Jump to content

Recommended Posts

Έχεις κάνει ένα ολόκληρο φόρουμ να πιστέψει ότι το GSR θέλει να έχεις δικό σου βενζινάδικο για να το κυκλοφορείς. Το έχεις καταλάβει;

Και όλοι αυτό λένε εδώ μέσα...

Κάνω σαμποτάζ στον σύλλογο ρε! χαχαχα

Α εγω το ηξερα και πριν αρχισω να διαβαζω τον Μιχαλη.... :P

Εσύ δεν πιάνεσαι! είσαι ο εγκάθετος της Μοτοδυναμικής!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτηχως που φύγαμε χάλια η Ιταλία βράζει!

Μήπως να ΞΑΝΑΠΑΜΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ευχαριστώ για τις όμορφες "εικόνες" που μας προσφέρατε

Μα τι λες και εσύ τώρα, για ποιες εικόνες μιλάς? Που τις ειδές τις εικόνες? 10 φωτογραφίες και 3-4 βινδεα περασμένα από τρεις λογοκριτές και 6 ιεροεξεταστές.

Που είναι το 20σελιδο οδοιπορικό συνεπικουρούμενο από εκατοντάδες φωτο και δεκάδες βίντεο?

Και ειδικά αυτά εδώ τα βίντεο με αυτή τη διαβάθμιση ασφαλείας.

Μου αρέσει που είπαμε κάποια βίντεο να μην βγουν παραέξω!

Αυτά τα βλέπουν κυρίως Βέλγοι και Γερμανοί. Και εκ παραδρομής τα βλέπουν και Άγγλοι Γάλλοι Πορτογάλοι, μωαμεθανοί, αγάδες πασάδες δερβισαδες, ουινκ τριαλαριλαρο.

Εμείς εδώ ούτε κατά λάθος, ούτε καν σαν σκέψη.

Γι αυτό λέγε γρήγορα και χωρίς τσιριμόνιες, ποιος, και ποσά σου έδωσε, για να μπεις να ποστάρεις αυτό το αποπροσανατολιστικό των πλουσίων και χορταστικών εικόνων.

Τροποποιήθηκε από τον naftilos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μα τι λες και εσύ τώρα, για ποιες εικόνες μιλάς? Που τις ειδές τις εικόνες? 10 φωτογραφίες και 3-4 βινδεα περασμένα από τρεις λογοκριτές και 6 ιεροεξεταστές.

Που είναι το 20σελιδο οδοιπορικό συνεπικουρούμενο από εκατοντάδες φωτο και δεκάδες βίντεο?

Και ειδικά αυτά εδώ τα βίντεο με αυτή τη διαβάθμιση ασφαλείας.

Αυτά τα βλέπουν κυρίως Βέλγοι και Γερμανοί. Και εκ παραδρομής τα βλέπουν και Άγγλοι Γάλλοι Πορτογάλοι, μωαμεθανοί, αγάδες πασάδες δερβισαδες, ουινκ τριαλαριλαρο.

Εμείς εδώ ούτε κατά λάθος, ούτε καν σαν σκέψη.

Γι αυτό λέγε γρήγορα και χωρίς τσιριμόνιες, ποιος, και ποσά σου έδωσε, για να μπεις να ποστάρεις αυτό το αποπροσανατολιστικό των πλουσίων και χορταστικών εικόνων.

Σταμάτα εσύ να σιγοντάρεις για τα βίντεο! Αμάν λύσσαξες! Πρώτον είναι πολλές ώρες και είναι αδύνατον μα μπουν σε υψηλή ανάλυση (για πρακτικούς λόγους) στον "εγωσωλήνα". Δεύτερον, την "διαβάθμιση ασφάλειας" την έθεσα γιατί υπάρχουν κάποιες στιγμές που μας τράβηξαν σε στιγμές απείρου κάλους να οδηγάμε "κάπως" (το Multi οχι εγώ, το πιάνει κάτι εκεί!) και δεν θέλω να φανεί σαν επίδειξη, όπως επίσης, δεν ξέρω ποια μάτια θα δουν αυτά τα βίντεο σε κοινή θέα και αρχίσουν να έρχονται τα μπιλιετάκια το ένα μετά το άλλο σπίτι! Υπάρχουν πολλά άλλα πλάνα, που δείχνουν πραγματικά την ομορφιά που ζήσαμε..

Γενικά, το υλικό είναι τεράστιο, για να το ανεβάσουμε θέλει ώρα και μερικοί έχουμε πάει ήδη στις δουλείες μας.

Υπομονή...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σταμάτα εσύ να σιγοντάρεις για τα βίντεο! Αμάν λύσσαξες! Πρώτον είναι πολλές ώρες και είναι αδύνατον μα μπουν σε υψηλή ανάλυση (για πρακτικούς λόγους) στον "εγωσωλήνα". Δεύτερον, την "διαβάθμιση ασφάλειας" την έθεσα γιατί υπάρχουν κάποιες στιγμές που μας τράβηξαν σε στιγμές απείρου κάλους να οδηγάμε "κάπως" (το Multi οχι εγώ, το πιάνει κάτι εκεί!) και δεν θέλω να φανεί σαν επίδειξη, όπως επίσης, δεν ξέρω ποια μάτια θα δουν αυτά τα βίντεο σε κοινή θέα και αρχίσουν να έρχονται τα μπιλιετάκια το ένα μετά το άλλο σπίτι! Υπάρχουν πολλά άλλα πλάνα, που δείχνουν πραγματικά την ομορφιά που ζήσαμε..

Γενικά, το υλικό είναι τεράστιο, για να το ανεβάσουμε θέλει ώρα και μερικοί έχουμε πάει ήδη στις δουλείες μας.

Υπομονή...

Δεν ξέρω τι λες εσύ... εγώ ξέρω πως σε όλα τα ιταλικά ποδηλατικά φόρα αναζητούν έναν τρελό γκρέκο μασκαρά με GS... :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν ξέρω τι λες εσύ... εγώ ξέρω πως σε όλα τα ιταλικά ποδηλατικά φόρα αναζητούν έναν τρελό γκρέκο μασκαρά με GS... :whistling:

Και πολλους αλλους επισης...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι αλλά ο συγκεκριμένος μηχανοδηγός γράφει και το όνομα του στο φέρινγκ οπότε :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σταμάτα εσύ να σιγοντάρεις για τα βίντεο! Αμάν λύσσαξες! Λύσσαξα γιατί μου πέρασε η υποψία ότι πάει να γίνει γαργάρα η δουλειά.

Πρώτον είναι πολλές ώρες και είναι αδύνατον μα μπουν σε υψηλή ανάλυση (για πρακτικούς λόγους) στον "εγωσωλήνα". Τίποτα δεν είναι αδύνατον αν είναι να μπούνε έχουμε υπομονή και μπορούμε να περιμένουμε όσο χρειαστεί. Δεύτερον, την "διαβάθμιση ασφάλειας" την έθεσα γιατί υπάρχουν κάποιες στιγμές που μας τράβηξαν σε στιγμές απείρου κάλους να οδηγάμε "κάπως" (το Multi οχι εγώ, το πιάνει κάτι εκεί!) και δεν θέλω να φανεί σαν επίδειξη, μην ανησυχείς καθόλου, δεν θα σας χαρακτηρίσουμε επιδειξίες. (μπορούμε να δούμε τα βίντεο τώρα?) όπως επίσης, δεν ξέρω ποια μάτια θα δουν αυτά τα βίντεο σε κοινή θέα και αρχίσουν να έρχονται τα μπιλιετάκια το ένα μετά το άλλο σπίτι! Η διαβάθμιση ασφαλείας μπορεί να ισχύσει και στο you-tube επιτρέποντας να δουν το βίντεο μόνο όσοι διαθέτουν τον σύνδεσμο που θα αναρτήσετε εδώ και όχι παρά έξω. Υπάρχουν πολλά άλλα πλάνα, που δείχνουν πραγματικά την ομορφιά που ζήσαμε..

Υπομονή...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μα να μην εχουμε το βιντεο με τους Βελγους? :pray: :pray:

Παντως ακουσα οτι εχουμε νεα απ αυτους, κατι πηρε το αυτακι μου :lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μα να μην εχουμε το βιντεο με τους Βελγους? :pray: :pray:

Ναι! κούρδιζε μας και εσύ τώρα να αρχίσω πάλι την γκρίνια. :shoot: :shoot:

Αυτό το βίντεο με τους Γαλάτες και τους Βέλγους θέλουμε να το δούμε οπωσδήποτε.

Είναι λαϊκή απαίτηση, και σε αντίθετη περίπτωση η οργή μας θα είναι φοβερή και τρομερή :bruce_h4h::knuppel2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και επανερχεται ο Βελγος με νεο e-mail και αναφερει:

Thanks for your fast reply to my email.

We are really looking forward to see on youtube how we got destroyed by your friend on a GS.

Τωρα πειτε μου τι να τον πω? Να του πω οτι το GS δεν καταστρεφει μονο SS αλλα και καρτες μνημης????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδή τώρα αν κατάλαβα κaλα, με το πρόσχημα της καταστροφής της κάρτας μνήμης θα την κάνετε γαργάρα τη δουλειά? Σωστά κατάλαβα? :knuppel2: :knuppel2:

Να γυρίσετε πίσω ρε!!!... να βρείτε τους βέλγους και να ξανατραβήξετε το βίντεο, δεν ξέρω τι θα κάνετε αλλά να μην γυρίσετε χωρίς το βίντεο. :bruce_h4h: :bruce_h4h:

Τροποποιήθηκε από τον naftilos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:shock: :shock: τι λεει ρε ο Βελγος ! :tooth: :tooth: :tooth:

λοιπον ,περα απ την πλακα

αυτα τα βιντεο δεν χαριζονται ετσι απλοχερα ουτε σε συμφορουμιτες ουτε πουθενα, ασε που μπορει αν ειστε μεγαλης ηλικιας να παθετε κανενα εμφραγμα και να τρεχουμε :yawn: :yawn:

αποφασισα λοιπον να πουλαω, οχι μονο το συγκεκριμενο βιντεο, αλλα ολο το υλικο που υπαρχει απο Ιταλια- Αυστρια

για τιμες,τραπεζικο λογαριασμο,κτλπ παρακαλω με ΠΜ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε, ρε στα νύχια κάτι τοκογλύφων που πέσαμε οι έρμοι. :pray: :pray: :pray:

Και εσύ συγγενής του Βενιζέλου ε? :0 :0

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Mπορώ να φτιάξω και site για τη συγκεκριμένη αγοραπωλησία...

www.Ε-ΡΕ-JUMBO-ΠΟΥ-ΣΑΣ-ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.com!! :mB_kalo_e:

Y.γ. Δε θέλω πληρωμή,με κανά εκπτωτικό κουπόνι καλά είμαι! :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

στα 100 ευρω το βιντεο με τους Βελγους και στα 300 ευρω ολη η συλογη των βιντεο απ τους Δολομιτες :pimp: :pimp: :pimp:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

στα 100 ευρω το βιντεο με τους Βελγους και στα 300 ευρω ολη η συλογη των βιντεο απ τους Δολομιτες :pimp: :pimp: :pimp:

ΝΑΙ ΑΛΛΑ!!

Βρισκόμαστε στην περίοδο καλοκαιρινών εκπτώσεων.Ούτε ένα 25% έκπτωση?? :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μία με απ'όλα παρακαλώ.

Μάθετε να στρίβετε Νο1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και το γατάκι της τούνδρας του βορά σιγοντάρει με like τον συγγενή του Βενιζέλου σιγούλια σιγούλια :swear:

Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για έναν έρανο, πέσαμε σε στυγνό και αδίστακτο κύκλωμα, θα μας πάρουν και τα σώβρακα. :cry2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαμπο, υπάρχει κανένα βίντεο τελικά που δεν χτύπησε, στην κάρτα σου;

Θειο Βικτωρα λιγο σεβασμο στον εικονοληπτη σου σε παρακαλω, ποιος σε τραβουσε αυτο το βιντεο?

ενταξει, χασαμε μερικα,για αυτα που δεν χασαμε ομως λιγο σεβασμο παρακαλω :closedeyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τελικα μετα απο μακροχρονια παρακολουθηση/διασχιση ορεινων Αλπικων διαδρομων τυπου passo κτλ την παρασταση κλεβουν παντα οι ακουραστοι ποδηλατες :worshippy: οι οποιοι ανεβαινουν υπομονετικα εκει που εμεις θελουμε χιλιαδες κυβικα,σκληρα αμορτισερια κ 3γομα ελαστικα... :yawn: ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα