Jump to content
konto7

ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

Recommended Posts

Kαι εμενα με ειχε αφησει  το μηχανακι μια φορα πανω στην Εθνικη. Εσβηνα ξανα εστριβα το κλειδι αλλα τιποτα δεν λειτουργουσε, ευτυχως εχω οδικη στην ασφαλεια απο τοτε. Στο συνεργειο που το ειχα παει μου ειπαν οτι το ελυσαν αλλα δεν ειχαν βρει καποιο προβλημα κ μπορει να "ετυχε" :thumbsdown:

Το θεμα με την εκκινηση (το οτι δεν παιρνει μπρος) το εχω και εγω κ πολλοι ακομα και δεν το βλεπω να φτιαχνει.. Ειχα και εγω την εντυπωση οτι συμβαινει κυριως οταν δεν εχει πολυ βενζινη το ντεποζιτο γιατι τοτε μου ειχαν σπασει τα νευρα καθε φορα που προσπαθουσα να το βαλω μπροστα, αλλα κ προχτες που το γεμισα (τιγκα μεχρι πανω σιγα-σιγα) μολις κρυωσε το μηχανακι κ πηγα να το βαλω μπροστα παλι τα ιδια εκανε.. Εμενα αυτο με ξενερωνει παρα πολυ κ φοβαμαι ωρες κ στιγμες μηπως δεν παρει καθολου μπροστα.

Εχω καταντησει γραφικος στη σχολη να προσπαθω να ξεκινησω το μηχανακι σε τετοιο βαθμο που φιλοι μου λενε "Να σπρωξουμε?" :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Μέχρι  στιγμής δεν έχω συναντήσει πρόβλημα στην εκκίνηση πάντως. Καλά αφού τα μηχανάκια όλα βγάζουν τα ίδια λίγο πολύ ζητήματα, τόσο δύσκολο είναι να τα φτιάξουν? 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ὀλα δείχνουν με την δική μου την λογική ότι έχει πρόβλημα η αντλία βενζίνης χωρίς όμως να αποκλείεται και κάτι άλλο (ηλεκτρικό θέμα) , είναι απαράδεκτο και εξωφρενικά ανήθικο να λέει ένα συνεργείο , ο ''μηχανικός'' , ότι <εμείς το φτιάξαμε αλλά ίσως κάτι θα έτυχε> , αλλά όλοι αυτοί οι ''κύριοι'' που έχουν τις αντιπροσωπείες και κάνουν τις εισαγωγές βασίζονται απλά στο ότι ο αγοραστής στην Ελλάδα δεν πρόκειται να τους κάνει τίποτε γιατί σε γενικές γραμμές δεν μιλάει ΚΑΝΕΙΣ όπως πρέπει να μιλήσει και ούτε έχει την απαιτούμενη διάθεση , ώρα και χρήμα να κινηθεί νομικά. Βρίσκουν λοιπόν και κάνουν αυτοί οι ''κύριοι'' και στον πιο μεγάλο βαθμό φταίμε εμείς οι ίδιοι. Για να κάνουμε ένα SYM CLUB , ένα AFRICA TWIN CLUB , ένα ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ CLUB για να δείξουμε ότι έχουμε και εμείς το ίδιο μηχανάκι με τους υπόλοιπους και να κονομήσουμε και μια έκπτωση από την αντιπροσωπεία είμαστε ''μανούλες'' , για να στείλουμε μια οργανωμένη επιστολή στην επίσημη κατασκευαστική εταιρεία με κάποιον που ενδεχομένως θα προσφερθεί να συντάξει την επιστολή στα αγγλικά και να φανεί η εδώ αδιαφορία του αντιπροσώπου είναι μάλλον πολύ δύσκολο. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμενα παντως παιδια το 125 μολις πατησε 10.000!δεν εχει κανει κιχ κ το χρησιμοποιω καθημερινα!μια φορα εκαν ενα βιαιο κατεβασμα κ μου κανει ενα τριξιμο στο ρελαντι κ δν μπορω να βρω τι εχει..δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα ομως απο τοτε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σημερα το απογευμα πετηχα λυκο ασπρο στην πειραιως στις αρχες του πειραια ειναι εδω μηπως??? ημουν με μαυρο λυκο και γυναικα απο πισω κ ρωτησα αν παει καλα ο ασπρος :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μιας και ψάχνουμε ο ένας τον άλλον θα ρωτήσω κι εγώ. Λυκάνθρωπος με μικρό λύκο 125 παρκάρει Ισμήνης Καλλιθέα. Αν είναι γραμμένος εδώ ας στείλει κανα pm να τα πούμε καμιά μέρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Allo λυκάνθρωποι! Εγώ είμαι μέσα. Αρκεί να έχει καλό καιρό και να ρεπάρω!!! Πάμε και καμία βολτούλα τα λυκάκια να κάνουμε πάταγο...!

ΥΓ. Και στη διαδρομή μου σβήνει και κανά δυο φορές ο λύκος, έτσι για να γουστάρουμε...! Πλάκα πλάκα εδώ και 300 χλμ δεν έχει κάνει κάτι.

Τον πήγα για service και καθάρισαν λίγο τους πόλους της μπαταρίας μπας και... Για να δούμε!

Τροποποιήθηκε από τον Kate10

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλησπέρα λυκανθρωποι, σημερα εβαλα φωτα xenon  στον λυκο μου, εμφανησιακα εχει αλλαξει παρα πολύ. τωρα οσον αφορα για τον φωτισμο είναι παρα πολύ ωραιος αλλα και τα μανισια φωτα ηταν παρα πολύ καλα βεβαια θα προτιμουσα να μου εβαζαν 6000κ αλλα τελικα μου εβαλαν 8000κ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΛΟΙΠΌΝ

Όποιος ψήνεται για την Κυριακή για

καμιά βόλτα ας γράψει....

(Ακούει ο Γιάννης; )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΛΟΙΠΌΝ

Όποιος ψήνεται για την Κυριακή για

καμιά βόλτα ας γράψει....

(Ακούει ο Γιάννης; )

+1 απο εμένα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για την Κυριακή κάτι γίνεται , αύριο πρέπει να βάλω μια πιο μεγάλη βαλίτσα στο λυκάκι και να του αλλάξω λάδια-μπουζί να είναι έτοιμο για την Δευτέρα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αύριο εγώ κατά τις 11 ξεκινάω για Αναβυσσο θα βρεθώ στο δρόμο με έναν ακόμη όποιος θέλει γράφει

Ακούει ο πόντιος γιατρός; 

Κατερινακι;

Τροποποιήθηκε από τον aka

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μεσιέ doctoridis και Kate10 πως το βλέπετε για αύριο θα μπορέσετε να έρθετε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ALLO ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ!

Ωραία, μέσα είμαι κι εγώ. Από νοτιοανατολικά δεν πολύ ξέρω αλλά ας είναι καλά το GPS!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ALLO ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ!

Ωραία, μέσα είμαι κι εγώ. Από νοτιοανατολικά δεν πολύ ξέρω αλλά ας είναι καλά το GPS!

Κατερίνα από Κηφισό θα κατέβω θέλεις να βρεθούμε κάπου; 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι αμέ! Που θα σε βόλευε? 

Συγγνώμη για τις καθυστερημένες απαντήσεις αλλά για κάποιο λόγο δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις σε e-mail όπως γινόταν συνήθως.

Τροποποιήθηκε από τον Kate10

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι αμέ! Που θα σε βόλευε? 

Συγγνώμη για τις καθυστερημένες απαντήσεις αλλά για κάποιο λόγο δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις σε e-mail όπως γινόταν συνήθως.

εγω θα κατέβω από ψηλά εσύ σε ποιο σημείο βγαίνεις στον Κηφισό; 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιάνω Λεωφόρο Παπανδρέου από Ίλιον και καταλήγω Κηφισό. Ή από Κωνσταντινουπόλεως επίσης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιάνω Λεωφόρο Παπανδρέου από Ίλιον και καταλήγω Κηφισό. Ή από Κωνσταντινουπόλεως επίσης.

11:15 στον παράδρομο Κηφισού και Κωνσταντινουπόλεως μετά το φανάρι 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα