 77200-MBN-670 )

΄΄Ελεεινό'' λινκ του ΤΤ..... :shock:

Καιγεσαι άνετα για μηνες. :mB_kalo_e:

Θενκς, Μπίλ ! :afro:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε ρώτησα για το supra αλλά αφού το ανέφερες , το supra έβγαινε μέχρι και το 02 και το 03 βγήκε το ιννοβα. Το δικό μου supra είναι του 01

:plaf::wallbash::pray: Ήθελα και να 'ξερα που εχω το μυαλό μου...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

΄΄Ελεεινό'' λινκ του ΤΤ..... :shock:

Καιγεσαι άνετα για μηνες. :mB_kalo_e:

Θενκς, Μπίλ ! :afro:

Ασε αμα μπεις στο τρυπακι του ΤΤ και των ψαχτικων καταληγεις σα κατι ψυχάκιδες τρελους επιστημονες που βλεπουν την απειροτεραστια εξισωση να λυνεται περνοντας μπρος απ'τα ματια τους.. :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδια μηπως εχει καποιος manual για xt660x(2008) στα ελληνικα;;;!!!ο τυπακος που το αγορασα εχει τα παντα εκτος απο αυτο.το εχω βρει στα αγγλικα αλλα δεν τα καιω.PLEASE HELP!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το να βρεις ενα honda cb400 super four σε καλη κατασταση (δε λεω αριστη) και με καλη τιμη (ουτε τζαμπα, ουτε στο Θεο) ειναι ευκολο??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το να βρεις ενα honda cb400 super four σε καλη κατασταση (δε λεω αριστη) και με καλη τιμη (ουτε τζαμπα, ουτε στο Θεο) ειναι ευκολο??

Για σενα ποια ειναι καλη τιμη?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:plaf::wallbash::pray: Ήθελα και να 'ξερα που εχω το μυαλό μου...

δεν ξερω εσυ που εχεις το μυαλο σου φιλαρακι αλλα εγω..............το εχασα με το ξανθο στην υπογραφη σου :shock: :shock: :shock:

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για σενα ποια ειναι καλη τιμη?

δε ξερω σε τι τιμες παιζει αυτη η μηχανη... αν ειναι καλοδιατηρημενη ποσο παει περιπου?

οχι οτι προκειται να παρω, γενικα μιλαω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πόιτσες εμπριμέ, από πρώτο χέρι σου λέω ότι στα CB η τιμή πώλησης δεν έχει καμία σχέση με την κατάσταση τους (τα τσεκάρω στα car.gr σχεδόν καθημερινά)

Για να μην σου πω ότι όσο πιο φθηνό τόσο πιο καλό.

Πριν 2 εβδομάδες πουλήθηκε 1 σε απίστευτη κατάσταση με 1000€ και πουλάνε ελεεινά καγκουρεμένα χρέπια με 2000€ και βάλε.......και βάλε λίγο ακόμα.....θύματα πολλά.

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια συγνωμη για το off topic αλλα δεν ηξερα που αλλου να ρωτησω αυτο που θελω....ειμαι καινουριος χρηστης σχετικα στο φορουμ αλλα χρονια αναγνωστης και ηθελα να ρωτησω πως ξεκινας ενα καινουριο θεμα γιατι δε βγαζω ακρη δε το κατεχω πολυ με τα pc

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πατα εκει που λεει forums, πανε στην αναλογη κατηγορια και πανω δεξια θα σου λεει Νεο Θεμα. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά γρήγορη ερώτηση για να μην ανοίξω από τώρα νεο θέμα...

έχω μια cbr 600 του 2000(με καρμπ). Μολις την ανάβω ακούω ενα "τικ τικ τικ τικ τικ" το οποίο παει ανάλογα με τις στροφές, μέχρι να ζεσταθεί όμως.. μετά σταματάει εντελώς. Για να καταλάβετε ο ήχος είναι σαν να μην κάθεται καλά μια μπουζόπιπα και να εκκενώνει με το πλαίσιο, έτσι μου είχε φανεί στην αρχή. Αλλά γιατί σταματάει μόλις ζεσταθεί? Είναι λογικό να μην ακουμπάει κάπου καλά και να σταματάει μόλις ανεβάσει θερμοκρασία? Ή είναι κάτι άλλο που δεν μου περνάει από το μυαλλό..??

Δώστε μια γνώμη, να ξέρω από που να ξεκινήσω να κοιτάω (ειχα αλλαξει μπουζι πριν 1 μήνα και είχα κοιτάξει οτι ολα είχαν καθήσει καλά... απλά αυτές τις μέρες μου φάνηκε ότι "συμπεριφερόταν" λίγο περίεργα στις χαμηλές στροφές και λεω μήπως έχει κάποια σχέση)

ευχαριστώ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά γρήγορη ερώτηση για να μην ανοίξω από τώρα νεο θέμα...

έχω μια cbr 600 του 2000(με καρμπ). Μολις την ανάβω ακούω ενα "τικ τικ τικ τικ τικ" το οποίο παει ανάλογα με τις στροφές, μέχρι να ζεσταθεί όμως.. μετά σταματάει εντελώς. Για να καταλάβετε ο ήχος είναι σαν να μην κάθεται καλά μια μπουζόπιπα και να εκκενώνει με το πλαίσιο, έτσι μου είχε φανεί στην αρχή. Αλλά γιατί σταματάει μόλις ζεσταθεί? Είναι λογικό να μην ακουμπάει κάπου καλά και να σταματάει μόλις ανεβάσει θερμοκρασία? Ή είναι κάτι άλλο που δεν μου περνάει από το μυαλλό..??

Δώστε μια γνώμη, να ξέρω από που να ξεκινήσω να κοιτάω (ειχα αλλαξει μπουζι πριν 1 μήνα και είχα κοιτάξει οτι ολα είχαν καθήσει καλά... απλά αυτές τις μέρες μου φάνηκε ότι "συμπεριφερόταν" λίγο περίεργα στις χαμηλές στροφές και λεω μήπως έχει κάποια σχέση)

ευχαριστώ!

τεντωτηρας καδενας...συνηθες στα CBR...

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τεντωτηρας καδενας...συνηθες στα CBR...

Ο τεντωτήρας στο tdm κοστίζει 75 ευρώ συν 3 ευρώ η φλάντζα. Ενημερωτικά στο λέω....

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...