Jump to content
Μανώλης93

ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

Recommended Posts

Λες ε; Τι να πώ δεν μπορώ να ξέρω, αλλά γιατί το λες αυτό; Πίστευεις ότι το περιορισμένο δεν μπορεί να πάει έτσι;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Screenshot_2014-05-22_13.51.20.png

Τον έχω μπανίσει και εγώ αυτόν στις ατελείωτες ώρες που έψαχνα του YouTube για το 690. Για 19 χρονών νομίζω το πάει πολύ καλά!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

επειδή το έχω ξαπλώσει κι εγώ πολλές φορές :D

δεν παθαίνει τίποτα εκτός από γρατζουνιές σε κάποια πλαστικά

ούτε τιμόνι μου έχει στραβώσει, ούτε η εξάτμιση έχει ακουμπήσει κάτω

αν απλά συρθεί δεν παθαίνει κάτι, αν φέρει τούμπες ε γ@μήθηκε

μια χαλαρή από τις πολλές

http://s209.photobuc...54ad54.mp4.html

παρατήρησε τα χρόνια εμπειρίας σε τακτικές ninja

Χαχαχαχαχ, με πέθανες με τη μουσική υπόκρουση :D

Αν ξανανεβάσεις τέτοιο βίντεο θα ζητήσω να σε μπανάρουνε Κοσμά!!!!!!!

Πέρα από την πλάκα.. Το μηχανάκι φαίνεται μόνο όταν το οδηγάς ότι δεν σπάει εύκολα.. Καταρχήν το enduro r που οδήγησα είχε renthal fatbar τιμόνι..

Και λογικά το είχε από την μάνα του γιατί πάνω είχε χαραγμένο ΚΤΜ και δεν νομίζω κιόλας να είχαν αλλάξει τίποτα σε μηχανάκι που το έχουν για test ride.. Αυτό το τιμόνι δύσκολα θα στραβώσει από μια χαζοτούμπα..

Εδώ ο τύπος το ρίχνει πολύ χειρότερα και δεν παθαίνει τίποτα..http://youtu.be/XFd4t0M_XmU

Καλά ναι, το έχω δει κι αυτό, άρρωστο. Περίμενα να του φύγει σίγουρα το μπροστά φτερό εκεί που τουμπάρει στο endo.

Εκείνος στο video που πόσταρα είχε και αλουμινένιες χούφτες νομίζω, το έγραφε στα σχόλια ότι "οποιεσδήποτε άλλες χούφτες στο δικό μου μηχανάκι θα ήταν άχρηστες".

Ωραίο πράμα πάντως, πιστεύω θα αποτελέσει το πιο σημαντικό κίνητρο αποταμίευσης μόλις τελειώσω τη σχολή :peep:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύγκρουση μηχανής(με ταχύτητα περίπου 220 χλμ/ώρα) με αυτοκίνητο...δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο...ίσως έχασε την προσοχή του και δεν πρόλαβε να αντιδράσει όταν είδε τον κώλο του αυτοκινήτου μπροστά του ή κάτι συνέβη με τα φρένα του.

http://www.youtube.com/watch?v=SpMBWwSB1N0

Τροποποιήθηκε από τον efkola

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε ναι,δεν εξηγείται αλλιώς...είναι παράδοξο όμως να πηγαίνεις με τόσα χλμ έστω κι αν είναι ευθεία και να είσαι τόσο άνετος κοιτάζοντας/χαζεύοντας δεξιά κι αριστερά..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίο πράμα πάντως, πιστεύω θα αποτελέσει το πιο σημαντικό κίνητρο αποταμίευσης μόλις τελειώσω τη σχολή :peep:

Μην το πάρεις Κοσμά.. Είναι ΚΤΜ και θα χαλάσει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτός εδώ πρέπει να είναι Έλληνας που ζει στη Ρωσία... :lipssealed:

http://www.youtube.c...h?v=YRaMGycifzw

στο πρωτοτυπο βιντεακι λεει οτι ειναι ενας 16χρονος εννοειται χωρις διπλωμα κτλ, αν θυμαμαι καλα εσπασε το χερι του(αγκωνα?) και κατι με τα νευρα σε εκεινο το χερι αλλα εζησε......σκετη αυτοκτονια παντως αυτο που κανει...τοσα βιντεακια υπαρχουν δεν εχει δει κανενα? :hunter:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν είναι τόσο μικρός,μάλλον ήθελε να τραβήξει βίντεο και να εντυπωσιάσει τους φίλους του.Αν όμως είναι ενήλικας,είναι όντως αυτοκτονία και δολοφονία μαζί...και φυσικά δε χρειάζεται να έχει δει κανένα βιντεάκι για να το συνειδητοποιήσει,αν έχει σώας τας φρένας :rtfm:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτός εδώ πρέπει να είναι Έλληνας που ζει στη Ρωσία... :lipssealed:

http://www.youtube.c...h?v=YRaMGycifzw

Άμα το'κανα με το Ποτέμκιν θα'χα πάρει μαζί 32 πόρτες και 20 προφυλακτήρες. Γνήσιος χαζοβιόλης πάντως ο τύπος. Ή διάνοια στην αυτοκτονία.

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γύρω στα 180-200 τελική έχουνε.. Οι περισσότεροι έχουνε και 2-3 διαφορετικά γρανάζια αναλόγος τι θέλουνε.(Βόλτα-Επίδειξη)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στο google διάβασα ότι τα μπατσικά crown victoria έχουν τελική 140mph (225km/h).Άρα απο άποψη τελικής δεν μπορούν να τους φύγουν εύκολα τα stunt bikes.

Άσχετα αν μπορούν να κάνουν εύκολα ελιγμό και να ξεφύγουν απο άλλο δρόμο. (nfs most wanted κι ετσ' :crazy:)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

140mph (225km/h).

Μπορει και λιγο παραπανω. Με 4,5Κ κυβικα και V8 λογικα νουμερα ειναι.

Εδω το swift που εχουμε το εχω βαρεσει κατι 180αρες με 1,4 και 90+ αλογα, το victoria δεν θα πηγαινει τοσο? :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλή ρεπρίζ σίγουρα θα έχουν με 4,5k κυβικά,αλλά απο τελική δεν είμαι σίγουρος.

Αλλά και να βγάζουν πάνω απο 225,μπορεί ξέρω 'γω να τους έχουν βάλει τίποτα κόφτες σε αυτή την ταχύτητα.

Δεν ξέρω... :what:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...