Jump to content
ALX™

ΜοtoGP 2012 - Round 1 Qatar

98 ψήφοι

1. 1. Ποιος λέτε θα πάρει την πρώτη θέση?

2. 2. Ποιος τη δεύτερη θέση

3. 3. Την τρίτη θέση

Recommended Posts

Άσχετα πάντως από τις επιδόσεις του Vale πέρυσι και φέτος με τα Ντουντούκια, θυμάμαι τις παλιές εποχές που βλέπαμε την άνοδο των Ducati όσο ακόμη ο Vale ήταν στη Yamaha και μοίραζε σακκούλες, πολλοί εδω μέσα λέγαμε πως αν κάποια στιγμή πήγαινε στη Ducati ο Vale κάπου εκεί θα τελείωνε ο ανταγωνισμός...Αμ δε...Η δήλωση του λέει πολλά, όσο και να μη μπορεί "να οδηγηθεί" η μηχανή, ο Hayden μάλλον κατάφερε και την οδήγησε. Κρίμα, γιατί χωρίς Vale, θα πρέπει να περιμένουμε από αναβάτες τύπου Κράτσλοου & Ντοβι να ανεβάζουν λίγο την αδρεναλίνη, όλοι οι άλλοι είναι σε δικό τους κόσμο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

H GP12 είναι μια νέα μοτοσυκλέτα. Έχει νέο πλαίσιο, υποθετικά κατά τις προσταγές των αναβατών της. Το στήσιμο της, οι αναρτήσεις της, η εργονομία της, υποθετικά είναι κατά τις προσταγές των αναβατών της. Απ ότι φαίνεται, πρόβλημα με τον κινητήρα δεν έχει. Όταν παρά όλες αυτές τις αλλαγές, οι αναβάτες της δεν μπορούν να αποδώσουν (οκ φαίνεται ότι ο hayden κούμπωσε καλύτερα μέχρι στιγμής, αλλά ακόμη και αυτός ήταν μίλια μακρυά απ την τριάδα), τότε το ματσάκι χάθηκε. Θα αρχίσουμε πάλι τις αλχημείες με τις υποδιαστολές GP12.1, GP12.2v1, GP12.3v2 edition 4, και πάει λέγοντας. Ελπίζω να βγω ψεύτης. Πάντως η μοτοσυκλέτα (απ όσο μπόρεσα να δω, γιατί άμα δεν είσαι στις πρώτες θέσεις δε σε δείχνουν και πολύ...) φαίνεται να είναι ΄βαριά΄ και νευρική στο ΄πέσιμο΄

No frame :lac: Twin spar :lac: TRELLIS :spiteful:

Moving forward by stepping back :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οι τρεις μπροστά, ΤΕΖΑ! τώρα και στα χιλιάρια. Σε άλλο επίπεδο. Η δικαιολογία για το χέρι καλύτερη απότο να τόριχνε στο λάστιχο ή στο ότι "δεν στρίβει το χόντα". Ωραία τα μπιεσμπι αλλά μόνο για γαριδάκια.

Ti skata......... όσο ήταν στη γιάμαχα, έστηνε το μηχανάκι του χόρχι. Τώρα, στήνει το μηχανάκι του χειδεν.... Δηλαδή, ΑΣ πάει και ο ίδιος λιγάκι μπροστά.........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στο msfree αναφερει πως παραπονιεται οτι δεν ακολουθουν τις οδηγιες του στην Ντουκατι....προβλεπεται χαμος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα μαλακά λάστιχα, οι μεγάλοι κινητήρες και ένα φάντασμα από το παρελθόν κρίνουν το βάθρο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε παιδιά ξέρει κανείς άμα μπορώ να δω τον χθεσινό αγώνα σε torrent ή σε site?Ξεχάστηκα χτες και τον έχασα :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

H GP12 είναι μια νέα μοτοσυκλέτα. Έχει νέο πλαίσιο, υποθετικά κατά τις προσταγές των αναβατών της. Το στήσιμο της, οι αναρτήσεις της, η εργονομία της, υποθετικά είναι κατά τις προσταγές των αναβατών της. Απ ότι φαίνεται, πρόβλημα με τον κινητήρα δεν έχει. Όταν παρά όλες αυτές τις αλλαγές, οι αναβάτες της δεν μπορούν να αποδώσουν (οκ φαίνεται ότι ο hayden κούμπωσε καλύτερα μέχρι στιγμής, αλλά ακόμη και αυτός ήταν μίλια μακρυά απ την τριάδα), τότε το ματσάκι χάθηκε. Θα αρχίσουμε πάλι τις αλχημείες με τις υποδιαστολές GP12.1, GP12.2v1, GP12.3v2 edition 4, και πάει λέγοντας. Ελπίζω να βγω ψεύτης. Πάντως η μοτοσυκλέτα (απ όσο μπόρεσα να δω, γιατί άμα δεν είσαι στις πρώτες θέσεις δε σε δείχνουν και πολύ...) φαίνεται να είναι ΄βαριά΄ και νευρική στο ΄πέσιμο΄

No frame :lac: Twin spar :lac: TRELLIS :spiteful:

Moving forward by stepping back :peep:

εχεις απολυτο δικιο φιλε μου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τωρα αυτή η χθεσινή "σουπα" ήταν αγώνας?????για μένα πάντως 1η προτεραιότητα θα είναι να βλέπω SB.....Moto2 και ΒSB (ενα μικρό δείγμα απο το περσυνό που είχαν και ηλεκτρονικά πανω τους)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

συγνωμη να συνεχίσω,

θα υπάρχει στο site για 1 εβδομαδα αν ξέρω καλά και δεν ξέρω αν ειναι διαθέσιμο μόνο από εδω

στο αλφάβητο πατήστε M και το βρίσκεις μαζί και το μοτο 2 ,3

γεια χαρα παιδιά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Moto 3 FTW !!!

Όποιος δεν τον είδε έχασε.

Μάχη αληθινή για το ποιος θα πάρει την 3 θέση.

5 οδηγοί να πηγαίνουν πακέτο συνέχεια.

Μου άρεσε πολύ ο Ισπανός Luis Salom (Kalex-KTM) που τελικά βγήκε 4ος καθώς τον πέρασε ο Sandro Cortese (ΚΤΜ) στην τελευταία στροφή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Moto 3 FTW !!!

Όποιος δεν τον είδε έχασε.

Μάχη αληθινή για το ποιος θα πάρει την 3 θέση.

5 οδηγοί να πηγαίνουν πακέτο συνέχεια.

Μου άρεσε πολύ ο Ισπανός Luis Salom (Kalex-KTM) που τελικά βγήκε 4ος καθώς τον πέρασε ο Sandro Cortese (ΚΤΜ) στην τελευταία στροφή.

συμφωνω, ολοι τους θα εχουν μελλον (απο αυτους που ειπες)

moto 3 και τα μυαλα στα καγκελα, για ακομη μια χρονια !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
γεια από την ξενιτια, στην Ουαλία το είδα από το BBC iplayer, on line http://www.bbc.co.uk/iplayer/

για σιγουρια επειδή είμαι και πόντιος το δείχνει απευθείας σωστά δίχως πληρωμή; μήπως χρειάζεται εγγραφή;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν πλήρωσα τίποτα ούτε γράφτηκα,

δεν είναι live,

μόλις τελειωσε ο αγώνας μετά από λίγο είναι διαθέσιμο και τουλάχιστον εδώ δεν κολάει καθόλου και η ποιότητα άριστη.

Δεν ξέρω τι γίνεται για ip εκτός Βρετανίας

αυτό θα μου το πείτε εσείς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγω το έκανα να έχει ip βρετανιας το δικό μου οπότε όπως τα είπες παίζει τέλεια. :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Φίλε CIVIL εμένα δεν με αφήνει λέει διαθέσιμο μόνο για UK...

με τι προγραμμα μπαινεις αν εχεις firefox πες μου να σου πω τι να κανεις είναι πανευκολο και θα βλέπεις μια χαρά μετά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

E πες το για όλους λοιπόν....

Στον firefox

1. πηγαινεις στις επιλογες

2.επιλεγεις Για προχωρημένους

3.επιλεγεις δίκτυο

4.Επιλέγεις Ρυθμίσεις

5.Επιλέγεις Χειροκίνητη ρύθμιση διαμεσολαβητή

6.Στο πεδίο διαμεσολαβητής ΗΤΤΡ: βάζεις αυτήν την τιμή 85.232.57.198

7. Στην θύρα βάζεις την τιμή 80

8.Κάνεις κλικ στο χρήση αυτου του διαμεσολαβητή για όλα τα πρωτόκολλα

9. Επιλέγεις οκ και αυτό ήταν

Ελπίζω να βοήθησα τα έγραψα όσο πιο αναλυτικά μπορούσα

Α και κάτι που ξέχασα καλό είναι όταν το έχετε έτσι και παίρνετε αγγλική ip να μην κάνετε ευαίσθητες συναλλαγές όπως τραπεζικές ή αγορές ποτέ δεν ξέρεις.

Τροποποιήθηκε από τον giwrgos2012

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πω ρε παιδιά είδα το μοτο2 μόλις τι αγώνας τι εναλλαγές και όλοι να πάνε στο όριο, χίλιες φορές μοτο2 δείτε το και δεν θα χάσετε!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Πω ρε παιδιά είδα το μοτο2 μόλις τι αγώνας τι εναλλαγές και όλοι να πάνε στο όριο, χίλιες φορές μοτο2 δείτε το και δεν θα χάσετε!!!
μοτο 3 ειδες ? αν οχι πρεπει οπωσδηποτε, με διαφορα οτι καλυτερο σε θεαμα απο τις 3 κατηγοριες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα