Jump to content
ΩΡΙΩΝ

Το καλυτερο που εχεις καβαλησει

Recommended Posts

Suzuki RGV 500 Γ Walter Wolf...η αισθηση του ''αρπαγματος'' σ' αυτο το μηχανακι ηταν εξωπραγματικη... :uglystupid2:

τελικα βρηκα και την φωτογραφια μου μαζι του...να βρω ενα scanner μονο για να την περασω και στο pc... :thumbsup1:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

αναμεσα στο GSR και σε ενα XTX που εχω οδηγησει, το δικο μου μου φανηκε καλυτερο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

KTM 690 SM φιλου. ΥΠΕΡΟΧΗ αισθηση, σα δικυλινδρο ηταν. Υπεραρκετη δυναμη, απλετη δυνατοτητα για σπαταλη γομας ελαστικου :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΚΤΜ 990 ADVENTURE.

Μια μηχανή ποίημα που απλά θα μείνει στην ιστορία ειδικά απο την στιγμή που και η ΚΤΜ επέλεξε να ακολουθήσει τις οδηγίες του μαρκετινγκ με το νέο μοντέλο..

Το τελευταίο πραγματικό All Around.. Δυνατό, στημμένο, όμορφο... Όταν το οδήγησα το ζήλεψα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κτμ 660 όχι δικό μου αλλά φίλου πουσαρισμένο κάπου 70κάτι ρόδα σκότωνε ότι κινούταν

κτμ 950 sm με διπλά fcr ολόσωμες και αρκετά καλούδια πάνω ήταν ότι πιο άγριο έχω καβαλήσει ποτέ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην το πειτε στο μωρο μου , αλλα πηρα κρυφα απο αυτην ενα ktm 690 duke 2010 μοντελο και ακομα το σκεφτομαι.. σοβαρα... αρχιζω να ανησυχω..

Τροποποιήθηκε από τον Andreasf2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εσύ είσαι αυτός στην φωτογραφία; Ή ο ιδιοκτήτης του Desmosedici;

Εγω καμαρωνω και τεντωνωμαι .Το desmoτετοιο ειναι καποιου παιδιου που συναντηθηκαμε σε συνεργειο (που αλλου) στην Ηλιουπολη και τραμπαραμε για λιγο μΕκανακια.

Αυτουνου το παπαγκαλε του αρεΖε .Και μενα μου αρεΖε αλλα τα φρενα του ειναι πολυ κουραστικα μεσα στην πολη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω καμαρωνω και τεντωνωμαι .Το desmoτετοιο ειναι καποιου παιδιου που συναντηθηκαμε σε συνεργειο (που αλλου) στην Ηλιουπολη και τραμπαραμε για λιγο μΕκανακια.

Αυτουνου το παπαγκαλε του αρεΖε .Και μενα μου αρεΖε αλλα τα φρενα του ειναι πολυ κουραστικα μεσα στην πολη.

Ρε συ τι άσχημος που είσαι;;; Τι μούτρα είναι αυτά;;; :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

χαχααχαχχααχαχαχ

Άμα έρθω και του δώσω κι εγώ το GSXR λες να δεχτεί να τραμπάρουμε για λίγο;;; :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

varadero με leovince πολυ δυναμη αν και βαρη για τα δικα μου δεδομενα.Το μπεστ ηταν το crf450 με ακραπα!Αλλη φαση!κραφ κρουφ και να φευγει ο κολος απο τη μια στην αλλη!αααα και ενας μπομπος φτιαγμενος με σολινα για εξατμηση και να κανει σουζα με τη σκεψη και μονο! :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε συ τι άσχημος που είσαι;;; Τι μούτρα είναι αυτά;;; :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

χαχααχαχχααχαχαχ

Άμα έρθω και του δώσω κι εγώ το GSXR λες να δεχτεί να τραμπάρουμε για λίγο;;; :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Με αδικει η φωτογραφια ρε φιλε.Κουκλι ειμαι

.Εμενα μου το,δωσε μετα απο πολλα παρακαλια Με παρακαλαγε μεχρι που του γυαλισα και τα παπουτσια με την γλωσσα . :lac:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

H πισω υποθετω :blush2:

rdkx.jpg

με τέτοια μηχανάκια από πίσω και εγώ θα ρούφαγα την κοιλία μου (αν είχα) :D

κατά τα΄άλλα :_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με αδικει η φωτογραφια ρε φιλε.Κουκλι ειμαι

.Εμενα μου το,δωσε μετα απο πολλα παρακαλια Με παρακαλαγε μεχρι που του γυαλισα και τα παπουτσια με την γλωσσα . :lac:

Για μια βόλτα με το Desmo Θα μπορούσα να τα κάνω κι εγώ αυτά. :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ktm super duke 990 με ακράπες κλπ κλπ κλπ κλπ

Μου ταρακούνησε τον εγκέφαλο

Τρομακτική πληροφορία

Του έλεγες τι θες και ΑΥΤΟ το έκανε

Ετσι απλά :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλα ,ολοι παθανε πλακα απο τα ΚΤΜ......

Εχει σαλεψει ο κοσμος ;;

Ειπαμε....

Αφου αυτα σπανε.. :secret:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αφου αυτα σπανε.. :secret:

δεν έχεις ακούσει που λένε ότι λίγο πριν πάρεις τη στροφαλομπιέλα στα χέρια, πάει σαν διάολος! γι αυτό! :D

Τροποποιήθηκε από τον Apisteftos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παμε λιγο με τα ktm να κλεινουνε στοματα :serenade:

:sopase:

Τροποποιήθηκε από τον Angel13

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα