Jump to content
slaine

άμα τα πιάσω θα τα γ@μήσω!!!!!

Recommended Posts

κάποιοι στη γειτονιά (υποθέτω παιδιά) πειράζουν την καλή μου, μία το συμπλέκτη, την άλλη πήραν κάτι διακοσμητικά που έχει κάτω από τη σέλα κλπ κλπ...

πετάγομαι στο παραμικρό να δω τι παίζει, ο συναγερμός δυστυχώς δε χτυπάει παρά μόνο όταν την κουνήσεις πάρα πολύ... τα χω πάρει άγρια! μπ@στ@ρδ@.... έτσι και πιάσω κανέναν θα τον #@$@% :ranting3: :ranting3: :ranting3:

δεν ξέρω τι να κάνω. να την αφήνω σε κεντρικό δρομο? αυτό σημαίνει ότι είναι 200 μέτρα πιο μακριά και δε θα έχω οπτική επαφή με τη μοτό. να την έχω εκεί? είναι πιο απομονωμένα και το βράδυ κάνουν ό,τι θέλουν!

εν τω μεταξύ για να αγοράσω αυτά τα διακοσμητικά επειδή είναι bmw υποθέτω ότι θα είναι ψιλοπιασοκωλέ+ότι θέλουν βάψιμο γιατί έχει αλλάξει χρώμα η μηχανή.

228284_207625569269730_100000668643033_661156_947761_n.jpg

αυτά που είναι κάτω από τη σέλα, 2 από κάθε πλευρά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μιά καλή κουκούλα θα ήταν καλή λύση...

Και τι τους εμποδίζει να πάρουν την κουκούλα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αυτά

18064_100945196604435_100000668643033_25426_8071272_n.jpg

και κάτι σιδηρογροθιές/πτυσσόμενα κλπ :katana: :katana: :katana:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αυτά

ΧΑΧΑΧΑ πάσο τότε... :worthy::worthy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παρε μια κουκουλα που να εχει τρυπες για κλειδαρια, και ιμαντα απο κατω. Βαλε και μια μικρη κλειδαρια στο δεσιμο του ιμαντα, οποτε για την παρουν πρεπει να την σκισουν, συν οτι θελει καποια ωρα και κοπο. Φυσικα ευκολα μπορουν να τη σκισουν με ξυραφι και να παρουν παλι κατι, αλλα μετα η γνωμη μου ειναι οτι η δουλεια γινεται επιτηδες, οποτε τοτε καρτερι και :knife:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κοίτα λίγο και την ευαισθησία του συναγερμού σου. Οι περισσότεροι έχουν ρυθμιστή ευαισθησίας. Άν έχεις το manual του ρίξε μιά ματιά, θα γράφει μέσα πώς και τί.

Αλλιώς πήγαινε εκεί που στον βάλανε να στο κάνουν εκείνοι, ή ο μηχανικός σου.

:_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε καταλαβαίνω, αλλά εάν τα πιάσεις να τα τρομάξεις. Σε καμία περίπτωση μην τα γ#%!μήσεις (χοντρό ξύλο) επειδή θα την κάτσεις τη βάρκα άσχημα εάν οι γονείς τους σε κυνηγήσουν δικαστικά.

Εμένα προσπάθησε μ@^%@στήρι να με τρομάξει ενώ περνούσα με τη μηχανή και είχα τις αντίστοιχες σκέψεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε μηπως σε μισει καποιος; πραγματικα αμα τον πιασεις παρε το νομο στα χερια σου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:rotfl:

O John Rambo με καπέλο Ζορρο και σπαθί ninja ενώ παίζει ηλεκτρική!!!

Φίλε και μόνο που θα σε δούνε θα φύγουνε γιατί θα σε περάσουν για ψυχασθενή!!!!...αν μάλιστα εμφανιστείς με rollers στα πόδια και κόκκινη μπέρτα!!!

Εγώ θα φοβόμουν πάντως!!! :rotfl:

Τροποποιήθηκε από τον Revelator

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η αλυσιδα με τις 7.62 σφαιρες ειναι διακοσμητικη και αυτη? Ενα Μ-60 σου λειπει ρε μπαγασα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα του τραγουδίσεις με την κιθάρα το ομώνυμο τραγούδι "ρεμάλια αλήτες ταγματασφαλίτες"????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κάποιοι στη γειτονιά (υποθέτω παιδιά) πειράζουν την καλή μου, μία το συμπλέκτη, την άλλη πήραν κάτι διακοσμητικά που έχει κάτω από τη σέλα κλπ κλπ...

έλα τώρα μεταξύ μας...τι τους έκανες και στην πειράζουνε;; :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

έλα τώρα μεταξύ μας...τι τους έκανες και στην πειράζουνε;; :tooth:

-απλά έχω μηχανή και γκόμενα ενώ αυτοί όχι :tease::hunter:

δεν ξέρω τι σκατά παίζει αλλά γενικά κλέβουν στη γειτονιά μέχρι και κεραίες από τοίχους ξυλώνουν...

-σε λίγες μέρες ίσως μετακομίσω κι εκεί θα είμαι οκ.

-ο συναγερμός ήταν τοποθετημένος από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη και δεν έχω ιδέα τι παίζει. αλλά θα ρωτήσω το μάστορα να μου πει μπας και ξέρει.

- :_rock-on: :_rock-on: :_rock-on:

heavy/poser/thrash/power κλπ μέταλλα μαζί με τις κλασσικούρες απο rock/hard rock

-ίσως θα πρέπε να βγάλω ολόκληρη τη συλλογή από μαχαίρια κλπ που έχω έτσι για γυάλισμα και καλά μπροστά στο σπίτι δίπλα στη μηχανή και να δούμε μετά αν θα ξαναπειράξουν τίποτα. αν και οκ έχω επίγνωση της πραγματικότητας, δε θα σκοτώσω κανέναν μόνο θα τον τρομάξω με κανα σπαθί :closedeyes: . αν πιάσω κανά μαλακισμένο θα βάλω τον πατέρα του να πληρώσει ότι προκύψει. αν πάλι είναι ενήλικος και δε χαμπαριάζει καλώ αστυνομία. θα ήθελα όμως να κάνει κίνηση να με χτυπήσει :devil: :devil: :devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Aν είναι πιτσιρικάδες και τους τρομάξεις όλα οκ... Ανάλογα βέβαια με το πόσο θράσσος έχουν για να επιχειρήσουν να την πειράξουν ξανά.

Μια φορά έπιασα στα πράσσα κάτι πιτσιρικάδες να μου κλέβουν βενζίνη. Έβαλα φωνή οι 2 φύγαν τρέχοντας ο 3ος που ήταν πιο πίσω το έπαιξε ανήξερος, το μάτι μου πρέπει να γυάλιζε βασικά γιατί τον έσπρωχνα και του φώναζα κι είχε σαστίσει, στο τέλος του πήρα και το μπουκάλι με τη βενζίνη :rotfl: και τον έστειλα στο διάολο.

Υγ:Αν θες να κλέψεις βενζίνη ρε μαλ@κισμένο κάντο σωστά τουλάχιστον, το σωληνάκι το έκοψαν κι από τις 2 μεριές μαζί με το φίλτρο :surrender:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υγ:Αν θες να κλέψεις βενζίνη ρε μαλ@κισμένο κάντο σωστά τουλάχιστον, το σωληνάκι το έκοψαν κι από τις 2 μεριές μαζί με το φίλτρο :surrender:

μα τι μαλάκες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συνταγη για κατουρημένα κ@$&#%$παιδα!

Υλικά για το γλυκό:

1 υπολογιστής

1 web cam

1 καλώδιο επέκτασης usb - υπαρχουν των 1,2,3,5 ίσως και παραπάνω μέτρα

1 software εγγραφής βίντεο

Υπομονή ένα βράδυ

Χταπόδια αποσκευών

Εκτέλεση:

- Ανοίγουμε τον υπολογιστή το βράδυ πριν κοιμηθούμε

- Με την προέκταση usb τοποθετούμε την webcam στο μπαλκόνι σε σημείο που να έχει οπτική επαφή

- Ρυθμίζουμε zoom-ξεzoom, ευκρίνειες κλπ και αφήνουμε το βίντεο να γράφει

- Ξυπνώντας το πρωί ελέγχουμε στα γρήγορα αν και ποιός πλησίασε τη μηχανή μας

- Εντοπίζουμε τα κ#$%*#$&παιδα

- Βγαίνουμε για καφε στη γειτονιά αγκαλιά με τα χταπόδια

- Εντοπίζουμε και δένουμε χειροπόδαρα τα κ#&$&#*παιδα και τα σούρνουμε μέχρι την μηχανή

- Φοβερίζουμε μέχρι κατουρήματος

- Λύνουμε τα κ(##&$παιδα

Νοtes:

1 - καλό θα ήταν να ανοίγουμε και το utorrent μαζί, κάνει που κάνει υπερωρίες το εργαλείο να seedaroume και τίποτα!

2 - καλό θα ήταν να κρατηθούν φωτό από το βίντεο και να πούμε στα κ#*#&#παιδα ότι την επόμενη φορά αυτά θα πάνε στην αστυνομία. ΠΡΟΣΟΧΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ το γλυκό να γίνει Χεσμένα Κ#*#&#παιδα και ο κόπος σας να πάει χαμένος!

Καλή Επιτυχία !

:angel_not:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συνταγη για κατουρημένα κ@{:content:}amp;#%$παιδα!

Υλικά για το γλυκό:

1 υπολογιστής

1 web cam

1 καλώδιο επέκτασης usb - υπαρχουν των 1,2,3,5 ίσως και παραπάνω μέτρα

1 software εγγραφής βίντεο

Υπομονή ένα βράδυ

Χταπόδια αποσκευών

Εκτέλεση:

- Ανοίγουμε τον υπολογιστή το βράδυ πριν κοιμηθούμε

- Με την προέκταση usb τοποθετούμε την webcam στο μπαλκόνι σε σημείο που να έχει οπτική επαφή

- Ρυθμίζουμε zoom-ξεzoom, ευκρίνειες κλπ και αφήνουμε το βίντεο να γράφει

- Ξυπνώντας το πρωί ελέγχουμε στα γρήγορα αν και ποιός πλησίασε τη μηχανή μας

- Εντοπίζουμε τα κ#$%*#{:content:}amp;παιδα

- Βγαίνουμε για καφε στη γειτονιά αγκαλιά με τα χταπόδια

- Εντοπίζουμε και δένουμε χειροπόδαρα τα κ#&{:content:}amp;#*παιδα και τα σούρνουμε μέχρι την μηχανή

- Φοβερίζουμε μέχρι κατουρήματος

- Λύνουμε τα κ(##&$παιδα

Νοtes:

1 - καλό θα ήταν να ανοίγουμε και το utorrent μαζί, κάνει που κάνει υπερωρίες το εργαλείο να seedaroume και τίποτα!

2 - καλό θα ήταν να κρατηθούν φωτό από το βίντεο και να πούμε στα κ#*#&#παιδα ότι την επόμενη φορά αυτά θα πάνε στην αστυνομία. ΠΡΟΣΟΧΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ το γλυκό να γίνει Χεσμένα Κ#*#&#παιδα και ο κόπος σας να πάει χαμένος!

Καλή Επιτυχία !

:angel_not:

_thumbsup.gif_thumbsup.gif_thumbsup.gif_thumbsup.gif_thumbsup.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πετάγομαι στο παραμικρό να δω τι παίζει, ο συναγερμός δυστυχώς δε χτυπάει παρά μόνο όταν την κουνήσεις πάρα πολύ... τα χω πάρει άγρια! μπ@στ@ρδ@.... έτσι και πιάσω κανέναν θα τον #@$@% :ranting3: :ranting3: :ranting3:

Θα μας κλάσεις τα @@! Ξέρουμε που βάζεις την μηχανή σου και ποιός είσαι. Την επόμενη θα σου φάμε και το γάλα για το μωρό! Το νουνού σου! :uglystupid2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα μας κλάσεις τα @@! Ξέρουμε που βάζεις την μηχανή σου και ποιός είσαι. Την επόμενη θα σου φάμε και το γάλα για το μωρό! Το νουνού σου! :uglystupid2:

:2funny: :2funny: :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κοίτα λίγο και την ευαισθησία του συναγερμού σου. Οι περισσότεροι έχουν ρυθμιστή ευαισθησίας. Άν έχεις το manual του ρίξε μιά ματιά, θα γράφει μέσα πώς και τί.

Αλλιώς πήγαινε εκεί που στον βάλανε να στο κάνουν εκείνοι, ή ο μηχανικός σου.

:_thumbsup:

αυτό ακριβώς!

και επίσης υπάρχει και ο περιμετρικός συναγερμός που θα χτυπάει όταν θα πλησιάζουν σε 1 μέτρο. για κατι τετοιες περιπτώσεις υπάρχει. αλλα θα σου σπάει τα νευρα γιατι θα χτυπάει συνέχεια. τα ζυγίζεις ομως και βλέπεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:rotfl::2funny: :2funny: :2funny:

αυτό ακριβώς!

και επίσης υπάρχει και ο περιμετρικός συναγερμός που θα χτυπάει όταν θα πλησιάζουν σε 1 μέτρο. για κατι τετοιες περιπτώσεις υπάρχει. αλλα θα σου σπάει τα νευρα γιατι θα χτυπάει συνέχεια. τα ζυγίζεις ομως και βλέπεις

thnx θα το τσεκάρω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα