Jump to content
Bastard

Hayabusa Bastard - Νέο Project

Recommended Posts

Πως το είχε πεί ο μακαρίτης ο Χριστόδουλος ?

Α ναι το θυμήθηκα: Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω πάλι ότι το θέμα έχει ξεφύγει.

Θα παρακαλούσα όλους τους φίλους που έχουν οργιστεί μαζί μου για οποιοδήποτε λόγο, να μου στέλνουν προσωπικό μήνυμα με τα παράπονά τους και ότι άλλο τους απασχολεί. Εδω μέσα είναι ένα thread που έφτιαξα για το μηχανάκι μου. Όχι για την προσωπικότητά μου.

Αν συνεχιστεί η προσωπική επίθεση και δεν πάρουν θέση οι διαχειριστές να απομακρύνουν σχόλια που με προσβάλουν σαν άτομο, λυπάμαι αλλά θα διαγράψω όλο το Θέμα.

Απλά ήθελα να αναφέρω ότι έχω γράψει σε πολλά forum για το μηχανάκι μου. Αρκετά ξένα και μερικά Ελληνικά.

Αυτό που γίνεται εδώ μέσα κάθε φορά δεν το έχω συναντήσει πουθενά!

Φιλαρακι μεχρι στιγμης δεν με πολυενδιεφερε το θεμα αλλα λογω τιμης με ζωσανε τα φιδια απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις .......

οτι δεν σε κραζουνε οι απο πανω ,αλλα σε αποτρεπουν απο το προφανες που δεν αντιλαμβανεσαι. Και δεν αντιλαμβανεσαι η δεν εχεις την δυνατοτητα να αντιληφθεις την αισθηση κινδυνου που απορρεει απο την υπερβολικη ταχυτητα στην οδηγηση σε συνθηκες σε δημοσιο δρομο,καθως και της ευθυνης που πρεπει να δειχνεις απεναντι στους αλλους οδηγους

Η αγνοια κινδυνου ειναι πιο επικινδηνη απο τα 300 χλμ σε δημοσιο δρομο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε γιανναρε,δηλαδη μονο αν πας σε στενο με 300 εισαι δημοσιος κινδυνος?αν πας στην εθνικη δεν εισαι?(παρεπιπτοντως,ποιος μιλησε για 300 σε στενο?επειδη δεν το παρατηρησα)..

επισης,ποιος κραζει το προτζεκτ του βασταρντ ρε συ?επειδη εγω βλεπω ολοι να λενε καλα λογια για το προτζεκτ αυτο καθαυτο!προσπαθεις να ριξεις σταχτη στα ματια,να αλλαξεις θεμα,να δημιουργησεις εντυπωσεις?η απλως αλλα γραφουμε,αλλα διαβαζεις κ αλλα καταλαβαινεις?

τελος,τι παει να πει να καγκουρισεις κ λιγο ρε φιλε?λιγο καγκουρεμα ειναι να κινεισαι με 300 σε εθνικες η να ενοχλεις με την(ανυπαρκτη) εξατμιση η να βγαζεις σκετο καρκινο σε κατοικημενες περιοχες?δηλαδη το πολυ καγκουρεμα πως ειναι?

ελεος..

Απαντάω τελευταία φορά στο θεμα γιατι δεν θέλω να συμμετέχω άλλο στην διάλυσή του. Οποιος θέλει διευκρινήσεις με π.μ.

Το 300 σε στενό το είπα χάριν υπερβολής γιατί όλα μου φαίνεται ότι έχουν μία τάση υπερβολής από όλες τις πλευρές.

Το Project το "έκραζαν" μία για τα φρένα και τις αναρτήσεις μία για τις εξατμίσεις και μία για τις 300άρες που θα βαράει..Αυτό εννοώ κράξιμο..

Αυτά που γράφετε καταλαβαίνω αλλά μάλλον είστε πολύ διαφορετικά σκεπτόμενοι και τα βλέπουμε διαφορετικά τα πράγματα.

Το να καγκουρίζεις λίγο σημαίνει να βγεις μία στο τόσο και να κάνεις τη μαλακία σου. Και πες μου ποιος δεν την έχει κάνει και ποιος δεν συνεχίζει να το κάνει.. Εγώ όσο και να με κράξεις θα συνεχίσω να βγαίνω μία στο τόσο και να το κάνω γιατί έτσι πιστεύω ότι είμαστε. Δεν αναφέρομαι αποκλειστικά στο αν θα κάνεις σούζα με το παπί. Αλλος μπορεί να θέλει να πάει στα μπουζούκια (εγώ το θεωρώ τραγικό αλλά τι να τους πω?? :P )

Πιστεύω δεν αξίζει να το συνεχίζουμε γιατί σφαίρα είναι και γυρίζει και ο καθένας από όπου θέλει το αντικρίζει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

άκυρο τελείως το παράδειγμά σου με τα μπουζούκια....με το να πας εσύ στα μπουζούκια δεν αποτελείς κίνδυνο για μένα........μόνο αν κατεβάσεις 3 τζακ ντάνιελς και μετά πιάσεις τιμόνι θα κινδυνέψω......επομένως το σκεπτικό σου είναι πέρα για πέρα λάθος.

μία στο τόσο να καγκουρίσεις πάλι η ''κακιά'' στιγμή μπορεί να σε βρει. το θέμα είναι πόσο ώριμα σκέφτεσαι να μην καγκουρεύεις δίπλα σε συνάνθρωπο ωστέ να ελαχιστοποιείς τις πιθανότητες να συμβεί το παραμικρό......

τάση υπερβολής έχεις μόνο εσύ...τα βλέπεις άσπρο ή μαύρο. αλλά συνεχίζεις να μην αντιλαμβάνεσαι για το τι συζητάμε τόση ώρα.

το οτι εσύ πιστεύεις οτι έτσι είναι ο άνθρωπος και άρα έχει το αναμάρτητο στις πράξεις του (έλα μωρέ τώρα....ένα λαθάκι στις τόσες φορές δεν έβλαψε κανέναν).......είναι ουτοπία....γιατί τη 1φορά που η καγκουριά σου θα στραβώσει......θα πάρει εσένα και τον διπλανό σου που δε φταίει να πληρώνει τη δικιά σου έκρηξη αδρεναλίνης και τεστοστερόνης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλαρακι μεχρι στιγμης δεν με πολυενδιεφερε το θεμα αλλα λογω τιμης με ζωσανε τα φιδια απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις .......

οτι δεν σε κραζουνε οι απο πανω ,αλλα σε αποτρεπουν απο το προφανες που δεν αντιλαμβανεσαι. Και δεν αντιλαμβανεσαι η δεν εχεις την δυνατοτητα να αντιληφθεις την αισθηση κινδυνου που απορρεει απο την υπερβολικη ταχυτητα στην οδηγηση σε συνθηκες σε δημοσιο δρομο,καθως και της ευθυνης που πρεπει να δειχνεις απεναντι στους αλλους οδηγους

Η αγνοια κινδυνου ειναι πιο επικινδηνη απο τα 300 χλμ σε δημοσιο δρομο

Παλικάρι μου εσύ δεν κατάλαβες.

Μπορείς να πεις ότι θέλεις, αποφεύγοντας εκφράσεις σαν τις παρακάτω που είναι καθαρά προσωπικές και προσβλητικές!

"μαγκιά κλανιά"

"επειδή γράφει στο φορουμ με ευγένεια πάει να πει πως μας σέβεται?"

"Αυτό είναι υποκρισία... να τη βράσω την ευγένεια και το οτι "δειχνει" σοβαρός"

Κι εσένα να στα λέγανε, δεν θα σου άρεσαν. Και πόσο μάλλον δημοσίως.

Αυτό είναι το πρόβλημά μου.

Δες πως απάντησα και δες πόσο το τραβάτε.

Σας παρακαλώ λοιπόν, πείτε ότι θέλετε, αλλά μην με προβάλετε. Είναι τόσο δύσκολο?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδες αν εξισωνετε σαν καγκουριλικι μια ευκαιριακη παπιοσουζα με τα 320 καρυδωμενα αλογα στο τροχο ενος ειδικα διασκευασμενου τερατος εχετε μπερδεψει τον Νικο με τον λυκο

Χρειαζεται και να διαθετεις και κατι μεσα στο κρανιο αλλοιως τζαμπα κουβεντα κανουμε........

Παλικάρι μου εσύ δεν κατάλαβες.

Μπορείς να πεις ότι θέλεις, αποφεύγοντας εκφράσεις σαν τις παρακάτω που είναι καθαρά προσωπικές και προσβλητικές!

"μαγκιά κλανιά"

"επειδή γράφει στο φορουμ με ευγένεια πάει να πει πως μας σέβεται?"

"Αυτό είναι υποκρισία... να τη βράσω την ευγένεια και το οτι "δειχνει" σοβαρός"

Κι εσένα να στα λέγανε, δεν θα σου άρεσαν. Και πόσο μάλλον δημοσίως.

Αυτό είναι το πρόβλημά μου.

Δες πως απάντησα και δες πόσο το τραβάτε.

Σας παρακαλώ λοιπόν, πείτε ότι θέλετε, αλλά μην με προβάλετε. Είναι τόσο δύσκολο?

χιλια δικια σε αυτο δεν τιθεται θεμα Κανεις δεν εχει το παραμικρο δικαιωμα σε προσβολες κανενος

.Στο θεμα της ταχυτητας ομως περιμενω να τοποθετηθεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε Bastard (παναγιώτη αν κατάλαβα καλά) παρ'όλο που εκτιμώ την ηρεμία σου και την ευγένειά σου στο γραπτό λόγο, ωστόσο θέλω να σου επισημάνω αυτό που λέω και παραπάνω.

Το οτι είσαι ευγενικός εδώ, δε σημαίνει οτι είσαι και ευγενικός σαν οδηγός. Το γεγονός οτι οδηγείς επικίνδυνα δείχνει οτι η ευγένειά σου είναι πλασματική, απο τη στιγμή που στο δρόμο δε σέβεσαι τους συναδελφους οδηγους. Φαντάζομαι οτι συμφωνείς κι εσύ οτι με τις 300άρες σου αποτελείς κίνδυνο στους δημόσιους δρομους, έτσι?

Οι χαρακτηρισμοί που γράφω, προκύπτουν απο επιχειρηματολογία, δεν είναι βρισιές που κατεβάζω απο το μυαλό μου.

Συγγνώμη αλλά αισθάνομαι πως με κοροιδεύεις γιατι απο τη μια δείχνεις οτι αντιμετωπίζεις με σεβασμο όλους μας σαν οδηγούς (καποιοι απο μας θα σε συναντησουν στο δρομο αργα η γρηγορα) απο την άλλη όμως οι πράξεις σου δείχνουν το αντίθετο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε παιδια, τι πιο καλο απο το να μην συμμετασχετε σε ενα θεμα που δεν σας αρεσει η δεν σας εκφραζει?Ο Τακης (χωρις να το ξερω το παιδι) μπηκε εδω και δημιουργησε ενα θεμα ωστε να μας παρουσιασει το μηχανακι του,οι χαρακτηρισμοι και οι επιθεσεις νομιζω δεν αρμοζουν.Ουτε με τουπε μπηκε,του στυλ κοιταχτε τι εχω και σας γραφω ολους στα παπακια μου,ουτε σας περναω ολους και διαφορα τετοια....Τωρα οσον αφορα τις 300αρες,σε αλλο αντιστοιχο θεμα δεν ειδα τετοια επιθεση...εκει το περασαμε στο ντουκου...Εχει φτασει κοντα 30 σελιδες το θεμα και ακομα γραφονται τα ιδια πραγματα....

υ.γ πυροβολιστε με :shoot:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σορυ κιολας παιδια αλλα το γ@μ@τε το θεμα και εγω ειμαι σιγουρος οτι εαν ειχατε την δυνατοτητα το ιδιο θα κανατε και θα γραφατε οσους σας την λεγανε οπως κανετε τωρα.

οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια,να πεθανει η κατσικα του γειτοντα κ.ο.κ

αυτος ειναι ο ελληνας και λυπαμαι.

προτιμω να κυκλοφορει το παιδι εξω με το μπουσα 700 αλογα παρα να βλεπω αυτο που γινεται εδω και λυπαμαι πραγματικα.

μου βγηκατε ολοι οι νομιμοι ταχα μου να κοψετε μαχαιρι την παρανομια...

και μετα την λεμε και στον after

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

συμφωνω κ εγω πως πρεπει να δημιουργηθει καποιο θεμα,που να εχει τετοιου ειδους προσανατολισμο(αν δεν υπαρχει ηδη).

κ εγω το σταματαω εδω κ δεν προκειται να χαλασω το θεμα του παιδιου(περαιτερω)

Σορυ κιολας παιδια αλλα το γ@μ@τε το θεμα και εγω ειμαι σιγουρος οτι εαν ειχατε την δυνατοτητα το ιδιο θα κανατε και θα γραφατε οσους σας την λεγανε οπως κανετε τωρα.

οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια,να πεθανει η κατσικα του γειτοντα κ.ο.κ

αυτος ειναι ο ελληνας και λυπαμαι.

προτιμω να κυκλοφορει το παιδι εξω με το μπουσα 700 αλογα παρα να βλεπω αυτο που γινεται εδω και λυπαμαι πραγματικα.

μου βγηκατε ολοι οι νομιμοι ταχα μου να κοψετε μαχαιρι την παρανομια...

και μετα την λεμε και στον after

μην κρινεις εξ ιδιοις τα αλλοτρια..

Τροποποιήθηκε από τον c.l.a.b.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραια ..Το θεμα της επικινδυνοτητας το απαντησε η κατσικα του γειτονα .Οι μισοι ζηλευουμε και οι υπολοιποι μετρανε αλογα στον τροχο.Μιλαμε για πληρη συνενοηση.......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Fake profile έκανε ο άλλος,χαχαχχαχα

Φίλε μου Τάκη, εγώ στη θέση σου απλά θα το έσβηνα το θέμα. Στο mybike δεν βγάζεις άκρη. Τη μια κράζουν κάποιον που 300ρίζει και από την άλλη υπάρχουν θέματα όπως "Η μεγαλύτερη τελική ποιυ έχεις πιάσει" και οι μισοί λένε πως έχουν πατήσει 250+. Έχει πολύ λαό το φόρουμ και είναι και φυσιολογικό να έχεις απόψεις και "απόψεις".

Στη τελική όποιος θέλει να δει κάτι, έχεις το fb και το youtube.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ποιος εκανε ψευτικο προφιλ?κ για ποιο λογο να το κανει? :waycon1:

βασικα τι ειναι το ψευτικο προφιλ? :uglystupid2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απίστευτο το Bastard πολύ κουκλί να το χαρείς όσο αντέχουν τα χέρια σου να το κρατάνε το θηρίο :grin:

'Όσο για τις 300άρες που έπιασες ρωτάω Π ιός από εμάς δεν έχει ψάξει έστω μια φορά τις τελικές της μηχανής του ?

Την επιτάχυνση από τα Α χιλιόμετρα στα Β ?

Εντάξει δεν τα έχουμε όλοι σε κάμερα ή δεν προλάβαμε να βγάλουμε όλα τα χιλιόμετρα γιατί χρειαζόμασταν κι άλλο χρόνο,μεγαλύτερη ευθεία λιγότερη κίνηση κλπ.

Εγώ προσωπικά όλα τα παραπάνω τα έχω κάνει έστω μια φορά σε όπιο μηχανάκι κι αν είχα κι έχω και αν τύχει πότε και πάρω κι άλλο σίγουρα θα τα κάνω πάλι έστω μία φορά....

Κάτι άλλο είμαστε σίγουροι πως πάει πάντα με 300 ή αν το κάνει μόνο όταν έχει την κάμερα για να δείξει πως το Busa ( :wub: ) δεν είναι μόνο φρου-φρου κι αρώματα (λέω ΄γω τώρα )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Fake profile έκανε ο άλλος,χαχαχχαχα

Φίλε μου Τάκη, εγώ στη θέση σου απλά θα το έσβηνα το θέμα. Στο mybike δεν βγάζεις άκρη. Τη μια κράζουν κάποιον που 300ρίζει και από την άλλη υπάρχουν θέματα όπως "Η μεγαλύτερη τελική ποιυ έχεις πιάσει" και οι μισοί λένε πως έχουν πατήσει 250+. Έχει πολύ λαό το φόρουμ και είναι και φυσιολογικό να έχεις απόψεις και "απόψεις".

Στη τελική όποιος θέλει να δει κάτι, έχεις το fb και το youtube.

σε αυτο εχει απολυτο δικαιο αλλα η ¨¨μοδα"" επιτασει να ""κραζουμε"" οπου κραζουν οι πολλοι και οχι εκει που ειναι μερικα ¨¨καταξιωμενᨨ μελη του φορουμ (!)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ελεος ρε παιδια ελεος. Μη μπαινετε στην τελικη σε θεματα που δε σας εκφραζουν. Ελεος. Μην ξενερωνετε τοσο κοσμο που εχει μερακι να δειξει και να μοιραστει ενα προτζεκτ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κλείστο ρε Bastard έχει παραγίνει...υπάρχει και το facebook.

Θεωρούμαι μεγάλος πρηξαρχίδης σε θέματα ασφάλειας, σεβασμού των άλλων χρηστών του δρόμου, σεβασμού των νόμων και κανόνων (ακόμα και των ηλίθιων) αλλά ακόμα και με τα δικά μου δεδομένα το έχετε απλά και ξάστερα γαμήσει το θέμα και βγάζετε απλά χολή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ολοι οι σωστοι,νομοταγεις,αντικειμενικοι,πιλοτοι,κουλοι,υπερβολικοι,χαλαροι,σουπερ,γουαου,επιστημονες και ειδικοι εδω εχουνε μαζευτει...ζαλαδες πραγματικα...πραγματικα απορω αν κανεις σας ποτε εφτιαξε κατι,αν το χαρηκε,η αν ποτε μπορουσε η σε στροφη η σε ευθεια να το παει στα ορια του...λοιπον αμα σας το δινανε το μηχανακι για να ξεκαυλωνατε μην το περνατε..γιατι ειναι παρανομο και 300αριζει σε κεντρικους δρομους...σε στενα μαλιστα...χαχαχαχαχαχαχαχααχα..να το παρετε να πηγαινετε δεξια με 50

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε Bastard (παναγιώτη αν κατάλαβα καλά) παρ'όλο που εκτιμώ την ηρεμία σου και την ευγένειά σου στο γραπτό λόγο, ωστόσο θέλω να σου επισημάνω αυτό που λέω και παραπάνω.

Το οτι είσαι ευγενικός εδώ, δε σημαίνει οτι είσαι και ευγενικός σαν οδηγός. Το γεγονός οτι οδηγείς επικίνδυνα δείχνει οτι η ευγένειά σου είναι πλασματική, απο τη στιγμή που στο δρόμο δε σέβεσαι τους συναδελφους οδηγους. Φαντάζομαι οτι συμφωνείς κι εσύ οτι με τις 300άρες σου αποτελείς κίνδυνο στους δημόσιους δρομους, έτσι?

Οι χαρακτηρισμοί που γράφω, προκύπτουν απο επιχειρηματολογία, δεν είναι βρισιές που κατεβάζω απο το μυαλό μου.

Συγγνώμη αλλά αισθάνομαι πως με κοροιδεύεις γιατι απο τη μια δείχνεις οτι αντιμετωπίζεις με σεβασμο όλους μας σαν οδηγούς (καποιοι απο μας θα σε συναντησουν στο δρομο αργα η γρηγορα) απο την άλλη όμως οι πράξεις σου δείχνουν το αντίθετο.

Βρε παλικάρι μου, αυτά δεν μπορείς να μου τα στείλεις σε προσωπικό μύνημα? είναι ανάγκη να το κάνεις δημόσια?

Πρώτων δεν είναι ωραίο για εμένα και δεύτερων μου χαλάτε το θέμα.

Άνοιξε ένα θεματάκι για σεβασμό προς τον οδηγό και γενικά συμπεριφορά στον δρόμο. Να μπω κι εγώ και να πω την γνώμη μου.

Το τι συμπέρασμα έχεις βγάλει για το άτομό μου θα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ, να ΜΗΝ το μοιράζεσαι μαζί μου δημοσίως!!

Είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις αυτό που γράφω??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βρε παλικάρι μου, αυτά δεν μπορείς να μου τα στείλεις σε προσωπικό μύνημα? είναι ανάγκη να το κάνεις δημόσια?

Πρώτων δεν είναι ωραίο για εμένα και δεύτερων μου χαλάτε το θέμα.

Άνοιξε ένα θεματάκι για σεβασμό προς τον οδηγό και γενικά συμπεριφορά στον δρόμο. Να μπω κι εγώ και να πω την γνώμη μου.

Το τι συμπέρασμα έχεις βγάλει για το άτομό μου θα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ, να ΜΗΝ το μοιράζεσαι μαζί μου δημοσίως!!

Είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις αυτό που γράφω??

Ναι ρε φίλε μου. Είναι... Τους είναι πολύ δύσκολο. Δηλαδή ΤΙ-ΔΕΝ-ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;; :P :P

Το τόσο όμορφο θεματάκι το έχουν καταντήσει γελοίο με τις καθώς πρέπει στάσεις τους...

Επειδή λοιπόν κάνουν προσωπικές επιθέσεις και ακόμα κανείς διαχειριστής δεν έχει λάβει μέτρα να σβήσει κάποια comments που επανειλημμένως, ο bastard, είπε ότι τον προσβάλλουν και ότι θέλει να σβηστούν, απαντάω και εγώ το εξής...

Όλοι εσείς οι ξερόλες, δήθεν νομοταγείς που δεν πάτε ποτέ πάνω από το όριο ταχύτητας, που κράζετε για τα 300 του busa στους δημόσιους δρόμους, παρατήστε τα μηχανάκια σας και πηγαίνετε με τα πόδια. Γιατί;

ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ 50 ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΡΕ ΑΤΥΧΕΣΤΑΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ, ΚΑΤΑ 90% ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...

Γιατί αν πατούσαν τους συγγενείς μου όπως λέτε κάποιοι σαν τον bastard θα τους σκότωνα ναι, γιατί θα είναι ανεγκέφαλοι. Αλλά το ίδιο θα έκανα και με εσάς που θα πατούσατε συγγενή μου με 60 και θα τον σκοτώνατε...

Άρα μην κυκλοφορείτε ούτε εσείς στους δρόμους ΜΟΥ, όπως θέλετε να λέτε τους δρόμους ΣΑΣ... γιατί μπορεί να με πατήσετε με τα 50 του ορίου ταχύτητάς σας και να πεθάνω. Μην σας ξαναδω στο δρόμο... (Εννοείται ότι υπερβάλλω εδώ και δείχνω, με έναν καθρέφτη, το τι λέτε, εν κατακλείδι εσάς.)

Μην μας κάνετε τα @@, πλανήτες με τα ηλίθια παραδείγματα και τα δήθεν επιχειρήματά σας... Είστε απλά τραγικοί και καταντήσατε ένα πολύ ωραίο thread σε φαρσοκωμωδία...

Ή τουλάχιστον αυτό που θέλετε να το πείτε, πείτε το, δεν μπορούμε να σας αφαιρέσουμε το δικαίωμα να το κάνετε... Δημοκρατία έχουμε, σε αντίθεση με σας που προσπαθείτε να πείσετε κάποιον να κάνει κάτι... Πείτε το όμως αλλού. Όχι εδώ. Εδώ είναι thread για το busa και για την ομορφιά του. Όχι για τα γραφόμενά σας... Κάντε άλλο topic και πείτε την γνώμη σας και ότι θέλετε...

Εγώ όταν μπαίνω εδώ (και πάρα πολλοί άλλοι που δεν θέλουν να βλέπουν τα comments σας), θέλω να δω καινούργιες φωτογραφίες του παιδιού με το μηχανάκι του. Όχι εσάς να δίνετε δήθεν επιχειρήματα...

Ότι και να πείτε, υπάρχει ο αντίλογος. Πάρτε το χαμπάρι. ΌΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΊΤΕ. Είμαστε άνθρωποι και είμαστε διαφορετικοί. Ο καθένας έχει την άποψή του.

Ο bastard πχ, βαράει 300αρες. Δικαίωμα του. Αν πάρει κανέναν αμπάριζα, ξέρει τις συνέπειες, παρόλαυτά το κάνει.

Εσείς βαράτε 60άρες. Δικαίωμά σας. Αν πάρετε κανέναν αμπάριζα και του κόψετε κάνα χέρι ή κάνα πόδι και τον πληρώνετε μια ζωή... Αλλά νομίζω, σαν τόσο άξιοι οδηγοί που είστε, το ξέρετε αυτό. Σωστά;

Εεεε ρε jumbo που σας χρειάζεται...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο καθένας έχει την άποψή του.

Ο bastard πχ, βαράει 300αρες. Δικαίωμα του. Αν πάρει κανέναν αμπάριζα, ξέρει τις συνέπειες, παρόλαυτά το κάνει.

Εσείς βαράτε 60άρες. Δικαίωμά σας. Αν πάρετε κανέναν αμπάριζα και του κόψετε κάνα χέρι ή κάνα πόδι και τον πληρώνετε μια ζωή... Αλλά νομίζω, σαν τόσο άξιοι οδηγοί που είστε, το ξέρετε αυτό. Σωστά;

Εεεε ρε jumbo που σας χρειάζεται...

Ηρεμα φιλε μου.Κανεις δεν σου στερησε κανενα δικαιωμα ,ουτε καν ακομα το δικαιωμα να διαθετεις καμενο εγκεφαλο Εφ,οσον πλερωνεις δικαιωμα σου να σκοτωνεις.Το κατανοησαμε και ζηταμε εκ βαθους καρδιας συγνωμη.κατευθυνομενοι κατοπιν της συμβουλης σας εις το jumbo .Αφου δεν...δεν .

Ε!..δεν θα σκασω κι,ολας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα