Jump to content
konto7

ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

Recommended Posts

Δεν ξέρω κατά πόσο έχει σχέση το 125 με το 250 στο θέμα των ανταλλακτικών αλλά στο 125 την μόνη μάρκα που βρήκα σε μπροστινά τακάκια εκτός τα γνήσια ήταν τα FERODO .

βρηκες φεροντο που ρε φιλε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Τα τακάκια που είπα Ηρακλή είναι για το 125 μπροστά , τώρα βέβαια δεν ξέρω αν η FERODO καλύπτει και το 250 , όπως και να 'χει πάντως καλό είναι στο μαγαζί που θα πας να έχεις τα τακάκια μαζί σου για να μπορέσετε να βγάλετε κάποια άκρη , έτσι έκανα κι εγώ , το μαγαζί που τα τα βρήκα είναι στον Νέο Κόσμο , πρέπει να το βρεις στο ίντερνετ στην οδό Μπουμπουλίνας . τηλ 210 - 9739148

Τ.ΝΑνταλλακτικά Μοτοσυκλετών - Δάφνη

Μπουμπουλίνας Λασκαρίνας 50, Νέος Κόσμος, 172 34 Δάφνη Αττικής

Πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο πρώτα κι αν πας από εκεί κράτα ένα ζευγάρι παλιά τακάκια για να δείτε αν ταιριάξει με κάποια . 

Τροποποιήθηκε από τον JPS2510

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πάντως ο κατάλογος της ferodo online δίνει για το 250

http://ecat.ferodoracing.com/motorcycle/brake-pads-and-shoes/FDB2291

http://ecat.ferodoracing.com/motorcycle/brake-pads-and-shoes/FDB2184

αντίστοιχα εμπρός και πίσω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θέμα είναι να τα κάνει και εισαγωγή κάποιος εδώ . Εύχομαι να βρεθούνε και φυσικά να είναι εφάμιλλα ή και καλύτερα από τα γνήσια . Στο δικό μου πάντως το 125 θα δοκιμάσω να τα βάλω στην επόμενη αλλαγή .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θέμα είναι να τα κάνει και εισαγωγή κάποιος εδώ . Εύχομαι να βρεθούνε και φυσικά να είναι εφάμιλλα ή και καλύτερα από τα γνήσια . Στο δικό μου πάντως το 125 θα δοκιμάσω να τα βάλω στην επόμενη αλλαγή .

απο τα μαμα καλυτερα θα ειναι. τα μαμα ειναι πετρες.... σταματανε καλα δεν λεω αλα αμα οδηγας πολυ αγωνιστικα οπως εγω στα 20000 θα αποχαιρετισεις πλακα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μιας και είμαστε στα φρένα,
αν σκεφτεί κανείς ότι έχουμε ίδια μπροστά δαγκάνα με maxsym 400i (scooter)
σε ebc είναι τα sfa627 (hh για sintered)

για τα πίσω, ίδιο τακάκι με yzf-r125 φοράει το 250 οπότε λογικά θα υπάρχουν aftermarket επιλογές

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλα εγω α το ξαναπω, το 250 πραγματικα ειχε φρενα αγγυρες!!! απο τα καλητερα φρενα που εχω δει...... μιλαμε τραβας εντο χαλαρα και λοιπα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γι αυτό ανέφερα πιο πάνω ότι ο καλύτερος τρόπος και πιο σίγουρος είναι να πας με τα τακάκια στο χέρι γιατί έτσι μπορεί να γίνει η σύγκριση 100% και να είσαι σίγουρος ότι αυτά μαθαίνονται στον εμπορικό κύκλο άμεσα και οι επόμενοι που θα πάνε θα εξυπηρετηθούν χωρίς επιπλέον ψάξιμο .

Το ίδιο αποτελεσματικά είναι και τα φρένα του 125 , κανένα παράπονο .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οταν ειχα τα σιμ και κοκορευομουν για τις γαματες τετραπιστινες δαγκανες μπροστα, ολοι , μα ολοι, ιδικα αλλοι με μηχανακια μεγαλου κυβισμου δεν το πιστευαν και προσπαυθουσαν να μου πουν οτι ιεναι διπιστονη.... επιδη το δικο τους δεν ειχε......! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα Λυκάνθρωποι! Υπάρχουν πιο μαζεμένες μανέτες για το 250? Έχει βρει κανείς κάτι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα!!! ποιον πέτυχα στο φανάρι Πειραιώς και ιερά οδό είναι κανένας απο εδώ?? 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα και πάλι πουλάω τον λύκο για όποιον ενδιαφέρετε δεν ξέρω αν επιτρέπετε να βάλω λινκ από το car.gr η τιμή είναι στα 2200.

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8297444/

αν δεν επιτρέπετε θα το σβήσω 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα και πάλι πουλάω τον λύκο για όποιον ενδιαφέρετε δεν ξέρω αν επιτρέπετε να βάλω λινκ από το car.gr η τιμή είναι στα 2200.

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8297444/

αν δεν επιτρέπετε θα το σβήσω 

καποιος κουραστηκε με τα 250cc ή κανω λαθος.... πάντος εγώ το πούλησα γιατί πλέον ήθελα να βγάλω τον κάγκουρα απο μέσα μου.... 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγώ την πουλάω λόγω μέσης... θα πάω σε σκούτερ τελικά.

Για 16.000 χλμ λίγα δεν είναι τα 2.200 που ζητάς ή κάνω λάθος?

υπάρχει και με λιγότερα και πιο φτηνό. ειναι πολύ πεσμένες οι τιμές και δεν έχει ζήτηση. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγώ την πουλάω λόγω μέσης... θα πάω σε σκούτερ τελικά.

υπάρχει και με λιγότερα και πιο φτηνό. ειναι πολύ πεσμένες οι τιμές και δεν έχει ζήτηση. 

αν την πουλισεις την σωστη εποχη θα φυγει,... εγω την εβαλα τον νοεμβρη που περασε και ουτε ενα τηλ.... την εβαλα και τωρα αρχες ιουνιου και ειχα 7 τηλεφονα σε μια εβδομαδα.... εφυγε ευκολα στα 2200... παραπανω δεν θα φυγει αλλα και να την βαλεις ολη παζαρια κανουν και στα 220 κλεινει τελικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδες καλησπερα. Πουλαω κι εγω τον λυκο 250 που εχω λογω αγορας μεγαλυτερης. Τον πουλαω 2300 euro μοντελο 8/2013. Αν γνωριζεται καποιον που να ενδιαφερεται στειλτε μου μηνυμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γεια σε όλη την παρέα. Είμαι σε αναζήτηση ελαστικών και κοιτάζω διάφορα μεχρι να καταλήξω σε κάποιο. μήπως έχει φορέσει κανείς κανένα απο τα παρακάτω λάστιχα (dunlop  tt900gp ή michelin pilot street radial)για να  πει τη γνώμη του? επισης αν εχει να προτεινει κανεις κανένα άλλο? τα δυο που ανέφερα μαζί με περασμα τα βρήκα στα 180 και 170 ευρώ σχετικα καλή τιμη πιστεύω..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τα στριτ ραντιαλ, δεν στα προτηνω, αυτα φοραω τωρα στο κατεμ..... θα σου προτηνα σ20ρ η τα ντιαμπλο ροσσο 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλησπερα σας,

ενδιαφερομαι για το wolf 125.

Μεχρι τωρα ειχα σκουτερ, μπορειτε να μου πειτε λιγο λογια, εντυπωσεις, καταναλωση και με τα service τι παιζει?

Σας ευχαριστω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γεια σε όλη την παρέα. Είμαι σε αναζήτηση ελαστικών και κοιτάζω διάφορα μεχρι να καταλήξω σε κάποιο. μήπως έχει φορέσει κανείς κανένα απο τα παρακάτω λάστιχα (dunlop  tt900gp ή michelin pilot street radial)για να  πει τη γνώμη του? επισης αν εχει να προτεινει κανεις κανένα άλλο? τα δυο που ανέφερα μαζί με περασμα τα βρήκα στα 180 και 170 ευρώ σχετικα καλή τιμη πιστεύω..

Diablo rosso II, κοστίζουν καμιά 30αριά ευρώ παραπάνω, αλλά είναι απίστευτα.

Καλησπερα σας,

Μεχρι τωρα ειχα σκουτερ, μπορειτε να μου πειτε λιγο λογια, εντυπωσεις, καταναλωση και με τα service τι παιζει?

Σας ευχαριστω.

Αν "τρέξεις" λίγο τις 194 προηγούμενες σελίδες θα βρεις όλες τις απαντήσεις που ζητάς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για τα dunlop 900 gp 'εχεις ακούσει καμιά γνώμη?

δεν τα ξερω καν

Καλησπερα σας,

Σας ευχαριστω.

δεν κεει τιποτα, απο σερβι φθηνα στο 30ευρο και μεγαλο κανα 70ευρο καθε 3000 λαδια καθε 12000 γενικο, μην το παρεις ειναι απι με συμπλεκτη. αν θα το παρεις να το παρεις για την μικρη το καταναλοση απο γκαζι υστερει αν εχεις λευτα και θες οπωςδηποτε γουλφ παρε το  250 εστω ακι μεταχ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλημέρα!!! ποιον πέτυχα στο φανάρι Πειραιώς και ιερά οδό είναι κανένας απο εδώ?? 

Αν ηταν μαυρος λυκος 250αρης μαλλον θα ημουν εγω, γιατι σπουδαζω στο Γεωπονικο, επομενως περναω συχνα απο τους δρομους εκει. Αν ηταν μπλε τωρα ειναι ενας συμφοιτητης :laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα