Jump to content
lost_angel

ILLUMINATI CARD GAME

Recommended Posts

προκιτε για ενα παιχνιδι το οποιο βγηκε στην αγορα στα τελοι του 80s

και πραγματικα οι καρτες του προφητευοθν

δειτε εγω επαθα σοκ

http://www.eglimatikotita.gr/2010/06/illuminati-card-game.html

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

αρκετοι με εχουν πει λακαμα αλλο οταν το κοιταξαν συμφονισαν...τσεκαρε το ημερολογιο των μαγιας,και δεν λεω για τη συντελια του κοσμου που λενε ολοι γιατι αυτο δεν υφηστατε... αλλα θα καταλαβεις οτι ολα αυτα ειναι ανθρωπινες δημιουργειες...τελος παντον,εναι ενα κεφαλαιο με θρησκεια προ χριστου,πολυ ιστορια και matrix...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ογδόη κάρτα...ομάδες ανθρώπων θα εξεγερθούν και θα σκοτώνουν στο όνομα της ειρήνης... ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ (Αν και έχουμε δει μερικά δείγματα από τους στρατούς των αντεξουσιαστών)

:waycon1::kaaaala::waycon1:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν εχω να αποδειξω κατι...αλλα εσεις που βαζετε τα - εχετε να αποδειξετε το αντιθετο?

σαφως και δεν απεδειξα κατι και εγω απλα μεταδιδω κατι που μου εχουν πει και για τον α,β,γ λογο συμπιπτουν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

loyka_577_355.jpg

πλακα πλακα για κλειδωμα ειναι το θεμα γιατι οσες φορες εχουν γινει συζητησεις αποψεων και πολιτικων παρασκηνιων εχουν πιασει απατο...το καλο ειναι οτι ποτε δε συμφονουμε σε αυτα και αυτο μας διαχοριζει απο τα ζωα...η ελευθερη βουλιση...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατί τόσα - ρε παιδιά ?

Κανείς δεν υποχρέωσε κανέναν να πιστέψει αυτά που ποστάρονται . Δηλαδή πατάμε - μόνο και μόνο επειδή κάποιος πόσταρε αυτά ? :surrender:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμένα δεν με ακουμπάει κανείς με τέτοια πινακίδα

12072011056.jpg

Να ο αντίχριστος τον βρήκαμε...το γράφει και στην πινακίδα...Now Hear Antichrist 666 :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά τα σκατο-σάιτ,μπλογκ κ.α. έχουν καταντήσει χειρότερη πληγή κι από τα σαβουροκανάλια.

Ό,τι παραπληροφόρηση υπάρχει τη βρίσκεις εκεί μέσα χωρίς κάποιος να ελέγχει τι βγαίνει παρα έξω.

Μακριά !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Διερωτώμαι αν έχουμε 5η φάλαγγα στο φόρουμ. Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω για πιο λογο μάζεψαν και ο dim_gal και ο lost_angel από -11 πόντους (προφανώς από τα ίδια άτομα) σε μια προσπάθεια να σιωπήσουν ίσος, και να συμμορφωθούν προς τα υποδείξεις?

Δεν αντιλήφθηκα στο το θέμα κάποια παρεκτροπή η απρέπεια που να δικαιολογεί τα -, μια απλή ενημέρωση για πράγματα που λέγονται και γράφονται ελεύθερα, η μήπως όχι. :think::think:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Διερωτώμαι αν έχουμε 5η φάλαγγα στο φόρουμ. Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω για πιο λογο μάζεψαν και ο dim_gal και ο lost_angel από -11 πόντους (προφανώς από τα ίδια άτομα) σε μια προσπάθεια να σιωπήσουν ίσος, και να συμμορφωθούν προς τα υποδείξεις?

Δεν αντιλήφθηκα στο το θέμα κάποια παρεκτροπή η απρέπεια που να δικαιολογεί τα -, μια απλή ενημέρωση για πράγματα που λέγονται και γράφονται ελεύθερα, η μήπως όχι. :think::think:

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ

τουλαχιστων οταν βαζω - σε καποιον εξηγω και τον λογο

και αντιστιχα οταν βαζω + τι να πω ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ

+1 ΦΙΛΕ ΜΟΥ

Τροποποιήθηκε από τον lost_angel

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

AAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXA...

Δεν χωράει αρκετούς χαρακτήρες το πεδίο απάντησης για να μεταδώσω την αντίδραση μου όταν διάβασα το Link.

Ρε τι παθαίνει ο άνθρωπος όταν δε σκέφτεται...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου ειπε ενας φιλος για illuminati και τετοια και βρηκα διαφορα στο ιντερνετ.Εμπλεκοντε πολλοι απο οτι διαβασα, οπως τραγουδιστες,πολιτικοι ακομα και σε ταινιες οπως matrix ακομα και στο παιδικο yu-gi-oh... Για πειτε την γνωμη σας και εσεις για το τι πιστευετε γιατι εχω ψιλοαναστατωθει με αυτα που διαβασα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν ξερω...Υπαρχουν ομως τρομερες ''συμπτωσεις'' και δεν εχω βρει κατι που να αποδεικνυει οτι ειναι ψεματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απλά πληροφοριακά διάβασε τον μύθο του σπηλαίου http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2011/12/blog-post_8196.html και ίσως καταλάβεις ότι μπορεί και να μην είναι όλα συμπτώσεις και πόσο δύσκολο είναι να δεχτούμε την πραγματική αλήθεια, δεν λέω ότι ξέρω πια είναι αλήθεια ιδέα δεν έχω.Σημειωτέον τον έγραψε ο Πλάτωνας πριν 2400 χρόνια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν καταλαβα καλα ελεγε πως βλεπουμε-ξεχοριζουμε μονο αυτα που μας εχουν μαθει να βλεπουμε ή κανω λαθος ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απλά πληροφοριακά διάβασε τον μύθο του σπηλαίου http://thesecretreal...-post_8196.html και ίσως καταλάβεις ότι μπορεί και να μην είναι όλα συμπτώσεις και πόσο δύσκολο είναι να δεχτούμε την πραγματική αλήθεια, δεν λέω ότι ξέρω πια είναι αλήθεια ιδέα δεν έχω.Σημειωτέον τον έγραψε ο Πλάτωνας πριν 2400 χρόνια.

Αυτό είναι φίλε μου. Έτσι ακριβώς. Ζούμε σε ένα μάτριξ, σε μία σπηλιά... ο νοών νοείτο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα