Jump to content
Παναγιώτης Κ.

Κυριακή 28/4 ημερήσια ΒΟΛΤΑΡΑ

Recommended Posts

Συμπλήρωμα στο από πάνω:

Στην εφαρμογή streetview της googgle δείχνει βενζινάδικο στα αριστερά μας μετά τα σύνορα, 100μ ακριβώς πρίν στρίψουμε. Οι ενδιαφερόμενοι ρίχτε μια ματιά να ξέρετε τί ψάχνετε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

1) υπάρχει βενζινάδικο 5 χιλιόμετρα πριν τα σύνορα (kulata) επι ελληνικου εδαφους... με τιμη ρουκετα εδαφους αερος...

2) μέσα στα επόμενα 10 χιλιομετρα με το που περασουμε τα συνορα υπαρχουν 2-3 βενζιναδικα μεγαλα στα οποια οσοι δουλευουν ξερουν ελληνικα (ολος ο νομος σερρων εκει βαζει βενζινη ) και η αποκλιση ευρο-λεβα ειναι ελαχιστη σε σχεση με τα χρηματα π θα εξοικονομησεις απο τη διαφορα τιμης βενζινης

3) η βενζινη σ εκεινα τα βενζιναδικα παίζει να είναι αρκετά καλύτερη απο πολλά δικά μας βενζιναδικα :wallbash:

4) ποτέ μα ποτέ με κάρτες πιστωτικες σε βενζινάδικα σουπερ κλπ που βρισκονται πάνω στο δρομο γτ εχουν γίνει τρελες απατες με κωδικους απο πιστωτικες :shoot: (βουλγαρια εισαι οχι ελβετια )

5) οδηγανε έχοντας στο μυαλό τους την ατακα ... στο χωριό μου είμαι οτι θέλω κάνω οπου θελω στριβω και σταματαώ :mB_kalo_e:

6) στη βουλγαρια αντι για διοδια εχουν μια καρτα την οποια προμηθευεσε απο βενζιναδικα η απο τα κουλατα κ την κολας στο τζαμι σου... στην περιπτωση μας ομως λεω να μην την πάρω γτ θα ειμαστε μεγαλος ογκος μηχανων κ δυσκολα να μπουν στον κοπο να ασχοληθουν...

7) πριν ενα μηνα π ανεβηκα μποροβιτς τα πρωτα χιλιομετρα επι βουλγαρικου εδαφους μας εστειλαν απο παρακαμτηριο (τραγικο κομματι χωματοδρομος) γτ κανουν εργα ... ελπιζω να τα τελειωσαν...

αυτα απο εμενα με βαση την εμπειρια μ εδω και χρονια απο την γείτονα χώρα λογο χιονοδρομιας (μπανσκο μποροβετς κλπ κλπ)

ααα κ προς θεου μην ριξει κανένα μπινελικι κανεις στα συνορα ή σ αυτους στα βενζιναδικα γτ ξερουν ελληνικα κ θα γίνει μακελειο... πχ εκδρομη με πουλμαντο με την ΠΑΟΚΑΡΑ που γιναμε μαλλια κουβαρια :aggressive::mB_kalo_e:

ελπιζω να μην σας κουρασα αλλα και να σας κουρασα δεν με νοιαζει γτ ειμαι γαιδαρος :rtfm:

θα περασουμε πολυ καλα ντοντ γουορι μαει φριεντσσσ!!!!

Παναγιωτη,αυτο εννοουσε ο βαγγελης για τον δρομο.

Μηπως να ξαναδειτε την διαδρομη?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

με τα ιχ φορτωμενα με 3 ατομα κ βαλιτσες κ πεδιλα κλπ με τα γιγαντιαια σαμαρακια κ τις χιλιαδες λακουβες ΝΑΙ ηταν προβλημα... αλλα τωρα για εμας δεν πιστευω να ειναι κ μεγαλο θεμα απλα θα εχουμε μια μικρη καθυστεριση λογο μειωμενης ταχυτητας... ουτος η αλλος δν υπαρχει κ αλλος δρομος εισοδου στην βουλγαρια περα απο αυτον... αρα καλο θα ειναι η διαδρομη να ειναι η ιδια...

υγ. ελα θειο ντενη πες ποσο πολυ ζηλευεις :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οι θερμοκρασίες ( 29° ) που βλέπω άραγε ισχύουν; :music:

Τροποποιήθηκε από τον Whiteyez

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

με τα ιχ φορτωμενα με 3 ατομα κ βαλιτσες κ πεδιλα κλπ με τα γιγαντιαια σαμαρακια κ τις χιλιαδες λακουβες ΝΑΙ ηταν προβλημα... αλλα τωρα για εμας δεν πιστευω να ειναι κ μεγαλο θεμα απλα θα εχουμε μια μικρη καθυστεριση λογο μειωμενης ταχυτητας... ουτος η αλλος δν υπαρχει κ αλλος δρομος εισοδου στην βουλγαρια περα απο αυτον... αρα καλο θα ειναι η διαδρομη να ειναι η ιδια...

υγ. ελα θειο ντενη πες ποσο πολυ ζηλευεις :mB_kalo_e:

Στεφανε την πληροφορια για τον δρομο,μου την εδωσε κοινος φιλος εμου και του παναγιωτη,την οποια επιβεβιαωνεις και εσυ.

Πιστευω οτι ειναι καλο να την ξερει και ο παναης μιας και εχει σχεδιασει την διαδρομμη. :_thumbsup:

Τωρα εαν ειναι λιγο ασχημα η περισσοτερο,δεν το γνωριζω.

Φυσικα και θα ηθελα να ερθω αλλα πρεπει να ειμαι πλεον σε ετοιμοτητα 5λεπτου. :rolleyes:

Γεροι να ειμαστε και εχω στα σκαρια κατι πολυ καλο σε λιγο καιρο :devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω παντως αυριο θα πλυνω το ΧΤΧ.

Μεγαλη του τιμη.

Απο τοτε που το αγορασα δεν το επλυνα ουτε μια φορα.

Μην μας πουν και βρωμιαρηδες οι γειτονες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπόν και επισήμως Σάββατο βράδυ διανυκτερεύω Κερκίνη,οπότε Κυριακή με το καλό κατά τις 11 και κάτι θα είμαι στο ύψος του Στρυμόνα μετά το Σιδηρόκαστρο να ανέβω σε όποια ''αμαξοστοιχία'' περάσει πρώτη,είτε αυτή των ''ανατολικών'' είτε αυτή συμπολιτών μου...

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όσους θα έχω την τύχη να συνταξιδέψουμε λοιπόν :worshippy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στεφανε την πληροφορια για τον δρομο,μου την εδωσε κοινος φιλος εμου και του παναγιωτη,την οποια επιβεβιαωνεις και εσυ.

Πιστευω οτι ειναι καλο να την ξερει και ο παναης μιας και εχει σχεδιασει την διαδρομμη. :_thumbsup:

Τωρα εαν ειναι λιγο ασχημα η περισσοτερο,δεν το γνωριζω.

Φυσικα και θα ηθελα να ερθω αλλα πρεπει να ειμαι πλεον σε ετοιμοτητα 5λεπτου. :rolleyes:

Γεροι να ειμαστε και εχω στα σκαρια κατι πολυ καλο σε λιγο καιρο :devil:

Παίδες, τα έργα γίνονται στην εθνική οδό τους, μίλησα και με τον Βαγγέλη και μου το επιβεβαίωσε. Δεν μας απασχολεί, εμείς δεν την περπατάμε καθλολου.

All systems go............

Θειοοοοοοοοοοοοοοο............... οι ώρες οι καλες. :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάλι καλά που με ενημέρωσε ο Σταύρος! Θα έρθω και εγώ ωρέ κουλάδια!!! :)

H πρώτη μεγάλη βόλτα της χρονιάς!!! Ολέ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Από καιρό τι θα παίζει ρε παιδιά στην διαδρομή; την έχει κάνει κανείς;

Να βάλουμε τα δερμάτινα με κανά ισοθερμικό ίσα ίσα από μέσα ή τις κορντούρες για πιο ζεστά; Τι λένε οι ειδήμονες;

Τον Μιχαλη τον Viper δεν βλεπω...

Άργησα (suzuki βλέπεις) αλλά ήρθα! (suzuki βλέπεις) :P

Τροποποιήθηκε από τον Viper4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

O καιρος δειχνει υπερ του δεοντος καλοκαιρινος. Κατι 27-28 ειδα με φουλ λιακαδα, ξυλωμα η θερμικη επενδυση απο την κορντουρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ τώρα να έρθω με καλοκαιρινό ή με δέρμα? Χμμμ....

Ειδικά εσύ έλα με πολλά δεματικά....................... :P :P :P

Οι εκ Καβάλας ορμώμενοι θα ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ (όχι θα μαζευτούμε, θα ξεκινάμε) από την Μοτολέσχη στις 10:00 ΑΚΡΙΒΩΣ και στις 10:15 θα περνάμε από Ελευθερούπολη. Μετά, το επόμενο ραντεβού είναι στα σύνορα από τις 11:30 μέχρι τις 12:00.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλα να περασετε παιδες!... καλοκαιρία σας ευχομαι... φωτο λεμε να σας γουσταρουμε και μεις οι μακρινοι! :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Από καιρό τι θα παίζει ρε παιδιά στην διαδρομή; την έχει κάνει κανείς;

Να βάλουμε τα δερμάτινα με κανά ισοθερμικό ίσα ίσα από μέσα ή τις κορντούρες για πιο ζεστά; Τι λένε οι ειδήμονες;

Άργησα (suzuki βλέπεις) αλλά ήρθα! (suzuki βλέπεις) :P

Αντε ρε το αγορι μου να μας ανεβασεις την ψυχολογια γιατι βρωμα ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειδικά εσύ έλα με πολλά δεματικά....................... :P :P :P

Οι εκ Καβάλας ορμώμενοι θα ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ (όχι θα μαζευτούμε, θα ξεκινάμε) από την Μοτολέσχη στις 10:00 ΑΚΡΙΒΩΣ και στις 10:15 θα περνάμε από Ελευθερούπολη. Μετά, το επόμενο ραντεβού είναι στα σύνορα από τις 11:30 μέχρι τις 12:00.

Ok Παναγιώτη!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ok Παναγιώτη!!!!!!

Αααααα!! Για σένα ήταν η προειδοποιητική βολή. Και έλεγα και εγώ ποιον στοχεύει με το κανόνι πρωί πρωί ακόμα δεν ήπιε τον καφέ του :tooth: :tooth: :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κανένας από Κατερίνη παιδιά για να συντονιστούμε με το τι ώρα θα ξεκινήσουμε?

Στειλε σε φουρναρη η Χαμπο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καταρχήν καλά να περάσετε παλικάρια.

Δυστυχώς λογω δουλειας δε μπορω να ερθω αν και θα ηθελα.

Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι ΒΟΛΤΑΡΑ.

Ελπιζω την επομενη να την ΖΗΣΩ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στειλε σε φουρναρη η Χαμπο

Ο Πέτρος έχει δουλειά και θα βρεθούμε σύνορα!Για να εντοπίσω τον Χάμπο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καθώς θα προσπαθείς να τον εντοπίσεις, πρόσεξε να μην βρίσκεσαι πάνω στις σιδηροτροχιές ούτε κοντύτερα από 15 μέτρα πλησίον αυτών, γιατί η θα σε παρασύρει η οπισθέλκουσα με δύναμη αναρρόφησης 6, η δεν θα προκάνει να ακινητοποιηθεί εγκαίρως το τρένο και θα σε πατήσει.

Να έχεις το νου σου είναι επικίνδυνα πράγματα αυτά :cry: :cry: :cry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα