Jump to content
Ο ΦΡΟΥΚΟΥΜΠΙΚΟΥ

PLEASE HELP ME MY DEAR FRIEND

Abdul Issouf ή όχι ?  

102 ψήφοι

1. 1. Θα μου στείλει τα χρήματα ο Abdul ?

• Παίζει
    • Δε σε βλέπω
    • Μάλλον μέσω του mybike θα τα στείλει
    • Γνωρίζω τον Abdul είναι 'ντάξει άτομο
    • Το ΠΑΣΟΚ φορολογεί και τα παιδάκια στη Ζάμπια

Recommended Posts

Το ίδιο mail το έχω πάρει πολλές φορες. Εμένα αντί για τηλέφωνο έχει link :-Ρ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

το γαμώτο είναι ότι δεν την πίστεψα

και έσβησα το mail από το φάκελο spam.....

τώρα ποιος να πιστέψει πως θέλει μόνο εμένα ????

τι μλκς είμαι !!! :wallbash:

Αν την δείτε / αν της μιλήσει κανείς πείτε της

ότι ο μοναδικός της έρωτας την πιστεύει τώρα

και θέλει να της δείξει τα πάντα και τα κοάλα !!!!

Adriana μοναδική μου αγάπη !!!

Πάμε μια βόλτα με τη porshe !!!

Έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα ??

Σε μαγικά νησιά θέλω να βρεθούμε

Η μάνα σου, εγώ κι εσύ !!!

Τροποποιήθηκε από τον originalksd

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παρ την τηλ ίσως σε θυμηθει ;-) 2512163148 (text me first so I know youre real baby

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εδώ που τα λέμε παίζει μια Αντριάνα στη περιοχή με φανταστική κwlαρα.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για την μοιραία σχέση του originalksd και την γειτόνισσα του φρουκουμπικου. Μια γυναικα δυο άντρες χαμός θα γινει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σήμερα έμαθα ότι έχω επιχείρηση με μουσικές (μπορεί και πολλά λεφτά)

Τώρα μπουζούκια έχω, κολώμπαρο έχω, δεν ξέρω γιατι στην φορολογική δήλωση είμαι σίγουρος ότι βάζω χρόνια τώρα υπάλληλος γραφείου.

Να πάρω τηλέφωνο να τους ρωτήσω τι επιχείρηση απέκτησα ξαφνικά, όχι τίποτα άλλο απλά να πάω να πάρω την είσπραξη. :crazy:

Υπόψη κ. Ιδιοκτήτη της επιχείρησης

Αγαπητέ Κύριε / Κυρία ,

Στο πιο κάτω επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε επιστολή μας που απευθύνεται προς την επιχείρησή σας και η οποία εξηγεί συνοπτικά πώς μπορεί να σας βοηθήσει η Ένωσή μας εν σχέσει με τις οικονομικές απαιτήσεις των ΑΕΠΙ & GEA σε βάρος της επιχείρησής σας , που μόνες τους οι υπόψη εισπρακτικές εταιρίες καθορίζουν σε όποια "ετήσια αμοιβή" αυτές επιθυμούν .

Με ιδιαίτερη εκτίμηση ,

Γιάννης Ζαρκωτός , σ. ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Πρόεδρος Δ.Σ.

Ένωση Επαγγελματιών Χρηστών Μουσικής

Μάρνη 59 - ΑΘΗΝΑ 104 37 ( 3ος όρ. )Τηλ. 210 / 524-0265 , Κιν. 690 / 623-8661

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για την μοιραία σχέση του originalksd και την γειτόνισσα του φρουκουμπικου. Μια γυναικα δυο άντρες χαμός θα γινει

θα το δειξει και στον αλφα στη σειρα "αληθινες ιστοριες" ακουσα :tooth:

--------------------------------------------------------------

Προεδρε καλα εισαι με τα μπουζουκια σου λεμε!! :lol:

θα ερθω να με βαλεις πρωτο τραπεζι πιστα και θελω και 1-2 κοπελάκια διπλα μου απο τα καλα τα πατρινα εε!! B)

Εμενα μου ειχε ερθει mail απο ιντερσαλονικα με επισυναπτομενα συμβολαια απο πελατες της περιφερειας θεσσαλιας (τρικαλα,λαρισα,βολος,καρδιτσα) στα οποια ζητουσαν εγκριση για πληρωμη ζημιων παρμπριζ, προφυλακτηρες, ολικες κτλ!

Πηγα πριν λιγο καιρο στο καταστημα και ειδα μια γκαυλιαρα γραμματεα με βυζια αεροσακους, οποτε εκανα απευθειας το συνειρμο για ποιο λογο ηρθαν τα mail σε μενα. Μαντεψτε!! :D :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προεδρε καλα εισαι με τα μπουζουκια σου λεμε!! :lol:

θα ερθω να με βαλεις πρωτο τραπεζι πιστα και θελω και 1-2 κοπελάκια διπλα μου απο τα καλα τα πατρινα εε!! B)

Εμενα μου ειχε ερθει mail απο ιντερσαλονικα με επισυναπτομενα συμβολαια απο πελατες της περιφερειας θεσσαλιας (τρικαλα,λαρισα,βολος,καρδιτσα) στα οποια ζητουσαν εγκριση για πληρωμη ζημιων παρμπριζ, προφυλακτηρες, ολικες κτλ!

Πηγα πριν λιγο καιρο στο καταστημα και ειδα μια γκαυλιαρα γραμματεα με βυζια αεροσακους, οποτε εκανα απευθειας το συνειρμο για ποιο λογο ηρθαν τα mail σε μενα. Μαντεψτε!! :D :tooth:

Για πε για πε :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ο διευθυντης ερχοταν συχνα να παραδοσει και χαρτια στο γραφειο της και πηγαινε συνεχως απο πανω της.

Η κοπελα πρεπει να "παιζει" τους "υπολογιστες" στα δαχτυλα και να ξερει καλα τη "δουλεια" ως "γραμματεας" :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειδικεύεται στο να καπνίζει την πίπα της ειρηνης βλέπω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γνωρίζει ξένες γλώσσες

και όσες δεν γνωρίζει φροντίζει να τις μάθει....

απο ισπανικά θα σκίζει φαντάζομαι...

(πωωω κατίνες που γίναμεεε !!!)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Dear, (oh dear)

I am Mrs,Nasani Louga from Israel a widow to late Mr Steven Louga I am 68 years old, I am a Christian (εμμ οκ...) , suffering from long time cancer of the breast, from all indication my conditions is really deteriorating and it is quite obvious that I wouldn't live more than three months, acco rding to my doctors, and in all indication regards to medical analysis, this is because the cancer stage has gotten to a very bad stage that no hope for me to be a living person again,

My late husband was killed during the France raid against terrorism in Ivory Coast, and during the period of our marriage we could not produce any child my late husband was very wealthy and after his death, I inherited all his business and wealth. the doctors has advised me that I may not live for more

than Four months, so I now decided to divide the part of this wealth, to contribute to the development of the church in America, Africa, As i a an d Europe especially create solution to problem of less privileged ones and orphanage homes.

I selected you after visiting the website I prayed over it; I am willing to donate the sum of US$2.5 million dollars, to the less privileged. Please I want you to note the fund is lying in a bank in Ivory Coast and upon my instruction will file in an application for the transfer of the money in your name.

Lastly, I honestly pray that this money when transferred will be used for the said purpose even though I am late then, because I have come to find out that wealth acquisition without Christ is vanity and I made the promise to God that the fund will be use to build his temple. May the grace of our lord Jesus the love of God and the fellowship of God be with you and your family I await urgent reply.

God blesses you.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με τις ευλογίες του θεού και τις δικές μου βρε....!!!

Και πες της ότι αν συναντηθούμε πουθενά στο Ελλάντα,

δεν θα έχει πρόβλημα από εμένα....

Τι δηλαδή...επειδή δεν της απάντησα, να νομίζει ότι της κρατάω κακία ή ότι είμαστε αφιλόξενος λαός ?!?!?!?!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά είναι πρέπει να κάνω την baby sitter για 9,5 μύρια παλιοζωή-παλιόκοσμε και παλιοκοινωνία.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

God Bless You,

My name is Mrs. Blessing Akuzuomahu from Cote d'Ivoire , I am 59 years old, I am suffering from a long time Cancer of the breast. From all indication my condition is really deteriorating, and my Doctors have courageously advised me that I may not live beyond next month, this is Because the cancer stage has reached a critical stage. I was brought up in a Motherless baby home, and was married to my late husband for twenty years we have only one child his name is Samuel. My husband and I are true Christians, but quite unfortunately, he Died on the 2011 presidential election in our country.

Before his death we were both born again Christians. I decided not to re-marry, My husband Deposited the sum of $9.5 million dollars here in Cote d'Ivoire Presently, this money is still with the bank i want you to use this money to take care of my only son and also invested the money into charity organization, the poor and the motherless baby as, orphanage Homes and widows around. I must let you know that this was a very hard decision, But I had to take a bold step towards this issue because I have no further option.

I hope you will help see my last wishes come true.

Best regards,

Mrs. Blessing Akuzuomahu

Τροποποιήθηκε από τον klab

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ότι πριν το θάνατό του (του άντρα της) "ξαναγεννήθηκαν" χριστιανοί =

δηλαδή βαπτίστηκαν χριστιανοί.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα