Jump to content
ALX™

Το Thread των σύντομων (off topic) απαντήσεων!

Recommended Posts

το αρχικο αρχικο τοτε παλια,λογικα ναι.

μετα ομως που το χειριζομαι εγω,οταν ζητησε mail,εβαλα το δικο μου.

το περιεργο mail μου το εμφανησε σαν κανονικο,σε αλλη πλατφορμα που αντλει ομως τα στοιχεια απο το taxis.

μεχρι σημερα δλδ δε μου ειχε ξαναεμφανηστει πουθενα.

αλλα και λογιστης να το βαλε,λιγο περιεργο να χρησιμοποιησε αυτο το domain που οπως ειδα ειναι μεν legit,αλλα χρησιμοποιηται κυριως για απατες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ περίεργο, είναι ορισμένα βήματα εκεί ανάμεσα που μπορεί να χώθηκε αυτό φαντάζομαι. Σε κάθε περίπτωση, πιθανολογώ οτι η καλύτερη περίπτωση είναι ΜΑΛΛΟΝ να κλήσεις ραντεβού σε ΔΟΥ αν μπορείς. Ή μάλλον πρώτα να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με ΑΑΔΕ να σου πουν αυτοί πού μπορείς να κάνεις αλλαγή στοιχείων επικοινωνίας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχω μιλησει ηδη με το λογιστη,περιμενω να δω κ αυτος τι θα μου πει.

και μετα θα προσπαθησω να επικοινωνησω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επίσης καλό θα είναι να βρεθεί και η αιτία του προβλήματος.

Με "κάποιο" τρόπο "κάτι" κάνει injecting αυτό το mail στα διάφορα πεδία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κατι τετοιο σκεφτομουν κ εγω οτι εγινε.

αν και αντε βγαλε ακρη τωρα μεσω τηλεφωνου για τετοια θεματα,εν καιρο  covid...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 8 λεπτά, το μέλος Tasos Meli έγραψε:

Τι αμαξι έχεις?

ignis sport 2004, το οποιο αγορασα προ 10 μηνων σε πολυ καλη τιμη αλλα με διαφορα "θεματακια". 

ηθελα απο την αρχη να το ευχαριστηθω και γνωριζα τα παντα, αλλα για να το φερω εκει που ηθελα ξεπερασα σε κοστος επισκευων την τιμη αγορας του

ολα εγιναν στην αυλη του σπιτιου μου. πορτα συνεργειου περασε μονο για αλλαγη βαλβολινων σε πολυ καλο φιλο (30 ευρω ολα).

αν αξιζε? hell fucking yeah! 1ο δικο μου αυτοκινητο, πληρωμενο μεχρι και το τελευταιο ευρω. ετοιμο, πχ swift sport-fiesta sport εβγαινε στα 6κ (ιδια λεφτα), αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι σαν αυτο, ας ειναι καινουρια και "καλυτερα"...

Τροποποιήθηκε από τον noodles

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 20 ώρες, το μέλος noodles έγραψε:

ετοιμο, πχ swift sport-fiesta sport εβγαινε στα 6κ (ιδια λεφτα), αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι σαν αυτο, ας ειναι καινουρια και "καλυτερα"...

Δεν έχεις φαει τσαπού σε κανένα στροφιλίκι απο fiesta για αυτό μιλάς?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 28 λεπτά, το μέλος HLIAS έγραψε:

Δεν παίζει μόνο το αυτοκίνητο ρόλο, όπως και στις μηχανές, έτσι και στα αυτοκίνητα πολλά εξαρτώνται και από τον οδηγό.

Αυτο που λέω βέβαια δεν αναιρεί αυτό που έγραψες.

Πολλα αμάξια που τα βλέπεις και δεν τα “υπολογιζεις” πατάνε πολύ καλά για την κατηγορία σε σχέση με γνωστές και καλά βεντούζες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι ρε συ πλάκα κάνω περισσότερο να τον τσιγκλίσω λίγο.

Υ.γ. Οτι θέλει κυάλια  θέλει, αλλά λέμε.. ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 2 ώρες, το μέλος HLIAS έγραψε:

δε πανε μονα τους ομως ε ??

πολυ καλα γιαυτο που ειναι, αλλα δε ταιριαζανε σε αυτο που θελω.

εχω οδηγησει λιγο, fiesta s 09 και περισσοτερο swift sport απο φιλους.

fiesta=ωραιο πλαισιο, ωραια θεση οδηγησης αλλα μονο αυτο. μπαινει με οσα ερχεσαι και οσα θελεις. αδιαφορο μοτερ.

swift=δυνατο μοτερ (ιδιο με το ignis απλα στο iggy ειναι 1.5), και επισης καλο και πιο παιχνιδιαρικο πλαισιο απο fiesta. βαρυ αυτοκινητο, μεγαλο μεταξονιο, ωραιο αλλα οχι pure fun, για μενα. κανενα απο τα 2 ομως δεν ειναι αυτο που εψαχνα στο οδηγικο. δεν απαιτουνε πολυ συμμετοχη, δε σε "τρομαζουν" ειναι αρκετα safe πως να το πω.

το iggy αντιθετα (δε το γνωριζα καν πριν το παρω, ποσο μαλλον να το οδηγησω. καλος φιλος με γνωσεις απο rally μου το προτεινε), ειναι ακριβως αυτο που εψαχνα και με καλυψε στο 101% γιαυτο και το εκανα "τελειο" να μπορω να το ευχαριστηθω με ασφαλεια. τι εννοω, πως αν θες να στριψεις σβελτα (αυτο ηθελα-θελω) πρεπει να εισαι εκει συνεχεια, να διορθωνεις με το τιμονι, το γκαζι, την ουρα. δε συγχωρει liftoff αν φοβηθεις και εχεις χλμ (θα εχεις ενα ωραιο overster και στη χειροτερη roll). ελαφρυ πλαισιο και κοντο μεταξονιο το κανουν απιστευτο σε κλειστο κομματι (πχ Δομοκος), στο ανοιχτο οπως Λαμια-Μελουνα ειναι yolo αν δεν εχεις πολλα χλμ, και σε φοβιζει, πολυ, δεν με νοιαζει ομως δεν ηθελα αυτο. ?

1ο ολοδικο μου αυτοκινητο. θα μπορουσα να παρω swift, fiesta, πυραυλακι vag (ibiza cupra, poll) κτλ, αντιθετα πηρα ενα ταλαιπωρημενο japanese shitbox ?

και εκανα το project που παντα ηθελα. ναι πολλα $$ οπου πολλοι δε θα τα δινανε σημερα και δε θα το κανανε, αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος-ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα και αυτο ειναι το μονο που εχει σημασια... ??

photo photo photo photo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 4 λεπτά, το μέλος noodles έγραψε:

δε πανε μονα τους ομως ε ??

πολυ καλα γιαυτο που ειναι, αλλα δε ταιριαζανε σε αυτο που θελω.

εχω οδηγησει λιγο, fiesta s 09 και περισσοτερο swift sport απο φιλους.

fiesta=ωραιο πλαισιο, ωραια θεση οδηγησης αλλα μονο αυτο. μπαινει με οσα ερχεσαι και οσα θελεις. αδιαφορο μοτερ.

swift=δυνατο μοτερ (ιδιο με το ignis απλα στο iggy ειναι 1.5), και επισης καλο και πιο παιχνιδιαρικο πλαισιο απο fiesta. βαρυ αυτοκινητο, μεγαλο μεταξονιο, ωραιο αλλα οχι pure fun, για μενα. κανενα απο τα 2 ομως δεν ειναι αυτο που εψαχνα στο οδηγικο. δεν απαιτουνε πολυ συμμετοχη, δε σε "τρομαζουν" ειναι αρκετα safe πως να το πω.

το iggy αντιθετα (δε το γνωριζα καν πριν το παρω, ποσο μαλλον να το οδηγησω. καλος φιλος με γνωσεις απο rally μου το προτεινε), ειναι ακριβως αυτο που εψαχνα και με καλυψε στο 101% γιαυτο και το εκανα "τελειο" να μπορω να το ευχαριστηθω με ασφαλεια. τι εννοω, πως αν θες να στριψεις σβελτα (αυτο ηθελα-θελω) πρεπει να εισαι εκει συνεχεια, να διορθωνεις με το τιμονι, το γκαζι, την ουρα. δε συγχωρει liftoff αν φοβηθεις και εχεις χλμ (θα εχεις ενα ωραιο overster και στη χειροτερη roll). ελαφρυ πλαισιο και κοντο μεταξονιο το κανουν απιστευτο σε κλειστο κομματι (πχ Δομοκος), στο ανοιχτο οπως Λαμια-Μελουνα ειναι yolo αν δεν εχεις πολλα χλμ, και σε φοβιζει, πολυ, δεν με νοιαζει ομως δεν ηθελα αυτο. ?

1ο ολοδικο μου αυτοκινητο. θα μπορουσα να παρω swift, fiesta, πυραυλακι vag (ibiza cupra, poll) κτλ, αντιθετα πηρα ενα ταλαιπωρημενο japanese shitbox ?

και εκανα το project που παντα ηθελα. ναι πολλα $$ οπου πολλοι δε θα τα δινανε σημερα και δε θα το κανανε, αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος-ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα και αυτο ειναι το μονο που εχει σημασια... ??

photo photo photo photo

ποσο σου στοιχισε ολο αυτο? αγορα και να το κανεις ετσι. 

απο ενδιαφερον ρωταω, αν δεν θες δεν απαντας εννοειτε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 14 λεπτά, το μέλος noodles έγραψε:

photo photo photo photo

Είναι πολύ ωραία αυτού του είδους τα project, σου δίνουν την ευχαρίστηση ότι πήρες κάτι μέτριο και το έκανες καλό, το έχω κάνει στο XR μου ξοδεύοντας αρκετά... αν βάλεις τα χρήματα της αγοράς του με τα χρήματα που ξόδεψα για να το μαστορεψω θα είχα πάρει 690 enduro. 
Ένα έτοιμο εργοστασιακα στημένο αυτοκίνητο/μηχανή θα είναι ΠΑΝΤΑ καλύτερο από μια μετατροπή στα ίδια χρήματα.

Τι βελτιώσεις έχεις κάνει στο ignis που το κάνει καλύτερο από fiesta, swift και Ibiza cupra?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 42 λεπτά, το μέλος giorgos.boun έγραψε:

ποσο σου στοιχισε ολο αυτο? αγορα και να το κανεις ετσι. 

απο ενδιαφερον ρωταω, αν δεν θες δεν απαντας εννοειτε.

εξωτερικα ηταν και θα παραμεινει χαλια. παω σε βουνα κτλ, δε αξιζουν λεφτα στο χρωμα.

ηθελε μαζεματα παντου.

γενικο σερβις στο μοτερ (ευτυχως δεν εχει θεμα και δε καιει λαδι). εβγαλε προβλημα στο κυκλωμα ψυξης και αλλαξα τα παντα (ολα μα ολα τα κολλαρα, θερμοστατη κτλ).

νεες ζαντες και λαστιχα (αυτες με τα πολλα μπρατσα τις ειχα απο το corolla του φαδερ. στοκαρισμα, βαψιμο και νεο michelin pilot 3 λαστιχο).

σερβις στα φρενα και νεα τακακια μπροστα (εβαλα τα τοπ, φρενο αγγυρα)

ευθυγραμμιση, συμμαζεμα στο εσωτερικο, φτιαξιμο καλωδιων για τον ηχο και αλλα πολλα.

πολυ προσωπικη εργασια, σε μηχανικο-φανοποιο θα ειχα μπει φυλακη. ?

αγορα, 2.5κ (το ειχα ελεχξει πολυ καλα, γνωριζα τι παιρνω). +λιγο κατω απο 3κ τα υπολοιπα για να το φερω εκει που θελω. κατι οτι θα το δουλευα-ω τερμα και ηθελα ασφαλεια-αξιοπιστια κατι οτι ειμαι ψειρας και απο τη στιγμη που μπορω, θα το επισκευασω οσο καλυτερα γινεται, εφτασα σε αυτα τα $$. 

ζαντες: photo

ευθυγραμμιση:  photo

κυκλωμα ψυξης, εισαγωγη, πεταλουδα γκαζιου: photo

check μετα το δεσιμο ολων: photo

night drive: photo

engine bay σημερα: photo

πριν 20 λεπτά, το μέλος Tasos Meli έγραψε:

Είναι πολύ ωραία αυτού του είδους τα project, σου δίνουν την ευχαρίστηση ότι πήρες κάτι μέτριο και το έκανες καλό, το έχω κάνει στο XR μου ξοδεύοντας αρκετά... αν βάλεις τα χρήματα της αγοράς του με τα χρήματα που ξόδεψα για να το μαστορεψω θα είχα πάρει 690 enduro. 
Ένα έτοιμο εργοστασιακα στημένο αυτοκίνητο/μηχανή θα είναι ΠΑΝΤΑ καλύτερο από μια μετατροπή στα ίδια χρήματα.

Τι βελτιώσεις έχεις κάνει στο ignis που το κάνει καλύτερο από fiesta, swift και Ibiza cupra?

συμφωνω! η ευχαριστηση ειναι το θεμα, το κανεις γιατι το θες. ?

απο το εργοστασιο εχει showa αναρτηση, η οποια στο δικο μου ειναι σε καλη κατασταση οπως και τα ελατηρια.

βελτιωσα μονο τα φρενα για να εχω ασφαλεια.

μοτερ ειναι στοκ (δε θελω κατι αλλο), μονο την εισαγωγη αερα εκανα οπως ηθελα, τπτ σπουδαιο δηλ.

σκεφτομαι για coilover οπου θα παρω το απολυτο, αλλα τα λεφτα ειναι πολλα (αυτες οι 2-3 που θελω ειναι στο 1κ) ισως στο μελλον ομως

πρακτικα δε το κανει καλυτερο και δεν ειναι. ειναι "καλυτερο" σε αυτο που θελω.

συγκριτικα με το swift (το εχει φιλος και το γνωριζω καλα)

ωραιο το swift αλλα βαρυ σε σημειο που βλεπεις πως του λειπει δυναμη. νεοτερο και πολυ καλυτερο πλαισιο σε "μαζευει" πολλες φορες απο τυχων οδηγικο λαθος, ειτε σκοπιμο ειτε οχι.

το ignis ειναι 250κιλα ελαφρυτερο με μονο ηλεκτρονικο το abs. πολυ πιο αποτομο και απολυτο σε αντιδρασεις, πραγμα το οποιο θελω και μαρεσει ?

θα το πω αλλιως γιατι το "καλυτερο" ειναι λαθος. "με καλυπτει πολυ περισσοτερο απο τα αλλα 2 στη χρηση που κανω".

ibiza, polo ωραια κοντραμαξα. δε στριβουν σε καμια περιπτωση, και αν το κανουν θελουν πολλα $$, οπου και παλι θα κανεις υποχωρησεις. ειπαμε, εστιαζω στο απολυτο οδηγικο feedback, οχι σε χρονους, επιδωσεις κτλ. 

ενα ωραιο κυριακατικο πρωϊνο, τι θα παρω για βολτα σε ορεινο στροφιλικι? το ibiza cupra? ε οχι φυσικα, το iggy μου ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κατάλαβα τι ακριβώς θέλεις να πεις, θέλεις κάτι παιχνιδιάρικο που να συμμετέχεις πιο ενεργά στην οδήγηση, κοιτούσα σε μια φάση  το 4Χ4 αλλά μετά σκέφτηκα ότι θα ξεφευγα χωρίς ιδιεταιρο λόγο με βάση τη χρήση που θα έκανα από τον προϋπολογισμό και κατέληξα σε Corsa c 1,2 του 2003 (δεύτερο αμαξι-εργάτης)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@Tasos Meli αυτο ακριβως! η επομενη κατηγορια για να το πετυχω αυτο ειναι τα clio rs 197 και typer ep3. εργαλεια αλλα τα κοστη ανεβαινουνε παααρα πολυ. 

τα 4χ4 ignis ειναι η τιμιοτερη επιλογη στην κατηγορια τους. πραγματικα μπορεις να κανεις τα παντα και να πας παντου. 

το κακο ειναι πως το εχουν καταλαβει οσοι τα εχουν ηδη και εχουν ανεβασει τις τιμες στο θεο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 1 ώρα, το μέλος noodles έγραψε:

δτι εννοω, πως αν θες να στριψεις σβελτα (αυτο ηθελα-θελω) πρεπει να εισαι εκει συνεχεια, να διορθωνεις με το τιμονι, το γκαζι, την ουρα. δε συγχωρει liftoff αν φοβηθεις και εχεις χλμ (θα εχεις ενα ωραιο overster και στη χειροτερη roll). ελαφρυ πλαισιο και κοντο μεταξονιο το κανουν απιστευτο σε κλειστο κομματι (πχ Δομοκος), στο ανοιχτο οπως Λαμια-Μελουνα ειναι yolo αν δεν εχεις πολλα χλμ, και σε φοβιζει, πολυ, δεν με νοιαζει ομως δεν ηθελα αυτο. ?

Ξεκιναω να γράφω και σβήνω συνεχεια 

Αν και νιωθω αυτό που λες,θέλω να γράψω την γνώμη μου, αλλά θα φανώ σαν να το παίζω ο μπάρμπας που φοβάται κλπ . χαχαχ

Επιγραμματικά να πω πως εγώ γουστάρω να επικεντρώνομαι στην απόλαυση του στριψίματος και όχι να έχω το νου μου αν το αυτοκίνητο γλιστράει  μπρος πισω κλπ.. Θέλω να νιώθω στιβαρότητα σε πλαίσιο, φρένα, τιμόνια και όχι να κάνω διορθώσεις επειδή έχει μικρά όρια το αμάξι, αλλά γιατί έτυχε απο άλλο παράγοντα (έντιτ: που να ήθελα και να το αναλύσω)?

Αλλά θα μου πεις η απόλαυση είναι υποκειμενική! οπότε οκ. 

Καλοβολτο πάντως και να το χαρείς. Ωραίο το ignis . Underated  νομίζω   αυτοκίνητο (που λέμε και στο χωριό) 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@HLIAS σε καταλαβαινω απολυτα! ο συνδιασμος ολων αυτων που λες παει σε clio rs 197, typer ep3 και το απολυτο dream car evo ix. 

θα τα ηθελα, αλλα ειμαι μικρος ακομα (οχι ηλικιακα η οδηγικα), αλλα στην τσεπη ?

να σε δωσω παραδειγμα για το iggy: εμπειρος οδηγος που γνωριζει τι κανει και που, δε θα του κανει κατι το αμαξι, καθε αλλο, σε κλειστο, θα πεις ουαου δες τι ωραιο ειναι

το σκατοκουτο 17ετιας.

καποιος μικρος και αρχαριος ομως δε γνωριζει να αντιδραει και αυτο εχει ασχημα αποτελεσματα. με πολλα χλμ, σε liftoff το αμαξι εχει την ταση για αποτωμο underster και roll, πραγμα το οποιο εχουν παθει πολλοι. ηθελα να παρω ενα αλλο iggy αρχικα το οποιο ηταν πολυ χειροτερο και δε τα βρηκα με τον ιδιοκτητη. το αγορασε 22αρης, σε 2 μηνες το εκανε scrap (roll απο liftoff), τον πετυχα σε ομαδα στο fb, μου εδειξε φωτο. 

φαντασου το αλλιως, ειναι παρομοιο σε συμπεριφορα με το 106 rallye. τον εμπειρο θα τον ανταμειψει με χαμογελα ?

πολυ vfm fun to drive car και σιγουρα underrated.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 30 λεπτά, το μέλος noodles έγραψε:

.................

το σκατοκουτο 17ετιας............

.........

Καλά μην φανταστείς και μένα παλιό είναι 2005 ή 6 μοντέλο 

...........ειναι παρομοιο σε συμπεριφορα με το 106 rallye. τον εμπειρο θα τον ανταμειψει με χαμογελα 

Στην ευθεία;?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπαμπινιώτης alert

Υπάρχουν ωραιότατες ελληνικές λέξεις για under/oversteer κλπ

Υποστροφή, υπερστροφή, πάτα-άσε, διπλώνει πίσω, φεύγει με τα 4 κοκ

Το Rallye δεν έφερνε χαμόγελα στις ευθείες. Μόνο στις στροφές. Αρκεί ο ιδιοκτήτης να διατηρούσε την ανάρτηση σε ρυθμίσεις μαμά ή σχεδόν μαμά.

Οι coilover κακό θα κάνουν στο δρόμο κ την τσέπη. Και αναγκαστικά θα σε κατεβάσουν τουλάχιστον 3 με 4 πόντους κάτω. Και αν είναι κ κούτσουρο χάνεις όλη την προοδευτική συμπεριφορά που θες στο όριο 

Με αριθμούς, έστω το μαμά ακουμπάει το 100 και με coil ανεβαίνεις στο 130. Σε οδήγηση εντός κυκλοφορίας με την μαμά θα φτάσεις άνετα το 80 με προοδευτικότητα και πληροφόρηση. Κ μπορείς με ασφάλεια να τσιμπήσεις κ ένα 10%.

Με την coil θα είσαι άνετα στο 80, θα ανέβεις εύκολα στο 90 αλλά η αποτομη συμπεριφορά στο όριο δε θα σε αφήσει με ασφάλεια να ανέβεις κι άλλο αν δεν είσαι απόλυτα βέβαιος και οι συνθήκες το επιτρέπουν. Κ συνήθως δε το επιτρέπουν 

Ααα...και χάνεται κ το παιχνίδισμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 52 λεπτά, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Μπαμπινιώτης alert

Υπάρχουν ωραιότατες ελληνικές λέξεις για under/oversteer κλπ

Υποστροφή, υπερστροφή, πάτα-άσε, διπλώνει πίσω, φεύγει με τα 4 κοκ

Το Rallye δεν έφερνε χαμόγελα στις ευθείες. Μόνο στις στροφές. Αρκεί ο ιδιοκτήτης να διατηρούσε την ανάρτηση σε ρυθμίσεις μαμά ή σχεδόν μαμά.

Οι coilover κακό θα κάνουν στο δρόμο κ την τσέπη. Και αναγκαστικά θα σε κατεβάσουν τουλάχιστον 3 με 4 πόντους κάτω. Και αν είναι κ κούτσουρο χάνεις όλη την προοδευτική συμπεριφορά που θες στο όριο 

Με αριθμούς, έστω το μαμά ακουμπάει το 100 και με coil ανεβαίνεις στο 130. Σε οδήγηση εντός κυκλοφορίας με την μαμά θα φτάσεις άνετα το 80 με προοδευτικότητα και πληροφόρηση. Κ μπορείς με ασφάλεια να τσιμπήσεις κ ένα 10%.

Με την coil θα είσαι άνετα στο 80, θα ανέβεις εύκολα στο 90 αλλά η αποτομη συμπεριφορά στο όριο δε θα σε αφήσει με ασφάλεια να ανέβεις κι άλλο αν δεν είσαι απόλυτα βέβαιος και οι συνθήκες το επιτρέπουν. Κ συνήθως δε το επιτρέπουν 

Ααα...και χάνεται κ το παιχνίδισμα

Ksine που χαθηκες.. 

Ηθελα να σε ευχαριστησω για το τοτε scouting που εκανες και το χρονο που σπαταλησες. Τελικα πηρα ενα strada... 

Eυχαριστω για ολα παντως. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 10/1/2021 at 8:43 ΜΜ, το μέλος noodles έγραψε:

σκατοκουτο 17ετιας

Μπαμπινιώτης alert

Πες το shitbox, X.O. μου, τι μεταφράζεις τις αμερικανιές του 4chan....

Τροποποιήθηκε από τον costikos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 27 λεπτά, το μέλος spiros!!! έγραψε:

Ksine που χαθηκες.. 

Ηθελα να σε ευχαριστησω για το τοτε scouting που εκανες και το χρονο που σπαταλησες. Τελικα πηρα ενα strada... 

Eυχαριστω για ολα παντως. 

οσοι μιλαμε με τον κσινο για μηχανακι strada  παιρνουμε εν τελει χαχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 11 λεπτά, το μέλος ktm power έγραψε:

οσοι μιλαμε με τον κσινο για μηχανακι strada  παιρνουμε εν τελει χαχα

Χαχαχα παντως δε με επηρεασε, versys μου προτεινε η αληθεια ειναι. 

Αλλα με τα λεφτα που εδωσα νομιζω το strada ειναι απο τα πιο vfm μηχανακια.

Βρισκεις πιο δυσκολα aftermarket βεβαια σε σχεση με τα ιαπωνικα αλλα δε βαριεσαι... 

Φοραει και αντλια βενζινης απο fiat punto αν χρειαστει...χαχαχχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα