Jump to content
Πανος VFR

Η μοτοσυκλετα σου τραβαει τα βλεμματα?

Recommended Posts

Να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι ο τυπος που θελει να κανει την μοστρα του(τυπου καγκουρα)αλλα παντα μου αρεσουν τα ξεχωριστα πραγματα ,δεν παω με την μαζα ρε παιδι μου ,δεν γουσταρω αυτο που γουσταρουν οι πολλοι,επιλεγω αυτο που μου κανει κλικ και ας φαινεται παραλογο στους αλλους,στο θεμα μας τωρα,οταν ειχα παπι με κοιταζανε οι παπιοβιοι στο φαναρι ξερετε για καμμια κοντρα κ.τ.λ οταν πηρα το gsr δεν μπορω να πω οτι τραβαγε και πολυ την προσοχη του κοσμου πλην ελαχιστων περιπτωσεων που με ρωτουσαν ποσα κυβικα ειναι,ποσο τρεχει και λοιπα.Εδω και 2.5 μηνες που εχω παρει το VFR FI του 99 παρακαλω νοιωθω σε καθε φαναρι ολα τα κεφαλια στραμενα ,δεν ειναι η ιδεα μου το βλεπω καθως γυριζω και το δικο μου για να το διαπιστωσω(αν και ντρεπομαι.Σαν εξωγηινος νοιωθω ρε παιδια,σιγουρα λιγοι γνωριζουν οτι κυκλοφορει ενα τετοιο μοντελο μιας που στην Ελλαδα πηγε απατο.Εγω πιστευω οτι τραβαει την προσοχη λογω του ηχου του κινητηρα που ειναι σπανιος,βεβαια βοηθαει και η SBK LEOVINCE που αντι για ηχορυπανση δημιουργει μια γλυκια μελωδια.Περιμενω τις δικες σας ιστοριες με τις μοτοσυκλετες σας....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Το δικο μου αν και μικρο σε κυβικα λογω των χρωματων του (repsol) τραβαει πολυ τα βλεματα. Ενας μια φορα το περασε για 600αρι, δεν πρεπει να ταν και πολυ σχετικος. Συνηθως το περνανε για 250αρι και με ρωτανε απο μικρα παιδακια, ποσα παινει φιλε?, μεχρι αναβατες με μεγαλες μηχανες στα φαναρια, ρε αδερφε ποσο το πηρες κλπ. Φταει και το γεγονος οτι ειμαι συνεχεια με κρανος, μπουφαν γαντια και κανω λιγο μπαμ :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το κοιτάνε δεν μπορώ να πω, τώρα το κοιτάνε γιατί τους αρέσει, το κοιτάνε γιατί κυκλοφορεί ακόμη ένα στην λάρισα και δεν το ξέρουν, πληροφορίες δίνω αρκετές στα φανάρια πάντως... Και όπως και να το κάνουμε είναι ωραίο όταν οδηγείς κάτι ιδιαίτερο και που δεν έχει πολυφορεθεί...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φανάρια δεν έχουμε αλλά επειδή είμαι ο μοναδικός με κράνος άντε ο ένας μέσα σε 5 άτομα σε ολόκληρη πόλη

και γενικότερα με εξοπλισμό κάτι κάνω!

Η ακράπα που έβαλα τώρα τραβάει πολύ , μα πολύ τα βλέμματα ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για να δω ποιό γατάκι θα με συναγωνιστεί σε αυτό το θέμα!!!!

Πολυ σπανια και ιδιαιτερη μηχανη .Στα ματια μου ειναι ομορφη.Ασε που και το dream bike σου ειναι Η κα@λα Τροποποιήθηκε από τον πανος -gsr

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για να δω ποιό γατάκι θα με συναγωνιστεί σε αυτό το θέμα!!!!

Χοχο αυτο πρεπει να το πω εγω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τραβαει βλεμματα,

τραβαει μπινελικια,

βγαινουν κινητα,

χτυπαει καθε ειδους συναγερμου.

τρεμει καθε τζαμαρια,

σκουπιζει ασφαλτο,

παιδια τρεχουν σε αγκαλιες,

σκυλια, γατια κρυβονται κατω απο "κουτια"

και σηκωνεται καθε καθησμενος να το χαζεψει να ερχεται πλαγιολισθωντας.

εξαλου ειμαι γνωστος καγκουρας!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι ωραια μοτοσυκλετα το CAGIVA ρε φιλε ,δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο ενα ducati monster 600 ισα ισα που ειναι και καλυτερο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι ο τυπος που θελει να κανει την μοστρα του(τυπου καγκουρα)αλλα παντα μου αρεσουν τα ξεχωριστα πραγματα ,δεν παω με την μαζα ρε παιδι μου ,δεν γουσταρω αυτο που γουσταρουν οι πολλοι,επιλεγω αυτο που μου κανει κλικ και ας φαινεται παραλογο στους αλλους,στο θεμα μας τωρα,οταν ειχα παπι με κοιταζανε οι παπιοβιοι στο φαναρι ξερετε για καμμια κοντρα κ.τ.λ οταν πηρα το gsr δεν μπορω να πω οτι τραβαγε και πολυ την προσοχη του κοσμου πλην ελαχιστων περιπτωσεων που με ρωτουσαν ποσα κυβικα ειναι,ποσο τρεχει και λοιπα.Εδω και 2.5 μηνες που εχω παρει το VFR FI του 99 παρακαλω νοιωθω σε καθε φαναρι ολα τα κεφαλια στραμενα ,δεν ειναι η ιδεα μου το βλεπω καθως γυριζω και το δικο μου για να το διαπιστωσω(αν και ντρεπομαι.Σαν εξωγηινος νοιωθω ρε παιδια,σιγουρα λιγοι γνωριζουν οτι κυκλοφορει ενα τετοιο μοντελο μιας που στην Ελλαδα πηγε απατο.Εγω πιστευω οτι τραβαει την προσοχη λογω του ηχου του κινητηρα που ειναι σπανιος,βεβαια βοηθαει και η SBK LEOVINCE που αντι για ηχορυπανση δημιουργει μια γλυκια μελωδια.Περιμενω τις δικες σας ιστοριες με τις μοτοσυκλετες σας....

μπραβο φιλος ωραιο καγκουροθεμα, παρε και ενα αστερι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμένα πάλι το κοιτάνε πολύ επίμονα οι κλέφτες....

Και μερικές φορές τους τραβάει ο τρόπος που οδηγώ.. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε σταματάνε και σένα οι ΔΙΑΣ συνέχεια για να σε ρωτήσουν για το μηχανάκι? :mB_kalo_e:

(και φυσικά γαμώ τα εργαλεία και επειδή είμαι λοξός όταν ήμουν στην επιλογή τελευταία φορά ήμουν ανάμεσα σε mulhacen και raptor..)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και μερικές φορές τους τραβάει ο τρόπος που οδηγώ.. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί..

Εμενα κοιταζουν την δικια μου οι κλεφτες και μενουν ανεργοι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ασε μας κουκλιτσα μου,.............. ελα, ο Μπαμπης ο καγκουρας ειμαι!....................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαχαχαχαχα

:lol: :worshippy:

καλα οι μπατσοι μολις δουν ψιλοφτερο νομιζουν οτι επιασαν λαυρακι,εχω 4 μηνες το ΧΤ και με χουν σταματησει καμια 20αρια φορες,λες και δεν υπαρχουν πιο γρηγορες μηχανες απ το ΧΤ.απο τις 20 φορες τις 17 μου ζητανε μονο αδεια κυκλοφοριας και ταυτοτητα Τροποποιήθηκε από τον bill_daytona

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε σταματάνε και σένα οι ΔΙΑΣ συνέχεια για να σε ρωτήσουν για το μηχανάκι? :mB_kalo_e:

(και φυσικά γαμώ τα εργαλεία και επειδή είμαι λοξός όταν ήμουν στην επιλογή τελευταία φορά ήμουν ανάμεσα σε mulhacen και raptor..)

Ουτε καν!

Το βλεπουν,λενε δεν το ξερουμε ,ακριβο φαινεται αρα δε παιζει να εχει κανει κατι η αν εχει κανει θα εχει κανα κονε οποτε αστον :crazy:

Εν ολιγοις εναν ελεγχο σε 6 μηνες και αυτος απο σποντα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

συνεχεια και παντου. εχει και την akrapovic πανω (ταπωμενη φυσικα) και με τα σκασιματακια του κανει τους παντες να γυρνουν-χαμογελουν-πιανουν την κουβεντα απο το φουρνο που παω για ψωμι μεχρι και στο βενζιναδικο που θα βαλω βενζινη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο Διαμαντης εγραψε, ο Μπαμπης εγραψε, να δω ποιος αλλος καγκουρας θα γραψει... Μικρο Γαιδαρο βλεπω να κοιταει το θεμα... :popcorn:

Για να βγω και απο το θεμα, μερικες φορες, τραβαει το δικο μου το χρεπακι τα βλεμματα, ειδικα αν βρεχει και οταν ειμαι ξαπλωμενος στο εδαφος και γελαω... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γενικα το ΧΤ μου δε νομιζω οτι τραβαει βλεματα.εκτος απο κατι καγκουρια με ΧΤ που ερχονται και μου τραβανε ξερογκαζα και κατι γκομενες που γουσταρουν μηχανες και δε ξερουν αν το r1 ή το ΧΤ ειναι πιο γρηγορο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περτικαλι....Θελεις δεν θελεις τραβαει.....

Τροποποιήθηκε από τον Konangera

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χμμμ τραβάει ειδικά με την yoshimura που σπάει τζάμια σε πολυκατοικίες καθε φορά που ανοίγω γκάζι

αλλά δυστηχώς τραβάει και πολύ λάθος κόσμο κάτι τύπους δηλαδή με μπλέ στολή και άσπρες μηχανές....

αα που και που και κανα ψηλόφτερο συνκάγκουρα που μπορεί να κάνουμε πουθενά μαζί καμιά μπάντα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παντως πλακα πλακα ειναι μερικοι αστυνομικοι,που μαλλον εχουν ξεμεινει γυρω στο 80κατι με τα ψηλοφτερα.

Μεχρι και εμενα με εχουν σταματησει με το TTR και με ξεψαχνισαν. Λες και πιασαν κανεναν απο "τα τσακαλια" του Δαλιανιδη.

Ελεος ρε παιδια, 20 χρονων μηχανακι ειναι, 250αρι πρα πρα, με καθρεφτες φλας πινακιδα ολα!

Και μιλαμε για μικρα παιδια τωρα, οχι για κανα μπαρμπα, να πω ενταξ΄............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα