Jump to content
themata

MotoGP 2013 > Indianapolis Grand Prix, USA

Indianapolis GP  

32 ψήφοι

1. 1. 1η θέση

• Marquez
    • Pedrosa
      0
    • Lorenzo
    • Rossi
    • Crutchlow
      0
    • Άλλος
      0
  2. 2. 2η θέση

• Marquez
    • Pedrosa
    • Lorenzo
    • Rossi
    • Crutchlow
      0
    • Άλλος
      0
  3. 3. 3η θέση

Recommended Posts

Αυτός ο μικροψυχος-κομπλεξικος-γιαλαντζι σπαρτιατης,θα παραδεχτεί ποτέ οτι έχασε στα ίσια;

Δεν του έχει ξανά τύχει λέει αυτό με το πίσω λάστιχο.Αλλιως δηλαδή τι θα γινόταν ;Θα κέρδιζε;Μπουα χα,χα...

Στο τέλος του πρώτου αγώνα στο καταρ,ο ροσσι ερωτωμενος για τον μαρκεζ είπε,θα προσπαθήσουμε να τον περάσουμε στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος μιας και δεν θα έχει συνηθίσει ακόμα τη μηχανή.Στο δεύτερο μισό ούτε που θα τον βλέπουμε.

Τελικά πόσο δίκιο είχε.

Ο κομπλεξικος απλά βράζει στο ζουμί του βλέποντας τον μικρό να τον ξεπουπουλιαζει.

Βασικα οδηγουσε τον μισο αγωνα εαν παρατηρησες...αν και τραυματιας. Προς τι η χολη? Αλλωστε αλλοι μας εχουν συνηθισει σε τετοιες δικαιολογιες τα τρια τελευταια χρονια.

Τροποποιήθηκε από τον gilles

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Βασικα οδηγουσε τον μισο αγωνα εαν παρατηρησες...αν και τραυματιας. Προς τι η χολη? Αλλωστε αλλοι μας εχουν συνηθισει σε τετοιες δικαιολογιες τα τρια τελευταια χρονια.

Εε μωρε δε τα ξερεις? Τα γνωστα τους. Μη περιμενεις απαντηση παντως. Απο δω θα το παει , απο κει θα το παει....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ο μικρός αν συνεχίσει με αυτό τον τρόπο θα καταρρίψει κάθε ρεκόρ και θα μας κάνει να ξεχάσουμε τον γιατρό!!!...............

Οι μεγάλοι οδηγοί σε κάνουν να ξεχνάς τους δευτερότριτους, όχι τους μεγάλους του παρελθόντος. Οι Λώσων, Ρόμπερτς, Σβάντς, Άγκο, Νούχαν, Ρόσσι, δεν κινδυνεύουν να ξεχαστούν ποτέ, όσοι μεγάλοι οδηγοί και να έρθουν. Άλλοι έχουν τέτοιο φόβο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά τα αν παρατήρησες,αστα σε μενα.Δεν μιλάς με κανένα βλημα.

Καταλαβαινεις πολύ καλά τι γράφω και τι εννοώ.Στο πρώτο μισό δηλαδή ηταν όλα τέλεια και μετά τι;

Εδώ δεν σχολιάζουμε την ικανότητα του σαν οδηγο(δεν είμαστε σε θέση αν θελουμε να είμαστε σοβαροί)αλλά την μικροψυχία του κάθε ενός από αυτούς.Και μας κάνει εντυπωση(σε όσους μας κάνει)πως ο οδηγικα γίγαντας,ο τόσο ψύχραιμος,ο λειτουργώ σαν ρομπότ ,μόλις τελειώσει ο αγώνας και δεν του έχουν παει όλα όπως τα θέλει,αμέσως μεταμορφώνεται σε κατι αγνώριστο συγκριτικά με αυτό που βλέπαμε λίγα λεπτά πριν.

Ξεκάθαρο;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά τα αν παρατήρησες,αστα σε μενα.Δεν μιλάς με κανένα βλημα.

Καταλαβαινεις πολύ καλά τι γράφω και τι εννοώ.Στο πρώτο μισό δηλαδή ηταν όλα τέλεια και μετά τι;

Εδώ δεν σχολιάζουμε την ικανότητα του σαν οδηγο(δεν είμαστε σε θέση αν θελουμε να είμαστε σοβαροί)αλλά την μικροψυχία του κάθε ενός από αυτούς.Και μας κάνει εντυπωση(σε όσους μας κάνει)πως ο οδηγικα γίγαντας,ο τόσο ψύχραιμος,ο λειτουργώ σαν ρομπότ ,μόλις τελειώσει ο αγώνας και δεν του έχουν παει όλα όπως τα θέλει,αμέσως μεταμορφώνεται σε κατι αγνώριστο συγκριτικά με αυτό που βλέπαμε λίγα λεπτά πριν.

Ξεκάθαρο;

Οχι. Οταν οι εκ των εσω λενε τα αντιθετα οταν εχει αποδειξει οτι δεν ειναι της δικαιολογιας (ποναει η τριχα απο το δεξι μου ******* και χανω χρονο), οταν ολοι οι αναγνωρισμενοι δημοσιογραφοι τον αναφερουν ως τον πιο ολοκληρωμενο αναβατη αυτη τη στιγμη και τελος τα ιδια λενε ακομα και οι συναδελφοι του, τοτε ναι, ακυρη η χολη.

Μπορει να εχεις γνωσεις αλλα εισαι εμπαθης. Εγω δεν ειδα κραξιμο. Λεει οτι λεει γιατι ειναι πρωταθλητης, θελει να υπερασπιστει τον τιτλο του(φαινεται αυτο) και γιατι πρεπει να ξυπνησει η Γιαμαχα. Τα ιδια λεει και ο Ρουβας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο Λορενθο ειπε πως του εφτεγε το πισω λαστιχο.

Στο τελος του αγώνα, παρκαρισμένα τα 3 πρωτα μηχανακια, το μόνο με κουβερτα ήταν του Λορενθο.

Γιατί; Δεν θυμάμαι να ξαναείδα κουβέρτα μετα το τέλος του αγώνα. !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οχι. Οταν οι εκ των εσω λενε τα αντιθετα οταν εχει αποδειξει οτι δεν ειναι της δικαιολογιας (ποναει η τριχα απο το δεξι μου ******* και χανω χρονο), οταν ολοι οι αναγνωρισμενοι δημοσιογραφοι τον αναφερουν ως τον πιο ολοκληρωμενο αναβατη αυτη τη στιγμη και τελος τα ιδια λενε ακομα και οι συναδελφοι του, τοτε ναι, ακυρη η χολη.

Μπορει να εχεις γνωσεις αλλα εισαι εμπαθης. Εγω δεν ειδα κραξιμο. Λεει οτι λεει γιατι ειναι πρωταθλητης, θελει να υπερασπιστει τον τιτλο του(φαινεται αυτο) και γιατι πρεπει να ξυπνησει η Γιαμαχα. Τα ιδια λεει και ο Ρουβας.

Το τι ειναι σαν αναβατης το ξέρουμε.Αλλωστε το είπα και πριν.Μη λέμε πάλι τα ίδια.

Οι κωλογλυφτες δημοσιογράφοι λένε αυτά που πρέπει να πουν(ξαναλέω οτι η Οδηγικη αξία δεν αμφισβητηται).

Μην μπαινεις στον κόπο να κανεις τέτοιες αναλύσεις.Στο ξαναλεω οτι δεν μιλας με κανενα βλημα.

Καταλαβαινω τι βλέπω και τι λέω.

Αλήθεια,γιατί πιστεύεις οτι κάλυψαν τα λάστιχα του με κουβέρτες στο τέλος;Τι θέλουν να κρύψουν;Αν πράγματι το λάστιχο είχε πρόβλημα,θα το έκρυβαν η θα το έδειχναν;

Η εμπάθεια με την αντικειμενικότητα απέχουν πολύ ξέρεις....

Θα σε παρακαλέσω να μην με ξαναχαρακτηρισεις οτιδήποτε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεκτό. Μήπως όταν έχεις ένα λάστιχο που δεν δουλεύει όταν υπερθερμαίνεται, να θέλεις να το κρατήσεις σε κάποια θερμοκρασία για να εξετάσεις που είναι το πρόβλημα? Λέω εγώ τώρα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το τι ειναι σαν αναβατης το ξέρουμε.Αλλωστε το είπα και πριν.Μη λέμε πάλι τα ίδια.

Οι κωλογλυφτες δημοσιογράφοι λένε αυτά που πρέπει να πουν(ξαναλέω οτι η Οδηγικη αξία δεν αμφισβητηται).

Μην μπαινεις στον κόπο να κανεις τέτοιες αναλύσεις.Στο ξαναλεω οτι δεν μιλας με κανενα βλημα.

Καταλαβαινω τι βλέπω και τι λέω.

Αλήθεια,γιατί πιστεύεις οτι κάλυψαν τα λάστιχα του με κουβέρτες στο τέλος;Τι θέλουν να κρύψουν;Αν πράγματι το λάστιχο είχε πρόβλημα,θα το έκρυβαν η θα το έδειχναν;

Η εμπάθεια με την αντικειμενικότητα απέχουν πολύ ξέρεις....

Θα σε παρακαλέσω να μην με ξαναχαρακτηρισεις οτιδήποτε.

Δε μας ειπες ομως γιατι τοση χολη , τοση εμπαθεια προς το προσωπο του Λορενθο? Για ενα πισω λαστιχο?

(δε θες να σε χαρακτηριζουν αλλα εσυ θελεις να χαρακτηριζεις τον Λορενθο και τον καθε Λορενθο :wub: )

(Αυτός ο μικροψυχος-κομπλεξικος-γιαλαντζι σπαρτιατης)

:wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε μας ειπες ομως γιατι τοση χολη , τοση εμπαθεια προς το προσωπο του Λορενθο? Για ενα πισω λαστιχο?

(δε θες να σε χαρακτηριζουν αλλα εσυ θελεις να χαρακτηριζεις τον Λορενθο και τον καθε Λορενθο :wub: )

(Αυτός ο μικροψυχος-κομπλεξικος-γιαλαντζι σπαρτιατης)

:wub:

Δεν κατάλαβα δηλαδή,τι θα πρέπει να πω και σε ποιον;

Την άποψη μου γράφω και πάντα την τεκμηριώνω με επιχειρήματα.

Αντε λοιπόν τα τα σπάσουμε και να τα ξαναριξουμε.

Γενικά όλοι μας συμπαθουμε η αντιπαθουμε καποιους(οποίοι και αν ειναι αυτοί).

Εγώ ειλικρινά δεν αντιπαθω τον Lorenzo,ισα ισα που τον θαυμαζω σαν οδηγο μιας και αυτη τη στιγμη ειναι το νουμερο 1 ειτε θελουμε ειτε δε θελουμε.Απλα βρίσκω μικροψυχη την συμπεριφορά του και απέναντι σε έναν μικρότερο νέο οδηγο,αλλά το πως αντιδρά όταν χάνει.Ολο κατι άλλο φταίει .Συμφωνω με τα λεγόμενα του GILLES,οτι δηλαδή σαν πρωταθλητής πρέπει να λέει κάποια πράγματα,έστω και αν δεν συμφωνεί με αυτά,η για να περάσει κάποια μηνύματα.

Κατα τη δική μου ιδιοσυγκρασία πάντα,μου έρχεται να ξερασω όταν ο κάθε πρωταθλητής δεν στέκεται στο ύψος του και γίνεται ανθρωπακι.

Από όλο αυτό εσένα το πίσω λάστιχο σου έμεινε;

Δεκτό. Μήπως όταν έχεις ένα λάστιχο που δεν δουλεύει όταν υπερθερμαίνεται, να θέλεις να το κρατήσεις σε κάποια θερμοκρασία για να εξετάσεις που είναι το πρόβλημα? Λέω εγώ τώρα...

Ούτε εσυ ξέρεις ούτε εγώ.Και οι δυο εικασίες κάνουμε,ο καθένας μας από τη δική του οπτική γωνία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μαρκέζ και HONDA απλά δεν παίζονται.Μπράβο και στον Ντάνι που καθάρισε τον κακάσχημο :punk:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιος αγωνας. Απιστευτος ο μικρος θυμιζει STONER :shoot: .χαιρομαι που βλεπω νεα ταλεντα με πολυ μελλον!! :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιος αγωνας. Απιστευτος ο μικρος θυμιζει STONER :shoot: .χαιρομαι που βλεπω νεα ταλεντα με πολυ μελλον!! :mB_kalo_e:

Ναι, ειδικά στο χαμόγελο και τον εκτός πίστας χαρακτήρα.................. :wallbash:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Νομίζω ότι ο φίλος παραπάνω αναφέρθηκε στο οδηγικο στυλ και έχει απόλυτο δίκιο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eμενα παλι δε μου θυμιζει με τιποτα Στονερ ο μικρος,μιλαω παντα οδηγικα,αλλο στυλ ο ενας αλλο ο αλλος.

Για τον χαρακτηρα δεν εχω να πω και πολλα ολοι ξερουν τον Στονερ.. :kaaaala:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eμενα παλι δε μου θυμιζει με τιποτα Στονερ ο μικρος,μιλαω παντα οδηγικα,αλλο στυλ ο ενας αλλο ο αλλος.

Για τον χαρακτηρα δεν εχω να πω και πολλα ολοι ξερουν τον Στονερ.. :kaaaala:

Δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε χαρακτηρες μιλαμε για οδηγηση. τελος παντων ο καθενας εχει ματια κ βλεπει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε χαρακτηρες μιλαμε για οδηγηση. τελος παντων ο καθενας εχει ματια κ βλεπει.

Ανεφερα και την οδηγηση.

Απο κει και περα θα σχολιαζω και χαρακτηρες του μοτοτζιπι,δεν ειδα πουθενα να απαγορευεται αλλα ουτε ειναι και κακο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εδώ μέσα δεν είναι να πει κανείς καλή κουβέντα για οποιονδήποτε οδηγό.... να πέσουν τα ροσσικα κοράκια να τον φάνε...χαχαχαχα

Ποιος Μαρκεζ ποιος Λορενθο ποιος Κρατσλοου ποιος Στονερ....χαχαχαχα ο Δικος τους ειναι ο καλυτερος + ο πιο μεγαλοψυχος και αλλα τετοια αντικειμενικα λες και ειναι φιλαρακια και πινουν καφε μαζι του...

Παραδειγματος χαριν..οταν ο Ολυμπιακος και το Αιγαλεο δεν κερδιζουν στο ποδοσφαιρο..μειωνουμε το πρωταθλημα ή ασχολουμαστε με μπασκετ και πολο και με οποιο αλλο αθλημα κερδιζει ο Ολυμπιακος και το Αιγαλεο....χαχαχαχαχαχαχα

http://youtu.be/oioGN2r8jvY

Τροποποιήθηκε από τον NIKOLAS L

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ούτε εσυ ξέρεις ούτε εγώ.Και οι δυο εικασίες κάνουμε,ο καθένας μας από τη δική του οπτική γωνία.

Στο παρκ φερμε μετά το Γερμανικο γκραν πρι όποιος έχει κατεβάσει τον αγώνα από το BBC θα δει αν παρατηρήσει οτι τα μηχανάκια των Μαρκεζ και Κρατσλοου δεν φοράν κουβέρτες ενώ του Ροσσι που τερμάτισε τρίτος φοράει..

Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό για εσάς ...απλά το αναφέρω μιας και το ξέρω

Για μενα ειναι το υπονοουμενο;

mars όποιος διαβάζει και κατανοεί τα γραφόμενα του θρεντ καταλαβαίνει σε ποιον αναφέρομε..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όπως και να χει ο Rossi ήταν και θα είναι οδηγάρα :punk: και ο Μαρκέζ :worshippy: είναι ο νέος Βασιλιάς για πάρα πολλούς λόγους που για να τους αναλύσουμε,θέλουμε ώρες . :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εδώ χρειάζεται ο Κολλάς(της τότε ΕΑΣ) να ξαναστειλει τους ξεβρακωματίες του

(αυτούς που ξεβρακωναν επι τόπου όποιον οδηγό έσπαγε την απεργία)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα