Jump to content
μάθο...

Κοψε κατι ρε...Ιστοριες της παρεας!

Recommended Posts

Εντάξει ρε Σάββα,με έπεισες.

Τροποποιώ την αγγελία άμεσα

223522_577019912327242_659666137_n.jpg

Μη θές τώρα να σφαχτούμε, μου τόχει τάξει εμένα το φιλαράκι μου ο μοτοφιδούλης, οπότε μη γλείφεσαι ! :tooth::rotfl: :rotfl: :rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Τη μεγαλυτερη ψευτια που εχω ακουσει, παροντες κι αλλα μελη του mybike?

Οδηγησε μοτοσικλετα απο motogp κι επειδη (προφανεστατα) πηραμε ολοι χαμπαρι οτι ηταν "αλλη μια ιστορια απ'την κρυπτη" του ειπαμε "και? Πως πηγαινε???" κι ερχεται στο καπακι η δευτερη (και θεϊκοτερη) ατακα "ενταξει ρε μαλακες, δεν την ανοιξα, φοβηθηκα!!" :pray:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οδηγησε μοτοσικλετα απο motogp κι επειδη (προφανεστατα) πηραμε ολοι χαμπαρι οτι ηταν "αλλη μια ιστορια απ'την κρυπτη" του ειπαμε "και? Πως πηγαινε???" κι ερχεται στο καπακι η δευτερη (και θεϊκοτερη) ατακα "ενταξει ρε μαλακες, δεν την ανοιξα, φοβηθηκα!!" :pray:

Να δωθεί στεγνά ποιός τόπε ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αχαχαχα κλαιωωωω!!!! εχουμε και τετοια φρουτα εδω μεσα....χαχα εχουμε και χεραδες εδω μεσα....ημαρτων

αρε ατλαντιδα που θετε....

Τροποποιήθηκε από τον vagelis-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καμαρώστε λοιπόν απάντηση μόλις πιέστηκε να δώσει αριθμούς. :D

Άτακτη φυγή για τους ρίχνοντες λάσπη. :whistling:

Ποιός είναι ο φιδέμπορας λοιπόν Σαββούλη? :whistling:

Αυτός που σού 'χει έτοιμο Συμβολαιογράφο για να κατοχυρώσει τις παπάτζες σου και να σου πάρει και το στριγκάκι που φορείς? :yahoo:

Άμα έχεις τα κότσια (προλαβαίνεις), γράψε εσύ πόσο καίει - αφού είσαι σίγουρος ότι λέω ψέμματα- και να παίξουμε σπίτια και ολόκληρες περιουσίες. Επίσημα όμως αγόρι μου, όχι στον αέρα. Εγώ δεν κάνω τον συννεφομάγκα. Θα τα υπογράψεις ό,τι πεις και θα δούμε ποιός έχει δίκιο.

Ευκαιρία είναι να πλουτίσω λίγο από κανάν θρασσύ, :mB_kalo_e: γιατί περιμένοντας τις καλύτερες μέρες και τη διάσωση της χώρας απ' τα Μνημόνια, σώθηκα. :tooth:

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Κωστακη, τι εγινε;; Τις βγαζουμε εξω να τις μετρησουμε;; Χαλαρωσε ρε συ, που τον ψαχνεις να μιλησει λες και ειναι υποχρεωμενος.. :lol:

Στην τελικη, και 15 λιτρα τα 100 να καιει το παλιοHonda του, αυτο δεν σημαινει οτι εσενα καιει αερα! :peep: :peep:

Let the fight begin!! :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να φανταστω οτι τα εργαλεία τα ειχε κατω απο τη σελα, επομενως την εβγαλε κι αυτή? :rotfl:

Ε, αυτό παει πολύ!

με τα δόντια τα κράταγε τα εργαλεία σαν τον Ταρζάν....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Κωστακη, τι εγινε;; Τις βγαζουμε εξω να τις μετρησουμε;; Χαλαρωσε ρε συ, που τον ψαχνεις να μιλησει λες και ειναι υποχρεωμενος.. :lol:

Όχι και δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει. Με λέει συνέχεια ψεύτη σε κάθε θέμα και σε κάθε ποστ και μόλις τον προκαλώ να μας πει εκείνος πόσο θεωρεί ότι καίει (το δικό μου πάντα, όχι γενικώς και αορίστως απ' το τί γράφουν στα διάφορα φόρουμ) και να πάρει και την ευθύνη γι' αυτό που λέει, ώστε να ανακαλέσει μετά αν έχει άδικο και να ζητήσει συγνώμη, κρύβεται στα............ σεντόνια του. :tooth:

Στην τελικη, και 15 λιτρα τα 100 να καιει το παλιοHonda του, αυτο δεν σημαινει οτι εσενα καιει αερα! :peep: :peep: Είπα τέτοιο πράμα εγώ ρε χαμένε? :P Για μπες στη σειρά κι εσύ. :lol: :P

Let the fight begin!! :lol: Είσαι μεγάλη ανάφτρα, σε ξέρω μωρή σουπιά. :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ζετάκι του 79, τού έχει βάλει 5αρι σασμάν και πιστόνι περίπου 110 κυβικά. Καρμπυρατέρ Del'orto 30αρι.Εχει βάλει τελικό απο σκαραβαίο πίσω και φουλ γρανάζωμα. Εχει πάρει μαζί του τεποζιτάκι κηροζίνη και μια σακουλίτσα ναφθαλίνη. Την 'εχει στήσει "αύρα" και περιμένει θύματα. Το θύμα που τσίμπησε ήταν ένα Bold'or. Πήγανε τις άδειες για 450 μέτρα. Ξένωσε σωληνάκι έχυσε την βενζίνη και έβαλε την κηροζίνη με 10 μπίλιες ναφθαλίνη. Έριξε στο Bold'or 8 μήκη (τώρα μήκη Bold'or μήκη Ζετάκι δεν ξέρω ). Πήρε την άδεια του και έφυγε ενώ ο ιδιοκτήτης του Bold'or είχε μείνει ακόμη με το στόμα ανοικτό. Και το ζετάκι? που είναι το ζετάκι τώρα? ΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααα στα 480 μέτρα ανατινάχθηκε !!!!!!!!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είσαι μεγάλη ανάφτρα, σε ξέρω μωρή σουπιά. :tooth:

Ειμαι ο πουστης, αφου με ξερεις! :P :P

Ψοφαω για τετοια!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Κωστακη, τι εγινε;; Τις βγαζουμε εξω να τις μετρησουμε;; Γιατί όχι ρε συ? Εγώ την έχω μικρότερη να πούμε....... :tooth: :tooth:

.............. αυτο δεν σημαινει οτι εσενα καιει αερα! :peep:Θά 'ρθεις εσύ να υπογράψουμε? :P Γιατί τον άλλον δεν τον βλέπω. Κάνει κάλυψη-απόκρυψη..... :peep:

Ειμαι ο πουστης, αφου με ξερεις! :P

Ψοφαω για τετοια!

Κοίτα μη φας καμμιά αδέσποτη μόνο..... :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αμε, αν βρεθουμε σε βολτα, στο ειπα και τις προαλλες... ΣΙΓΟΥΡΑ θα κατσω να μετρησουμε τις καταναλωσεις μας..

Και για να μην παρεξηγηθει αυτο που λεω, εγω σε καμια περιπτωση δεν εχω μικροτερη απο την δικη σου (ακομα και τις πραγματικες του v strom), το θεμα ειναι να γεμιζουμε μαζι, να κανουμε ιδια χιλιομετρα, για αν δουμε πρακτικα την συγκριση, και αν οντως καις οσα λες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αμε, αν βρεθουμε σε βολτα, στο ειπα και τις προαλλες... ΣΙΓΟΥΡΑ θα κατσω να μετρησουμε τις καταναλωσεις μας.. Κάτσε λίγο, μην ανοίξω ακόμα τα χαρτιά μου αποκαλύπτοντας την αλήθεια, γιατί θα χάσω την ευκαιρία να πλουτίσω στο εύκολο. :lol:

Και για να μην παρεξηγηθει αυτο που λεω, εγω σε καμια περιπτωση δεν εχω μικροτερη απο την δικη σου (ακομα και τις πραγματικες του v strom), το θεμα ειναι να γεμιζουμε μαζι, να κανουμε ιδια χιλιομετρα, για αν δουμε πρακτικα την συγκριση, και αν οντως καις οσα λες!

Εννοείται ότι θα πηγαίνουμε με όσο το δυνατόν πιο ίδιους ρυθμούς...... αρκεί να μην το παρακάνεις γιατί εγώ ως κουλομαρία δε θα σε φτάνω. Άλλωστε το δικό σου έχει άλλο (καλύτερο) στήσιμο για τρεχάλες, οπότε θα πρέπει να κάνεις και λίγο κράτει, έτσι? :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συμφωνώ με το post νούμερο #216

Let the fight begin. :P

Αν και καλύτερα που δεν απαντάει ο Σάββας. Αυτό δεν τον κάνει ότι κρύβετε στα σεντόνια του όπως λες Κώστα ούτε και είναι υποχρεωμένος να απαντήσει. όπως είπα και στο άλλο post επειδή δεν σε πιστεύει δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει επειδή εσύ νομίζεις ότι σε αποκαλεί ψεύτη.

Αλλά και έτσι να ήταν, στα @@ σου. Εσύ ξέρεις την κατανάλωσή σου και ας μην σε πιστεύει κανείς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και μετά το βίντεο με το μηχανάκι, ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΜΑΞΙ!!!

http://www.dailymotion.com/video/xxlcoh_yyyyyyyyyy-yyyyyyy-yy-yyyyyyy_fun?start=90#.USJnd6V7L2M

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αγαπητοί φίλοι...............................

Μιας που τον τελευταίο καιρό (και για πολύ ακόμα ) έχω εστιάσει την απόλυτη οικονομία ως αντικειμενικό σκοπό μου για να παραμείνω στον κόσμο τον θαυμαστό των δύο τροχών αποφάσισα να πουλήσω το σκούτερ και να αγοράσω κίτρινο μηχανάκι συμφορουμίτη που αν και 650 κυβικά λέει ότι έχει κατανάλωση :

<<<<4-4,2 σε κανονικούς έως σβέλτους ρυθμούς (τσαλιμάκια, χαζοανοίγματα), ενώ σε πολύ γρήγορους ρυθμούς το μέτρησα στα 4,66....... ( η υψηλότερη που έχω μετρήσει έως τώρα).

Τα δε 3,8 λίτρα ήταν σε χαλαρούς ρυθμούς που πηγαίνουμε με μεγάλη παρέα (αν και ποτέ δεν κρατιέμαι να μην του κάνω τα κορδελάκια του και σίγουρα ποτέ δεν προσπάθησα να κάνω οικονομία, δηλ. οδήγηση με χέρι τσιμέντο).>>

Και ερωτώ εγώ τώρα το βρωμοσκουτέρι μου : <<γιατί ρε κακομαθημένο καίς συνήθως στις βόλτες κανά 4άρι και τέρμα γκάζι καρφωμένο 4,5?>> γιατί βρωμόπραμα? Τι νομίζεις ότι είσαι κακομαθημένο, 650άρα? :bash:

Ταισμένο σ' έχω, πλυμένο σ' έχω (εντάξει σχετικά), καλορυθμισμένο σ' έχω,ψεκαστό είσαι σκασμένο γιατί ε γιατί ? :ranting3:

:rotfl:Γιαυτό και γώ θα σε πουλήσω και θα πάρω κίτρινο αποτέτοιο να γλυτώσω ! :vv: :rotfl:

:rotfl:

Δεν θα τον ξαναπειράξω το υπόσχομαι, τελευταία φορά !

Μόνο μία όμως δεν φτάνει ! Ήταν μεγάλο φίδι.........ΑΝΑΚΟΝΤΑ !

ΚΙ ΌΜΩΣ ΚΥΡΙΟΙ!!!!

Εγκάθετοιιιι......

Σαφέστατα και γίνεται....

Και μάλιστα εύκολα να πέσει και αρκετά κάτω από τα 3.5lt/100km.

Ορίστε πως:

http://img75.imageshack.us/img75/778/dsc02957gd8.jpg

dsc02957gd8.jpg

:crazy::grin::rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά είναι χιλιάρια βρε ψευταρά!!!

Ουυυ 666 μας πουλάει παπά και ο ksino!!!

Όλοι χαλάσαν...

:P :P :P :P

Τροποποιήθηκε από τον Schumi

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχω ένα φίλο που λέει.....................ώχ παρασύρθηκα πάλι και θα θυμώσει ο μοτοκαταιγιδούλης, έχω γίνει πούχω γίνει μούσκεμα τις τελευταίες μέρες ας μην χειροτερέψω την κατάστασή μου γιατί ήδη το δελτίο λέει..........<<επιδεινώνεται το βράδυ ο καιρός με βροχές και καταιγίδες>>. :rotfl:

Είμαι διατεθειμένος μέχρι να δεχτώ όχι μόνο τις καταναλώσεις που λέει με χαζοανοίγματα κ.λ.π. αλλά και ότι πάει στο βενζινάδικο και πουλάει μπετζίνα ! :tooth:

Αλλά βρε παιδιά συγγνώμη κιόλας εντάξει λέμε όλοι κάτι, άλλοι το δεχόμαστε άλλοι όχι, άλλοι έχουμε δεί με τα ίδια μας τα μάτια σε βόλτα που πάμε μαζί τι γίνεται και έχουμε ιδία αντίληψη, δεν δικαιούμαστε νάχουμε την άποψή μας?

Εδώ τόσα λέμε μεταξύ μας και αλληλοπειραζόμαστε ο αγαπούλης θίχτηκε γιατί τον είπα φιδάτορα. Εγώ από την άλλη που ακούω τόσα για το σκουτεράκι έπρεπε νάχω αλλάξει πλανήτη! :tooth:

Ανακαλώ λοιπόν στο αντίστοιχο θρέντ που το πρωτοείπα και δεν θα επανέλθω αφού δεν σηκώνει καλαμπούρι το πράμα.

Προσωπικά θα έχω τις απόψεις μου που πηγάζουν από ιδία αντίληψη και από κεί και πέρα ο καθένας ας λέει ότι θέλει και αγαπημένοι ! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να δωθεί στεγνά ποιός τόπε ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

αχαχαχα κλαιωωωω!!!! εχουμε και τετοια φρουτα εδω μεσα....χαχα εχουμε και χεραδες εδω μεσα....ημαρτων

αρε ατλαντιδα που θετε....

Παιδια με ολο το θαρρος, αλλα αυτο που κανετε δεν ειναι ωραιο.

δεν ξερω ποιος ειναι αυτος που λετε, ουτε με ενδιαφερει να μαθω, αλλα εφοσον ειναι Mybikιτης θα επρεπε να ειστε λιγο πιο διακριτικοι.,

Αυτη ειναι η γνωμη μου τουλαχιστον.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ πάντως που πήρα βόλτα το CCM τις προάλλες δεν το άνοιξα γιατί φοβήθηκα μη σκιστεί η τσέπη μου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια με ολο το θαρρος, αλλα αυτο που κανετε δεν ειναι ωραιο.

δεν ξερω ποιος ειναι αυτος που λετε, ουτε με ενδιαφερει να μαθω, αλλα εφοσον ειναι Mybikιτης θα επρεπε να ειστε λιγο πιο διακριτικοι.,

Αυτη ειναι η γνωμη μου τουλαχιστον.

Αμα ακουω παπατζες Λια δεν μπορω ......... ειναι δυνατον να μην γελαμε ? και δεν προσβαλα κανενα με συχωρεις......αυτα...

Τροποποιήθηκε από τον vagelis-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αφήγηση αληθινή...ιστορία όχι (εννοείται!)

Κέρκυρα Λιστόν Πάσχα 2008.

...-Παίρνω που λες Νίκο το φέρυ για να βγω απέναντι στην Ηγουμενίτσα να πάω στη Νομαρχία να τους τα τρίξω λίγο.

Μέσα στο πλοίο όμως αντιλαμβάνομαι πως έχω ξεχάσει να πάρω κάτι χαρτιά της επιδότησης (για ελαιόλαδο η δουλειά).

Τώρα τι να κάνω;;;

-Κοιτάζω στο βάθος και βλέπω από μακρυά και πλησίαζε ο 'Παντοκράτωρ',ωραία λέω.

Ανεβαίνω λοιπόν στην πάνω 'κουβέρτα' ,τον αφήνω...πλησιάζει....και στο τσακ παίρνω φόρα και πηδάω απέναντι!

Ευτυχώς που πέρναγε ξυστά το άλλο πλοίο και προσγειώθηκα στο κατάστρωμα μια χαρά!!

Είχα που είχα λίγα μαλλιά,μου λακίσανε κι αυτά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα