Jump to content
Sign in to follow this  
statharas1

kymco jetix

Recommended Posts

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΦΟΡΑΕΙ ΕΝΑ ΚΙΤ 80CC, ΕΝΑ ΓΡΑΝΑΖΙ 14ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ PROTECT OVAL ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ...ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΚΙΡΟ) ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ LIFAN 110cc???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

κοιτα φιλε επειδη το μηχανακι αυτο το εχω ψαξει οσο παει και ξερω πως λειτουργουν τα παντα πανω του και ξερω να αλλαζω πολυ καλα ταχητητες την ωρα που πρεπει!!!! βαλτε μυαλο γιατι θα τρλαθουμε!!!!!! ο αλλος πηγαινε με το 50αρι 75 χλμ σε ανηφορες και στροφες με το τετραχρονο το παπακι !!! να πεις οτι ειναι διχρονο να τν πιστεψω!!!!

αφου λοιπον ειναι τοσο γρηγορο το δικο σου το jetix πεσ μας αναλυτικα τι φοραει!!! και μην μας πεις οτι το εχεις κανει 80cc και του εχεις βαλει ενα 14αρι γραναζι!!!!!!!αυτο το καταλαβαμε!!!!!!!!!!!!! τιποτα παρα πανω ξερεις να μας πεις η εισαι τελειως ασχετος και το παιζεις σχετικος???????????

πες μας λοιπον αναλυτικοτατα τι φοραει το μοτερ σου μπας και σε πιστεψουμε!!!!!!!!!

και οσο αναφορα για εσενα spikeaman το δικο μου το μοτερ το εφτιαξα μονος μου με μερακι και πολυ χρονο!!! ο τυπας απο πανω προφανως δν ξερει τι οδηγαει και το παιζει εξυπνος !!! κατσε να δουμε αν ξερει τι φοραει το μηχανακι του ......................

α και εγω το εχω 72cc και παει πολυ καλα για 72αρι !!!! αυτα εχω πει εγω!!!

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΟΔΗΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ 100 ΜΕ 80ΑΡΙ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ...ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ...ΑΣ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΑ 100 ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ GLX ΚΑΙ ΠΕΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ....Α ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΝ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

φιλε lostre εχει δικιο o axtipitos!!! 50αρι και να πιανεις 100 χλμ ειναι αδυνατον... να ξερεις οτι τα συγχρονα μηχανακι δε σχεδιαζονται για να πιανουν τελικες αλλα για ασφαλεια και το jetix ειναι σε αυτη τη κατηγορια... ειναι ενα βαρυ 50αρι μηχανακι με δισκοφρενα για ασφαλεια!!! αν καταφερες και εκανες ενα τετοιο παπι να πιανει μαμα 100χλμ χαλαρα, να πατησες glx 90αρι με το μισο βαρος (σε πιστευω αλλα μαλλον θα ηταν αμπαλος ο αλλος οδηγος) ε τοτε φιλαρακι respect!!! :worthy: πες μου μονο τον μαστορα για να παω το glx μου να το κανω αεροπλανο... (δεν ειρωνευομαι αλλα μου φαινεται αδυνατον αυτο που λες!) :fool:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΔΙΓΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΟΔΙΓΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΙΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ...ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εβαλες ενα κιτ ετσι? το κιτ της kymco η αλλαξες μονο κυλινδροπιστονα?

α και πες μας ρε φιλε αφου ξερεις τι οδηγας!!!! τι καρμπυρατερ φορας, τι εκεντροφορο, τι βαλβιδες, τι ελατηρια ,το βολαν σου τι λεει???? και απο καμπανες??????? αφου ξερεις τι οδηγας μπορεις να μας τα πεις αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπόν επειδή βαρέθηκα να τα λέω και επειδή κατάλαβα με τι ξερόλες εχω μπλέξει αντε πάρτε κανενα ποδηλατάκι να κάνετε την πλάκα σας και αφήστε τα μηχανάκια σε αυτούς που ξέρουν !!!! προς:"axtipitos"

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εσυ δηλαδη ξερεις???? πρεπει να εισαι τελειως ασχετος με το θεμα για αυτο και δν απαντας !!!!!! κανας βλαχοκαγκουρας θα εισαι απο οτι καταλαβαινω που δν ξερει καν τι οδηγαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ουτε πως περνει μπρος το μηχανακι δν ξερεις και θελεις να μηλας κιολας!!!! αντε παραμυθια σου ασχετε και κοιτα αυτα να τα λες και παρα εξω μπας και καταλαβουν και οι αλλοι με ποσο ασχετο ατομο εχουν μπλεξει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τουλαχιστον βρε βλαχε πες οτι δν ξερεις να τελειωνουμε!!!!!!!! τι το κουραζεις?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγώ φίλε μου ξέρω ακριβώς τι φοράει μέχρι και πόσα γραμμάρια σκόνης έχει όταν είναι άπλυτο απλά δεν θέλω να τα αποκαλύψω... κάποια πράγματα δεν λέγονται φίλε μου...και τώρα ok εντάξει δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε για βλακείες έτσι ας τελειώσει εδώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

60 με πολυ ζορυυυυυυ

Άντε καλά ότι πείς. Εμείς που το έχουμε δεν ξέρουμε και ξέρεις εσυ... Το δικό μου όπως προανέφερα πιάνει 75 σε ευθεία ( αργεί αρκετά να τα πιάσει ) και 80 σε κατηφόρα.. Μιλάω για χιλιόμετρα στο κοντέρ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πιστευεις πως καποια πραγματα δν λεγονται... οκ δεκτο αλλα τι φοβασαι μην σε αντιγραψουμε ? αλλα οπως θες....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν φοβάμαι μην με αντιγράψετε αλλά εδώ οι φίλοι μου δεν ξέρουν τι φοράω....δεν φοράω και τίποτα σημαντικό απλά δεν θέλω να το πω

Άντε καλά ότι πείς. Εμείς που το έχουμε δεν ξέρουμε και ξέρεις εσυ... Το δικό μου όπως προανέφερα πιάνει 75 σε ευθεία ( αργεί αρκετά να τα πιάσει ) και 80 σε κατηφόρα.. Μιλάω για χιλιόμετρα στο κοντέρ...

και εμένα τόσο έπιανε όταν το είχα 50cc

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

να σας πω ρε παιδιά μια που σταματήσαμε να βριζόμαστε τι γνώμη έχετε για το lifan 110cc? λέει τίποτα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οσο καλο στρωσημο φιλαρακο και να του εχεις κανει 75 με το 50αρι δν πας !!!!!!! εκτος αν κλεβει υπερβολικα το κοντερ σου!!!!

75 aderfe mou ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγω φιλου που το οδηγουσα ολο το καλοκαιρι στην Κυμη εφτανα 70χλμ πολυ δυσκολα ,ολο μαμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε παιδια ποσο κάνει ένα κιτ 80cc για το kymco jetix??ποσο πιάνει με το χαλαρο χςρισ να το ζορισω πολυ?? απο που μπορω να το αγορασω. στειλτε ιστοσελιδα

Τροποποιήθηκε από τον tolaras100

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα