Jump to content
Alarm

Κοιταξτε τι αγορασα !!!

Recommended Posts

SYMA-X5SW-X5SW-1-WIFI-RC-Drone-FPV-Quadc

Νταξει εχω χεστει απο τη χαρα μου.

Και εφαγα και τις 4 μπαταριες και αντε να περιμενω τωρα να φορτισουν.και κανει 2 ωρες η καθε μια.

Πρεπει να παρω και πολυφορτιστη asap

Και μου πηρε μολις μια μερα να το παρω σχεδον στο χερι. :_zeppelin:

Ε να κανεις δε μου ειπε οτι εχουν θεμα τα μοτερ εαν τα δουλευεις με πολλες μπαταριες συνεχομενα και χθες πρωτη μερα το δουλεψα και σημερα το ενα μοτερακι πρεπει να πεθαινει.

Παραγγειλα συνολο 4,αναλωσιμα ειναι απο οτι διαβασα,κοστος 9Ε.

Αλλα αντε να περιμενω τωρα να ερθουν.

Αν με φαει μπορει να παω να παρω 1 απο εδω Ελλαδα ισα ισα για να λειτουργει,αν και το εχουν 8Ε...

Τροποποιήθηκε από τον Dant3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να χρησιμοποιήσεις πάνω από 720 διότι η επεξεργασία θα βαρύνει πολύ, τα βίντεο θάναι τεράστια και τέλος στο ανέβασμα σε σωλήνες κλπ η ποιότητα θα υποβαθμίζεται οπότε θα την απολαύσεις μόνο αν πάρεις εξωτερικούς σκληρούς 5-6 των 2 Τ έκαστος προκειμένου να τα αποθηκεύεις όλα.

Ακριβως ετσι εγινε..

Βαζω ενα βιντεο που εχει υποστει μια σχετικη επεξεργασια και φυσικα εχει κατεβει η ποιοτητα πολυ, το βιντεο περιπου 2 λεπτων που ανεβηκε ειναι 150Mb.

https://youtu.be/8VScnM6oEM4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να χρησιμοποιήσεις πάνω από 720 διότι η επεξεργασία θα βαρύνει πολύ, τα βίντεο θάναι τεράστια και τέλος στο ανέβασμα σε σωλήνες κλπ η ποιότητα θα υποβαθμίζεται οπότε θα την απολαύσεις μόνο αν πάρεις εξωτερικούς σκληρούς 5-6 των 2 Τ έκαστος προκειμένου να τα αποθηκεύεις όλα.

Ακριβως ετσι εγινε..

Βαζω ενα βιντεο που εχει υποστει μια σχετικη επεξεργασια και φυσικα εχει κατεβει η ποιοτητα πολυ, το βιντεο περιπου 2 λεπτων που ανεβηκε ειναι 150Mb. Εκανα και μια βλακεια και το βιντεο βγηκε πολυ wide μετα την επεξεργασια.

https://www.youtube.com/watch?v=8VScnM6oEM4&feature=youtu.be

Τροποποιήθηκε από τον Tasos Meli

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δοκιμασε να βαλει την καμερα στο πλαϊ του κρανους οπως κανουν(με) οι περισσοτεροι.
Ειναι πολυ καλυτερα ετσι.

Με την καμερα πανω στο κρανος φαινεται μονο ο δρομος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ακριβως ετσι εγινε..

Βαζω ενα βιντεο που εχει υποστει μια σχετικη επεξεργασια και φυσικα εχει κατεβει η ποιοτητα πολυ, το βιντεο περιπου 2 λεπτων που ανεβηκε ειναι 150Mb. Εκανα και μια βλακεια και το βιντεο βγηκε πολυ wide μετα την επεξεργασια.

https://www.youtube.com/watch?v=8VScnM6oEM4&feature=youtu.be

Βάζω να το δω και βλέπω στις ρυθμίσεις <<Αυτόματα 360>>...σκέψου υποβάθμιση....ανεβάζω χειροκίνητα την ποιότητα στο 1080 και ναι μεν η διαφορά φαίνεται πασιφανώς αλλά άμα δεν έχεις σύνδεση που πετάει ή στο σπίτι είναι ταυτόχρονα άλλοι 2-3 μέσα τότε κλάφτα Χαράλαμπε.

Αυτός είναι ένας επιπλέον λόγος.

Ωραιότατη είναι πάντως και με λογική τιμή και πάλι μεγειές ! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δοκιμασε να βαλει την καμερα στο πλαϊ του κρανους οπως κανουν(με) οι περισσοτεροι.
Ειναι πολυ καλυτερα ετσι.

Με την καμερα πανω στο κρανος φαινεται μονο ο δρομος.

Εχω στο μυαλο μου να παρω βαση στηθους για να τραβαει πιο σταθερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η στηθους ειναι η καλυτερη για καθαρα οδηγικα video.
Φαινεται η δραση γαμάτα.

Οποτε ναι καντο :P

Απλα αν μπορεις τσιμπα την απο ebay, οπου μπορεις να την παρεις με ολοκληρο πακετο με αποιρα mounts και εξαρτηματα για λιγοτερο απο 30 ευρω, ενω απο ελλαδα θα σκασεις 40αρι+ μονο για το chest mount.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η στηθους ειναι η καλυτερη για καθαρα οδηγικα video.
Φαινεται η δραση γαμάτα.

Οποτε ναι καντο :P

Απλα αν μπορεις τσιμπα την απο ebay, οπου μπορεις να την παρεις με ολοκληρο πακετο με αποιρα mounts και εξαρτηματα για λιγοτερο απο 30 ευρω, ενω απο ελλαδα θα σκασεις 40αρι+ μονο για το chest mount.

Το κοιτουσα εχθες με 25 ευρω καθαριζω, απλα δεν δοκιμασα γιατι εληξε η προπληρωμενη μου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχω στο μυαλο μου να παρω βαση στηθους για να τραβαει πιο σταθερα.

αγορασα αυτην -> http://www.ebay.com/itm/Adjustable-Elastic-Chest-Strap-Mount-Harness-for-GoPro-HD-Hero-2-3-Camera-SU-/221572055212?hash=item3396b940ac

τσιμπα την και στη μιση τιμη απο οτι την πηρα περυσι εγω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αγορασα αυτην -> http://www.ebay.com/itm/Adjustable-Elastic-Chest-Strap-Mount-Harness-for-GoPro-HD-Hero-2-3-Camera-SU-/221572055212?hash=item3396b940ac

τσιμπα την και στη μιση τιμη απο οτι την πηρα περυσι εγω

Και εγω την ιδια εχω...πολυ καλη!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω ελεγα 25 ευρω για κατι σετακια με διαφορες βασεις που εχει και για στηθος μεσα, βεβαια ισως να μην τα χρειαζομαι ολα εκεινα και να παρω χωριστα μονο οτι χρειαζομαι, ευχαριστω για το λινκ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ήθελα να δω αν μπορώ να κάνω αγορές με pay pal και τελικά τσίμπησα έτσι για δοκιμή μια εξάτμιση 

Giannelli_Honda_CB_1000_R_2008-2013_GX-O

άντε γιατί όλο ήσυχο με λέτε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλορίζικη, περιμένουμε περισσότερες εντυπώσεις γιατί κι εγώ έχω στα υπόψιν SC-Project..!

Την παρήγγειλες από το site τους ή από κάποιο μαγαζί?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

link?

http://www.car.gr/parts/view/4897279/

Καλορίζικη, περιμένουμε περισσότερες εντυπώσεις γιατί κι εγώ έχω στα υπόψιν SC-Project..!

Την παρήγγειλες από το site τους ή από κάποιο μαγαζί?

Λοιπόν, η παραγγελία έγινε στο 2τροχο Πάτρας (btw άψογη εξυπηρέτηση και επικοινωνία), που με την σειρά του προχώρησε σε παραγγελία στο εργοστασίο στην Ιταλία. Για το δικό μου τουλάχιστον δεν υπάρχει στοκ και η κατασκευή ξεκινάει με την παραγγελία. Την εξάτμιση την είχα σπίτι σε 20 περίπου ημέρες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://www.car.gr/parts/view/4897279/

Λοιπόν, η παραγγελία έγινε στο 2τροχο Πάτρας (btw άψογη εξυπηρέτηση και επικοινωνία), που με την σειρά του προχώρησε σε παραγγελία στο εργοστασίο στην Ιταλία. Για το δικό μου τουλάχιστον δεν υπάρχει στοκ και η κατασκευή ξεκινάει με την παραγγελία. Την εξάτμιση την είχα σπίτι σε 20 περίπου ημέρες.

θελω να παρω και γω απο αυτο το μαγαζι αλλα μαλλον για mivv με κοβω κατι τετοιο http://www.car.gr/parts/view/3488267/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τώρα που είναι φθηνό το κρέας, διπλασίασα την μνήμη μου με άλλα 8GB

cNXjiGP.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α ωραία θα σου βάλω φωτογραφία από το εσωτερικό μόλις πάω σπίτι, λαμποκοπάνε οι αλουμινένιες ψύκτρες, αυτή η φώτο τις αδικεί.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαφώς έβαλα ολόιδιες σε όλα timings CL κλπ μέχρι και το χρώμα τις ψύκτρας.

Το οποίο ήταν λίγο πρόβλημα (αισθητικό γιατί είχα μπλε) οι μπλε είχαν 85 ευρώ ενώ οι πορτοκαλί 65................... μέχρι πριν 1 εβδομάδα που έβαλαν και τις 2 στα 55 ευρώ :wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα