Jump to content
moto99

Καφεδάκι στη Κόρινθο..10/3/13

Recommended Posts

Μιας και ο καιρός θα είναι καλός.: Βροχόπτωση με ελαφριά έως καθόλου νεφοκάλυψη λέω να πάω μια βολτίτσα κατά εκεί,μετά της συζύγου.

Στην παραλία της Κορίνθου λοιπόν και εάν τα μαγαζιά λόγω εποχής είναι κλειστά,που δεν το πιστεύω,θα την κάνω προς Κιάτο..

Κατά τις 10:30 το πρωί της Κυριακής θα είμαι στο γνωστό πλέον σημείο,δεξιά στο πλάτωμα της Εθνικής,πριν τα διόδια της Ελευσίνας..

Μην με ρωτήσετε για τιμές καφέδων ( εννοείτε οτι δεν ξέρω) ούτε αν θα πάω απο την παλαιά,ή την νέα Εθνική οδό.

Αναλόγως του κόσμου αποφασίζουμε εκεί,την διαδρομή μετάβασης και γιατί οχι.....και την αλλαγή της διαδρομής..

Οτι θέλουμε κάνουμε εξάλλου mybike...είμαστε,άλλο γράφουμε και αλλού τελικά πάμε.. :mB_kalo_e:

Θα ξαναποστάρω για το τελικό οκ,την Κυριακή το πρωί( άνθρωποι είμαστε-αστάθμητοι παράγοντες ) :_thumbsup:

Καλοδεχούμενοι - νες, άπαντες...two-thumbs-up-smiley-emoticon.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως σου είπα και τελεφωνικώς, άμα ο καιρός δε μας κάνει καμμιά ποστίτσα, είμαι σίγουρα μέσα....... τόσο καιρό εντός πόλης έχω γίνει σαν το λιοντάρι στο κλουβί. :taz:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εύχομαι ολόψυχα να περάσετε υπέροχα όσοι πάτε παίδες και παιδούλες ! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συζηταγα με το φιλο μου να πηγαιναμε αυριο λιμνη μπελετσι και απο κει οπου μας βγαλει, αλλα το ακυρωσαμε και μενουμε συντονισμενοι εδω για να δουμε τι θα παιχτει. Το σιγουρο ειναι οτι καπου θα παμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αμα η διαδρομη ειναι απο παλια εθνικη θα το συζητησω με καποιους συμφορουμιτες και βλεπουμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προς το παρον ισχυει κανονικα. Νομιζω ο Γιαννης θα ποσταρει το πρωι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα σας κύριοι. :_hi:

Ο ήλιος έκανε την εμφάνιση του και τα σύννεφα σιγά-σιγά πήραν το δρόμο της εξαφάνισης τους..

Το λοιπόν,στις 10:30 θα τα πούμε στο πάρκινγκ. :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αρτι αφιχθης εις οικιαν.Ωραιοτατη βολτουλα με πολυ ομορφη παρεα.Να ειστε ολοι καλα για την συντροφια.

Αντε και στην επομενη!

Υ.Γ Οι φωτος στον Σπυρο "Peiraiwth" οπου εχει και τα πνευματικα δικαιωματα! :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ήμουν με αυτοκίνητο στην αντίθετη φορά από εσάς στην Ελευσίνα, δεν το ήξερα ότι θα συναντιόσασταν, αλλά πήρε το μάτι μου το λευκό cbf του ΚώσταΤ και ψιλιαστικα mybike meeting... Να χαίρεστε βόλτες παιδιά, σας ζηλεψα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αλλο ένα καφεδάκι με πολύ κους-κους έφτασε στο τέλος του.. :gathering:

13 άτομα-10 μοτοσυκλέτες αρκετά μεγάλων κυβικών και με μικτή διαδρομή (παλαιά και νέα) φτάσαμε τσάκ-μπάμ στην Κόρινθο.

Κόρινθος χωρίς τον Μπιλάρα δεν υπάρχει,άρα και αυτός αφιχθείς στην παρέα μας.

Καλορίζικα και καλοτάξιδα τα κτήνη σε Χρήστο και Λευτέρη.Να τα χαρείτε στο έπακρον.. :_thumbsup:

Επι του συνόλου,7-Suzuki (3Haya,3vstrom,1gsf 600) 2-Yamaha ( 1r1 & 1Fazer s2 ) 1Cbf 1000 και το Versys του bill.

Nάστε όλοι καλά και στο επανιδείν.. :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλη καλοκαιρινη βολτα να ξεσκασουμε με εναν ηλιο να καιει σαν ισοθερμικο! :P

Η παρεα στα φορτε της και ο Λευτερης να κανει γυμναστικη σε πλατη κ καρπους στα 130χιλ. ενω ο αδερφος του Χρηστου(σορυ δεν θυμαμαι ονομα) να απολαμβανει γαληνια οδηγηση με το μπουζα του. Χαρηκα πους σας γνωρισα παιδια.

Γκεστ σταρ οπως παντα ο Μπιλυ δε κιντ που μας ανελυσε την καινουρια πατουσια που θα κανει στο εξωτερικο, ενω ο κωσταςΤ ονειρευοταν τα χιλιομετρα που θα φαει στην Autostrada το καλοκαιρι του 2014.

Ο Γιαννης σκεπτομενος λογικα μας ειπε τι να αποφυγουμε στην καθοδο μας για πυλο ενω ο Αργυρης ηταν πολυ μπερδεμενος για συναντησεις που γινονται σε καφετεριες τυπου πορτο λεονε...

Τελος ο ΛΟΒΕΡ επειδη εχει γινει πολυ διασημος και εχει βαρεθει να δινει αυτογραφα προσπαθει με καθε τροπο να αποφευγει τους παπαρατσι!

LvKgNR6.jpg

AovK2rk.jpg

urzfmdJ.jpg

38e914T.jpg

VU2aYsl.jpg

xAlZgfP.jpg

9EhHhNB.jpg

4BPiZZL.jpg

rqJrEY1.jpg

x9altG4.jpg

Hgkbb8H.jpg

UuAz0nD.jpg

roUeGgJ.jpg

rEQy8ao.jpg

Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος απαγορεύεται ρητά η αναδημοσίευση, η αντιγραφή, η αναπαραγωγή, ολική, μερική των παρων φωτογραφιων χωρις την εγγραφη αδεια του ιδιοκτητη. Σε αντιθετη περιπτωση ο δικηγορος ΜΟΥ αλεξης κουγιας θα ΣΑΣ ΛΙΑΝΙΣΕΙ!! :rtfm: :P

Τροποποιήθηκε από τον Peiraiwths

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο παιδιά περάσατε πολύ όμορφα.

Πάντα τέτοια. :_thumbsup:

Δυστυχώς είχα υποχρεώσεις σήμερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ok χάρηκα που ξαναείδα τις μουτσουνάρες σας, παρόλο που δεν ήρθατε μαζί μου στη λίμνη της Βουλιαγμένης...χάσατε ρε, ήταν υπέροχα, πήγα μέχρι το Ηραίο και μετά έκανα το γύρο της λίμνης μέχρι εκεί που συνδέεται με τη θάλασσα...

2013-03-10_16-07-34_436.jpg

2013-03-10_16-07-28_987.jpg

2013-03-10_16-07-40_780.jpg

2013-03-10_16-07-46_380.jpg

2013-03-10_16-10-13_707.jpg

Τα λέμε ρεεεεεε....... :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα