Jump to content
μάθο...

Φωτογραφία της ημέρας vol.2

Recommended Posts

10_PED1_2_copy.jpg

Ωραίο αλλά δεν μου αρέσει η γωνία του αμορτισέρ.

Απ΄την άλλη μικρούλι πρέπει να είναι οπότε δεν βαριέσαι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο αλλά δεν μου αρέσει η γωνία του αμορτισέρ.

Απ΄την άλλη μικρούλι πρέπει να είναι οπότε δεν βαριέσαι...

Το ίδιο σκεφτόμουν μόλις το είδα, πως θα συμπεριφέρεται και πως θα νοιώθεις ότι συμπεριφέρεται.

Μικρούλι δε νομίζω, ανταγωνιστής του freeride θα είναι. Αναμένεται γιά παραγωγή το '16.

http://www.motorcycl...Tokyo-Show.aspx

Κι ένα από σπόντα σχετικό βίντεο, έτσι γιά ν' αρχίζουμε σιγά-σιγα να συνηθίζουμε τον ήχο των τρόλει στα βουνά :think:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το ίδιο σκεφτόμουν μόλις το είδα, πως θα συμπεριφέρεται και πως θα νοιώθεις ότι συμπεριφέρεται.

Μικρούλι δε νομίζω, ανταγωνιστής του freeride θα είναι. Αναμένεται γιά παραγωγή το '16.

http://www.motorcycl...Tokyo-Show.aspx

Κι ένα από σπόντα σχετικό βίντεο, έτσι γιά ν' αρχίζουμε σιγά-σιγα να συνηθίζουμε τον ήχο των τρόλει στα βουνά :think:

Κοιτα πως ξεκολλαει το ηλεκτρικο στην εκκινηση......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Direct from japan οχι μακακιες εγω την εβγαλα την φωτο οτι πρεπει να κυκλοφορω με δαυτη στην :greece:....

:spiteful:

2h6yuc8.jpg

Που το βρήκες αυτό ωρέ;

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αντε να χαθεις, πρωι-πρωι μας κ@υλ@σ@ς......

ανταμλτρ, να σε ρωτησω, το γουρουνίδι σου πόσο καίει? νταξ να τοι πηγαινεις γρηγορα, αλλα οχι ταπα συνέχεια. στον δρομο οχι εκτος( αν το βαζεις δρομο)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ανταμλτρ, να σε ρωτησω, το γουρουνίδι σου πόσο καίει? νταξ να τοι πηγαινεις γρηγορα, αλλα οχι ταπα συνέχεια. στον δρομο οχι εκτος( αν το βαζεις δρομο)

Δεν εχουν πινακιδα αυτα τσιε! Μονο βουνο και πιστα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αντε να χαθεις, πρωι-πρωι μας κ@υλ@σ@ς......

Ελα παιδι μου εσυ...

10553803_783161485039012_6181143540055484463_o.jpg

1795258_786146431407184_2325800881334740171_o.jpg1912115_753898717965289_2102934351674737422_o.jpg

10275311_760195110668983_6487482639158596256_o.jpg

Ρε συ, αυτο το bunshee τι μοτερ φοραει?

2010-01-13-doug-gust-ltr-450-atv-snow-1280.jpg

Επικαιρο LTR!

Τροποποιήθηκε από τον Νικολακης_Husq

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άγιε Βασίλη, μία ευγενική υπενθύμιση από εμένα.

Μην ξεχάσεις ερχόμενος Ελλάδα να σταματήσεις Ιταλία στην ΗΜ για να το εντουροποιήσουν.

Αν είσαι βιαστικός μπορείς να παραλάβεις το κιτ εντουροποίησης και να το φέρεις μαζί με το μηχανάκι, θα το τοποθετήσω εγώ.

Honda-CR250R.jpg

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πολυυ αυτοκόλλητο και χρωματάκια παίζει ρε παιδιά. μονο εμενα μου αρέσουν τα μηχανάκια να ειναι μαύρα και άραχνα?

Husqvana%20SM610%2005%20%201.jpg

παρακολουθώ αυτες τις μερες το super moto central και ολα τα μεκανάκια-οπλα ειναι ρε φιλε σαν να τα εχεις βουτήξει στην κολλα, και μετα να τους εχεις πετάξει κομφετί.

τσεκαρετε. http://www.supermoto-central.com/index.php/specials2

Τροποποιήθηκε από τον τσιε
  • Like 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πολυυ αυτοκόλλητο και χρωματάκια παίζει ρε παιδιά. μονο εμενα μου αρέσουν τα μηχανάκια να ειναι μαύρα και άραχνα?

παρακολουθώ αυτες τις μερες το super moto central και ολα τα μεκανάκια-οπλα ειναι ρε φιλε σαν να τα εχεις βουτήξει στην κολλα, και μετα να τους εχεις πετάξει κομφετί.

τσεκαρετε. http://www.supermoto...x.php/specials2

Αστα... Αλλα το SupermotoCentral εχει και τα πιο ωραια μηχανακια... :shoot: :shoot:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τσεκαρετε. http://www.supermoto...x.php/specials2

Ημαρτον ! Τι κομφετι? :P Xορηγοι ειναι.

Τους πληρωνουν για να κολλανε οτι θελουν πανω στο μηχανακι.

Αμα θες να δεις πραγματικη δραση και πραγματικους χορηγους αυτο το Σαββατο ξεκιναει η καινουρια σαιζον του αμα... κλασσικα με anaheim!

Get ready...

:shoot:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ημαρτον ! Τι κομφετι? :P Xορηγοι ειναι.

Τους πληρωνουν για να κολλανε οτι θελουν πανω στο μηχανακι.

Αμα θες να δεις πραγματικη δραση και πραγματικους χορηγους αυτο το Σαββατο ξεκιναει η καινουρια σαιζον του αμα... κλασσικα με anaheim!

Get ready...

:shoot:

ρε φιλε πολυ αμερικανια μου φαινεται. οκει πολλα κιλα σκιλς τα ατομα που οδηγανε. δεν λεω. αλλα ρε φιλε το αισθητικο ειναι απαραδεκτο. γκομενακια, παντου χορηγοί, ηλιθιΌΌΌτάτες φάτσες στο κοινό. ενα κλασσικό 'murica. επισης ρε φιλε νομιζω οτι το σουπερκρος εχει προκυψει και απο αυτό το κοινό. μου φαινεται βλακώδης η διαδικασια του συγκεκριμενου αγωνισματος. πολυς πολυς ανταγωνισμος, και πολυς πολυς κινδυνος χωρις ουσια κατ'εμε. να πω οτι παιζεις τον κωλο σου να ψοφησεις με το μηχανακι στο βουνο. σε κανα romaniacs να πω παει στο διαολο. αλλα ετουτοι εδω ρε φιλε πεφτουν ο ενας πανω στον αλλον σαν να μην υπαρχει αυριο. πιο πολυ θεαμα παρα ουσια. αυτο θελω να πω.

τωρα για τους χορηγους ισχύει αυτο που λες. (για τα σουπερμοτο λεω) αλλα και στο φορουμ του συγκεκριμενου σαιτ, που εχει ενοτητα με bikebuilts παλι προς το σουργελε τα κανουν. και οι τυποι τα λυνουν καθε χειμωνα τα μηχανακια και τα πηγαινουν για βαψιμο σκελετο ζαντες κλπ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το οτι εσυ δε νιωθεις το αθλημα του supercross δε σημαινει οτι ειναι υποδεεστερο των αλλων.

Επισης δεν ειναι συγκρισιμο με enduro τυπου romaniacs. Καμια σχεση.

Αλλο αθλημα το ενα αλλο το αλλο.

Ο ανταγωνισμος που δε σου αρεσει, γι' αλλους ειναι λογος να καβαλανε.

Επισης χρειαζεται τρομερη ικανοτητα για να εισαι ανταγωνιστικος στο supercross. Δεν ειναι απλα "πεφτουν ο ενας πανω στον αλλον".

Ειναι σα να λες οτι στο ποδοσφαιρο απλα κυνηγανε τη μπαλα σα μλκς. Δεν εχει νοημα..

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σε ρελαντι και μονοπατια, 10 λιτρα στις 2,5 ωρες, αν παει ταπα, 10 λιτρα στη 1,5 ωρα περιπου......

δεν καιει αγορι μου καταπινει......

ενα νορμαλ quad γυρο στις 4ωρες τα 10 λιτρα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το οτι εσυ δε νιωθεις το αθλημα του supercross δε σημαινει οτι ειναι υποδεεστερο των αλλων.

Επισης δεν ειναι συγκρισιμο με enduro τυπου romaniacs. Καμια σχεση.

Αλλο αθλημα το ενα αλλο το αλλο.

Ο ανταγωνισμος που δε σου αρεσει, γι' αλλους ειναι λογος να καβαλανε.

Επισης χρειαζεται τρομερη ικανοτητα για να εισαι ανταγωνιστικος στο supercross. Δεν ειναι απλα "πεφτουν ο ενας πανω στον αλλον".

Ειναι σα να λες οτι στο ποδοσφαιρο απλα κυνηγανε τη μπαλα σα μλκς. Δεν εχει νοημα..

δεν ειπα οτι δεν χρειαζεται τρομερη ικανοτητα. ειπα το αντιθετο. οτι οι ανθρωποι πετανε.

απλα αισθητικα, αυτο που βλεπει το ματι μου, μου φαινεται ασχημο. εως και δεν μου βγαζει νόημα. δατς ολ. μην τρελενεσαι.

ανταμλτρ, εχω κονε για φορτηγο απο dakar, να το κανουμε μετατροπη σε βυτιοφορο οφροουντ, να σε κυνηγαει να σε γεμιζει τζινα :Ρ

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...