Jump to content
alekoundas

Μετανιωσε ο αγοραστης μετα την μεταβιβαση

Recommended Posts

Εχω δει σε αγγελια να πουλανε CCM 404 και να γραφει ως τιτλο --> CCM404-DRZ400E-XR400R προφανως δεν ηθελε ο ιδιοκτητης να πουλησει το μηχανακι του ουτε ως DRZ αλλα ουτε ως XR, απλα εβαλε και αυτα στον τιτλο για να εχει περισσοτερες πιθανοτητες να το δουν, κοιταξε εγω στη θεση σου δεν θα επαιρνα πισω το μηχανκι εφοσον ημουν σιγουρος οτι δεν ειχε προβληματα, δηλαδη δεν του πουλησες σκαρτο-χαλασμενο μηχανακι λεγοντας οτι ειναι πενα, στην τελικη πες του οτι μπορει να το αγορασε να κατεβασε το μοτερ σου και να σου εβαλε ενα σαπιο πανω και να θελει παλι να στο πασαρει, αν θελει να στο δωσει πισω πες του οτι θα γινει μονο αν πληρωσει τη μεταβιβαση και οτι θα παρει πισω μονο 400 ευρω απο τα 600 που εδωσε γιατι μετα την πωληση και καλα σε παιρναν τηλεφωνο για την αγγελια και τους εριχνες ακυρο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Συνηθως οι σχολες οδηγων πριν αγορασουν ενα μηχανακι,ζητανε φωτοτυπια την αδεια ουτως ωστε να ελεγξουν στο υπουργειο αν το συγκεκριμενο μηχανακι εχει τις προδιαγραφες για τη δουλεια που το θελουν.Αυτος το εκανε;Η το εκανε εκ των υστερων;

Οπως και να εχει,το τι θα κανεις τωρα εγκειτε στην ιδιοσυγκρασια σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

έβαλε την υπογραφή του πάνω σε μια άδεια που δεν διάβασε και του φταίει η αγγελία.

ακυρώνει δηλαδή τον εαυτό του (αφού υπέγραψε κάτι που υποτίθεται έλεγξε) και στηρίζεται σε μια αγγελία;

μου φαίνεται δύσκολο να πάει δικαστικά για 600 ευρώ που δεν θα πάρει ή θα μπεί μέσα πιο πολύ μέχρι να τα πάρει.

επίσης στην αγγελία μας καλό είναι να γράφουμε οτι λέει η άδεια μας (γιατί αυτό είναι το νόμιμο έγγραφο-ταυτότητα απο το μοτο μας) και η όλη διαδικασία στηρίζεται ακριβώς στην "μεταβίβαση" αυτού του εγγράφου ουσιαστικά μαζί με το μοτο.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά. μακάρι δηλαδη και για τις δύο πλευρές

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καμία δήλωση δεν χρειάζεται η διαδικασία της μεταβίβασης οχήματος, αυτό που γράφεις ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.

Αυτό που γράφεις, ισχύει 1) όταν εξουσιοδοτείς κάποιον άλλο άνθρωπο να κάνει την δουλειά για εσένα 2) ιδιωτικά δηλώνει ο ένας στον άλλο, γιατί μπορεί να χρειαστεί να αποδείξεις κάτι αργότερα π.χ. στην εφορία. Για την καθεαυτό μεταβίβαση όμως δεν χρειάζονται, ούτε έχει καμία σχέση (το 2).

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν το σχολίασε.

Εγω εχω αγορασει 2 αυτοκινητα,4 μηχανακια και εχω πουλησει 3 αυτοκινητα και 2 μηχανακια. Σε ολες τις περιπτωσεις το χαρτι αυτο το απαιτησα/μου το απαιτησαν.

Οποτε δεν βρισκω λογο να το σχολιαζα εγω πχ,μιας που το εφαρμοζω σαν διαδικασια. :_thumbsup:

Έτσι ακριβώς Γεράσιμε. Κι εμένα μου το απαίτησαν 3 φορές. Μάλιστα την μια φορά η μεταβίβαση γινόταν εντός της οικογένειας και μας το ζήτησαν στα ΚΕΠ, όπου πήγαμε για να κάνουμε την μεταβίβαση. Αν θες να είσαι καλυμμένος, ΚΑΙ για τέτοιες καταστάσεις που κουβεντιάζουμε, κάνεις μια τέτοια υπεύθυνη δήλωση και ξεμπερδεύεις.

Τροποποιήθηκε από τον panosxlv650

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η Υ.Δηλωση ΔΕΝ ειναι υποχρεωτικη ,οσοι την κανουν την κανουν για δυο λογους α) Να φενεται το ποσο που εδωσες ή πηρες για την εφορια και β) να εισαι καλυμενος αν γινει κατι στο μελλον και σε πανε στα δικαστηρια. Στην περιπτωση σου αν δεν εκανες δηλωση αυτο ειναι εις βαρος του αγοραστη και οχι του πωλητη καθως αυτος μονο θα μπορουσε αν την ειχε και εγραφε μεσα για DAYTONA να σε κατηγορησει για ψευδη δηλωση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ περίεργη ιστορία ρε παιδιά...

Προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο ένας επαγγελματίας εκπαιδευτής σχολής οδηγών να μην είδε τι πήρε... Εγώ πιστεύω ότι το μετάνιωσε και τώρα προσπαθεί να φορτώσει στο παιδί το λάθος του.

Εφόσον του είπες από την αρχή ότι δεν είσαι σίγουρος για την μάρκα και εφόσον έλενξε ο ίδιος το μηχανάκι και την άδεια,δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς. Πρώτον γιατί δεν νομίζω να μπορεί να σε κυνηγήσει και δεύτερον επειδή δεν αξίζει τον κόπο για 600 ευρώ να το κάνει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να πω κι εγω μια γνωμη.

Απατη δεν ειναι δυνατον να υπαρξει απο τη στιγμη που ο αγοραστης ειδε τη νομιμη αδεια οχηματος. Εσεις μεταξυ σας προφορικα μπορει να ειπατε οτι ψηνει και καφε και να στραβωσε επειδη δεν ψηνει. Ενα δικαστηριο θα ελεγξει την αδεια κυκλοφοριας και οποια αλλη εγγραφη συμφωνια εχετε κανει μεταξυ σας (π.χ. για εξτρα εξοπλισμο οπως μια μπαγκαζιερα), θα συκρινει αυτα με το μηχανακι που πουληθηκε και θα κρινει.

Στο δια ταυτα: α) Νομικα δε νομιζω να εχεις προβλημα.

β) Παρα το α) αν ημουν στη θεση σου, και ειχα τα χρηματα, θα του τα εδινα πισω αλλα τη διαδικασια και τα οποια παραβολα θα τα ετρεχε μονος του, αρκει ο λογος που προβαλλει να ειναι πραγματικος και οχι γιατι ενω το χρησιμοποιησε λιγες μερες ειδε οτι δεν του κανει ή ειδε αλλου καλυτερη προσφορα χρησιμοποιει αυτη την αφορμη για να το ξεφορτωθει.

Επισης τα 600€ ειναι μικρο ποσο για να προσφυγει καποιος στα δικαστηρια.

Τροποποιήθηκε από τον panosg983

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλε

alekoundas

κανε μου μια χαρη και ρωτα τον δικηγορο του αγοραστη μηπως εαν παω δικαστικος τον τυπο που εβαλε αυτη την αγγελια http://www.car.gr/cl...s/view/3132208/ μπορω να του την παρω με 1ευρω !!!! ;

Τροποποιήθηκε από τον mm 2 1/2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Dayang-Daytona ειναι η ιδια εταιρεια ακριβως απλως η Dayang στην Ελλαδα λεγεται Daytona οποτε ο κυριος το ιδιο μηχανακι εχει παρει της ιδια εταιρειας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδη αγορασε καποιος ενα παπακι απο ενα τυπο και δεν τσεκαρε ουτε αριθμο πλαισιου,ουτε τιποτα αλλο και το πηρε γτ ηταν daytona....

Αλλα του βγηκε dayang και ξενερωσε και ζηταει πισω τα λεφτα του γτ τον εξαπατησε ο αλλος....

Ετσι να αγοραζετε οχηματα και θα πατε πολυ μπροστα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχει πολυ γελιο το θεμα...Δηλαδη τραβαω και τα μαλλια που δεν εχω με αυτα που γραφουν μερικοι.

Εχω για παραδειγμα σχολη οδηγων...δλδ το επαγγελμα μου ειναι μεταφορα γνωσης στην οδηγηση μοτοσυκλετα,αυτοκινητου κτλ,αρα εχω γνωσεις και των εργαλειων που εχω Η ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ για να φτιαξω μαστορες σωστα??????.

ΔΗΛΑΔΗ αντε ας πουμε οτι ο Πωλητης ειπε ψεμματα,ο αγοραστης σαν σωστος επαγγελματιας τη ειδε,τη ελεγξε απο την αγορα που εκανε?Την αδεια?το λειτουργικο του μοτοποδηλατου?τα φρενα?την αλυσιδα,τα λαστιχα?Δηλαδη ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ και αγορασε με κλειστα ματια ενα ΜΗΧΑΝΑΚΙ το οποιο μπορει να το χρησιμοποιηση και σαν εργαλειο αυριο μεθαυριο και πρεπει να ειναι αψογο διοτι επανω σε αυτο θα οδηγανε ΑΠΕΙΡΟΙ ΟΔΗΓΟΙ?

Δηλαδη θα τρελλαθω!!!!!

Ειναι σαν να μου λετε οτι πηγε ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ να αγορασει πιστολι απο τα jumbo!

ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ,ΑΥΤΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ FIAT ΡΕ

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/3910310/

Τροποποιήθηκε από τον ger_zoym

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

άκυρο το παράδειγμα σου γιατί δεν χρειάζεται να ξέρεις τη μάρκα είναι το μηχανάκι για να μάθεις σε κάποιον να το οδηγάει. Οι ίδιες αρχές που ισχύουν σε ένα παπί χόντα, ισχύουν και σε ένα παπί νταγιανγκ.

Εγώ όπως τα βλέπω, ο μεν πωλητής έβαλε στην αγγελία και τα δύο ονόματα ακριβώς για να καταφέρει να το πουλήσει σαν daytona και ο δε αγοραστής την πάτησε και το κατάλαβε εκ των υστέρων για αυτό και τώρα γαβγίζει. Τώρα, επαφίεται στο ποιόν και το φιλότιμο του καθενός για το τι θα κάνει. Ο πωλητής προφανώς και γνωρίζει ότι το μηχανάκι του είναι dayang και όχι daytona και τώρα που κατάφερε να το πουλήσει ως daytona δεν θέλει να το ξαναφορτωθεί, αφού κορόιδα δεν βρίσκονται κάθε μέρα. Ο αγόραστης, ας πρόσεχε, άλλη φορά να την ψάχνει πιο καλά τη δουλειά. Αν έχει όρεξη για χαμένο χρόνο, ας το πάει δικαστικώς, έχει πιθανότητες να δικαιωθεί σε κάποια φάση

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδη αγορασε καποιος ενα παπακι απο ενα τυπο και δεν τσεκαρε ουτε αριθμο πλαισιου,ουτε τιποτα αλλο και το πηρε γτ ηταν daytona....

Αλλα του βγηκε dayang και ξενερωσε και ζηταει πισω τα λεφτα του γτ τον εξαπατησε ο αλλος....

Δυστυχώς, αυτός ο τσάτρα-πάτρα, όλα από λίγο, όλα στο περίπου, έλα_μωρέ_νταξ λαός είμαστε.

Ο άλλος σε δίπλα φόρουμ, τράκαρε το fazer του σε ένα ατύχημα στην πόλη, και η ασφαλιστική του λέει, ότι δεν σε αποζημιώνω γιατί κύριε η μοτοσυκλέτα σας, δεν έχει αριθμό πλαισίου. ΤΟΤΕ ανακάλυψε ο ιδιοκτήτης ότι η μηχανή του, ΔΕΝ είχε αριθμό πλαισίου πάνω στο πλαίσιο.

Ψάχνοντάς το, βρήκε ότι ήταν ο ΤΕΤΑΡΤΟΣ ιδιοκτήτης της μοτοσυκλέτας, και ότι ο ΠΡΩΤΟΣ ιδιοκτήτης είχε τρακάρει όταν την είχε και είχε αλλάξει πλαίσιο, αγοράζοντας ανταλλακτικό από την αντιπροσωπεία, ΧΩΡΙΣ όμως να χαράξει το νούμερο στο νέο πλαίσιο ΟΥΤΕ τακτοποιώντας το με την νόμιμη διαδικασία. Απλά αγόρασε ένα ανταλλακτικό άγραφο πλαίσιο, πέρασε τα πράγματα της μηχανής απάνω και κυκλοφορούσε. Και φυσικά δεν κράτησε το τιμολόγιο αγοράς (η αντιπροσωπεία βλέπει την πώληση στο αρχείο της)

Αυτός κυκλοφορούσε, και ΑΛΛΟΙ ΤΡΕΙΣ ιδιοκτήτες ΑΓΟΡΑΣΑΝ μετά την μοτοσυκλέτα, και ΚΑΝΕΙΣ τους δεν είχε ιδέα, ότι δεν υπάρχει αριθμός πλαισίου στο πλαίσιο.

Τρεις άνθρωποι και ένας ο ''θύτης'' , τέσσερις. Τώρα τρέχει ο τωρινός κάτοχος, να βρει τιμολόγια 5 χρόνια πριν και μαρτυρίες για να νομιμοποιήσει την μοτοσυκλέτα του.

Τι ακριβώς ελέγξανε όταν την αγόρασαν; Αλλά και ο πρώτος, πως την έβγαλε για πώληση; Κοιμόταν ήσυχος τα βράδυα;

Με τόσο ΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥΣ πολίτες, μετά μας φταίει ο Σαμαράς κι ο ένας κι ο άλλος...

Ρε σφαίρα στο κεφάλι λέμε...

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επισης με τι αποδειξεις θα ισχυριστει απατη ο αλλος?

θα ζητησει απο το car να του δωσει τη σελιδα της αγγελιας που ειχε ανοιξει?αστειο μου φαινεται

αυτο που εχει στην κατοχη του ειναι φωτοτυπια με φωτογραφιες απο την αγγελια και το τιμολογιο που γραφει αλλα ονοματα επανω.Αυτα Τροποποιήθηκε από τον alekoundas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συνηθως οι σχολες οδηγων πριν αγορασουν ενα μηχανακι,ζητανε φωτοτυπια την αδεια ουτως ωστε να ελεγξουν στο υπουργειο αν το συγκεκριμενο μηχανακι εχει τις προδιαγραφες για τη δουλεια που το θελουν.Αυτος το εκανε;Η το εκανε εκ των υστερων;

Οπως και να εχει,το τι θα κανεις τωρα εγκειτε στην ιδιοσυγκρασια σου.

Αυτος ηρθε ενα απογευμα ειδε το μηχανακι μου λεει μου αρεσει,παμε αυριο για την μεταβιβαση.Δεν ζητησε τιποτα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο χρηστης που ανοιξε το θεμα να εχει ξανασχοληθει αραγε?

ναι ρε συ σε ερωτησεις που μου απευθηνονται απανταω γιατι δεν μπορω να πω γνωμη...τις δικες σας ακουω

Φιλε

alekoundas

κανε μου μια χαρη και ρωτα τον δικηγορο του αγοραστη μηπως εαν παω δικαστικος τον τυπο που εβαλε αυτη την αγγελια http://www.car.gr/cl...s/view/3132208/ μπορω να του την παρω με 1ευρω !!!! ;

χααχαχαχαχ αν τον ρωτησω κατι τετοιο θα τον ξεφτιλυσω!

παντως πολυ σωστο αυτο μου αρεσε ;)

Dayang-Daytona ειναι η ιδια εταιρεια ακριβως απλως η Dayang στην Ελλαδα λεγεται Daytona οποτε ο κυριος το ιδιο μηχανακι εχει παρει της ιδια εταιρειας

Σοβαρα?εγω μεχρι στιγμης ηξερα οτι εχουν ιδια μοτερ ιδια εξωτερικη εμφανιση (γενικα ειναι ολοιδια)και οτι φτιαχνονται και στο ιδιο εργοστασιο.

παντως αν ισχυει αυτο μπορω να το χρησιμοποιησω σε δικαστηριο,ετσι?

ετσι που το θετεις οντος ειναι ξεφτιλα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μην ασχολησε αλλο με το θεμα .το μηχανακι το ειδε το αγορασε κανατε μεταβιβαση .τωρα αν μετα απο 2 μερες ξαφνικα δεν του κανει ας παει να το πουλησει.ετσι πεστου και να μην σε ενοχλη αλλο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια παντως απο οτι καταλαβα ειναι οτι τον ενοχλει που εδωσε τοσα λεφτα για κινεζικο παπι και ψανχει δικαιολογιες να το δωσει πισω

ΥΓ.Με περνει το πρωι τηλεφωνο και με ρωταγε αν θελω να μου κανει αγωγη η να το παρω πισω χωρις δικαστηρια ,και του λεω θα το σκεφτω.Αλλα του λεω γιατι κολλας στην μαρκα αφου τα μιχανακια ειναι ιδια βγενουν απο ιδιο εργοστασιο και δεν εχουν καμια διαφορα μεταξυ τους.μου λεει δεν ειναι εκει το θεμα(του ξεφυγε μαλλον και δεν ηθελε να το πει αυτο)

μην ασχολησε αλλο με το θεμα .το μηχανακι το ειδε το αγορασε κανατε μεταβιβαση .τωρα αν μετα απο 2 μερες ξαφνικα δεν του κανει ας παει να το πουλησει.ετσι πεστου και να μην σε ενοχλη αλλο

Εγω του ειπα να μου κανει αγωγη (και αυτο θα κανει)μιλησε και ο πατερας μου με δικηγορο και μου εδωσε το οκ.τωρα λεπτομεριες δεν προλαβα να ρωτησω τον πατερα μου αλλα θα μου πει μετα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

άκυρο το παράδειγμα σου γιατί δεν χρειάζεται να ξέρεις τη μάρκα είναι το μηχανάκι για να μάθεις σε κάποιον να το οδηγάει. Οι ίδιες αρχές που ισχύουν σε ένα παπί χόντα, ισχύουν και σε ένα παπί νταγιανγκ.

Εγώ όπως τα βλέπω, ο μεν πωλητής έβαλε στην αγγελία και τα δύο ονόματα ακριβώς για να καταφέρει να το πουλήσει σαν daytona και ο δε αγοραστής την πάτησε και το κατάλαβε εκ των υστέρων για αυτό και τώρα γαβγίζει. Τώρα, επαφίεται στο ποιόν και το φιλότιμο του καθενός για το τι θα κάνει. Ο πωλητής προφανώς και γνωρίζει ότι το μηχανάκι του είναι dayang και όχι daytona και τώρα που κατάφερε να το πουλήσει ως daytona δεν θέλει να το ξαναφορτωθεί, αφού κορόιδα δεν βρίσκονται κάθε μέρα. Ο αγόραστης, ας πρόσεχε, άλλη φορά να την ψάχνει πιο καλά τη δουλειά. Αν έχει όρεξη για χαμένο χρόνο, ας το πάει δικαστικώς, έχει πιθανότητες να δικαιωθεί σε κάποια φάση

Ρε φιλε.Το ποιο απλο πραμα δεν εκανε η ΤΑΧΑΜ δεν ειδε...την αδεια.Δηλαδη θελει να μας πει οτι αγοραζει οτι του κατσει οπτικα καλυτερα?Ας παρει στην σχολη του για αυτοκινητο κανενα ZASTAVA βαμενο χαμαλεων αν του καθετε καλα στο ματι χωρις να ελεγξει τη μαρκα ειναι.

Οταν ηρθε και ειδε το ΜΗΧΑΝΑΚΙ ρε φιλε...τη κοιτουσε?Το εψαξε κτλ?Για πες μας καμια λεπτομερειεα

Τροποποιήθηκε από τον ger_zoym

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια παντως απο οτι καταλαβα ειναι οτι τον ενοχλει που εδωσε τοσα λεφτα για κινεζικο παπι και ψανχει δικαιολογιες να το δωσει πισω

ΥΓ.Με περνει το πρωι τηλεφωνο και με ρωταγε αν θελω να μου κανει αγωγη η να το παρω πισω χωρις δικαστηρια ,και του λεω θα το σκεφτω.Αλλα του λεω γιατι κολλας στην μαρκα αφου τα μιχανακια ειναι ιδια βγενουν απο ιδιο εργοστασιο και δεν εχουν καμια διαφορα μεταξυ τους.μου λεει δεν ειναι εκει το θεμα(του ξεφυγε μαλλον και δεν ηθελε να το πει αυτο)

Εγω του ειπα να μου κανει αγωγη (και αυτο θα κανει)μιλησε και ο πατερας μου με δικηγορο και μου εδωσε το οκ.τωρα λεπτομεριες δεν προλαβα να ρωτησω τον πατερα μου αλλα θα μου πει μετα

πολυ απλα το μετανιωσε η ειδε κατι μετα την αγορα.πες του κανε μου αγωγη και μην ασχοληθεις αλλο.δεν προκειται να σε ενοχλησει,παω στοιχημα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το ξέρεις όμως ότι στην Ελληνική αγορά dayang=daytona,άρα που τον κορόιδεψε;

έτσι και αλλιώς έχει πει πως η αγγελία έγραφε dayang daytona άρα μια χαρά το πούλησε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε φιλε.Το ποιο απλο πραμα δεν εκανε η ΤΑΧΑΜ δεν ειδε...την αδεια.Δηλαδη θελει να μας πει οτι αγοραζει οτι του κατσει οπτικα καλυτερα?Ας παρει στην σχολη του για αυτοκινητο κανενα ZASTAVA βαμενο χαμαλεων αν του καθετε καλα στο ματι χωρις να ελεγξει τη μαρκα ειναι.

Οταν ηρθε και ειδε το ΜΗΧΑΝΑΚΙ ρε φιλε...τη κοιτουσε?Το εψαξε κτλ?Για πες μας καμια λεπτομερειεα

Οτι εψαξε ηταν κυριολεκτικα σε 5 λεπτα(δεν κανω πλακα) το ειδε εξωτερικα του αρεσε.Το βαζω και μπροστα να ακουσει το μοτερ,το μαρσαρε λιγο και μου λεει ενταξει το βλεπω,αν θες να κλεισουμε 600 ευρο(απο 650) και γινεται η μεταβιβαση αυριο.και ετσι και εγινε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα