Jump to content
john620

Dirt Club "η Ποπαρα..."

Recommended Posts

Γιατί δεν κάνεις το δικό μου κόλπο;125 έχεις.Πανάλαφρο.

Κατεβαίνεις στη κατηφόρα χωρίς φρένα,μόλις δεις ότι είσαι έτοιμη

να μπεις σε τροχιά γύρω από τη σελήνη,τσαρουχώνεις το μπροστινό,τρως

το μηχανάκι στην πλάτη,4-5 μέτρα πιο κάτω σταματάς,σηκώνεσαι,ξεσκονίζεσαι,καβαλάς

και φεύγεις.

Απλά πράγματα................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

:shock: :shock: :shock:

παραείσαι εξτρήμ αγαπητέ... προτιμώ να πειραματιστώ με οδηγίες Νικολάκη ^_^ και συμφωνούν με αυτή την γνώμη η μανούλα μου, το αγόρι μου και όοοοοοολα μου τα κόκαλα.... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

βρε ποιους παραωντες μπορει να μην εχω υπολογισει ? αφου το ιδιο πραγμα κανΟμε ...αν δεν υπολογισω παραγωντες τουμπα θα φαω και εγω ..

παντως προσφατα ειχαμε τον ιδιο διαλογο με εναν εκ των δυο κολλητων συνοδοιπορων ... μεγας φοβου κατηφορακιας και σε αγωγο πατησε πισινο , τον πηρε πλαι , πολυ πλαι και η τουμπα ηταν μεγαλοπρεπεστατη ...

παντως παντα να ξερεις ισχυει οτι το μηχανακι φρεναρει με το φρενο του οποιου την φορα οδευει ...

παρε παραδειγμα ...αν μεινεις σε ανηφορα και αρχισει και σε τραβαει πισω ...αν πατησεις μπροστινο , θα συνεχισει να σε τραβαει πισω , απλα θα εχει μπλοκαρει και το μπροστα ...ισως να σε τραβαει και πιο γρηγορα πισω ... αν ομως πατησεις πισινο σταματαει ... ετσι και το αντιθετο ...οταν πας μπροστα με το μπροστα σταματαει ...

τελςο επειδη το κτμ εχει πολυ ΚΑΛΑ φρενα ...θα σου προτεινα να ριξεις λιγο την ποιοτητα στο δαγκωμα ...ισως με καποιο ''υποδυεστερο'' τακακι ...ενα cl ισως ... ειναι πιο ομαλα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατί δεν κάνεις το δικό μου κόλπο

Είναι που θέλω να έχω δικό μου στυλ... ξέρεις, να κατεβαίνω κιουρία...

Κάπως έτσι ένα πράμα ^_^

58419071.jpg

:grin: :grin: :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατί δεν κάνεις το δικό μου κόλπο;125 έχεις.Πανάλαφρο.

Κατεβαίνεις στη κατηφόρα χωρίς φρένα,μόλις δεις ότι είσαι έτοιμη

να μπεις σε τροχιά γύρω από τη σελήνη,τσαρουχώνεις το μπροστινό,τρως

το μηχανάκι στην πλάτη,4-5 μέτρα πιο κάτω σταματάς,σηκώνεσαι,ξεσκονίζεσαι,καβαλάς

και φεύγεις.

Απλά πράγματα................

Με απογοητεύεις Μπιλάκο!

Θα περίμενα μέχρι τώρα να είχες φτάσει στο επίπεδο να κάνεις front flip και να προσγειώνεσαι με τους τροχούς.

:afro:

παντως προσφατα ειχαμε τον ιδιο διαλογο με εναν εκ των δυο κολλητων συνοδοιπορων ... μεγας φοβου κατηφορακιας και σε αγωγο πατησε πισινο , τον πηρε πλαι , πολυ πλαι και η τουμπα ηταν μεγαλοπρεπεστατη ...

Να φανταστώ;

Ήρθε πλαγίως, οι τροχοί βρήκαν πρόσφυση και σε ένα μεγαλοπρεπές high siding έκανε το μηχανάκι μοχλό και τον εκτόξευσε από πάνω...

:vava:

Είναι που θέλω να έχω δικό μου στυλ... ξέρεις, να κατεβαίνω κιουρία...

Κάπως έτσι ένα πράμα ^_^

Καθιστή στην κατηφόρα.... ε θα φάω το καπέλο μου που έλεγε και ο Τζον Ρόμπαξ.

roderduck.jpg

Καθιστούς θυμάμαι μας έβαλε να κατέβουμε ένα σχεδόν κάθετο τοίχο στο μάθημα ο Χελιώτης, αλλά αυτό ήταν κάθετο, όχι κατηφόρα, σαν drop ένα πράμα.

Ο πωπός στο φτερό κυρία μου και όλα θα γίνουν καλύτερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@tzoutz και μετα ηρθε και το μηχανακι απο πανω του καιμολο αυτο Χ 2 ...και μετα

''ρε μαλκα χτυπησες????''

''οχι ρε μια χαρα ειμαι ''

μετα αποδειχτηκε οτι ειχε στουμπηθει τοσο που γυρισε ολη την επιστροφη με τις μανετες να κοιτανε το θεο ΧΑΧαχΑΧχαχΑΧχαχΑ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ααααχ επιστροφή στην Πόπη μετά από απουσία αιώνων. Είναι ακόμα ωραία εκεί πάνω ε :)

Ήταν κανείς χθες?

Πολύ ξεραϊλα ρε παιδιά, πρόσφυση πουθενά. Πήγαμε για βολτούλα και καταλήξαμε σε αυτοσχέδιο χορευτικό.

Και να πω και εγώ την παπαριά μου, πως εάν έχει πάρει φόρα το μηχανάκι στον κατήφορο το παιχνίδι έχει 90% χαθεί. Το ζήτημα είναι να μην το αφήσεις να ανεβάσει ταχύτητα.

Αυτό το post δεν έχει νόημα, απλά χαζοχαίρομαι που μπορώ να ξαναδιαβάζω τα χωμάτινα θέματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μεγάλο Σάββατο ρε αθεόφοβε? Κράτα και λίγο δυνάμεις, γιατί ξημερώνει Κυριακή σκληρής εργασίας (στα μπούτια στα μπούτια, κατερινάκι, πετσούλα!)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μεγάλο Σάββατο ρε αθεόφοβε? Κράτα και λίγο δυνάμεις, γιατί ξημερώνει Κυριακή σκληρής εργασίας (στα μπούτια στα μπούτια, κατερινάκι, πετσούλα!)

....αστα να πανε θα γινουμε πάλι....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μετά από ανάπαυλα 2 μηνών το Σαββάτο KTMAKIAS - GIANNAKOS θα είμαστε

στα χώματα της ΠΟΠΑΡΑΣ για να πατήσουμε κάποια νέα μονοπάτια.

Τροποποιήθηκε από τον KTMAKIAS

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

lrbs.jpg

zm9n.jpg

bl42.jpg

yvkt.jpg

zqgf.jpg

ωραια βολτα σημερα... κανα 20αρι χλμ μονοπατια πολυ σκονη με αισθητη ζεστη αλλα ειμασταν μονοι μας σε ολοκληρη την ποπαρα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ ωραία βόλτα,αλλά η σκόνη αφόρητη.....

Το παρεάκι ετοιμοπόλεμο αν και χρειάζομαι κάνα δύο προπονήσεις για να γυρίσω πάλι στην κατάσταση

που ήμουν....

Το λατρεύω το δiχρονo μου.

Αν και σκέφτομαι στο σύντομο μέλλον να του βάλω και μια μιζα.

Την επόμενη φορά θα βάλω την εγγραφή στην κάμερα στα 1080 γιατί στα 720 πιξελιάζει πολύ.

Τροποποιήθηκε από τον KTMAKIAS

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τρομερή βόλτα σήμερα με πολύ καλό ρυθμό,ποικιλία από μονοπάτια αλλά και κάνα δύο θεαματικότατες τούμπες. :mB_kalo_e::crazy: :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα