Jump to content
ΩΡΙΩΝ

Εγκαίνια Ducati Athens

Recommended Posts

μλκα πολύ βζμπαλο το μελαχρινό!!! πωωω, λιώσαμε λέμε (κάνει και ζέστη, βλέπουμε και αυτά)... :shock:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

1044434_356156594511997_237403926_n.jpg

200px-Gunsofnavaronebook.jpg

34 κελσιου σημερα.... πως θα την παλεψουμε :wallbash:

Τα κανονια του Βυζαρονε λεγεται η ταινια που ψαχνεις....χαχαχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βλέπω όλοι με τα μηχανάκια της ντουκάτι ασχολούμαστε.... :D

Μέσες-άκρες ναι, αλλά μην ξεχνάμε και κάποιες σελίδες που αφιερώσαμε στο τι έχουν καβαλήσει (ή όχι) οι παρευρισκόμενοι.. :P

Γιατί ως γνωστόν γιά να έχεις προσωπική άποψη γιά την αισθητική του πρέπει να το καβαλήσεις πρώτα.. :baby:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μέσες-άκρες ναι, αλλά μην ξεχνάμε και κάποιες σελίδες που αφιερώσαμε στο τι έχουν καβαλήσει (ή όχι) οι παρευρισκόμενοι.. :P

Γιατί ως γνωστόν γιά να έχεις προσωπική άποψη γιά την αισθητική του πρέπει να το καβαλήσεις πρώτα.. :baby:

Μακάρι....... λες να κάνουν test ride :devil: :devil: ??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

... για μηχανες μιλας τωρα???.... γιατι μπερδευτηκα :waycon1:

Τροποποιήθηκε από τον patapios

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

... για μηχανες μιλας τωρα???.... γιατι μπερδευτηκα :waycon1:

Έχει σημασία; :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο! Μπράβο!

Αυτό θα πω μόνο ! Μπράβο! :D

Μπραβο ρε Γιωργο.... πες και κανα Μπραβο!!! :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τηρουμένων των αναλογιών, φαντάζομαι τι σάπιες θα ήταν στην (ιδεατή) παρουσίαση του NC...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωωω! Είχα να μπω μέρες.. Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω... Έγινε εδώ ... Ουυυυ χαμός !

Βάλτε κ άλλα γκομενάκια από τα εγκαίνια μέχρι να σκεφτώ !!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωωω! Είχα να μπω μέρες.. Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω... Έγινε εδώ ... Ουυυυ χαμός !

Βάλτε κ άλλα γκομενάκια από τα εγκαίνια μέχρι να σκεφτώ !!

απ,ολα ειχε το θρεντ.......Ενα θρεντ αξιο για ιταλικα μηχανακια

Χαβαλε,γκομενακια,ευκαιρια σε κανα πικραμενο να σταξει λιγη χολη ,κρεμασταρια απο σιλικονη ,κρεμασταρια που πηδας να φτασεις, ιντριγκες,υπονοουμενα.τηλεμετριες απο το πουθενα......

Αντε τωρα ανοιξτε ενα topik για τα Lifan 125 ,να δουμε ποιος θα εμπνευστει να κατεβασει σουρεαλιστικο σεντονι για την εμφανιση του...

sleepy-tired-boring.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απ,ολα ειχε το θρεντ.......Ενα θρεντ αξιο για ιταλικα μηχανακια

Χαβαλε,γκομενακια,ευκαιρια σε κανα πικραμενο να σταξει λιγη χολη ,κρεμασταρια απο σιλικονη ,κρεμασταρια που πηδας να φτασεις, ιντριγκες,υπονοουμενα.τηλεμετριες απο το πουθενα......

Αντε τωρα ανοιξτε ενα topik για τα Lifan 125 ,να δουμε ποιος θα εμπνευστει να κατεβασει σουρεαλιστικο σεντονι για την εμφανιση του...

sleepy-tired-boring.jpg

Σταμάτα βρε κόλακα!!!

:mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οφειλω να γραψω ενα απολογητικο ποστ οπου ταυτοχρονα θα συγχαιρει το συμφορουμιτη ωριωνα για καποιες μεγαλες ανακαλυψεις ...

ας ξεκινησουμε με τον χαρακτηρισμο προς το προσωπο μου ως ΤΡΟΛΛ ... θα το δεχτω ...δεν το εχω αρνηθει ποτε ισα ισα που με το παραδεχομαι και ο ιδιος ...

παμε παρακατω ... ο φιλος ωριωνας ανακαλυψε εν ετη 2013 το τροχο...εεεε σορρυ το google ηθελα να πω ...εγραψε λοιπον στο google το νικνειμ μου και ξαφνικα , εμφανιστηκε ολη η σκοτεινη μου προσπαθεια ...ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ... φωτια θα πεσει να με καψει ...

επισης με ανακαλυψε το μεγαλο μου μυστικο ...οτι εχω και χωματινο μηχανακι ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΑΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ οπως χαρακτηριστικα αναφερει...φωτια θα παλι να πεσει να με ξανακαψει ...

και τελος μια λιγο παλαιοτερη ανακαλυψη του ειναι η πιστα της παχης ...μια πιστα που φτιαχτηκε οπως μαλλον ο ιδιος νομιζει καπου στις αρχες του 2012 και πιο το χαος ...οποιος δλδ δεν εχει παει φετος και περυσι μαλλον δεν δυναται να εχει παει πιο παλια γιατι ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ...

αααα αλλη μια ανακαλυψη που εκανε μεσω των λινκ που ποσταρει ο ΙΔΙΟΣ o flying a dream ειναι οτι και αυτος γραφει σε αλλα φορουμ ...αλλα με αλλο ψευδωνυμο αυτος ο σαλντιμπαγκος ...πιο εξυπνος αυτος απο το βλακα το νικολακιςς που γραφει με το ιδιο ... ααααα ωριωνα για να μην κουραζεσαι με ολο αυτο το κουτσομπολε , να σου πω οτι εγραφε και στο bikenet ...με την ιδια εμπαθεια για ολα ...αλλα μαλλον δεν το ξερεις το bikenet γιατι ανοιηε και εκλεισε πριν παρεις εσυ μηχανακι και φτιαχτουνε ολα τα φορουμ ...

μετα απο ολα αυτα λοιπον ...ολο αυτο το ψαξιμο , μας κατεστησε ψευτες και αχρηστους ΣΙΓΟΥΡΑ και ασχετους -ποσες φορες εχεις αλλαξει ρε λαστιχο στο παπαγαλε σου ?? με το quick release η λυνεις ψαλιδι ?? χιχιχι-

σας ζητω λοιπον συγνωμη για ολη την παραπληροφορηση και ασχετοσυνη που ανακαλυψε ο ωριωνας οτι σας μεταδιδω ...

οργιΟΟΟΟΟΟΟ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα