Jump to content
TC-drift

Όρος Καντήλι - Χωμάτινη Εύβοια (The Remake) - 2/12/12

Recommended Posts

Μπραβισιμο παιδοπουλα καλα περασατε ε?

Όποτε θές φίλε.

Καλα καλα σε ειδαμε..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Οντως ήταν μια Υ Π Ε Ρ Ο Χ Η χωματό/βολτα. :_thumbsup:

Ο "Παράδεισος & η Κόλαση" ,μαζί. :mB_kalo_e:

Kαι οι ΠουροDuroi ,ήταν εκεί. :_rock-on:

Φωτό κ βίνδεα υπάρχουν πολλά και αποκαλυπτικά. :winking:

Ελεύθερος χρόνος ομως υπάρχει ελάχιστος ,οπότε , stay tuned......

34jexdx.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαχα!Δωσε πραμα στο λαο.Οριστε και λιγες απο εμενα:

dscn2891l.jpg

dscn2892il.jpg

dscn2899m.jpg

dscn2900h.jpg

dscn2904p.jpg

dscn2905x.jpg

dscn2907z.jpg

dscn2908i.jpg

το εκκλησακι που σταματησαμε μεχρι να κοπασει λιγο η βροχη

dscn2910i.jpg

Επομενος προορισμος? :D

Υ.Γ:Σωτήρη σ'ευχαριστω που ατυπα με ειχες υπο την επιβλεψη σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο Κονκοστ ντριφταρε το ΤΑ???

Δεν παει καλα αυτο το παιδι. Τουλαχιστον το σταματησε εκει ή .. προχωρησε το γλιστριμα και... :vava:

Ωραιες οι φωτο. Δωστε μας κι αλλες :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

tthodor Rulessssss :oops:

2nintlf.jpg

Σα να τον ρούφηξε το χαντάκι ένα πράμα, δεν ξέρω αλλά πολύ μου άρεσε αυτή η φωτογραφία!!

Μιχάλη τι πιστάκια και αηδίες, νομίζω αυτή η βόλτα ήταν ό,τι έπρεπε για να "ξεφοβηθείς". :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σα να τον ρούφηξε το χαντάκι ένα πράμα, δεν ξέρω αλλά πολύ μου άρεσε αυτή η φωτογραφία!!

Και εμένα μου άρεσε.... η ξάπλα εκεί.... μια χαρά ήταν :D

Μιχάλη τι πιστάκια και αηδίες, νομίζω αυτή η βόλτα ήταν ό,τι έπρεπε για να "ξεφοβηθείς". :D

Ο Μιχάλης πήρε τρελό βάπτισμα πυρός.... πλέον δεν μασάει τίποτα :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και εμένα μου άρεσε.... η ξάπλα εκεί.... μια χαρά ήταν :D

Χααχαχα , για κανε και ενα review της τουμπας. Το μηχανακι επαθε κατι? που ''βρηκε'' οταν ξαπλωσε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αθηνα δε φανταζεσαι ποσο, ευτυχως βεβαια που οι τουμπιτσες μου δεν ειχαν παρελκομενα.Αλλα το καταφχαριστηθηκα! :yahoo:

Ο Μιχάλης πήρε τρελό βάπτισμα πυρός.... πλέον δεν μασάει τίποτα :)

μην αργησει και πολυ η επομενη... :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οντως το χωμάτινο "βάπτισμα" του φίλου "bikeholic" ,ήταν κάτι παραπάνω απο... "βουτιά στα βαθιά". :_rock-on:

Εδω ,2 ακομα αποκαλυπτικές φωτό του συμβάντος ,τραβηγμένες απο τον φίλο-συνοδοιπόρο-μάχιμο-Transalpά ,"Gonzo".

p1030257w.jpg

p1030262b.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

βλέποντας τις φωτό ρε πστμ ζηλεύω που δεν έχω κ'εγώ τέτοιες.. :fool:

Εμ ,τι να σε κάνω Σωτήρη'μ...αφου'σαι γλήγορος ,που να προκάμεις και φωτο...

Τσίμπα αυτές αμα θες να φτιαξεις κατι καλλιτεχνικό.

Περιμενε μονο γιατι εχει κι αλλες...πολλες...

konkost relaxing

15u0bm.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χααχαχα , για κανε και ενα review της τουμπας. Το μηχανακι επαθε κατι? που ''βρηκε'' οταν ξαπλωσε?

Ευτυχώς ούτε εγώ ούτε το μηχανάκι.... ούτε γρατσουνιά ούτε μωλωπες...... Ήταν εντελώς μ@κα@κί@ μου..... πριν από το σημείο είχε κατηφόρα φλαταδούρα.... κατέβαινα με τρίτη, και όταν έφτασα κοντά στο χαντάκι.... έκοψα...και δεν κατέβασα ταχύτητα... :kaaaala: (θες η κούραση, θες ο ανδρομος ερμής και οι συναστρίες.... δε ξέρω τι... απλά έκανα παιδιάστικη πατάτα....) Προφανώς λοιπόν, όταν έδωσα γκάζι, και με την λίγη φόρα που είχα.... ανέβηκε η μπροστινή.... αλλά μόλις ακούπησε η πίσω.... έσβησε.....Κάπως έτσι πρέπει να γινε.... δε το πολύ-κατάλαβα.... απλά όταν σήκωσα την μηχανή την βρήκα με τρίτη μέσα..... Έσκασε δυνατά κάτω, και είχε και πέτρες αλλά βρηκε μόνο κάγκελα, και χούφτα.... Εγώ πάλι φόραγα θώρακα με χοντρό κροκόδειλο και ένα source με 2 λτ νερό στην πλάτη.... οπότε αισθάνθηκα σαν να πέφτω από ψηλά με την πλάτη στο κρεβάτι....η φάση είναι ότι ήταν πολύ βαθύ και ήμουν και ανάποδο κεφάλι, στο στιγμιότυπο προσπαθώ ήδη να σηκωθώ, για αυτό φαίνομαι πιο οριζοντιομένος.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ελα τώρα... παραδέξου το πως είναι όλο σκηνοθετημένο και απλά είχες ξαπλώσει για να κάνεις το τσιγαράκι σου πιο ξεκούραστος! :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η τουμπα του konkost μου θυμισε εμενα. Χανω φορα, κλεινω γκαζι, ποδι κατω, κενο, τουμπα... Πολυ ωραια πρεπει να περασατε παιδια!!! Ζηλεψα! θελω και εγω λασπουρια και χωμα τωρα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η τουμπα του konkost μου θυμισε εμενα. Χανω φορα, κλεινω γκαζι, ποδι κατω, κενο, τουμπα... Πολυ ωραια πρεπει να περασατε παιδια!!! Ζηλεψα! θελω και εγω λασπουρια και χωμα τωρα!

Eιχε θολωσει η μασκα απο τξν υγρασια οποτε εβλεπα στο περιπου Ημουν και κουρασμενος

Στο σημειο της φωτο που φαινονται τα ξερα φυλα απο κατω ειχε λουκι Δεν την ψιλιαστηκα και μπηκε ο μπροστα τροχος μεσα

Καθοτι δεν εβλεπα καλα πανικοβληθηκα και εκλεισα το γκαζι αντι να το ανοιξω οπως επρεπε

Μπαμ παρτον κατω! Το δεξι μου ποδι βρεθηκε κατω απο την μηχανη σφηνωμενο Η μποτα την εκανε την δουλεια της ομως Αν ημουν μονος μου ακομα εκει θα ημουν προσπαθωντας να ξεσφηνωθω κατω απο τα διακοσια κιλα του ΤΑ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο Κονκοστ ντριφταρε το ΤΑ???

Δεν παει καλα αυτο το παιδι. Τουλαχιστον το σταματησε εκει ή .. προχωρησε το γλιστριμα και... :vava:

Ωραιες οι φωτο. Δωστε μας κι αλλες :)

Και γαμω τα ντριφτ ηταν Το τιμονι χτυπησε στοπ!

Οχι δεν τσακιστηκα τοτε

Μετα ομως επεσα τρεις φορες :blush2: Κουραση, λασπη και λιωμενο πισω λαστιχο τελικα ειναι κακος συνδοιασμος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα