Jump to content
fragakik

Μπανάκι Μανάκι το μηχανάκι.. !!

Recommended Posts

Καλημέρα!!! Μας το ζητήσατε και σας το προσφέρουμε !!

By popular demand:Η κούκλα μου στο μπάνιο...

:angel_not:

Λίγο οφθαλμόλουτρο πρωί πρωί δεν κάνει κακό :)

2η μέρα - 207χλμ μέχρι στιγμής. Με το ρυθμό που πάω, την επόμενη εβδομάδα αλλάζω λάδια χαχαχαχαχα

photomay26113340.th.jpgplynthrio.th.jpgplynthrio2.th.jpgphotomay25142007.th.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Καλόβολτο φίλε. Η αρχική ξενέρα να σε αποζημιώσει με πολλά χαμόγελα.

Μιας και σε βλέπω με το πιεστικό στο χέρι, σε συμβουλεύω να κάνεις λογική χρήση, μακριά απο ευαίσθητα σημεία (αλυσίδα, ηλεκτρικές φίσσες κλπ).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μιας και σε βλέπω με το πιεστικό στο χέρι, σε συμβουλεύω να κάνεις λογική χρήση, μακριά απο ευαίσθητα σημεία (αλυσίδα, ηλεκτρικές φίσσες κλπ).

+ 1

Eίναι λυπηρό να βλέπεις τους καφετεριομάχους να κομπάζουν για τα καλογυαλισμένα τους και να βλέπεις κάτι αλυσίδες πιο ξερές κι από κρητικό παξιμάδι...και λες ρε λούστη έναν γνωστό, ένα μάστορα κάποιος δε βρέθηκε να τους πει κάτι? :uglystupid2:

Λίπος για να τσουλάει :scooter: !

Τροποποιήθηκε από τον FullUp

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κούκλα το εργαλείο, καλοτάξιδο!!

Όμως,μακρυά απο πλυντήρια αν θες τη γνώμη μου (τουλάχιστον όχι εξειδικευμένα σε μηχανές)

Στη foto που 'εβαλες ο συμπεθάστατος κατα τα άλλα ρίχνει με το πιεστικό απο απόσταση 20cm στα πλαστικά σου. Γιατί? Πήγες εντουράδα και προσπαθει να βγάλει τις λάσπες??

Φαντάζομαι πως το ίδιο θα κάνει στην αλυσίδα, κοντά σε τσιμούες, κοντά σε ηλεκτρικά κλπ.

Δεν υπάρχει λόγος, καλύτερα μια φορά το μήνα πιάσε και με ένα μαλακό σφουγγάρι και σαπουνάκι πλύντη μόνος σου.

Τροποποιήθηκε από τον TC-drift

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ κούκλα η κούκλα!!!

Καλορίζικη, καλοτάξιδη κι αγρατζούνιστη!!!

Και άκουσε προσεκτικά τους από πάνω για το πλύσιμο!! Μακριά από πλυντήρια αυτοκινήτων, κάνουν σοβαρές ζημιές!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε εντάξει βρε παιδιά μη φανταστείτε ότι το πλένω και κάθε μέρα, χθές το πήγα για να μου ρίξουν λίγο νερό να το περάσω κερί που ήθελα.. :whistling: Πρώτες μέρες είναι και θέλω να γυαλίζει, μετά απο καμια εβδομάδα θα δείτε... :) :surrender:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κούκλα το εργαλείο, καλοτάξιδο!!

Όμως,μακρυά απο πλυντήρια αν θες τη γνώμη μου (τουλάχιστον όχι εξειδικευμένα σε μηχανές)

Στη foto που 'εβαλες ο συμπεθάστατος κατα τα άλλα ρίχνει με το πιεστικό απο απόσταση 20cm στα πλαστικά σου. Γιατί? Πήγες εντουράδα και προσπαθει να βγάλει τις λάσπες??

Φαντάζομαι πως το ίδιο θα κάνει στην αλυσίδα, κοντά σε τσιμούες, κοντά σε ηλεκτρικά κλπ.

Δεν υπάρχει λόγος, καλύτερα μια φορά το μήνα πιάσε και με ένα μαλακό σφουγγάρι και σαπουνάκι πλύντη μόνος σου.

+1 αν θες να την διατηρησεις εντυπωσιακη να την πλενεις εσυ!!! ΡΕ ολοκαινουργια μηχανη εχεις!!!! Εδω εγω στο XR μου οποιος ερθει και το βλεπει τον λες μακρια και αλαργα αλλιως εχει φυγει σφυρι στο κεφαλι.. ποσο μαλλον να το πλενει ο αλλος με πιεστικο απο τους 10 ποντους... μπορει να υπαρξουν προβληματα και εκτος απο το οτι τα πλαστικα σου σε λιγο καιρο θα γυνουν gtp! χεχε παρε λοιπον το χερακι σου ενα σφουγγαρι και θα γινει και πιο κουκλι!! οι αλλοι την δουλεια τους κανουν!! αν δεν προσεξεις εσυ το εργαλειο σου, μην περιμενεις να στο προσεξει καποιος αλλος!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω το εχω 1 χρονο, 4 φορες να το εχω πλυνει με πιεστικο σε πλυντηριο. Καλυτερα με το λαστιχο μονος σου. Η αλυσιδα οταν πιασει μακα θελει καθαρισμο με παραφινελαιο και πινελακι, σκουπισμα και μετα λιπανση. Με γεια και παλι και εγω αυτο θα επαιρνα αν ειχε βγει περυσι. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν δεν απομακρύνεις αμέσως την μάνικα θα σου κάνω μήνυση για κακομεταχείρηση ανηλίκου!!!!!!!!! :bruce_h4h: :bruce_h4h: :bruce_h4h: :bruce_h4h: :bruce_h4h:

Να την χαρείς όσο τίποτε άλλο την κούκλα σου με πολλά και ασφαλεί χλμ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πλάκα πλάκα γαμώ τα σουλούπια έχει το νέο F, ερωτεύσιμο!

Βρήκα και αυτή στο νετ.. ΟΥΑΟΥ!

CBR600F_904x368px.jpg

Τροποποιήθηκε από τον Toumpas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλε μου το μηχανακι ειναι μια απλα θεικο! Πραγματικα πολυ ομορφο, ερωτευσιμο και ανετο πανω απο ολα απο οτι βλεπω (και οπως μας τα λες)! :)

Να το χαιρεσαι! Πολλα καλα χιλιομετρα!!

Συμφωνω με τον κυριο Διαχειριστη (Παναγιωτης Κ.) , η αρχικη ξενερα σε ανταμοιβει με πολλα χαμογελα!! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@toumpas: Ναι κι εγώ αυτό το χρώμα ήθελα το ασπρο-κόκκινο αλλά δεν έχει έρθει ακόμα, και θα αργήσει πολύ - για μετά το καλοκαίρι μάλλον λένε... :( Έχει έρθει το ασπρο-μπλέ που δεν μου αρέσει καθόλου εμένα προσωπικά :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Έχει έρθει το ασπρο-μπλέ που δεν μου αρέσει καθόλου εμένα προσωπικά :thumbsdown:

2011-Honda-CBR-600F-Side-View.jpg

:0 :0 :0

Γιατιιιι....? Ωραίο είναι και το μπλε, πιο πολύ μου αρέσει από το κοκκινο να σου πω την αλήθεια :meeting:

Περι ορέξεως .... μπακλαβάς! Είναι όμως το άτιμο κουκλί γενικότερα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι δεν είναι έτσι, απο κοντά χάνει πολυ το μπλε.. Όπως το λες είναι όμως, περί ορεξεως... Κολοκυθοπιτα! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ ωραίο το κορίτσι.

Εάν μπορείς σε κάποια φάση που θα την έχεις ζήσει ανέβασε κάτι στο Βίος και Πολιτεία, με τρώει η περιέργεια εάν αυτό το μοτό είναι όπως το παλιό 600f που ακούω πως τα έκανε όλα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πραγματικά πανέμορφο από την πρώτη φορά που το είδα... Εγώ θα το ήθελα μαυρο με κόκκινη μούρη...

@Γιατί πρώτη ξενέρα???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν και στις φωτογραφίες από το internet δεν μου πολυγέμιζε το μάτι!... Το δικό σου απλά τα σπάει!

Πραγματικά είναι πολύ όμορφο το μηχανάκι σου!

Να το χαίρεσαι και αγρατσούνιστο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιο...να προσεχεις το πιεστικο σε αλυδιδα,τσιμουχες και καντραν οπως ειπαν και τα παιδια πιο πριν....τωρα για κερι,στο αυτοκινητο χρησιμοποιω αυτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ...αλλα να ξερεις οτι επειδη ειναι σκληρο κερι θελει πολυ τριψιμο (wax in.... wax out...αν θυμασαι απο το karate kid) :_thumbsup:

Τροποποιήθηκε από τον GeorStrat

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλοριζικο για ακομα μια φορα :_thumbsup:

Να μας πεις συντομα και οδηγικη συμπεριφορα.

Να πω και εγω για μια αλλη φορα οτι ειπαν τα παιδια πιο πανω. Με πιεστικο μονος σου, ποτε σε πλυντηρια. Δεν ειναι λιγες οι φορες που ακουσαμε να παει κατα στραβα απο πλυντηρια με πιεστικο :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το κορυφαίο που έγινε σε πλυντήριο το έπαθε ένας ψιλογνωστός μου. Βάζει καινούργια αλυσιδογράναζα και την επόμενη μέρα την πάει στο πλυντήριο. Όταν πάει να την πάρει ο πλύστης του λέει:

- Με παίδεψε όλο αυτό το γράσσο και η μούργα στην αλυσίδα αλλά τελικά τα κατάφερα, στην έκανα καινούργια αλλά να την προσέχεις απο 'δω και πέρα, άλλη φορά, θα σε χρεώσω εξτρά............

Εγκεφαλικό........ uglystupid2.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα