Jump to content
Bastard

Hayabusa Bastard - Νέο Project

Recommended Posts

Ο Paparazzi Τασος παραθετει μια φωτογραφια την οποια τραβηξα χωρις να με καταλαβει κανενας και σας αποκαλυπτω το νεο προσωπο Hayabusa BSTRD

480698_377073805681888_427773407_n.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ ομορφη η μοτοσυκλετα σου!συγχαρητηρια κ να την χαιρεσαι!

απο εκει κ περα ομως,επειδη ειδα προ ολιγου το βιντεο που τριακοσαριζεις με αλλα αυτοκινητα παραδιπλα,εχω να πω μονο,τα μυαλα στο κεφαλι σου..θα ελεγα κ αλλα,ομως αυτη τη στιγμη δεν εχω ιδιαιτερη διαθεση..

οπως κ να εχει,κουκλα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στο 5:35 του βίντεο περνάς αριστερά από ένα ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ με το δείκτη σου να αγγίζει τα 170χλμ/ω και η προσπέραση είναι αρκετά αργή.....το ΕΚΑΒ πήγαινε στη μεσαία λωρίδα με σβηστούς τους φάρους και της σειρήνες με 130-150χλμ/ω? Γιατί η διαφορά σας κάπου εκεί είναι.

Τροποποιήθηκε από τον Giorgos_S

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Irakliszs να φανταστω οτι μενεις στην ιδια πολυκατοικια με τον clab? Ιδιος οροφος? Τις πιτσες τις παραγγελνετε στις 3 η μια δωρο? *Στην ηλικια μου και οσο και να ζησω, για μενα μοτοσυκλετα=ΣΠΟΡ ΟΔΗΓΗΣΗ και ΓΚΑΖΙΑ Ετσι με μαθανε οι παππουδες της μοτοσυκλετικης Ελλαδας και ετσι λεω να συνεχισω, αυτο μου δινει ζωη Αν θελω απλα να μεταφερθω θα φροντισω να ανακαλυψω τον διακτινισμο Οπως εχω πει, καλυτερα να δω στον δρομο καγκουρα που να ειναι τιμονι, παρα κουλο ''καθως πρεπει'' Και ειδικα οδηγοι αυτοκινητων το 90% ειναι η δευτερη κατηγορια Ας μην γινουμε και οι μηχανοβιοι ετσι

μπορώ να ρωτήσω γιατί χτυπάς 300άρες σε δημόσιους δρόμους?

καλά κάνεις και πραγματοποιείς το όνειρό σου κάνεις την κ@υλα σου και ό,τι άλλο θες, αρκεί να μη βλάπτεις τους γύρω σου...

ελπίζω να μη τύχει να συναντήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο τρελό στο δρόμο μου

Nα φανταστω οτι μενεις στην ιδια πολυκατοικια με τον clab?<p>Ιδιος οροφος?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εισαι ωραιος..βρηκες το κρυφο μυστικο μας..η μαλλον για να πουμε την πληρη αληθεια,ειμαστε το ιδιο ατομο,που χρησιμοποιει 2 λογαριασμους..βρηκες βλεπω κ τις διατροφικες μας συνηθειες..αν βρεις κ το αφμ,σε παραδεχομαι πληρως..

κ με τον γιωργο σ ειμαστε στον ιδιο οροφο κ παιρνει μια απο τις 3 πιτσες που παραγγελνουμε..

κατσε να βαλω κ ενα λαηκ στον αλλο εαυτο μου,να γινω πιο δημοφιλης!

Τροποποιήθηκε από τον c.l.a.b.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έλεος ρε σεις δεν είναι εδώ το θέμα για διαφωνίες σχετικά με ταχύτητα, καταλύτες, θόρυβο κτλ

Είναι το concept, βελτιωμένο μηχάνημα ενός φίλου που το μοιράζεται με τους υπόλοιπους.

Υπάρχει η δυνατότητα ανοίγματος νέου θέματος για να συζητήσουμε όσο γουστάρουμε τα υπόλοιπα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το οτι σε μάθανε έτσι οι παππούδες δε σημαίνει οτι έχουν δίκιο. Από το επικίνδυνο καγκουριλίκι στην απλή μεταφορά υπάρχει μεγάλη απόσταση......Μην απορρίπτεις τα ενδιάμεσα στάδια βλέποντας μόνο άσπρο ή μαύρο.

Ο κάγκουρας που είναι τιμόνι πιθανόν να σου φαίνεται τιμόνι γιατί έμαθε να οδηγεί πιο ακραία. Το οτι οδηγεί όμως περισσότερο στα όρια δεν τον κάνει λιγότερο επικίνδυνο. Επίσης ο καθώς πρέπει γιατί βαφτίζεται κουλός? Το οτι δε βλέπεις την οδηγική του συμπεριφορά σε ακραίες περιπτώσεις δεν τον κάνει ανίκανο....Ίσως έχει επιλέξει να μην το παίζει τιμόνι για επίδειξη και να κάθεται ήρεμος να απολαμβάνει τα χιλιόμετρα.

Επίσης μην κάνεις διαχωρισμούς κουτάκιδες vs μηχανόβιοι. Οι ίδιοι άνθρωποι είναι μέσα στην ίδια κοινωνία.....σε όλες τις ομάδες υπάρχουν όλες οι κατηγορίες......stop στο τσουβάλιασμα αδερφέ.

Το συμπέρασμα είναι το εξής όμως:

Θέλετε να είστε χεράδες να σας καμαρώνουν όλοι? Να γίνετε valentino rossi κλπ? Μπείτε σε πίστα και αποδείξτε το. και λάθος να κάνετε και να παίξει πτώση ή σύγκρουση λίγο τον εγωισμό θα σας κλονίσει.

Έξω όμως που υπάρχει κόσμος και ΜΗ ελεγχόμενες συνθήκες, οφείλετε να οδηγείτε σωστά. Γιατί εκεί η πτώση ή η σύγκρουση πιθανόν να πάρει κι άλλον η μπάλα... Και γω τέτοιους οδηγούς δε τους θέλω δίπλα μου στο δρόμο που πάω στη δουλειά ή τη διασκέδασή μου.

παιδιά καταλαβαίνω οτι το θέμα είναι η νέα μηχανή....αλλά όταν υπάρχουν βίντεο με επικίνδυνη οδήγηση και απαντήσεις του στυλ (γουστάρω καγκουριά στο δρόμο και όχι φλωριές νορμάλ οδήγησης).....είναι προκλητικό και ανήθικο να μην το σχολιάσουμε.

Τροποποιήθηκε από τον Giorgos_S

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το οτι σε μάθανε έτσι οι παππούδες δε σημαίνει οτι έχουν δίκιο. Από το επικίνδυνο καγκουριλίκι στην απλή μεταφορά υπάρχει μεγάλη απόσταση......Μην απορρίπτεις τα ενδιάμεσα στάδια βλέποντας μόνο άσπρο ή μαύρο.

Ο κάγκουρας που είναι τιμόνι πιθανόν να σου φαίνεται τιμόνι γιατί έμαθε να οδηγεί πιο ακραία. Το οτι οδηγεί όμως περισσότερο στα όρια δεν τον κάνει λιγότερο επικίνδυνο. Επίσης ο καθώς πρέπει γιατί βαφτίζεται κουλός? Το οτι δε βλέπεις την οδηγική του συμπεριφορά σε ακραίες περιπτώσεις δεν τον κάνει ανίκανο....Ίσως έχει επιλέξει να μην το παίζει τιμόνι για επίδειξη και να κάθεται ήρεμος να απολαμβάνει τα χιλιόμετρα.

Επίσης μην κάνεις διαχωρισμούς κουτάκιδες vs μηχανόβιοι. Οι ίδιοι άνθρωποι είναι μέσα στην ίδια κοινωνία.....σε όλες τις ομάδες υπάρχουν όλες οι κατηγορίες......stop στο τσουβάλιασμα αδερφέ.

Το συμπέρασμα είναι το εξής όμως:

Θέλετε να είστε χεράδες να σας καμαρώνουν όλοι? Να γίνετε valentino rossi κλπ? Μπείτε σε πίστα και αποδείξτε το. και λάθος να κάνετε και να παίξει πτώση ή σύγκρουση λίγο τον εγωισμό θα σας κλονίσει.

Έξω όμως που υπάρχει κόσμος και ΜΗ ελεγχόμενες συνθήκες, οφείλετε να οδηγείτε σωστά. Γιατί εκεί η πτώση ή η σύγκρουση πιθανόν να πάρει κι άλλον η μπάλα... Και γω τέτοιους οδηγούς δε τους θέλω δίπλα μου στο δρόμο που πάω στη δουλειά ή τη διασκέδασή μου.

ειδες αφτερ,τι ωραια που τα λεει ο φιλος που μενει στον ιδιο οροφο,στο διπλανο διαμερισμα κ μοιραζομαστε το μπουρμπουαρ για τις πιτσες?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδιά καταλαβαίνω οτι το θέμα είναι η νέα μηχανή....αλλά όταν υπάρχουν βίντεο με επικίνδυνη οδήγηση και απαντήσεις του στυλ (γουστάρω καγκουριά στο δρόμο και όχι φλωριές νορμάλ οδήγησης).....είναι προκλητικό και ανήθικο να μην το σχολιάσουμε.

Επιμένω ότι δεν είναι εδώ το θέμα. Σαν να μπω σε φόρουμ για το νέο υπερόπλο με διόπτρα που σημαδεύει μύγα στα 10 χλμ και να κάνω κουβέντα περί νόμιμης οπλοφορίας. Είναι θεωρώ άκυρο και άκαιρο.

Η φιλοσοφία μου στο θέμα οδήγηση σχεδόν ταυτίζεται με τη δική σου αλλά δεν θα την εκφράσω εδώ.

Εδώ είναι για να μας τρέχουν τα σάλια με τη Μπούσα :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλώς. ας μεταφερθούν λοιπόν να ανοίξουμε σε άλλο θέμα κουβεντούλα και επιχειρηματολογία για τα τελευταία περί οδηγικής συμπεριφοράς. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τι εγινε ωρε?γιατι διεγραφησαν οι φωτος? :detective:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:grin::tooth::boxing:

Μη γελάς, θα μπουν οι "γλήγοροι" να μας την πουν...

Αντε, γύρνα στο opel corsa σου, "φλώρε" μοτοσυκλετιστή... :grin: :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μη γελάς, θα μπουν οι "γλήγοροι" να μας την πουν...

Αντε, γύρνα στο opel corsa σου, "φλώρε" μοτοσυκλετιστή... :grin: :grin:

Καλα παλικαρια. Τιποτα αλλο εκτος απο το να χαλατε το topic ξερετε να κανετε?

Τα τρολλακια στο Youtube αλανι. Εδω για αλλο θεμα μιλαμε. Εκτος αν δεν διαβαζεις τι λεει ο τιτλος.

Αντε με τον καθε κλασικο Ελληνα εδω μεσα.Αξιοι τις μοιρας μας. Μυαλο 0.

Εχω διαβασει ολο το θεμα απο την αρχη ποστ-ποστ και μερικοι εχετε μυαλο 15 χρονου.

Τροποποιήθηκε από τον Crf450r

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε παιδια τι μπορει να γινει αν φταρνιστεις απανωτα δυο τρεις φορες με πανω απο 300 ; :pray:

να καταπιεις τις μυξες σου?να σε εχει πιασει γριππη?αλλεργιες?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλα παλικαρια. Τιποτα αλλο εκτος απο το να χαλατε το topic ξερετε να κανετε?

Τα τρολλακια στο Youtube αλανι. Εδω για αλλο θεμα μιλαμε. Εκτος αν δεν διαβαζεις τι λεει ο τιτλος.

Αντε με τον κλασικο Ελληνα εδω μεσα. Εχω διαβασει ολο το θεμα απο την αρχη ποστ-ποστ και δεν την παλευετε καστανο.

Κλασσικοί Ελληνες "αλάνι" υπάρχουν κάμποσοι εδώ μέσα.

Σορρυ που χαλασα την διάθεση του fan-club μόρτη, δεν θα ξαναγίνει (ορκίζομαι)...

Τροποποιήθηκε από τον klem578

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κλασσικοί Ελληνες "αλάνι" υπάρχουν κάμποσοι εδώ μέσα.

Σορρυ που σου χαλασα το fan-clab μόρτη, δεν θα ξαναγίνει (ορκίζομαι)...

τελικα ειδες που η buell κ τα μπρατσα σου δεν μετρανε?αντε λοιπον,δινε του.τρολλακια!

υ.γ.

κερναω πιτσες μαζι με τον ιρακλισζ κ τον γιωργος ς,αν θες ελα! :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

έλα μη το σκίζουμε άλλο....ας περιμένουμε κάποιον διαχειριστή να μεταφέρει την οδηγική αντιπαράθεση σε άλλο θέμα και ας περιμένουμε τον Τάκη να βάλει καμιά φώτο από τη μπλέ Όρκα (εμένα έτσι μου μοιάζει πάντως)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καταρχας το μηχανακι ειναι τρομερο , να το χαιρεσαι κ παντα ορθιος. +1 για το μηχανακι λοιπον αλλα +600 για την προσπαθεια γιατι αν ησουν κανενας εκατομυριουχος κ το εκανες δεν μου λεει κατι ,ενω το να δωσεις ολο το μερακι κ την ψυχη σου για να το κανεις εμενα προσωπικα μου λεει περισσοτερα. (Αλλωστε αν βλεπω τετοιες προσπα8εις νιω8ω λιγοτερο ψυχακιας που μαζευα ενα μηνα λεφτα σαν φοιτητης για να βαλω τακακια :D χεχε)

Οσο για τα υπολοιπα αστους να λενε, νομιζουν πως ειναι τυχαιο να εχεις τοσο καιρο κομπρεσορα κ να μην εχεις δημιουργησει προβλημα σε κανενα με 350αλογα στο δεξι καρπο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα