Jump to content
Bastard

Hayabusa Bastard - Νέο Project

Recommended Posts

έχω βγάλει καινούριες φωτό. Ενδιαφέρεται κανείς? :rolleyes:

ριχτες αγορι μου γιατι αυτοι οι απο πανω ειναι ικανοι να σου πουνε πως δεν ενδιαφερωνται και να βραχυκυκλωσεις...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακολουθώ το θέμα εδώ και πάρα πολύ καιρό όταν τυχαία είχα πετύχει ένα βιντεάκι στο youtube. Ε, από εκείνη την ημέρα κόλλησα με τον καινούριο κώλο του busa...μου τρέχανε τα σάλια :dribble: :dribble:

Η αλήθεια είναι οτι στην αρχή σκέφτηκα, τι κάγκουρας είναι ο τύπος και τι θέλει να μας δείξει με τα μουσκουλα του.

Έκανα λάθος όμως, γιατί με κέρδισες με τις απαντήσεις σου τόσο στο youtube και ακόμα περισσότερο από εδώ. Δείχνουν ένα ατομο αρκετά συνειδητοποιημένο, ακομπλεξάριστο που ξέρει και μιλάει με ένα πάθος όμως, την καύλα του γι αυτό που κάνει.

Μπράβο φίλε Τάκη για το πραγματικά όμορφο, καλοφτιαγμένο, καλοπροσεγμένο και κυρίως χωρίς ίχνος κακογουστιάς αποτέλεσμα :clapping2: :clapping2:

Πραγματικά κάνεις εμάς τους μικρότερους να ονειρευόμαστε και να μην παρατάμε τα όνειρα μας λόγω χρημάτων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε κατάλαβα απο που κι ως που χαλάμε το θέμα?

Το θέμα θα ήταν σοβαρό, αν ο άνθρωπος μας έδειχνε απλά το μηχανάκι του να το μοιραστεί μαζί μας κλπ κλπ όπως λέει κ ο ίδιος στην αρχη.

Όχι ομως και να μας κοτσάρει μέσα στη μάπα βίντεο να τρέχει σα το χάρο εκεί που εμείς (που διαβάζουμε το θέμα) πάμε βολτουλα ή απλά στη δουλειά μας. Λες και μας κοροιδεύει δηλαδή!

Και όχι μόνο κανείς δε λέει τίποτα, αλλά του λέμε και μπράβο του που εκπληρώνει το όνειρό του (300άρες σε δημοσιους δρομους πχ) και πόσο γαμάτη είναι η μηχανή του και μαγκια του που βγάζει τις καυλες του.

Έχω την εντύπωση πως ό,τι και να πουμε, αν κάποιος κουβαλάει τέτοια μυαλά, θα συνεχίσει να κάνει αυτό που κάνει μεχρι να τον μπαγλαρώσουν ή να στουκάρει πουθενα (και μακάρι να μη παρει και κανεναν άλλο μαζι του). Οπότε ... απλα ΕΥΧΟΜΑΙ να μη πετυχω ποτέ τέτοιους τρελους εκεί που πάω ανυποψίαστος

Τις πολυκατοικίες και τις πιτσες δε τις σχολιάζω καν :lipssealed:

Και προσωπικά δε θέλω καθόλου να χωριστεί το θρεντ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σιγα μωρε τωρα που το κανατε ολοκληρο θεμα για 300 ψωροχιλιομετρα σε δημοσιο δρομο .Λες και κυκλοφορει κανεις αλλος στην Αθηνα σημερα με τις τιμες της βενζινας .Και τι εγινε δλδ.Αν κατσει μια στραβη ...τσααακ ,ανοιγεις τα αλεξιπτωτα ,σηκωνεις τα flaps,ριχνεις και τις αγκυρες και πλασαρεις το μηχανακι απο την πλαιινη εξοδο κινδυνου σε στοπ καρε.Ουτε γατα -ουτε σκυλος ,ουτε ζημια.Κουλαδια και υποχονδριοι ρε πστ μου Ριζογαλο κυλαει στις φλεβες σας ,οχι αιμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θέμα θα ήταν σοβαρό, αν ο άνθρωπος μας έδειχνε απλά το μηχανάκι του να το μοιραστεί μαζί μας κλπ κλπ όπως λέει κ ο ίδιος στην αρχη.

Όχι ομως και να μας κοτσάρει μέσα στη μάπα βίντεο να τρέχει σα το χάρο εκεί που εμείς (που διαβάζουμε το θέμα) πάμε βολτουλα ή απλά στη δουλειά μας. Λες και μας κοροιδεύει δηλαδή!

Και όχι μόνο κανείς δε λέει τίποτα, αλλά του λέμε και μπράβο του που εκπληρώνει το όνειρό του (300άρες σε δημοσιους δρομους πχ) και πόσο γαμάτη είναι η μηχανή του και μαγκια του που βγάζει τις καυλες του.

Έχω την εντύπωση πως ό,τι και να πουμε, αν κάποιος κουβαλάει τέτοια μυαλά, θα συνεχίσει να κάνει αυτό που κάνει μεχρι να τον μπαγλαρώσουν ή να στουκάρει πουθενα (και μακάρι να μη παρει και κανεναν άλλο μαζι του). Οπότε ... απλα ΕΥΧΟΜΑΙ να μη πετυχω ποτέ τέτοιους τρελους εκεί που πάω ανυποψίαστος

Φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο. Με συγχωρείς ήταν λάθος μου να βάλω τέτοιο video εδω. Ζητώ συγνώμη. Δεν είχα σκοπό να προσβάλω κανέναν. Αν με αφήνει να κάνω edit θα το αφαιρέσω.

Να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος.

:cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε μου, άπειρα :respekt: :respekt: . Δεν έχω γράψει από την αρχή του thread τίποτα γιατί απλά θαυμάζω τις λιγοστές φωτογραφίες που μας έχεις δώσει :knuppel2: :knuppel2: (θέλουμε κι άλλες) και το πως εξηγείς στον καθένα μας το όνειρό σου.

Μπράβο σου για τον χρόνο που έχεις δώσει για το χρήμα και κυρίως για το μεράκι σου να κάνεις αυτό που αγαπάς καλύτερο, να το αγαπήσεις ακόμα περισσότερο. Και άσε τους υπόλοιπους "δήθεν καθώς-πρέπει" εδώ μέσα να προσπαθούν να στο χαλάσουν.

Από τα γραφόμενά σου και μόνο, μπορεί κάποιος νοήμων να καταλάβει τι παίζει με την πάρτη σου, εκτός αν μας έχεις φλομώσει στο ψέμα και στην ηθοποιία... Δεν παίζει όμως οπότε :thumbsup1: .

Λες και πριν δουν το βίντεο ήξεραν ότι ήταν όλοι μας οι δρόμοι ήσυχοι και ασφαλείς και τώρα κλονίστηκε το είναι τους... :puke:

Το Haya έχει γίνει πανέμορφο, σκατοβρωμοτρελόγκαζο, να το χαίρεσαι για όσο εσύ θέλεις και πάνω από όλα σου εύχομαι πάντα όρθιος.

Υ.Γ. Ο κολλητός μου, έχει το ίδιο όνειρο με εσένα από μικρός και μάλιστα με το συγκεκριμένο μηχανάκι, αλλά μέχρι στιγμής έχει αναλωθεί με άλλα πράγματα (αμάξια, μικρότερα μηχανάκια και άλλα).

Άμα του βάλω να το διαβάσει αυτό το topic, θα κ@υλώσει τόσο πολύ που σε κόβω να έχεις ανταγωνιστή και να μην προλαβαίνεις να δίνεις τα τηλέφωνα από τα μαγαζιά που το έφτιαξες, με πμ στο φατσοβιβλίο! :P :P

:vv: :vv:

Ξανά μπράβο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδή... όλες εσείς οι κυρίες πάτε πάντα με το όριο και δεν έχετε τρέξει ποτέ;

Η μέγιστη τελική που έχετε πιάσει είναι τα 130 σε εθνική, 110 σε παλιά εθνική και τα 40 μες την πόλη;

Αν ναι σας ζητώ ταπεινά συγνώμη που είμαι και εγώ ένας δημόσιος κίνδυνος;

Αλλά σοβαρά τώρα κοιτάξτε τον εαυτό σας στον καθρέφτη και με απόλυτη ειλικρίνια πείτε γιατί θέλω να την σπάσω στον Τάκη και στον κάθε Τάκη; Μήπως τελικά είμαι ένας ....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδή... όλες εσείς οι κυρίες πάτε πάντα με το όριο και δεν έχετε τρέξει ποτέ;

Η μέγιστη τελική που έχετε πιάσει είναι τα 130 σε εθνική, 110 σε παλιά εθνική και τα 40 μες την πόλη;

Αν ναι σας ζητώ ταπεινά συγνώμη που είμαι και εγώ ένας δημόσιος κίνδυνος;

Αλλά σοβαρά τώρα κοιτάξτε τον εαυτό σας στον καθρέφτη και με απόλυτη ειλικρίνια πείτε γιατί θέλω να την σπάσω στον Τάκη και στον κάθε Τάκη; Μήπως τελικά είμαι ένας ....

Μην τους ρωτάς... Ναι θα σε πουν... Ότι πηγαίνουν με το όριο δηλαδή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην τους ρωτάς... Ναι θα σε πουν... Ότι πηγαίνουν με το όριο δηλαδή.

Χο χο, νόμιζα στο 2ο!

Υ.Γ. Ο λαός θέλει βίντεο με ήχο και φωτογραφίες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υ.Γ. Ο λαός θέλει βίντεο με ήχο και φωτογραφίες!

Ο λαός μπορεί να θέλει, αλλά αν υπάρχει έστω και ένας εδω μέσα που θίγεται με αυτό που βλέπει, τότε παιδιά δυστυχώς δεν μπορώ να δημοσιεύσω άλλο τέτοιο video. Το θέμα το έβαλα για να μοιραστώ το όνειρό μου και την χαρά μου. Όχι για να προσβάλω έστω και την μειονότητα εδω μέσα. Όσο και να μην συμφωνώ... οφείλω να το σεβαστώ.

Γι αυτό και έχω κάνει δική μου σελίδα στο facebook, όπου εκεί δεν μπορεί να μου πει κανείς τίποτα! Εκεί είμαι αφεντικό εγώ. Όποιος θίγεται απλά δεν μπαίνει.

Ελάτε λοιπόν εκεί να δείτε ότι θέλετε.

Εδω τέλος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε μου, άπειρα :respekt: . Δεν έχω γράψει από την αρχή του thread τίποτα γιατί απλά θαυμάζω τις λιγοστές φωτογραφίες που μας έχεις δώσει :knuppel2: (θέλουμε κι άλλες) και το πως εξηγείς στον καθένα μας το όνειρό σου.

Μπράβο σου για τον χρόνο που έχεις δώσει για το χρήμα και κυρίως για το μεράκι σου να κάνεις αυτό που αγαπάς καλύτερο, να το αγαπήσεις ακόμα περισσότερο. Και άσε τους υπόλοιπους "δήθεν καθώς-πρέπει" εδώ μέσα να προσπαθούν να στο χαλάσουν.

Από τα γραφόμενά σου και μόνο, μπορεί κάποιος νοήμων να καταλάβει τι παίζει με την πάρτη σου, εκτός αν μας έχεις φλομώσει στο ψέμα και στην ηθοποιία... Δεν παίζει όμως οπότε :thumbsup1: .

Λες και πριν δουν το βίντεο ήξεραν ότι ήταν όλοι μας οι δρόμοι ήσυχοι και ασφαλείς και τώρα κλονίστηκε το είναι τους... :puke:

Το Haya έχει γίνει πανέμορφο, σκατοβρωμοτρελόγκαζο, να το χαίρεσαι για όσο εσύ θέλεις και πάνω από όλα σου εύχομαι πάντα όρθιος.

Υ.Γ. Ο κολλητός μου, έχει το ίδιο όνειρο με εσένα από μικρός και μάλιστα με το συγκεκριμένο μηχανάκι, αλλά μέχρι στιγμής έχει αναλωθεί με άλλα πράγματα (αμάξια, μικρότερα μηχανάκια και άλλα).

Άμα του βάλω να το διαβάσει αυτό το topic, θα κ@υλώσει τόσο πολύ που σε κόβω να έχεις ανταγωνιστή και να μην προλαβαίνεις να δίνεις τα τηλέφωνα από τα μαγαζιά που το έφτιαξες, με πμ στο φατσοβιβλίο! :P

:vv:

Ξανά μπράβο!

Σε ευχαριστώ αδερφέ.

Είναι πραγματικά τιμή μου που μου αφιέρωσες το χρόνο σου να μοιραστείς την γνώμη σου μαζί μου. Δεν θα βάλω τίποτα άλλο εδω μέσα. Υπάρχει κόσμος που δεν συμφωνεί με αυτό που κάνω. Μπορεί να διαφωνώ, αλλά εδω είναι δημόσιο forum και πρέπει να σέβομαι όλες τις απόψεις.

Ειδικά σε τόσο λεπτά θέματα όπως η ασφάλεια. Θέλω απλά να μοιραστώ το όνειρό μου. Όχι να μου βγει το όνομα "δημόσιος κίνδυνος". Ο κόσμος είναι μικρός και αυτιά υπάρχουν παντού. Δεν το ψήνω να καταλήξω σε κανένα μπουντρούμι απο ένα forum!

Όποιος θέλει μπορεί να επισκεφτεί την σελίδα μου στο facebook. Την έχω στο αρχικό post. Εκεί θα δεις αυτό που θέλεις! :_thumbsup:

Υ.Γ - Βάλε τον κολλητό στην μπρίζαααααααααααα!!! Να αφήσει τα κουτάκια και τα παπάκια και να φτιάξει κανένα υπερόπλο! :_w00t:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ήθελα να είχα και εγώ την δυνατότητα να πάρω ένα δεύτερο μηχανάκι (ε το πρώτο να το έχω μαμά!) και να του αλλάξω τα φώτα...

Να το τουμπανιάσω όσο δεν πάει...όχι για να πηγαίνω τέζα, μια χαρά πάει και το "παπάκι" που έχω αλλά για να κάνω την πλάκα μου!

Πολύ γαμάτο το έκανες το θηρίο σου αλλά θα έπρεπε να περιμένεις (όπως και στο παλιότερο θρεντ) τον αρνητικό σχολιασμό.

Στα παπάκια σου, αν και δεν νομίζω να σκας κιόλας...

Να είσαι καλά να το χαίρεσαι, να το σκαλίζεις, να το τουμπανιάζεις και να προσέχεις γιατί τέτοια εργαλεία θέλουν σεβασμό και προσοχή!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η κυρια σου ειναι πως να το πω - Μια κοκετα , στυλατη , αλλα και πολυ πολυ κακια θεογκομενα !!!!!!!!!!!

Στο εχω ξαναπει - Φαινεται ξεκαθαρα οτι ξεπερασες τον ευατο σου !! - Μπραβο σου και παλι !!!

:respekt: :respekt:

Επιμενω οτι πρεπει να μπει και να φωτογραφηθει σε επαγγελματικο στουντιο με φωτισμους κλπ κλπ

Παντα ορθιος φιλε μου αλλα και παντα να εχεις την δυναμη να πραγματοποιεις τα ονειρα σου !!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο λαός μπορεί να θέλει, αλλά αν υπάρχει έστω και ένας εδω μέσα που θίγεται με αυτό που βλέπει, τότε παιδιά δυστυχώς δεν μπορώ να δημοσιεύσω άλλο τέτοιο video. Το θέμα το έβαλα για να μοιραστώ το όνειρό μου και την χαρά μου. Όχι για να προσβάλω έστω και την μειονότητα εδω μέσα. Όσο και να μην συμφωνώ... οφείλω να το σεβαστώ.

Γι αυτό και έχω κάνει δική μου σελίδα στο facebook, όπου εκεί δεν μπορεί να μου πει κανείς τίποτα! Εκεί είμαι αφεντικό εγώ. Όποιος θίγεται απλά δεν μπαίνει.

Σωστός και νηφάλιος!

έχω βγάλει καινούριες φωτό. Ενδιαφέρεται κανείς? :rolleyes:

Ενώ το βίντεο όντως περιέχει αμφιλεγόμενο περιεχόμενο οι φωτό δεν θίγουν κανένα κανόνα.

Αντιθέτως παρουσιάζουν μία καταπληκτική και ενδιαφέρουσα μετατροπή η οποία έχει θέση μέσα σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ.

Ανέβασε τες ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ! :whip:

:popcorn:

Και άσε τα πολλά ποπ κορν γιατί χαλάνε την γράμμωση.... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μιας και η μηχανή έχει τα κέρατα της μηχανικά μεν, αλλά και στο εμφανισιακό έχει δοθεί πολλή έμφαση, μήπως πλέον το μακρύτερο ψαλίδι είναι λίγο παράταιρο ?? :think:

Τροποποιήθηκε από τον Bill_DR_125

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δέος προκαλεί αυτό το θηριάκι! Ωραία επιλογή χρωμάτων και ειδικά η αντίθεση με το λευκό που πετάγεται μέσα από τη μάσκα φωνάζοντας "δεν χωράει τόση δύναμη"!

Για το μακρύτερο ψαλίδι θα συμφωνήσω με τον γαύρο πιο πάνω, αλλά γενικά είναι εξαιρετικό!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Bastard το θέμα δεν είναι αν ανέβασες το βίντεο ή όχι. Μάλλον δε με κατάλαβες καλά.

Το θέμα είναι οτι πλέον αποδείχτηκε πως στους δρόμους είσαι δημόσιος κίνδυνος. Η ευγένεια και ο σεβασμός στο συνανθρωπο οδηγό, δε φαίνεται μέσα σε φόρουμ, φαίνεται ακριβώς εκει που εσύ επιανες τις 300άρες σου, στο δημόσιο δρόμο.

Επομένως εμένα μου φαίνεται αδιανόητο να πω έστω και ένα "μπραβο" και να ενθαρρύνω κάποιον, που αυριο μεθαύριο θα με κάνει κρέας στην άσφαλτο.

Προσωπικά δεν έχω υπερβεί ποτέ το όριο, ειτε το πιστεύετε είτε όχι. Και αν το είχα υπερβεί, ειλικρινα θα ντρεπόμουν να το ποστάρω βιντεο στο φόρουμ.

Και σε όλους εσάς που τον ενθαρρύνετε, σας εύχομαι να μη σας σκάσει ένα θηρίο χαγιαμπουσα με ωραίες ζάντες στο δρόμο, ουτε σε σας ούτε σαυτους που αγαπάτε, γιατί τότε θα μουτζωνεστε μονοι σας.

Υπάρχουν και οι πιστες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν συμφωνώ και εγώ στην ανεύθυνη οδήγηση.

Ομως δεν σημάινει οτι και εγω δεν ανοιξα το γκάζι. Θα ήμουν και τεράστιος ψεύτης εφ'όσον εχω την μηχανή που έχω (ή θα ήμουν ανωμαλος).

Το θέμα είναι οτι καποιοι το κάνουν σπανιότερα και οταν υπάρχει σχετική ασφάλεια και άλλοι απλα το κάνουν οποτε θέλουν.

Το τι θεωρεί ο καθένας σχετική ασφάλεια είναι οπως το συνοδευτικο ρημα "θεωρητικο". Ο λόγος που υπάρχουν τα ορια ταχυτητας ειναι ακριβώς αυτός.

Να υπάρχει ενα κοινά αποδεκτό και διαχειρισημο όριο.

Σε καμία χωρα δεν είναι παναγιες στα όρια ταχυτητας και αλλωστε γι αυτο το λογο υπάρχουν ακομα 600ρες και 1000ρες και 1400ρες, οπως υπάρχουν και Mazda και Porche και Ferrari.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο... Αντί να χαίρεστε που υπάρχει ένας άνθρωπος που ουσιαστικά είναι ένας από εμάς (ούτε ψώνιο λεφτάς ούτε νεόπλουτος τραγουδιάρης) και μας κάνει ξακουστούς στο εξωτερικό σε έναν κόσμο που δεν έχουμε διακρίσεις, κάθεστε και τον κράζετε...

Επίσης πιστεύω πως αν έθιγε κάτι από αυτά που γράφει ή που δείχνει το παιδί θα του το είχαν υπενθυμίσει οι διαχειριστές. Εφόσον δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο τι ζόρι τραβάτε..??

Το πρόβλημα μου συμπικνώνεται σε μία φράση που είπε σε προηγούμενη σελίδα. Το έχει παρουσιάσει σε τόσα ξένα forum και όλοι του είπαν μπράβο και μόνο σε ελληνικά του είπαν "Ρε τρελέ που πας με αυτό?".. Νομίζω είναι χαρακτηριστικό της κουλτούρας μας.

Μόνο και μόνο από τον τρόπο που μιλάει μπορείς να καταλάβεις ότι ο άνθρωπος που το έχει φτιάξει αυτό θα σε σεβαστεί στον δρόμο και ξέρει που θα το ανοίξει. Ακόμα και από την πρόσκληση στο facebook για συνάντηση φαίνεται...

Επίσης νομίζω πως όσο περνάει ο καιρός καταλαβαίνει και ο ίδιος όπως και όλοι μας κάθε μέρα περισσότερους κινδύνους και γίνεται ακόμα πιο προσεκτικός. Αυτή την εικόνα μου δίνει τουλάχιστον μέσα από τα λεγόμενά του, γιατί προσωπικά δεν τον γνωρίζω..

Τέλος να πω και για το υπερόπλο σου φίλε Τάκη. Τελεία και παύλα το μπούσα είναι Τ(κ)άβλα... !!! Καλορίζικο να είναι με την νέα μορφή και να το χαρείς όσο δεν πάει... !!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγω παντως θα ηθελα να δω φωτογραφιες της μοτοσυκλετας σου.το γεγονος οτι εισαι επικινδυνος στο δρομο(ειτε αμεσα,ειτε εμμεσα οπως θελεις δες το) δεν αναιρει οτι εχεις κανει καταπλητκικη δουλεια στη μοτοσυκλετα που ειναι αξια θαυμασμου ακομα κ απο ατομα σαν εμενα που δεν εχουν ιδεα απο το ''αθλημα'' της βελτιωσης..

ισως να εχουν δικιο τα ατομα που λενε οτι τα περι υψηλων ταχυτητων θα επρεπε να τα συζητησουμε σε καταλληλη θεματικη ενοτητα.κ ομολογω οτι αισθανομαι ασχημα που ισως με τα γραφομενα μου,μπορει να στερω απο ατομα την ευκαιρια να δουν το δημιουργημα σου,εδω μεσα..

ελπιζω να κατανοησεις οτι αυτα που λεω δεν ειναι απο κακια,ουτε απο ζηλεια(οπως ειπωθηκε απο καποιους),γιατι πολυ απλα,η βελτιωση ειναι κατι που δεν με ενδιαφερει(για δικο μου οχημα)..το λεω αντρικια,ξεκαθαρα κ στα ισια,επειδη θεωρω οτι ειναι ακρως παρανομη κ επικινδυνη συμπεριφορα η κινηση με 300(η κ 200) χλμ/ω..

κ κατι αλλο,που ειναι απαντηση σε αυτους που μας αποκαλουν κυριες η φλωρους η δεν ξερω κ εγω τι αλλο.ολοι λιγο η πολυ εχουμε ξεπερασει τα ορια ταχυτητας η εχουμε παρανομησει κατα καποιο τροπο.αλλα η διαφορα ειναι οτι δεν ''περιφανευομαστε'' για αυτο,βαζωντας στο σε βιντεο.

ελπιζω μπασταρντ(δεν γνωριζω το ονομα) να κατανοησεις τα γραφομενα κ το υφος τους..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επίσης πιστεύω πως αν έθιγε κάτι από αυτά που γράφει ή που δείχνει το παιδί θα του το είχαν υπενθυμίσει οι διαχειριστές. Εφόσον δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο τι ζόρι τραβάτε..??

Το πρόβλημα μου συμπικνώνεται σε μία φράση που είπε σε προηγούμενη σελίδα. Το έχει παρουσιάσει σε τόσα ξένα forum και όλοι του είπαν μπράβο και μόνο σε ελληνικά του είπαν "Ρε τρελέ που πας με αυτό?".. Νομίζω είναι χαρακτηριστικό της κουλτούρας μας.

δεν τον έχουν στο εξωτερικό μέσα στα πόδια τους να τρέχει σα παλαβός, εμείς τον έχουμε...

και επίσης εμένα μου φαίνεται παράξενο πως κάποιος μπαίνει σε ένα φόρουμ, ανεβάζει ένα βιντεο τέρμα παρανομίας και κοκορευεται και κανεις δε του λέει τίποτα, ουτε οι διαχειριστές

σε διπλανό θέμα ο κόσμος κράζει ένα παιδί που εκανε σουζα, εδώ κανεις δε κράζει γιατί ολοι μειναν θαμπωμένοι απο την τελική της μπουσας...

απάντησέ μου φίλε μου εσύ τι θα πεις αν ο τυπος πάρει σβάρνα με 300 τη μάνα σου ή το παιδί σου στο δρόμο....

ειμαστε τραγικοί όντως.. δε πάμε καλα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα