Jump to content
Bastard

Hayabusa Bastard - Νέο Project

Recommended Posts

με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να οπλοφορει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).εξαλλου,πολλοι ειναι αυτοι που οπλοφορουν παρανομως.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να κλεβει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).εξαλλου πολλοι ειναι αυτοι που ηδη κλεβουν.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να βιαζει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).πολλοι βιαζουν καθημερινως.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να σκοτωνει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα),ποσοι φονοι γινονται καθημερινως..

οπως τα βλεπει ο καθενας..

ξαναλεω,ολα αυτα με την προυποθεση οτι δεν φερει καταλυτη.αν φερει καταλυτη,τοτε μπραβο στο παιδι κ να το χαιρεται καθημερινως κ να παει για ακομα περισσοτερα αλογα κ φρενα κ οτι αλλο θελει η ψυχη του κ η καρδια του!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα αυτα βλαπτουν την σωματικη μου ακεραιοτητα αμεσα.ο καταλυτης οχι.

το πας στο ακρο.στην τελικη ολοι ξερουμε οτι οταν γινεται μια μετατροπη ολο και κατι παρανομο θα εχει πανω.γιατι αν το παμε με το νομιμο τοτε το 70% οσων ειναι εδω ειναι παρανομοι.

τωρα αν μπαινεις στο θεμα για να του την πεις για τον καταλυτη η τον θορυβο η επειδη δεν το εχει δηλωσει η επειδη δεν θα φαινεται η πινακιδα του,ε νομιζω εχεις χασει το νοημα

ναι θα επρεπε να μας νοιαζει ολους αλλα οπως ειπα ειναι το λιγοτερο αυτο τωρα.

Τροποποιήθηκε από τον Dant3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε παιδια λεμε σχολιαζουμε κανουμε κατακρινουμε αλλα αμα ολοι ειχαμε ολοι την δυνατοτητα θα καναμε το ιδιο...αφηστε το παιδι να κανει οτι γουσταρει και μην τον πριζετε λεγοντας διαφορα...εξαλλου δεν εκανε το ποστ για να τον κρινουμε.....σε οποιον δεν του αρεσει ας μην το διαβαζει......

Bastard μπραβο σου γι'αυτο που κανεις εμενα μ'αρεσει παρα πολυ και αμα ειχα κ εγω την δυνατοτητα θα το εκανα....να την χαιρεσαι την μηχαναρα σου και παντα ορθιος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πρωτον δεν κατεκρινα τις μετατροπες του.δεν αναφερθηκα καν στο αν το εχει δηλωσει η κρυβει την πινακιδα η οτιδηποτε αλλο.αν συμβαινουν αυτα,σαφως κ δεν τα επικροτω κ τα καταδικαζω,αλλα δεν με αφορουν αμεσα.απο την αλλη,ισα ισα που εκτιμω κ σεβομαι οτι το παιδι δουλευει κ κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.οποτε το να προσπαθεις να στρεψεις αλλου την συζητηση ειναι ακυρο.

δευτερον κ σημαντικοτερον,η μη χρηση καταλυτη,που οδηγει σε εκμπομπες καρκινογονων ουσιων,ανω απο τα επιτρεπτα ορια κ τις ανοχες του ανθρωπινου οργανισμου,σαφως κ επηρρεαζει ΑΜΕΣΑ την σωματικη ακεραιοτητα σου-υγεια σου.κ ολων μας.

οσο για τον θορυβο,(αν κ δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια σε αυτο το θεμα επειδη δεν επηρρεαζει αμεσα την υγεια των αλλων-οκ την ψυχικη την επηρρεαζει),δεν νομιζω να ειναι κανεις υποχρεωμενος να ακουει ενα τερας 350 κ βαλε ιππων που περναει απο διπλα του η κατω απο το σπιτι του η που ανοιγει απο το απεναντι χωριο κ παλι τον ακουει.απεναντιας ειναι δικαιωμα του η ησυχια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε παιδια λεμε σχολιαζουμε κανουμε κατακρινουμε αλλα αμα ολοι ειχαμε ολοι την δυνατοτητα θα καναμε το ιδιο...αφηστε το παιδι να κανει οτι γουσταρει και μην τον πριζετε λεγοντας διαφορα...εξαλλου δεν εκανε το ποστ για να τον κρινουμε.....σε οποιον δεν του αρεσει ας μην το διαβαζει......

Bastard μπραβο σου γι'αυτο που κανεις εμενα μ'αρεσει παρα πολυ και αμα ειχα κ εγω την δυνατοτητα θα το εκανα....να την χαιρεσαι την μηχαναρα σου και παντα ορθιος

πεστα ρε γιαννη!! :_thumbsup:

Κ@@@βλα το μοτορι!!!

ο σωληνας/μπουρι ωραιο κοψιμο εχει... B)

εχει γινει στην κυριολεξια ΜΟΥΡΑΤΟ!!! :shades:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν πέφτει τίποτα κάτω λέμε!!!

Στην αρχή είχαμε των αλόγων. Πολλά...πάρα πολλά....Άρα κινούμενος κίνδυνος ο mr. Bastard. ΚΡΕΜΑΣΤΕ ΤΟΝ

Μετά πούλησε για λίγες σελίδες το θέμα φρένο

Τώρα ακολουθεί πράσινη ανάπτυξη και ήχος

:popcorn:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν πέφτει τίποτα κάτω λέμε!!!

Στην αρχή είχαμε των αλόγων. Πολλά...πάρα πολλά....Άρα κινούμενος κίνδυνος ο mr. Bastard. ΚΡΕΜΑΣΤΕ ΤΟΝ

Μετά πούλησε για λίγες σελίδες το θέμα φρένο

Τώρα ακολουθεί πράσινη ανάπτυξη και ήχος

:popcorn:

:P Τι κακος και σκληρος που γινεσαι ωρες-ωρες... Με φτιαχνεις... :whip:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι να πω ρε φιλε. Πραγματικα πληρωνω βενζινες λαστιχα και οτι αλλο θες για να ερθεις Κορινθο να την δω. :D :D :D Ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ.

:respekt: :respekt: :respekt::thumbsup1::worshippy: :worshippy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παρα πολυ ωραια η busa (η οποια μαμα ειναι χαλι μαυρο) πολυ καλη δουλεια φενεται απλα ενα πραμα θελω να καταλαβω δεν θα σε σταματαν 100000 φορες με αυτο το πραμα? λογω εξατμισης θα κανει απειρο θορυβο!!!τι θα κανεις?

Θα κάνει αρκουδοθόρυβο!!! :shoot:

Το συγκεκριμένο "τελικό" (ο Θεός να το κάνει) είναι πείραμα! Θα δω πως θα παει. :idea:

Έτσι κι αλλιώς το μηχανάκι δεν θα κάνει ταξίδια, δεν θα κάνει ψώνια και δουλίτσες. Η χρήση της θα είναι σπάνια και ο σκοπός της να με Κ@ΥΛΩΝΕΙ!! :crazy:

το προβλημα ειναι δλδ μονο ο θορυβος?οτι θα βγαζει σκετο καρκινο,δεν μας απασχολει?κ αυτο για μια μοτοσυκλετα που δεν προοριζεται για αγωνες?

εκτος κ αν τελικως θα φερει καταλυτη(ειχα ρωτησει αλλα δεν ελαβα απαντηση..)

Με συγχωρείς φίλε μου που δεν έσωσα απάντηση.

Δεν το έκανα απίτηδες, απλά θα μου διέφυγε...

απαντάω τώρα λοιπόν:

καταλύτη??? σιγαστήρα???

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Να σου πω την αληθεια δεν με απασχολει και ιδιαιτερα.

ισως θα επρεπε δηλαδη αλλα δεν με απασχολει τι θα βγαλει ενα μηχανακι που θα κυκλοφορει μια φορα τη βδομαδα

και ξερεις γιατι?γιατι υπαρχουν ποσες χιλιαδες ταριφες που πατανε γκαζι και βγαζουν μισο κιλο καρβουνο,γιατι υπαρχουν αυτοκινητα που καινε τα παντα ολα και απο την εξατμιση πετανε και 3 λιτρα λαδι.και ολα αυτα κυκλοφορουν και καθε μερα...

οποτε ενα τετοιο προτζεκτ ειναι το λιγοτερο μπροστα σε αυτα που τρωμε καθε μερα

:respekt: :respekt:

σωστός!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να οπλοφορει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).εξαλλου,πολλοι ειναι αυτοι που οπλοφορουν παρανομως.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να κλεβει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).εξαλλου πολλοι ειναι αυτοι που ηδη κλεβουν.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να βιαζει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα).πολλοι βιαζουν καθημερινως.με το ιδιο σκεπτικο δεν σε ενοχλει να σκοτωνει ο οποιοσδηποτε(μια φορα την εβδομαδα),ποσοι φονοι γινονται καθημερινως..

οπως τα βλεπει ο καθενας..

ξαναλεω,ολα αυτα με την προυποθεση οτι δεν φερει καταλυτη.αν φερει καταλυτη,τοτε μπραβο στο παιδι κ να το χαιρεται καθημερινως κ να παει για ακομα περισσοτερα αλογα κ φρενα κ οτι αλλο θελει η ψυχη του κ η καρδια του!

Καταλύτη δεν έχω... οπότε είμαι στην κατηγορία που σκοτώνω και βιάζω μια φορά την εβδομάδα μόνο!

:lol: :lol: :lol:

Ολα αυτα βλαπτουν την σωματικη μου ακεραιοτητα αμεσα.ο καταλυτης οχι.

το πας στο ακρο.στην τελικη ολοι ξερουμε οτι οταν γινεται μια μετατροπη ολο και κατι παρανομο θα εχει πανω.γιατι αν το παμε με το νομιμο τοτε το 70% οσων ειναι εδω ειναι παρανομοι.

τωρα αν μπαινεις στο θεμα για να του την πεις για τον καταλυτη η τον θορυβο η επειδη δεν το εχει δηλωσει η επειδη δεν θα φαινεται η πινακιδα του,ε νομιζω εχεις χασει το νοημα

ναι θα επρεπε να μας νοιαζει ολους αλλα οπως ειπα ειναι το λιγοτερο αυτο τωρα.

Με κάλυψες 100%!!! :thumbsup:

Κερνάω καφεδάκι! :cheers:

Να είσαι καλά φιλαράκι μου! Σε ευχαριστώ! :_thumbsup:

Χαίρομαι που υπάρχουν παλικάρια που σκέφτονται έτσι!

Δεν με ενοχλεί να πει ο καθένας ότι θέλει! Αρκεί να το κάνει με τρόπο που δεν προσβάλει εμένα προσωπικά.

ο φίλος ο c.l.a.b είπε την άποψή του με όμορφο τρόπο και με σεβασμό προς εμένα. Αυτό είναι που μετράει.

Θα χαρώ να ακούσω και το διαφορετικό. Έτσι ανάβει πιο πολύ η κουβέντα! :crazy:

πρωτον δεν κατεκρινα τις μετατροπες του.δεν αναφερθηκα καν στο αν το εχει δηλωσει η κρυβει την πινακιδα η οτιδηποτε αλλο.αν συμβαινουν αυτα,σαφως κ δεν τα επικροτω κ τα καταδικαζω,αλλα δεν με αφορουν αμεσα.απο την αλλη,ισα ισα που εκτιμω κ σεβομαι οτι το παιδι δουλευει κ κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.οποτε το να προσπαθεις να στρεψεις αλλου την συζητηση ειναι ακυρο.

δευτερον κ σημαντικοτερον,η μη χρηση καταλυτη,που οδηγει σε εκμπομπες καρκινογονων ουσιων,ανω απο τα επιτρεπτα ορια κ τις ανοχες του ανθρωπινου οργανισμου,σαφως κ επηρρεαζει ΑΜΕΣΑ την σωματικη ακεραιοτητα σου-υγεια σου.κ ολων μας.

οσο για τον θορυβο,(αν κ δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια σε αυτο το θεμα επειδη δεν επηρρεαζει αμεσα την υγεια των αλλων-οκ την ψυχικη την επηρρεαζει),δεν νομιζω να ειναι κανεις υποχρεωμενος να ακουει ενα τερας 350 κ βαλε ιππων που περναει απο διπλα του η κατω απο το σπιτι του η που ανοιγει απο το απεναντι χωριο κ παλι τον ακουει.απεναντιας ειναι δικαιωμα του η ησυχια.

Φίλε c.l.a.b να ξέρεις ότι παρ όλο που δεν συμφωνώ απόλυτα με τις απόψεις σου, χαίρομαι που τις έγραψες και μάλιστα με τόσο όμορφο τρόπο. Όπως έχω πει επανειλημμένα, μπορώ να δεχτώ οποιαδήποτε κρητική, αρκεί να μην με προσβάλει προσωπικά.

Γι αυτό λοιπόν αδερφέ, παρ όλο που δεν συμφωνούμε σε κάτι, έχω να πω μόνο :respekt: !!!!

και φυσικά η πρόσκληση για καφεδάκι ισχύει και για εσένα, να συζητήσουμε και απο κοντά ότι θέλεις. Με άτομα σαν εσένα που έχουν σεβασμό και αξιοπρέπεια, μπορώ να συζητήσω τα πάντα! :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι να πω ρε φιλε. Πραγματικα πληρωνω βενζινες λαστιχα και οτι αλλο θες για να ερθεις Κορινθο να την δω. :D Ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ.

:respekt::thumbsup1::worshippy:

Αμα βάλεις και ρύζι με κοτόπουλο στην προσφορά έρχομαι!!! :lol:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Δεν ξέρεις τι χαρά είναι για μένα τέτοια σχόλια!!! με κάνουν κάπως έτσι ---> :_w00t:

:cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απο το λιγο που το βλεπω η βαφη του ειναι πολυ παραπανω απο οσο περιμενα !!

Ποσα χερια το περασε ?? - Πραγματικη δουλεια απο Επαγγελματια και κυριως μερακλη μαστορα

Για τον θορυβο νομιζω οτι ο φιλος μας θα το δει σιγουρα στη πορεια - Εχει και την εμπειρια αλλα και το μυαλο να δει κατα ποσο τον παιρνει οταν με το καλο το βγαλει σους δρομους - Εξαλου στο κοματι αυτο απο οτι καταλαβα ακομα ψαχνεται λιγο.

Εγω δεν θα κρινω - αλλωστε δεν εχω και τα προσοντα - το τεχνικο αποτελεσμα.

Θα πω ομως μπραβο στην προσπαθεια - και κυριως στην υπομονη σου για να καταληξεις εκει που ηθελες (Ξερω καλα τι σημαινει η αναμονη αυτη για σενα - αλλα απο την αλλη εχει και αυτη την ομορφια της)

Φιλε μου χιλια μπραβο οχι τοσο για το αποτελεσμα με τις οποιες παραμετρους (φρενα - Θορυβος κλπ) αλλα για την αγαπη και το μερακι που εβαλες για να κανεις τελικα οχι μονο απλα αυτο που ονειρευτηκες αλλα κατι μεγαλυτερο ισως και απο τις ιδιες τις προσδοκιες σου !!!

Υ.Γ. Μια τετοια κατασκευη αξιζει και την αναλογη προβολη - Περιμενω μια τελικη φωτογραφιση ανταξια του "μοντελου" ισως ακομα και απο καποιον επαγγελματια που θα το αναδειξει οπως του αξιζει !!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το γεγονος οτι μιλαω για το θεμα του καταλυτη,ειναι οτι αφορα αμεσα(ειτε μας αρεσει,ειτε οχι) θεματα υγειας.που για μενα προσωπικα ειναι το σημαντικοτερο.κ στο λεω οπως θα το ελεγα σε οποιονδηποτε αγνωστο προς εμενα.αν ησουν φιλος μου μπορει να σε εβριζα,επειδη θα ειχα κ λιγη περαιτερω ανεση.

απο την αλλη,με τα περιβιασμων κ ληστων κτλ,ηθελα να δειξω οτι επειδη κανουν κατι ''κακο'' αρκετοι,δεν σημαινει οτι ειναι σωστο να το κανουμε κ εμεις.αυτο ηθελα να δειξω στον φιλο χτες που εφερε ακυρο παραδειγμα..

κατα την αποψη μου θα επρεπε να σε ενδιαφερει το θεμα της υγειας,γιατι σιγουρα δεν εισαι μονος σε αυτη τη ζωη.σιγουρα θα εχεις κ αλλα ατομα που αγαπας.οποτε δε νομιζω να μη θελεις να ειναι καλα.σκεψου να γεμισουμε οχηματα χωρις καταλυτες τι εχει να γινει..

καταληγωντας,κ εγω απο τη μερια μου να πω οτι εκτιμω κ χαιρομαι που καταλαβες το υφος των γραφομενων μου(ενω μπορει οποιοσδηποτε αλλος να το επαιρνε πατριωτικα,λιγοτερο αντικειμενικα,πιο ανωριμα) κ οτι η κριτικη μου αφορα αποκλειστικα κ μονο το θεμα της εξατμισης κ της υγειας.στο θεμα των επεμβασεων κ των βελτιωσεων,μπορει να μην το εκανα ποτε μου κ ας ημουν ζαμπλουτος(καθοτι δεν ειναι κατι που με ενδιεφερε ποτε),αλλα παρολα αυτα,ξαναλεω οτι χαιρομαι που ειναι το μερακι σου κ το ζεις κ σου δινει χαρα.(αν εβαζες κ εναν καταλυτη,θα ειχα να λεω μονο μπραβο)

ευχαριστω για την προσκληση για τον καφε!αν μεναμε πιο κοντα,θα ερχομουν να το θαυμασω!απο την αλλη,για σενα η θεσνικη πιστευω οτι θα ειναι μια γκαζια δρομος! :crazy:

υ.γ.

αν ερθεις κατα δω,δε χρειαζεται να ειδοποιησεις..απο την λαρισα ηδη θα σε ακουσουμε,8α καταλαβουμε κ θα ετοιμαστουμε για καφεδακι! :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αμα βάλεις και ρύζι με κοτόπουλο στην προσφορά έρχομαι!!! :lol:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Δεν ξέρεις τι χαρά είναι για μένα τέτοια σχόλια!!! με κάνουν κάπως έτσι ---> :_w00t:

Εννοείτε με κοτοπουλο απο το κοτετσι φρεσκοσφαγμενο οχι οτι κι οτι. :D :D

Τροποποιήθηκε από τον dimkorinthos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απο το λιγο που το βλεπω η βαφη του ειναι πολυ παραπανω απο οσο περιμενα !!

Ποσα χερια το περασε ?? - Πραγματικη δουλεια απο Επαγγελματια και κυριως μερακλη μαστορα

Για τον θορυβο νομιζω οτι ο φιλος μας θα το δει σιγουρα στη πορεια - Εχει και την εμπειρια αλλα και το μυαλο να δει κατα ποσο τον παιρνει οταν με το καλο το βγαλει σους δρομους - Εξαλου στο κοματι αυτο απο οτι καταλαβα ακομα ψαχνεται λιγο.

Εγω δεν θα κρινω - αλλωστε δεν εχω και τα προσοντα - το τεχνικο αποτελεσμα.

Θα πω ομως μπραβο στην προσπαθεια - και κυριως στην υπομονη σου για να καταληξεις εκει που ηθελες (Ξερω καλα τι σημαινει η αναμονη αυτη για σενα - αλλα απο την αλλη εχει και αυτη την ομορφια της)

Φιλε μου χιλια μπραβο οχι τοσο για το αποτελεσμα με τις οποιες παραμετρους (φρενα - Θορυβος κλπ) αλλα για την αγαπη και το μερακι που εβαλες για να κανεις τελικα οχι μονο απλα αυτο που ονειρευτηκες αλλα κατι μεγαλυτερο ισως και απο τις ιδιες τις προσδοκιες σου !!!

Υ.Γ. Μια τετοια κατασκευη αξιζει και την αναλογη προβολη - Περιμενω μια τελικη φωτογραφιση ανταξια του "μοντελου" ισως ακομα και απο καποιον επαγγελματια που θα το αναδειξει οπως του αξιζει !!

Ο βαφέας είναι πραγματικά πολύ καλός στην δουλειά του. Τα χρώματά του τα κάνει αλεξήσφαιρα! Μου έχει βάψει το μηχανάκι εδω και χρόνια. Δεν το συζητάω ότι δεν έχω δει φθορά ή θολούρα στο χρώμα, αλλά ούτε καν σημαδάκι. Και σίγουρα έχω φαει πετραδάκια στο δρόμο όπως όλοι μας!

Χώρια απο την ποιότητα στην βαφή, έχει ξεφύγει και στα χρώματα. Μόνο αν το δείτε από κοντά θα καταλάβετε τι εννοώ! Η ζάντα απ όπου και αν την κοιτάξεις κάνει μια διαφορετική απόχρωση. Την κοιτάς ευθεία και νομίζεις ότι το κάθε νεύρο της στο στεφάνι έχει βαφτεί με άλλη απόχρωση του μπλέ! Γυρνάς λίγο το κεφάλι, αλλάζει, το κοιτάς στον ήλιο... πανικός!!!

Δεν είναι πέρλα.... είναι χρώμα! Και δεν έχω ιδέα πως το έχει κάνει!! Αυτό που βλέπω πάντως είναι εντυπωσιακό!

Να είσαι καλά για τα όμορφα λόγια σου! Πραγματικά η προσπάθεια είναι μεγάλη. Χαλάλι του όμως! Κάθε φορά που το κοιτάζω με ανταμοίβει... δεν το συζητάω να το βάλω μπρος!!

Η εξάτμιση όπως πολύ σωστά κατάλαβες είναι υπο δοκιμή. Ήθελα κάτι extreme για αυτό το μηχανάκι. Extreme είναι ολόκληρο. Τώρα βλέποντας και κάνοντας. Πάντως το γνώμονα σεβασμό δεν τον έχω ξεχάσει. Και χωρίς αυτή την εξάτμιση, το μηχανάκι μου όταν το έβγαζα απο το σπίτι το πήγαινα τσουλητό με τα πόδια μέχρι την λεωφόρο και εκεί το έβαζα μπρος. Όταν επέστρεφα, το έσβηνα απο πολύ πιο πριν φτάσω σπίτι και το κατέβαζα σβηστό την κατηφόρα. Τώρα στο ενδιάμεσο.... μπορεί να με άκουγε και κανένας άνθρωπος, δεν είμαι τέλειος, αλλά το παλεύω!

Τώρα εις γνώση μου είναι ότι εντός κατοικημένων περιοχών αν είναι βράδυ, θα οδηγώ με 3000στροφές το πολύ. Βλέποντας και κάνοντας.

Υ.Γ - Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Θέλω κι εγώ να βγάλω φωτό ανάλογες του project και όχι τίποτα πρόχειρες απο το κινητό μου. Έχω κάποιους γνωστούς που ασχολούνται με φωτογραφία. Βλέπω να τους χρησιμοποιώ όλους!!

εμανα γιατι με εβγαλες στην απεξω :blush2: (αστειευομαι φυσικα)

Κανείς δεν μένει στην απ έξω!!

Θα βάλω θεματάκι για καφέ όταν είναι έτοιμο το θηρίο για όσους θέλετε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας και να τα πούμε απο κοντά!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η εξάτμιση όπως πολύ σωστά κατάλαβες είναι υπο δοκιμή. Ήθελα κάτι extreme για αυτό το μηχανάκι. Extreme είναι ολόκληρο. Τώρα βλέποντας και κάνοντας. Πάντως το γνώμονα σεβασμό δεν τον έχω ξεχάσει. Και χωρίς αυτή την εξάτμιση, το μηχανάκι μου όταν το έβγαζα απο το σπίτι το πήγαινα τσουλητό με τα πόδια μέχρι την λεωφόρο και εκεί το έβαζα μπρος. Όταν επέστρεφα, το έσβηνα απο πολύ πιο πριν φτάσω σπίτι και το κατέβαζα σβηστό την κατηφόρα. Τώρα στο ενδιάμεσο.... μπορεί να με άκουγε και κανένας άνθρωπος, δεν είμαι τέλειος, αλλά το παλεύω!

Τώρα εις γνώση μου είναι ότι εντός κατοικημένων περιοχών αν είναι βράδυ, θα οδηγώ με 3000στροφές το πολύ. Βλέποντας και κάνοντας.! τωρα σε παω ενα παραπανω !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξέρει κανείς πόσα υπνωτικά χάπια πρέπει να πάρω για να την πέσω τώρα και να ξυπνήσω Δευτέρα απόγευμα??? :drunk:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξέρει κανείς πόσα υπνωτικά χάπια πρέπει να πάρω για να την πέσω τώρα και να ξυπνήσω Δευτέρα απόγευμα??? :drunk:

Ελα υπομονη,εφαγες τον γαιδαρο,η ουρα εμεινε :crazy: Τροποποιήθηκε από τον warhol

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλε Τακη εχω παθει πλακα με τις ζαντες σου :_w00t: .Οταν τελειωσεις με το καλο ριξε και καμμια τιμουλα η εστω με π.μ να ξερουμε και εμεις τι περιπου θα μας στοιχησει μια τετοια μετατροπη (βαψιματα εννοω).Σκεφτομαι και εγω καποια στιγμη να παω για βαψιμο το παπακι μου ....εμμ συγνωμη το GSR μου στο απωτερο μελλον .Και κατι αλλο να ξερεις οτι κανεις περηφανους ολους τους suzukaious .Εκανες ενα απο τα πιο ασχημα μηχανακια να φενετε κομψοτεχνημα οποτε και εμεις οι υπολοιποι εχουμε ελπιδα μιας και τα suzukia δεν φημιζονται για την αισθητικη τους (εξαιρεση to gsx-r).Επισης απεδειξες και το ποσο αξιοπιστα ειναι τα γαμ@!να τα suzuki μιας και δεν μας εχεις αναφερει μηχανολογικα προβληματα μετα την τερατωδη μετατροπη του κινητηρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τα συγχαρητηρια και απο μενα

και για το εργαλειο που εχεις - εχετε φτιαξει ΑΛΛΑ κυριως για τις απαντησεις που δινεις σε οσους (σωστα ή λαθος) σε κατακρινους

θα χαρω να κανεις ενα ανοιχτο καλεσμα για "παρουσιαση" - καφε και μακαρι να καταφερω να ερθω και γω

πολλα :respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα