Jump to content

Recommended Posts

Παίδες έχω εγώ τέτοιο πράμα... Χαλαρώστε.

Πάντως θα περάσω και από Motoraid αν προλάβω. Να σου πάρω αν έχει ή βολεύεσαι με το δικό μου; Δεν θα το χρειαστώ στο ταξίδι εγώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

καλο δρομο να εχετε ολοι σας κ προσοχη στις μετακινησεις σας καθως ειστε μεγαλη παρεα με πολλες μοτοσκλετες!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οκ, παιδια ευχαριστω πολυ ολους ! αν υπαρχει συναδελφικοτητα ολα λυνονται !!!

μιλησα και με alexrov και εχει και αυτος !! να ειστε καλα !

Παίδες έχω εγώ τέτοιο πράμα... Χαλαρώστε.

Πάντως θα περάσω και από Motoraid αν προλάβω. Να σου πάρω αν έχει ή βολεύεσαι με το δικό μου; Δεν θα το χρειαστώ στο ταξίδι εγώ.

φιλε μου ΑΝ ειναι ο δρομος σου απο εκει και περασεις απο motoraid και εχει ανταπτορα παρε μου εναν οποσδηποτε γιατι για να παραγγειλω εγω χρειαζεται να συμπληρωσω κι αλλα πραγματα στην αποστολη.....αν ειναι ευκολο επαναλαμβανω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άντε καλό δρόμο παιδιά και να περάσετε ακόμα πιο καλά απ'οσο φαντάζεστε.

Και αν μπερδευτείτε κάπου μην ανησυχείτε έχω ανακαλύψει τις καλυτερες διαδρομές από λάθος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

φιλε μου ΑΝ ειναι ο δρομος σου απο εκει και περασεις απο motoraid και εχει ανταπτορα παρε μου εναν οποσδηποτε γιατι για να παραγγειλω εγω χρειαζεται να συμπληρωσω κι αλλα πραγματα στην αποστολη.....αν ειναι ευκολο επαναλαμβανω

Θα περνούσα και για δική μου δουλειά. Δεν ξέρω αν θα το προλάβω αλλά αν πάω θα σου πάρω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμείς που ξεκινάμε από Καβάλα, μπήκαμε ήδη σε μονοψήφιο αριθμό ωρών...............

Στις 11:00 μπαίνει η πρώτη στο κιβώτιο.............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμείς που ξεκινάμε από Καβάλα, μπήκαμε ήδη σε μονοψήφιο αριθμό ωρών...............

Στις 11:00 μπαίνει η πρώτη στο κιβώτιο.............

Μία διευκρίνηση Πάναγιωτη.Βενζινη θα βαλουμε ιταλια ,δεν χρειαζεται να ειμαστε με φουλ ρεζερβουαρ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα βάλουμε Ιταλία, "κατόπιν ενεργειών μου" την απεργία την ακυρώσαμε.

:P :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα βάλουμε Ιταλία, "κατόπιν ενεργειών μου" την απεργία την ακυρώσαμε.

:P :P

:shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: .Μιλησαν τα οπλα!!!!καλο ταξίδι να εχουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

xampos να μαντέψω μιλάς για αυτό (βλέπε και εδώ) το οποίο τυχαίνει να το έχω στην κατοχή μου.. αλλά είπαμε.. αυτά τα πράγματα δεν είναι τζάμπα... :grin:

σοβαρά τώρα, θα το έχω μαζί..έτσι φορτώνω το gps και το κινητό..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

xampos να μαντέψω μιλάς για αυτό (βλέπε και εδώ) το οποίο τυχαίνει να το έχω στην κατοχή μου.. αλλά είπαμε.. αυτά τα πράγματα δεν είναι τζάμπα... :grin:

σοβαρά τώρα, θα το έχω μαζί..έτσι φορτώνω το gps και το κινητό..

απο εσενα αδιστακτε απατεωνα δεν θελω τιποτα, κρατησε τα ολα για τον ταφο σου :smoke:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην τον αποπαίρνεις, αν έχει πράγματα που τα χρειάζεσαι λίγη διπλωματία δεν βλάφτει, ποτέ δεν ξέρεις πότε θα αναγκαστείς να πέσεις στην ανάγκη του, καi τότε xampoυληηηηηη……… :whistling: :whistling: :whistling:

:tooth: :tooth: :tooth:

Τροποποιήθηκε από τον naftilos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

να περάσετε φανταστικά παιδιά!!! οι σκέψεις μου θα είναι συνεχώς μαζί σας! drive fun and safe! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χεχεχε!!! όσο πλησιάζει η ώρα με πιάνει αδημονία, στριφογυρνάω στην καρεκλά και κατέβηκα και έκανα και έναν έλεγχο στον Πήγασο λες και θα φύγω ταξίδι.

Έχουμε ξεσηκωθεί λέμε, ταχυπαλμία μας έχει πιάσει, άντε να ξεκινήσετε να μπείτε στο καράβι να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λίγες ώρες μείνανε ματιά μου γλυκά

Γυρισες ρεμαλι η εισαι ακομα κατω;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην τον αποπαίρνεις, αν έχει πράγματα που τα χρειάζεσαι λίγη διπλωματία δεν βλάφτει, ποτέ δεν ξέρεις πότε θα αναγκαστείς να πέσεις στην ανάγκη του, καi τότε xampoυληηηηηη……… :whistling: :whistling: :whistling:

:tooth: :tooth: :tooth:

Ο Θωμάς μιλάει εκ πείρας.......... στην ανάγκη δύο Άφρικα έπεσε το παλληκάρι..........

:lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αμα δεν λιωσετε τουλαχιστον 1 ζευγαρι λαστιχα μη γυρισετε πισω!τσαμπα η εκδρομη! :mB_kalo_e: αντε καλο δρομο,ολοι πισω εννοειται κ με πολλες φωτο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ακόμα εδώ είστε? :shock:

αααααχχχχχχ................. τι ωραία που είναι αυτά τα τελευταία λεπτά της προσμονής εεεε??!!!!

Ψιτ.... ρίχνετε και κανα μήνυμα στο ενδιάμεσο εεε... να μας λέτε πόσο τέλεια περνάτε και να ζηλεύουμε!!! :wallbash:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ετοιμο και το κλιμακιο απο Λαμια και Λαρισα τα λεμε το πρωι στην Ηγουμενιτσα παιδια

καλο μας ταξιδι!

αυτη η αναμονη σκοτωνει λεμε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα