Jump to content
g1ann1s

Ωραίες αγγελίες (μοτοσυκλετών) που πετυχαίνουμε

Recommended Posts

Στη θεσαλονικη γραφουν για κρανος δηλαδη, στην Αθηνα οσους εχω δει δεν ασχολουνται, αναστροφη με κοκκινο να κανεις μπροστα σε μπλε, δεν γυρνανε καν να σε κοιταξουν, στην πατρα παλι σταματανε μονο τους πιτσιρικαδες, αλλα για κρανος συνεπιβατη τους γραφουν κυριως

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Στη θεσαλονικη γραφουν για κρανος δηλαδη, στην Αθηνα οσους εχω δει δεν ασχολουνται, αναστροφη με κοκκινο να κανεις μπροστα σε μπλε, δεν γυρνανε καν να σε κοιταξουν, στην πατρα παλι σταματανε μονο τους πιτσιρικαδες, αλλα για κρανος συνεπιβατη τους γραφουν κυριως

Μη το λες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η κοπέλα μου είχε δει και ένα άρθρο στο ίντερνετ που έλεγε συγκεκριμένα ότι θα έβγαιναν με μπλόκα μόνο και μόνο για αυτό μέχρι τις 27 Ιουνίου. Αν και είμαστε εντελώς οφφ τοπικ αν βρω το λινκ θα το βάλω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για ποια πολη απο τις 3 ? :P

Ωχ ναι.

Αθήνα.Μία κλήση έχω φάει στην ζωή μου και την έφαγα εδώ Αθήνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωχ ναι.

Αθήνα.Μία κλήση έχω φάει στην ζωή μου και την έφαγα εδώ Αθήνα.

Εγω στην Αθηνα τους βλεπω ολους ξεκρανωτους, διπλα περνανε μπλε και δεν ασχολουνται καν, στην Καλλιθεα, υψος αγιων παντων εχει μπλε καποιες φορες, το τι πιστολι τρωνε τα φαναρια δεν περιγραφεται, το τι αναστροφες γινονται.. ασε.. Μπροστα τους ολα αυτα, αλλα δεν δινουν σημασια, καθονται 4αδα κυκλικα σε στυλ <<δινουμε ορκο νικης>> και μιλανε..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οι Δίας σπάνια θα σε γράψουν.

Αν και όταν είχα πάρει το Hornet το 11 κάθε 3 και λίγο με σταματούσαν για έλεγχο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οι Δίας σπάνια θα σε γράψουν.

Αν και όταν είχα πάρει το Hornet το 11 κάθε 3 και λίγο με σταματούσαν για έλεγχο.

οι Διας ειναι αυτοι με τα Ζ ή με τις κανονικες μηχανες? Εγω αυτους με τις κανονικες τις ασπρες λεω. Τωρα δεν ξερω με σιγουρια, απλα εχ δει μια γενικη αδιαφορια εδω στην αθηνα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτοί με τις μηχανές που πάνε πάντα 4άδα είναι οι Δίας.Ελάχιστες είναι φορές που θα τους δεις να κόβουν κλήση.

Συνήθως σταματάνε για κανένα έλεγχο και τίποτα περισσότερο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτοί με τις μηχανές που πάνε πάντα 4άδα είναι οι Δίας.Ελάχιστες είναι φορές που θα τους δεις να κόβουν κλήση.

Συνήθως σταματάνε για κανένα έλεγχο και τίποτα περισσότερο.

ολοι 4αδες πανε στην καλλιθεα :P αλλα μιας και το αρχισαμε (πες μου να ξερω και σταματαμε το σπαμ) τι μηχανες οδηγανε οι ΔΙΑΣ? τα κρυπτον ή τις κανονικες (Ζ ειπα πριν.. οτι να'ναι, κρυπτον εννοουσα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δέκα κιλά πατάτες Νευροκοπίου πόσο πιάνουν στο Περιστέρι ρε παιδιά;

Το χέσατε το θέμα με άλλα λόγια................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δέκα κιλά πατάτες Νευροκοπίου πόσο πιάνουν στο Περιστέρι ρε παιδιά;

Το χέσατε το θέμα με άλλα λόγια................

5 ευρώ.

στο θεμα

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5123096/

Τροποποιήθηκε από τον Gen.Markus

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τώρα σώθηκες......περίμενε να μπεί κάποιος μεγαλύτερος γνώστης που να έχει φάει τα νιάτα του και την ομορφιά του πάνω στις λαδιέρες στα HONDA να απαντήσει.....

To συγκεκριμένο μηχανάκι το είχα πιο παλια. Το πηρα με 68.000 περιπου χιλιομετρα και εκανα αλλες 15 χιλιαδες. Το μοτερ του ειναι απο CBR 250 και οχι απο Χορνετ, για αυτο και εχει διαφορετικες βασεις δεξια και αριστερα. Εκανα γενικη επισκευη και αλλαξα μεταξυ αλλων και δυο βαλβιδες εισαγωγης και μια εξαγωγης. Εχει φαει ενα μικρο πεσιμο και το τεποζιτο εχει αρκετο στοκο στην μια πλευρα οπως και το φτερο μπροστα που ειχε σπασει και το εφτιαξα μονος μου. Ειναι παρα πολυ κομπλε μηχανακι και αξιζει για 250 αλλα σε καμμια περιπτωση δεν εχει τα χιλιομετρα που αναφερει. Εγω ημουν τουλαχιστον ο τριτος ιδιοκτητης στην Ελλαδα και το πουλησα στον Βολο 1350 ευρω. Μετραει γιατι ταξιδευει ανετα και σχετικα οικονομικα. Το μονο (αλλα σημαντικο θεμα) που ειχα ειναι οτι λαδωνε μπουζι ΣΥΝΕΧΕΙΑ... Αξιζει αλλα οχι σε αυτα τα λεφτα κατα την γνωμη μου. Το σεταπ του ειναι παρα πολυ μαλακο και ξενιζει αλλα και παρα πολυ ανετο. Υπαρχει ενα μαυρο στο car.gr που ειναι μαλλον καλυτερη λυση.

(Δεν εχω λογαριασμο και απανταω απο λογιαριασμο φιλου)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και τα μεγάλα Hornet μοτερ απο cbr φοράνε....

Μονο παραεισαγωγή έχουν έρθει τα 250άρια στην Ελλάδα.και τα πιο πολλά μεταχειρισμένα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα