Jump to content
Lebron

Χαριζεται οθονη PC

Recommended Posts

Λοιπον παιδες χαριζω την παρακατω οθονη σε οποιον τη θελει και την εχει και πραγματικα αναγκη!!

οκ μπορει να ειναι παλια αλλα για εναν που εχει μια παλια μικροτερη ειναι πολυ καλη μιας και εχει λιγες ωρες λειτουργιας και παιζει κανονικα χωρις κανενα προβλημα!

απλα οποιος τη θελει θα ρθει να την παρει απο μενα μη ταθελουμε και ολα δικα μας!!

ταδε εφη λοιπον....

20121209_215513.jpg

20121209_215525.jpg

οκ της εβαλα αναποδα ο π@π@ρας αλλα οκ καταλαβαινεται!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

ναι στραβολαιμιάσαμε :P

παρακαλείται όποιος τη θέλει να έχει μπράτσα και μέση.....υπολογίστε κάπου στα 18κιλά χωρίς σωστό κέντρο βάρους. :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ναι στραβολαιμιάσαμε :P

παρακαλείται όποιος τη θέλει να έχει μπράτσα και μέση.....υπολογίστε κάπου στα 18κιλά χωρίς σωστό κέντρο βάρους. :tooth:

βλεπω εσενα λεω καταρχην αποκλειεται να την θελει,,,,,μετα λεω αν την θελει δε του τη δινω γτ στο τελος θα φανει στημενο!!

και τελος τι θες να χαρισω ρε φιλε καμια led 21" :crazy: :crazy: :crazy:

ασε που βοηθαω και στη γραμμωση σας!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τι εγινε ρε,ειδατε που ψαχνω οθονη και βγαζετε ενας-ενας τα απλυτα σας στην φορα. :crazy:

περα απο την πλακα,μπραβο για την κινηση σου παντως αλεξη.

Τροποποιήθηκε από τον fasarias

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τι εγινε ρε,ειδατε που ψαχνω οθονη και βγαζετε ενας-ενας τα απλυτα σας στην φορα. :crazy:

Κι εγώ εσένα σκέφτηκα αμέσως και χάρηκα....... και πριν προλάβω να σε ειδοποιήσω είδα ότι έγραψες. :D

Μπράβο Άλεξ και άστους να λένε. :P Μια χαρά είναι η οθόνη για κάποιον που δεν μπορεί να σκάσει ένα σωρό λεφτά για led. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχω και γω 2 οθονες για φουντο, οποιος ασχολειται με σκοποβολη του τις χαριζω απαραιτητη ομως προϋποθεση ειναι μετα να τις παει σε ανακυκλωτηριο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εννοείται να την πάρει κάποιος που τη χρειάζεται.

Όμως το λέω εδώ και από τότε που πήρα οθόνη LCD:

Με τις CRT οθόνες (τα μπαούλα) ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ πλέον. Πολύ ακτινοβολία και είναι κρίμα. Δες αν μπορείς να βρεις μια φτηνούλα μεταχειρισμένη/πεταμένη LCD. Πραγματικά αξίζει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε σεις θα την παρει κανεις ή θα καταληξει στα χερια καποιου μαυρουκου που θα την παρει απο το καδο της γειτονιας μοϋ??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πουλα την 100€ !! κελεπουρι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :crazy::uglystupid2: :uglystupid2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πουλα την 100€ !! κελεπουρι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :crazy::uglystupid2: :uglystupid2:

το σκεφτηκα να την πουλησω εκει περιπου αλλα λεω ασε ας κανω την καλη πραξη λογω γιορτων....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν δεν εχεις βρει ακομα η δικια μ ειναι διαθεσιμη για λιγο ακομα!! :P :P

Τροποποιήθηκε από τον alexwho

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν δεν εχεις βρει ακομα η δικια μ ειναι διαθεσιμη για λιγο ακομα!! :P :P

:tooth: :tooth: :tooth:

για οθονη δεν ξερω,παντως για κομοδινακι μια χαρα πρεπει να μου καθεται,στο καινουργιο μου σπιτικο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπον παιδες χαριζω την παρακατω οθονη σε οποιον τη θελει και την εχει και πραγματικα αναγκη!!

οκ μπορει να ειναι παλια αλλα για εναν που εχει μια παλια μικροτερη ειναι πολυ καλη μιας και εχει λιγες ωρες λειτουργιας και παιζει κανονικα χωρις κανενα προβλημα!

απλα οποιος τη θελει θα ρθει να την παρει απο μενα μη ταθελουμε και ολα δικα μας!!

ταδε εφη λοιπον....

Μπραβο Αλεξη γι αυτη σου την κινηση.Εφ οσον την χαριζει προτσαη μου ειναι να δεις καποιο ιδρυμα με παιδια και οχι μονο ενα θελει να την παρει για να την χρησιμοποιησει!Και παλι μπραβο σου!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπραβο Αλεξη γι αυτη σου την κινηση.Εφ οσον την χαριζει προτσαη μου ειναι να δεις καποιο ιδρυμα με παιδια και οχι μονο ενα θελει να την παρει για να την χρησιμοποιησει!Και παλι μπραβο σου!

συμφωνω απολυτα αλλα εχω πληρη μεσανυχτα απο αυτα και δε ξερω καποιο!!!

και οχι τιποτα αλλο αλλα βλεπω απο δω να μην τη θελει και κανεις αρα οι επιλογες μ μειωνονται!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

λοιπον επειδη βλεπω ποσο πολυ περαση εχει η 3D οθοναρα μου θα τη κατεβασω αυριο μεθαυριο στα σκουπιδακια να την παρει κανας μαυρουλης μπας και βγαλει κανα 2-3 ευρω...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα