Jump to content
Bastard

Hayabusa Bastard - Νέο Project

Recommended Posts

Φιλε Τακη εχω παθει πλακα με τις ζαντες σου :_w00t: .Οταν τελειωσεις με το καλο ριξε και καμμια τιμουλα η εστω με π.μ να ξερουμε και εμεις τι περιπου θα μας στοιχησει μια τετοια μετατροπη (βαψιματα εννοω).Σκεφτομαι και εγω καποια στιγμη να παω για βαψιμο το παπακι μου ....εμμ συγνωμη το GSR μου στο απωτερο μελλον .Και κατι αλλο να ξερεις οτι κανεις περηφανους ολους τους suzukaious .Εκανες ενα απο τα πιο ασχημα μηχανακια να φενετε κομψοτεχνημα οποτε και εμεις οι υπολοιποι εχουμε ελπιδα μιας και τα suzukia δεν φημιζονται για την αισθητικη τους (εξαιρεση to gsx-r).Επισης απεδειξες και το ποσο αξιοπιστα ειναι τα γαμ@!να τα suzuki μιας και δεν μας εχεις αναφερει μηχανολογικα προβληματα μετα την τερατωδη μετατροπη του κινητηρα.

Φίλε Πάνο ρώτα με ότι θέλεις για το θέμα βαφή. Δεν χρειάζεται να σου στείλω πμ. Καλύτερα εδω ώστε να το δουν κι άλλοι που ίσως ενδιαφέρονται.

Θα σου πω δυο πράγματα για τον βαφέα. Είναι πολύ καλός στη δουλειά του, εμένα μου το έχει βάψει χρόνια το μηχανάκι και όχι μόνο δεν έχει θολώσει, αλλά δεν έχει κάνει ούτε σημάδια απο πετραδάκια! Η βαφή του είναι κυριολεκτικά αλεξήσφαιρη!

Επίσης πολύ σημαντικό είναι ότι έχει άποψη και γούστο! Όλες οι λεπτομέρειες και το μπλε χρώμα στις ζάντες, είναι δική του πρόταση. Θα αναφερθώ στις λεπτομέρειες μια μια στην σελίδα μου όταν θα είναι έτοιμο πια. Με φωτό και ανάλυση για το κάθε τι!

Εκεί θα καταλάβεις τι εννοώ!

Όποιος θέλει να βάψει, προτείνω να πάει να τον δει! Εγώ που έχω μούρλα με την λεπτομέρεια και το γούστο και την καλή δουλειά, είμαι 100% ευχαριστημένος!

Χαίρομαι να κάνω τους Έλληνες υπερήφανους. Το Suzuki δεν μου λεει τίποτα. Μια μάρκα είναι. Το να σε κάνω όμως εσένα σαν Έλληνα υπερήφανο που βγήκε απο την μικρή μας Ελλάδα κάτι που θα το θαυμάσει όλος ο κόσμος, μου λέει πολλά!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

τα συγχαρητηρια και απο μενα

και για το εργαλειο που εχεις - εχετε φτιαξει ΑΛΛΑ κυριως για τις απαντησεις που δινεις σε οσους (σωστα ή λαθος) σε κατακρινους

θα χαρω να κανεις ενα ανοιχτο καλεσμα για "παρουσιαση" - καφε και μακαρι να καταφερω να ερθω και γω

πολλα :respekt:

Είναι χαρά μου όταν εκτιμούν το μηχανάκι μου, αλλά είναι πραγματικά τιμή μου όταν εκτιμούν εμένα προσωπικά!

Σε ευχαριστώ φιλαράκι μου. Πραγματικά με τιμάνε τα λόγια σου.

Μόλις πάρω το θηρίο, θα βάλω και εδω και στην σελίδα μου, ανακοίνωση για καφεδάκι, για όσους ενδιαφέρονται να με τιμήσουν με την παρουσία τους και να δουν και το μηχανάκι απο κοντά! Θα χαρώ πολύ να το μοιραστώ μαζί σας!

δηλαδή έτσι από περιέργεια πόσο σου κόστισε το βάψιμο; περιπου έστω

Θα σου απαντήσω ακριβώς όχι στο περίπου, μόλις μάθω κι εγώ. Και αν θέλετε μπορώ να δημοσιεύσω εδω τα στοιχεία του η την σελίδα του στον internet για να επικοινωνήσετε μαζί του και να σας πει. Είναι πολύ συνεννοήσιμος άνθρωπος. Αν και πραγματικά θα πρότεινα σε όποιον ενδιαφέρεται να πάει από κοντά! Μόλις τον γνωρίσετε και δείτε δουλειές του, θα καταλάβετε τι εννοώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τακη αν μπορεις ποσταρε την σελιδα του εδω περα να παρουμε ματι απο τις δημιουργιες του. :D :D

Για το μηχανακι δεν χρειαζεται να πω τιποτα τα εχω πει ενα σωρο φορες. :respekt: και παλι :respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

20 σελίδες και ούτε μια φωτό από το μηχανάκι, παρά μόνο σχόλια , bitching και κακεντρέχεια. Χαράμισα όλο το πρωϊνό μου καφέ να διαβάζω συζητήσεις άσχετες με το θέμα...Θερμή παράκληση, μείνετε στο θέμα ρε παιδιά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλε clab λυπαμαι που στο λεω αλλα εισαι αυτο το ειδος νεουμοτοσυκλετιστη που θα ηθελα να εξαφανιστουν απο τους δρομους

Απορω που βρισκεις την ορεξη και γραφεις σε ενα φορουμ με μαλλιαδες αλητες τσαντακιδες μηχανοβιους!!!

Σε παρακαλω ξαναγυρισε στο opel corsa σου, ΛΥΠΑΜΑΙ οι μοτοσυκλετες δεν ειναι για σενα

Βastard σε παρακολουθω χρονια τωρα και γουσταρω πολυ την αγαπη που εχεις για αυτο που κανεις, μακαρι να ειχα και εγω χρονο και χρημα να κανω κατι αναλογο

Σε ειχα πετυχει και μια φορα στην πλατεια Κεντενυ αλλα ανοιξα πολυ το γκαζι με το βερσυς και σου εφυγα μπροστα και δεν προλαβα να σου μιλησω :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλε clab λυπαμαι που στο λεω αλλα εισαι αυτο το ειδος νεουμοτοσυκλετιστη που θα ηθελα να εξαφανιστουν απο τους δρομους

Απορω που βρισκεις την ορεξη και γραφεις σε ενα φορουμ με μαλλιαδες αλητες τσαντακιδες μηχανοβιους!!!

Σε παρακαλω ξαναγυρισε στο opel corsa σου, ΛΥΠΑΜΑΙ οι μοτοσυκλετες δεν ειναι για σενα

Βastard σε παρακολουθω χρονια τωρα και γουσταρω πολυ την αγαπη που εχεις για αυτο που κανεις, μακαρι να ειχα και εγω χρονο και χρημα να κανω κατι αναλογο

Σε ειχα πετυχει και μια φορα στην πλατεια Κεντενυ αλλα ανοιξα πολυ το γκαζι με το βερσυς και σου εφυγα μπροστα και δεν προλαβα να σου μιλησω :grin:

Πολύ "αδειασμα" ρε After, γιατί έτσι ? τι να κάνουμε τώρα δλδ, Δεν γίνεται να τα βλέπουμε όλοι με τον ίδιο τρόπο...

Επίσης, αμα (ακόμα, στην ηλικία που είσαι) θεωρείς την μηχανή "μαγκιά", ναι, δεν θα το σχολιάσω...

Το να κοιτάμε μόνο την πάρτη μας...

Συγχωρεστε με για το off-topic μάγκες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Respect! τέτοιες απαντήσεις μόνο ο AFTER μπορεί να δώσει!!!!!!! :P

Τροποποιήθηκε από τον OrEsTiS82

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

20 σελίδες και ούτε μια φωτό από το μηχανάκι, παρά μόνο σχόλια , bitching και κακεντρέχεια. Χαράμισα όλο το πρωϊνό μου καφέ να διαβάζω συζητήσεις άσχετες με το θέμα...Θερμή παράκληση, μείνετε στο θέμα ρε παιδιά.

21 σελίδες! :lol:

...φωτό θα βάλω όταν είναι έτοιμο. Λογικά αύριο θα το έχω :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να είσαι καλά φίλε AFTER. Σου εύχομαι να βρεις το χρόνο και το χρήμα να κάνεις κάτι τέτοιο γιατί πραγματικά αξίζει τον κόπο! :wub:

Την επόμενη φορά που θα με δεις φιλαράκι, περίμενέ με! Μην ανοίγεις γκάζι κι εσύ! :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αδερφέ δωσε photos στον λαό σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Υ.Γ. Και βιντεο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αδερφέ δωσε photos στον λαό σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Υ.Γ. Και βιντεο.

Ακόμα δεν το έχω δει το μηχανάκι μου τελειωμένο. Μόλις είναι έτοιμο θα βγάλω και φωτό.

Αλλά δεν θα μπουν εδω οι φωτό. Θα μπουν στην σελίδα μου.

Όλες τις νέες φωτό και τα video θα τα βρείτε εκεί. :wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

21 σελίδες! :lol:

...φωτό θα βάλω όταν είναι έτοιμο. Λογικά αύριο θα το έχω :_thumbsup:

Απαιτώ 21 σελίδες φωτογραφίες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

φιλε εκατσα και διαβασα ολα τα ποστ και ομολογω οτι οταν ειδα τι εκανες στο τερας απλα εμεινα αφωνος περιμενω με πολυ περιεργια να δω τι εκανες παλι...ενα εχω να πω σε παραδεχομαι για ολα οσα εχεις κανει και εχεις πει γιατι ειναι ολα πολυ σωστα!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο ρε Bastard ΜΠΡΑΒΟ τιποτα αλλο.... Η ουρά ειναι ΟΛΑ τα λεφτα...εκανες ενα ασχημοπαπο πριγκηπεσα. Αυτοι που στην λενε απλα.... "οσα δεν φτανει η αλεπου". Μη μασας πουθενα, παντα ορθιος και αγρατζουντιστο...Αντε να σε πετυχουμε και καπου εξω..!! Μπραβο πραγματικα!

Υ.Γ νομιζω οτι η μηχανη σου ειναι 5,5 φορες την δικη μου. Λεπτομερειες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπραβο φιλαρακι. Λιωστο οσο μπορεις αφου σε μια εβδομαδα θα το ξανα στειλεις να το κανεις 475 αλογα. :P Δωσε φωτοζζζζζζ στον λαοοοοοοοο. :D :D :D ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ

Τροποποιήθηκε από τον dimkorinthos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μπορώ να ρωτήσω γιατί χτυπάς 300άρες σε δημόσιους δρόμους?

καλά κάνεις και πραγματοποιείς το όνειρό σου κάνεις την κ@υλα σου και ό,τι άλλο θες, αρκεί να μη βλάπτεις τους γύρω σου...

ελπίζω να μη τύχει να συναντήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο τρελό στο δρόμο μου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αφου τα χει τα αλογα...και μπορει και το παει εθνικη 300 καλα κανει!γι αυτο ειναι η αριστερη για να πηγαινεις γρηγορα,δεν βλαπτει κανεναν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

λάθος.....ακόμα και η αριστερή έχει όριο ταχύτητας.

πουθενά στον κόσμο δεν επιτρέπεται να πιάνεις 300χλμ/ω σε δημόσιο δρόμο (εκτός των περιπτώσεων που κάνουν κάποια επίδειξη/promotion/αγώνες) και ο δρόμος κλείνει από τους διοργανωτές.

και γω είμαι υπέρ του να κάνεις την τρέλα του ο καθένας και να την απολαμβάνει....στο σημείο όμως που δεν επηρεάζει την σωματική ακεραιότητα του διπλανού του.

εκτός αν υπάρχει η ψευδαίσθηση οτι με 300χλμ/ω σε ελληνικούς δρόμους είναι ακίνδυνο γιατί ο άλλος είναι ο υπέρτατος χεράς. :)

ας το χαίρεται το παλικάρι εντός ορίων στους δρόμους μας και ας πάει σε πίστες να το ξεσκίσει και να σπάσει κάθε ρεκόρ. του το εύχομαι γιατί έχει ρίξει πολύ κόπο και χρήμα για να φτάσει σε τόσο υψηλό επίπεδο....και το official δε χτίζεται στη Συγγρού ή στον Κηφισσό.

αλλά σε χρονομετρημένη πίστα που θα γραφτεί στα ταμπλώ. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αφου τα χει τα αλογα...και μπορει και το παει εθνικη 300 καλα κανει!γι αυτο ειναι η αριστερη για να πηγαινεις γρηγορα,δεν βλαπτει κανεναν...

αϊ καλα....

τι μυαλά κουβαλάς ρε φιλε....

δηλαδή αν βγώ εγώ με το κλε250 μου για προσπεραση νταλίκας στην αριστερη και πάω με 120 (το οριο ειναι 130) και ερθει ο άλλος με τριπλάσια ταχύτητα και πέσει απάνω μου?

μακρια απο μας ολοι οι τρελοι που τρεχουν σα μ@λ@κες σε δημοσιους δρομους!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα