Jump to content
janabetis

Οι ευκαιρίες δεν έρχονται.. δημιουργούνται!

Recommended Posts

Γεια σας.Εγω 13 χρονια τεχνικος H/Y, software-hardware-δικτυα.ειδικευμενος σε υποστηριξη εταιριων.Εδω και 10 μηνες ανεργος....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο Βασίλη, πολύ καλή ιδέα!

Λοιπόν, είμαι Διπλ. Αναλυτής/Προγραμματιστής, ασχολούμαι με Software Development και γενικά με Software Engineering, τα τελευταία 4 χρόνια δραστηριοποιούμαι στον Financial τομέα, δουλέυοντας κατά κύριο λόγο για τράπεζες, όπως ALPHA, Εθνική, Eurobank, Πειραιώς κ.α.

Θα μπορούσα να προσφέρω σε εταιρεία πληροφορικής που ψάχνει για άτομο με αντίστοιχα προσόντα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συγχαρητήρια κι από μένα για το τόπικ. Πραγματικά χρήσιμο...

Εγώ είμαι επιμελητής εκδόσεων - αν τυχόν υπάρχουν μοτοσικλετιστές με λογοτεχνικές ανησυχίες, θα ήταν χαρά μου να βοηθήσω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αρχιτέκτονας εδώ. Έδρα (κατοικία, γραφείο δεν παίζει ακόμα) Χολαργός-Παπάγος. Φιλικές τιμές για μέλη σε άδειες, νομιμοποιήσεις αυθαιρέτων, κατασκευές, δωρεάν συμβουλές, αυτοψίες (εντάξει, εκεί θα με κεράσετε καφεδάκι, αν είναι μακρυά) και μηχανολογικά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω εχω τελειωσει Δημοσιο Ιεκ Πληροφορικης και ασχολουμαι γενικα με υπολογιστες,service, software,hardware, και μια <<ελαφρια>> γνωση δικτυων...... Γνωριζω απο χειρισμο κλαρκ και περονοφορου ηλεκτροκινητου μηχανηματος.... Η προηγουμενη δουλεια μου ηταν σε ενα εκτελωνιστικο γραφειο στο οποιο μετεφερα χρηματικα ποσα απο την μια ακρη της Αττικης μεχρι την αλλη (λιγο ασυνηθιστο αλλα αυτο εκανα :_zeppelin:) Δηλωνω 7 μηνες ανεργος..... Περιοχη Πειραιας Οποιος χρειαστει κατι πανω στους υπολογιστες εδω ειμαι.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι είναι τα extruder;

Μια γενική απάντηση σου την έδωσαν Βασίλη.Τωρα προσωπικά μπορώ να δουλέψω απο πετρέλαιο μέχρι και πλαστικό και αλουμίνιο σε υγρή μορφή.Μετά μπορούμε να τα κάνουμε άπειρα πράγματα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ όπως κάποιοι ξέρουν δουλεύω σε τραπεζικό όμιλοκαι και συγκεκριμένα στο leasing γνωστής τράπεζας.

Δεν μπορώ να βοηθήσω υλικά αλλά καμιά συμβουλή άμα ξέρω τη δίνω (ένας ένας μην σμπρώχνεστε)...

Επίσης part time κάνω βιντεοσκοπίσεις-φωτογραφίσεις καθώς και επεξεργασία βίντεο - φωτογραφίας (video editing & photoshop)...

Σε ότι μπορώ να βοηθήσω με λέτε με ΠΜ...

Περιοχή Ατιική...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μπορω να δοσω οδηγιες και πληροφοριες σχετικα με δουλεια σε καφε μπαρ οπως για τους καφεδες κλπ, τεραστια εμπειρια πανω στο θεμα, οσοι δηλαδη βαρεθηκατε να ρωτατε το αφεντικο σας ρωτηστε εδω,

τι αλλο; κατι χρησιμο οχι ακομα..

καλη ιδεα ναουμ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είμαι σχεδιαστής-εικονογράφος, με πολυετή εμπειρία στο ελεύθερο και γραμμικό σχέδιο και φυσικά στην ψηφιακή επεξεργασία τους. Από το 2004 ασχολούμαι με την γραφιστική. Έχω εμπειρία στην διαχείριση χρώματος και στην ψηφιακή επεξεργασία εικόνας και στο δημιουργικό μακέτας, λογότυπων και εικονογράφησης. Το μεράκι μου βεβαία είναι στην θεματολογία αυτοκίνητων/μοτοσυκλετών. (όπως το bannerακι που έχω ετοιμάσει στην υπογραφή μου).

Μερικά από τα είδη που έχω εξειδικευτεί:

• Εικονογραφήσεις μεγάλων και κάθε είδους εκτυπώσεων

• Σχεδιασμός εντύπων

• Σχεδιασμός Πόστερ

• Σχεδιασμός καταλόγων εστιατορίων

• Σχεδιασμός παρουσιάσεων

• Καλλιτεχνική επιμέλεια ιστοσελίδων

Έχω συνεργαστεί επίσης με τον χώρο της μοτοσυκλέτας για αρκετά χρόνια σε εκπομπή μοτοσυκλέτας και με περιοδικά ως αρθρογράφος και δοκιμαστής και σε βιντεοσκόπηση/φωτογράφιση αγώνων.

Για όποιον τον ενδιαφέρει ένα δείγμα της δημιουργικής δουλειάς μου εδώ

Επίσης, είμαι σε ανεύρεση μονίμων συνεργασιών, όποιος έχει υπόψιν του κάτι ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αρχιτέκτονας εδώ. Έδρα (κατοικία, γραφείο δεν παίζει ακόμα) Χολαργός-Παπάγος. Φιλικές τιμές για μέλη σε άδειες, νομιμοποιήσεις αυθαιρέτων, κατασκευές, δωρεάν συμβουλές, αυτοψίες (εντάξει, εκεί θα με κεράσετε καφεδάκι, αν είναι μακρυά) και μηχανολογικά

Πούν'τα υπόλοιπα?

Συμπληρώνω τα δωρεάν: μηχανολογικά μαστορεματάκια ( καμιά ρύθμιση βαλβίδων, καμιά αλλαγή ρουλεμάν, τέτοια, δυστυχώς δεν κατεβάζομεν μοτέρ. )

Γενικά ότι έχετε να ρωτνήξετε περί κατασκευών-αδειών, εδώ είμεθα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καιρο ηθελα να στησω ενα τετοιο θεμα,αλλα φοβομουν μην παρεξηγηθω.

Μπραβο Βασιλη για την ιδεα σου. :_thumbsup:

Εχουμε και λεμε τωρα.

1. Ειμαι μηχανολογος βιομηχανικων εγκαταστασεων,αλλα εργοστασιο δεν εχετε.............. :cry2:

2. Ειμαι διπλωματουχος μηχανικος αεροσκαφων,με προυπηρεσια στα Φαντομ,αλλα αεροπλανο δεν εχετε......... :cry2:

3. 16 χρονια δουλευω στα χρωματα πλοιων-βαφες και στοκαρισματα κοττερων-σκαφων επισης. :beee:

4. Δυο χρονια εχω εργαστει και σε επισκευες κινητηρων-πλοιων παλι. :smoke:

5. Και περιπου 2 χρονια ελασματουργος πλοιων.

Μετα απο ολα αυτα μπορω να πω οτι βαφω-στοκαρω με επαγγελματικο αποτελεσμα σπιτια και σκαφοι(ρολλό και σπρευ),δουλευω τσιμπιδα και σιδηροκατασκευες και μα τον Δια κανω βιδες τα μηχανακια μου τα βαφω ,τα επισκευαζω,τα αναπαλαιωνω,τα βελτιωνω κλπ.

Οποιος φιλος χρειαζετε κατι απο τα παραπανω,εδω ειμαι. :_thumbsup:

:offtopic: Δινω και δωρεαν προγνωστικα για το Παμε Στοιχημα............ή μηπως Παμε Κουβα......? :think:

Τροποποιήθηκε από τον manosamos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξεκινησα ως προγραμματιστης και πλεον δουλευω στη μηχανογραφηση σχετικα γνωστης ασφαλιστικης. .Net,Sql server ,SSRS σε επιπεδο junior,κανα joomla site αμα κατσει και λιγο απ'ολα τ'αλλα.

Στο παρελθον εχω δουλεψει delivery και θα θελα να ξαναδουλεψω 2-3 4ωρα καθε βδομαδα γιατι πραγματικα μ'αρεσει αυτη η δουλεια:DD

Επισης τα ΣΚ ασχολουμε με τη διαιτησια ποδοσφαιρου αλλα με αυτο δεν νομιζω να μπορω να βοηθησω κανενα:D

Τροποποιήθηκε από τον Panos1313

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Janebeti το τόπικ είναι :respekt: :respekt:

Ον τόπικ τώρα: Τι μπορώ να προσφέρω.

Έιμαι 18 χρονών, φοιτητής στα ΤΕΙ Σίνδου στο Τμήμα Οχημάτων και ψάχνω δουλειά παράλληλα με τις σπουδές μου.

Αρρωστάκι τρελό με ό,τι έχει ρόδες και κυλάει και με πολύ διάθεση να δουλέψω με Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ σχετικό με το αυτοκίνητο και τη μηχανή για να μαζεύω εμπειρία αλλά να κάνω επιτέλους την τρέλα μου επάγγελμα! (εκτός αυτού μην ξεχνάμε ότι πρέπει να πάρω και καμιά σοβαρή μηχανή κάποτε.... :P)

Περιοχή Θεσσαλονίκη.

Αυτά... Κάτι άλλο δεν μου ρχεται! Όποιος ενδιαφέρεται... PMάρει!! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Janebeti το τόπικ είναι :respekt: :respekt:

Ον τόπικ τώρα: Τι μπορώ να προσφέρω.

Έιμαι 18 χρονών, φοιτητής στα ΤΕΙ Σίνδου στο Τμήμα Οχημάτων και ψάχνω δουλειά παράλληλα με τις σπουδές μου.

Αρρωστάκι τρελό με ό,τι έχει ρόδες και κυλάει και με πολύ διάθεση να δουλέψω με Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ σχετικό με το αυτοκίνητο και τη μηχανή για να μαζεύω εμπειρία αλλά να κάνω επιτέλους την τρέλα μου επάγγελμα! (εκτός αυτού μην ξεχνάμε ότι πρέπει να πάρω και καμιά σοβαρή μηχανή κάποτε.... :P)

Περιοχή Θεσσαλονίκη.

Αυτά... Κάτι άλλο δεν μου ρχεται! Όποιος ενδιαφέρεται... PMάρει!! :)

Εκτός από δουλειά εννοείται πως με πολύ μεγάλη μου χαρά να βοηθήσω σε ο,τιδήποτε άλλο μπορώ... Αν μη τι άλλο έχω 2 λειτουργικότατα χεράκια και γουστάρω να βοηθήσω οποιονδήποτε με χρειαστεί.... Πάνω απ όλα είμαστε άνθρωποι και ιδιαίτερα σύντροχοι και αξίζει να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξεκινησα ως προγραμματιστης και πλεον δουλευω στη μηχανογραφηση σχετικα γνωστης ασφαλιστικης. .Net,Sql server ,SSRS σε επιπεδο junior,κανα joomla site αμα κατσει και λιγο απ'ολα τ'αλλα.

Στο παρελθον εχω δουλεψει delivery και θα θελα να ξαναδουλεψω 2-3 4ωρα καθε βδομαδα γιατι πραγματικα μ'αρεσει αυτη η δουλεια:DD

Επισης τα ΣΚ ασχολουμε με τη διαιτησια ποδοσφαιρου αλλα με αυτο δεν νομιζω να μπορω να βοηθησω κανενα:D

Ποιας ασφαλιστικής;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οι καιροί είναι δύσκολοι, τα ευρώ μετρημένα και οι περισσότεροι μου φίλοι έχουν απολυθεί ή έστω ξέρουν ότι σύντομα θα.

Βριζόμαστε που βριζόμαστε κάθε μέρα στα άλλα τόπικ.. ας κάνουμε και κάτι χρήσιμο:

Σκέφτηκα πως είναι καλή ιδεά να γράψει ο καθένας μας με τι ασχολείται ή με τι μπορεί να ασχοληθεί.

Μπορεί εμένα που κάνω την τάδε δουλειά να με χρειάζεσαι εσύ που είσαι στριμωγμένος και χρειάζεται μια πολύ καλή προσφορά.

Μπορεί εσύ που είσαι άνεργος να ξέρεις να κάνεις - ή να θέλεις να μάθεις πως να κάνεις - κάτι που εγώ ψάχνω σε κάποιον εδώ και καιρό.

Μπορεί να έχω μια έξυπνη ιδεά και να χρειάζομαι κάποιον να βάλει μαζί μου 5 φράγκα για να ξεκινήσουμε κάτι.

Όλα παίζουν!

unemployed_trine.JPG

Και ξεκινάω πρώτος. Έχω μαγαζί τοποθέτησης παρμπρίζ στην Θεσσαλονίκη. Δόξα τον Θεό ακόμη το παλεύουμε. Συνεργάζομαι με πολλές ασφαλιστικές αν έχεις θραύση, αν όχι θα κανονίσουμε ότι καλύτερο μπορούμε (όπως έχουμε κάνει και παλαιότερα για μέλη εδώ μέσα). Επίσης βάζουμε μεμβράνες και βινύλια.

Ψάχνω πάντα για νέα παιδιά που έχουν κέφι για δουλειά και αγαπούν το αυτοκίνητο. Επίσης σύντομα θα χρειαστώ κοπέλα στο γραφείο για τηλέφωνα και εξυπηρέτηση πελατών. Δεν βιάζομαι να βρω.. ούτε πολυθέλω να κάνω ανοίγματα τέτοιες εποχές.. όμως αν βρεθεί κατάλληλος άνθρωπος δεν τον αφήνω να φύγει.

Δε θα αρνηθώ ποτέ να κεράσω ένα φραπεδάκι και ένα γρασσάρισμα αλυσίδας αν περάσεις για ένα γεια.

Τι λέτε; Γουστάρετε να το κάνουμε; Ελπίζω σε λίγα off topic και πολύ ουσία! Go!

Βρε παλικαρι μου σε ποια περιοχη εισαι ?

μου εχει ραγισει και το παρμπριζ....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και απο εμενα συγχαρητηρια στο φιλο Βασιλη που ανοιξε ενα τοσο χρησιμο θεμα!!

Αυτο που επαγγελλομαι τα τελευταια 10 χρονια ειναι Επαγγελματιας Οδηγος ολων των κατηγοριων αφου διαθετω διπλωμα Α+Β+Γ+Δ+Ε Κατηγοριας καθως και πιστοποιηση ADR ΚΑΥΣΙΜΩΝ+ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΩΝ+ΕΚΡΗΚΤΙΚΩΝ ΥΛΩΝ.

Kαι στις 8 δεκεμβριου μπαινω και εγω στις λιστες των ΑΝΕΡΓΩΝ :pray: διοτι τελειωνει η συμβαση μου!!

Σε οποιον μπορω να φανω χρησιμος μετα την ανωθεν ημερομηνια.....πολυ ευχαριστως :_hi: .

Ευχαριστω :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α.Κ.Α SonIC αργα ειδα το μηνυμα σου.. Παγκρατιωτης ειμαι (για την ακριβεια μενω πολυ κοντα απτο στουντιο σου) και χθες πλωρωσα 12 ευρω για 4 φωτο διαβατηριου.. :surrender: Θα σε εχω υποψην μου :_thumbsup:

Καταρχας +1 για το θεμα..

Να πω και εγω με την σειρα μου πως ειμαι ηχοληπτης..

Δεν περιμενω τιποτα απλα να σας ενημερωσω πως αν καποιος εχει καποια μπαντα και θελει κανα cd-ακι η θελει να ηχογραφησει ενα διαφημιστικο η ενα σποτακι για καποιο site πχ (και οχι μονο) η να κανω καποιο sound design σε ταινια μικρου μηκους η και σε cartoon animation η δεν ξερω και εγω τι, ας επικοινωνησει μαζι μου.. Και φυσικα θα το κανω τσαμπα εφοσον αφορα παιδια απο εδω μεσα... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ξαναματαπω :respekt: :respekt: :respekt: για το θέμα στο βασίλη και θα προσθέσω και τα δικά μου...

όσον αφορά το επάγγελμα που ασκώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω κάποιον (και να παρακαλάτε να μην χρειαστεί κιόλας)...

αλλά χέρια έχουμε και ότι χρειαστεί από μετακόμιση, συναρμολόγηση (ειδικά τα επίπλα του ικεα πολύ τα γουστάρω) και οτιδήποτε άλλο είμαι μέσα :_thumbsup: :_thumbsup:

περιοχή: ιεράπετρα και ευρύτερο νομό λασιθίου, μπας και κάνουμε και καμία βόλτα :angel_not:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συγχαρητήρια κι από μένα για το τόπικ. Πραγματικά χρήσιμο...

Εγώ είμαι επιμελητής εκδόσεων - αν τυχόν υπάρχουν μοτοσικλετιστές με λογοτεχνικές ανησυχίες, θα ήταν χαρά μου να βοηθήσω.

Eσένα μάλλον θα σε χρειαστώ. Έχω κάτι έτοιμο (είχε παίξει παλιά online στο mybike) και το έχω παρατημένο γιατί βαριόμουν την όλη διαδικασία. Βασικά δεν ήξερα που να πάω κτλ. Θα σε στείλω pm :_thumbsup:

Όσο για μένα...

Η κυρίως δουλειά μου είναι μηχανολόγος ψυκτικών/θερμικών εγκαταστάσεων και κλιματισμού (καθώς και BMWδολόγος) :P . Όμως με κέρδισε η ψύξη και την θέρμανση την δουλεύω μόνο για προσωπική ανάγκη (στο σπίτι έχω στήσει όλη την εγκατάσταση με λέβητες/καυστήρες/αυτοματισμούς αυτονομίας κτλ)

Παράλληλα λόγω της τωρινής δουλειάς μου (εδώ και 13χρόνια δηλαδή) έχω κάνει διατριβή σε βιομηχανική ψύξη/κλιματισμό, τριφασικά ρεύματα, αυτοματισμούς / επαγγελματικές μηχανές κοπής κτλ.

Οπότε... επισκευάζω Ψυγεία (όλων των τύπων...οικιακά και επαγγελματικά) - Πλυντήρια - Κουζίνες ... τοποθετώ/συντηρώ air condition.

Aπό 'κει και πέρα και λόγω ότι είμαι άνθρωπος της μουτζούρας εδώ και 19 χρόνια, καταπιάνομαι με οτιδήποτε ηλεκτρο/μηχανικό πράγμα (με επιτυχία ως τώρα :D αφού το GS ζει και βασιλεύει απροβλημάτιστο 8-9 χρόνια τώρα από την δική μου συντήρηση :D )

Βοήθειες, συμβουλές και τα τοιαύτα, ελεύθερες. Τα άλλα παραπάνω πληρώνονται, αλλά αφού είστε καλά παιδιά και συμφορουμήτες, θα κάνουμε καλές τιμές :D

Πάμε στα δύσκολα τώρα.

Το δύσκολο είναι ο χρόνος μου. Πολύ περιορισμένος λόγω δουλειάς και οικογένειας/παιδιών. Βέβαια...λύση θα βρούμε αν με χρειαστείτε για κάτι. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ξαναματαπω :respekt: :respekt: :respekt: για το θέμα στο βασίλη και θα προσθέσω και τα δικά μου...

όσον αφορά το επάγγελμα που ασκώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω κάποιον (και να παρακαλάτε να μην χρειαστεί κιόλας)...

αλλά χέρια έχουμε και ότι χρειαστεί από μετακόμιση, συναρμολόγηση (ειδικά τα επίπλα του ικεα πολύ τα γουστάρω) και οτιδήποτε άλλο είμαι μέσα :_thumbsup: :_thumbsup:

περιοχή: ιεράπετρα και ευρύτερο νομό λασιθίου, μπας και κάνουμε και καμία βόλτα :angel_not:

Γραφείο κηδειών έχεις; :_zeppelin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επαγγελματικά: Είμαι πολιτικός μηχανικός με μεταπτυχιακό σε Logistics και ειδικεύομαι σε σχεδιασμό αποθηκών και βιομηχανικών κτιρίων (βέβαια με την αναδουλειά που έχει ο κλάδος κάνω τα πάντα... :whistling: ).

Επίσης η σύζυγος έχει εκπαίδευση σε παιδαγωγική και παιδοψυχολογία και διατηρεί παιδικό σταθμό στην Τούμπα. (Οδηγώ και το σχολικό όταν ο οδηγός έχει ρεπό, άδεια κλπ).

Εμπειροτεχνικά: Τα καταφέρνω καλά με τα ηλεκτρολογικά αυτοκινήτων και μοτοσικλετών και, μια και έχω καλούτσικη γκάμα εργαλείων στη διάθεσή μου, μπορώ να βοηθήσω όποιον θέλει να κάνει κανένα απλό service στη μηχανή του. Επίσης, συναρμολόγηση - αποσυναρμολόγηση επίπλων, πάσης φύσεως μαστορέματα σε σπίτια κλπ κλπ είναι χόμπι μου και ασχολούμαι εδώ και πολλά χρόνια οπότε μπορώ με άνεση να πω ότι "πιάνει το χέρι μου" και έχω και πολλά από τα απαραίτητα εργαλεία για τέτοιες δουλειές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και απο εμενα συγχαρητηρια στο φιλο Βασιλη που ανοιξε ενα τοσο χρησιμο θεμα!!

Αυτο που επαγγελλομαι τα τελευταια 10 χρονια ειναι Επαγγελματιας Οδηγος ολων των κατηγοριων αφου διαθετω διπλωμα Α+Β+Γ+Δ+Ε Κατηγοριας καθως και πιστοποιηση ADR ΚΑΥΣΙΜΩΝ+ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΩΝ+ΕΚΡΗΚΤΙΚΩΝ ΥΛΩΝ.

Kαι στις 8 δεκεμβριου μπαινω και εγω στις λιστες των ΑΝΕΡΓΩΝ :pray: διοτι τελειωνει η συμβαση μου!!

Σε οποιον μπορω να φανω χρησιμος μετα την ανωθεν ημερομηνια.....πολυ ευχαριστως :_hi: .

Ευχαριστω :bye:

Μια απ τα ιδια κι εγω (εκτος ADR, κτλ) και με τη διαφορα οτι ειμαι ηδη ανεργος...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα