Jump to content
Alarm

Κοιταξτε τι αγορασα !!!

Recommended Posts

Κανα κυβικο παραπανω εριξες η μαμα κατασταση?

Ε ναι, τι ειμαστε τιποτα φλωροι; 56 μου μου :laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν έβαλες καΛμπυΛατερ pwk29 και κεντροφόρο shark 16ο σταδιο εισαι πολύ φλώρος :hunter: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν δεν έβαλες καΛμπυΛατερ pwk29 και κεντροφόρο shark 16ο σταδιο εισαι πολύ φλώρος :hunter: 

ΜΠζηλε, ειναι ψεκαστο, δεν εχει κατερπιλαρτερ :na_mB:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τωτε προγκραμα αιβαλες να φτιαξης το μηγμα 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντως παιδιά σήμερα μου ήρθαν ΚΑΙ οι μανέτες. :tooth:

Κινέζικιες κι αυτές, ναι. Στα 30€.

DSC_0948_zps75nnsmsm.jpg

Και το σταμπιλιζατέρ 

DSC_0938_zpsdynkxfpz.jpg

DSC_0939_zpsvcwnzc8r.jpg

DSC_0941_zpsmk1xebor.jpg

Κολάω και ένα αυτοκολλητάκι Ohlins που χω εκεί πάνω και δεν παίρνει χαμπάρι κανείς τίποτα. :tooth: :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

metatrwpei :uglystupid2: gt to ijejtio ine vima

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λιγο μπραπ μπραπ στο ηλεκτρικο cb...

fuao-sp-gpr-furore-alu-4.jpg

GPR Furore απο Ιταλια μεσω ebay στα 206€ + 15€ μεταφορικα.

Να ρωτησω λιγο όμως ρε παιδια, το πακετο εφυγε με DHL από Μιλανο την Δευτερα και το τελευταιο που βλεπω χρησιμοποιώντας το track number είναι ότι έφυγε από τις εγκαταστάσεις της Ανκόνα εχθές το πρωί στις 10:20, δηλαδή περιπου 35 ωρες πριν... δεν θα επρεπε αφου δειχνουν ότι εφυγε (departed) κάπου να εχει φτασει τοσες ωρες μετα;

Estimated delivery εχω για Δευτερα, οκ, και μαλλον δεν εχει γινει κατι, αλλα που διαολο μπορει να είναι;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να ρωτησω λιγο όμως ρε παιδια, το πακετο εφυγε με DHL από Μιλανο την Δευτερα και το τελευταιο που βλεπω χρησιμοποιώντας το track number είναι ότι έφυγε από τις εγκαταστάσεις της Ανκόνα εχθές το πρωί στις 10:20, δηλαδή περιπου 35 ωρες πριν... δεν θα επρεπε αφου δειχνουν ότι εφυγε (departed) κάπου να εχει φτασει τοσες ωρες μετα;

Estimated delivery εχω για Δευτερα, οκ, και μαλλον δεν εχει γινει κατι, αλλα που διαολο μπορει να είναι;

Δυστυχώς my dear friend η DHL είναι πονεμένη ιστορία. Και εγώ το Nolanάκι μου το πήρα από louis.de κάνω την παραγγελία, λέω όλα κομπλέ, γερμαναράδες DHL είναι γρήγοροι αυτοί Δευτέρα θα το έχω στα χέρια μου. Βαρέθηκα να σπαμμάρω refresh το tracking page σαν αφελής νεανίας,αλλά δεν ήξερα τι εστι DHL.... Μπες εδώ και δες πότε ήρθε το ρημάδι το πακέτο...

Use DHL they said, it'll be fast they said...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γενικά αν δεν θυμάμαι λάθος η dhl είναι το γερμανικό ταχυδρομείο (το αντίστοιχο ελτα)
η dhl express είναι η αντίστοιχη courrier
αν λένε για δευτέρα, δευτέρα θα έρθει (λογικά , αν δεν έγινε παράδοση στα ελτα)

αντίστοιχα πάντως σε πακέτα με ups (που είναι καθαρή "courier")
μου έχει τύχει να πάει το πακέτο αθήνα , να κάθετε εκεί μια βδομάδα μέχρι να έρθει να παραδοθεί σε εμένα (απλά και μόνο επειδή το πρόγραμμα έλεγε τότε)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γενικά αν δεν θυμάμαι λάθος η dhl είναι το γερμανικό ταχυδρομείο (το αντίστοιχο ελτα)
η dhl express είναι η αντίστοιχη courrier
αν λένε για δευτέρα, δευτέρα θα έρθει (λογικά , αν δεν έγινε παράδοση στα ελτα)

αντίστοιχα πάντως σε πακέτα με ups (που είναι καθαρή "courier")
μου έχει τύχει να πάει το πακέτο αθήνα , να κάθετε εκεί μια βδομάδα μέχρι να έρθει να παραδοθεί σε εμένα (απλά και μόνο επειδή το πρόγραμμα έλεγε τότε)

με dhl express international ερχεται. Τωρα αν θα το παραλαβουν τα ελτα εδώ δεν το ξερω φυσικα. Θα φανει.

Κι εγω αυτό υποπτεύομαι ότι καπου εχει παραδοθεί και καθεται... αλλα δεν εχει ερθει ειδοποιηση...αυτό με ανησυχει λιγο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μη κοιτας το tracking ,οτι να ναι ειναι.

Πριν 2 βδομαδες και εγω τη καρτα κοιταζα ο ερμος και δεν εβγαζε τιποτα.

Απλα ηρθε τη μερα που ελεγαν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το πιο πιθανό αυτό που λέει ο dant3 ισχύει
γενικά τα tracking είναι λίγο αναξιόπιστα (αν και πακέτο που μου ήρθε απλο δεμα με ελτα συστημένο απο κορέα , η ενημέρωση ήταν άμεση)

θα έρθει την ημέρα που λέει το tracking
τώρα αν θέλεις να μάθεις λεπτομέρειες
απο το locator

https://locator.dhl.com/ServicePointLocator/m/ServicePointSearch#

δες πιο κατάστημα είναι πιο κοντά σου και πάρε ένα τηλέφωνο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε άσε τα ντιεϊτσελια και άρχισε να το λύνεις να την κουμπώσεις μόλις έρθει να βάλεις βίντεο με το μπραααπ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σήμερα ήρθαν άλλα 2 πραγματάκια που είχα πάρει από το wish.com

Πρώτον ο μετρητής πίεσης ελαστικών και δεύτερον τα καινούργια μου γυαλάκια. :winking:

5738844cf36b275d5f821ab6-medium.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τα γυαλια αξιζουν καθολου η μπα? 

και δεν λεω απο φακο αλλα απο σκελετο. 

απο φακο προφανως και δεν θα αξιζουν

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φαίνεται πολύ ποιοτικό ρε γμτ... Σε καμία περίπτωση και σε συνδυασμό με το πως έφτασαν, δεν μου δίνουν την εντύπωση ότι είναι "μαϊμού". Νταξ, προφανώς, λογικά είναι. Ήρθαν με πανάκι Police, θήκη Police, χτυπημένο Police στον φακό και στον σκελετό και κουτί Police και μια κάρτα στυλ πιστωτική που γράφει μάρκα, μοντέλο, ονοματεπώνυμο αν θες να γράψεις κλπ. Anyway, ο σκελετός δείχνει στιβαρός αν και δεν είναι κοκκάλινος αλλά σιδερένιος. Ή ότι μέταλλο χρησιμποιούν στους σκελετούς των γυαλιών. Μέχρι στιγμής δεν τα φόρεσα πάνω από μισάωρο για να δω αν θα πονέσουν τα μάτια μου πχ, ώστε να διαπιστώσω τι σόι φακός είναι. Τον σκελετό πάντως θα τον ήθελα λίγο πιο μακρύ ώστε να αγκαλιάζει τέλεια το αφτί. Αλλά κι έτσι καλός είναι. Προσωπικά για 20€ με μεταφορικά τα προτείνω για 2ο ζευγάρι πχ.

Τροποποιήθηκε από τον Schumi

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχουμε ανάπτυξη φίλε... αχαχαχαχααχ

Και φαντάσου ότι περιμένω κι άλλα :tooth: :tongue:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://www.e-shop.gr/monster-beats-by-dr-dre-urbeats-headphones-black-red-p-TEL.013805 

Περιμένω αυτά..μιας και αυτά που έχω είναι κάτι νοκια της πλάκας του 10αρικου είπα να αναβαθμιστω αλλά να μην δωσω και πολλά χρήματα ..τα λιγουρευομαι από τότε που τα είχα δει στα παμπλικ στα 95 ευρώ. Και είπα να τα τσιπμισω τώρα που ειναι σε αυτήν την τιμή...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://www.e-shop.gr/monster-beats-by-dr-dre-urbeats-headphones-black-red-p-TEL.013805 

Περιμένω αυτά..μιας και αυτά που έχω είναι κάτι νοκια της πλάκας του 10αρικου είπα να αναβαθμιστω αλλά να μην δωσω και πολλά χρήματα ..τα λιγουρευομαι από τότε που τα είχα δει στα παμπλικ στα 95 ευρώ. Και είπα να τα τσιπμισω τώρα που ειναι σε αυτήν την τιμή...

IMHO τα Beats είναι η μεγαλύτερη απατεωνιά εβερ, καλύτερα να κοιτάξεις κάτι άλλο, αν όμως θες την ποζεριά τότε πάω πάσο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είχα παράλληλα τα παραπάνω beats με τα sennheiser ΜΧ170 των 7€ , τα beats δεν έβγαλαν ούτε χρόνο ενώ τα sennheiser νομίζω τα έχω  2 χρόνια  .

Σε ποιότητα ήχου για μένα είναι ικανοποιητικά ΑΛΛΑ σίγουρα δεν αξίζουν τα € τους.  

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά τα λιγουρευομουν εδώ και καιρό..οπότε τα τσιμπισα..όσο και καλά να μην είναι θα είναι πολλά επίπεδα καλύτερα απο αυτά που ήδη έχω..και δεν θέλω τίποτα τρελό..απλά να ακούω την μουσικουλα μου από ένα ipod nano(αυτό που γινόταν και ρολόι) που έπεσε στα χέρια μου και του πέρασα τραγούδια να το έχω απο νοεμβρη που μπαίνω φαντάρος..τα άκουσα σε iphone φιλου και μου άρεσαν πολύ και για αυτό αφού τα βρήκα σε αυτήν την τιμή ειπα να τα παρω..είχα σαν κορυφή τα 30 και όταν τα είδα και τα άκουσα μου άρεσαν αρκετά καθώς είναι μικρά αρκετά και δεν θα ενοχλούν ούτε όταν είσαι ξάπλα αλλα μόλις  είδα το 90στα παμπλικ τα άφησα...δοκιμασία αρκετα στο 20-30αρι (jbl,huawei,akg,κλπ) αλλά το κρητιρο ήταν να με βολευουν στα αυτιά και ειδικά μερικά ενώ ακούγονταν τέλεια(jbl) θα με ενοχλούσαν σίγουρα μετά από μισή ώρα καθώς και μόνο που τα εβαζα με πιεζαν...

Τώρα σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερα σε αυτά τα λεφτά..και με καμιά δύναμη δεν θα έδινε 90 ευρώ να τα παρω για αυτό τα πήρα σε προσφορά. Αλλιώς θα δοκίμαζε και άλλα μέχρι να βρω κάτι που να μου έκανε όσο αυτό..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα