Jump to content
Sign in to follow this  
Torakusu Yamaha

Draconian Times European Tour

Recommended Posts

Με ποζεραδες(Βλ. Θανο)δεν ασχολουμαστε,οποτε παμε παρακατω...!!

Δυσκολος ο χωρος της "σκοτεινης" μουσικης ελεγα κ ας τεκμηριωσω.

Μουσικη παντελως αντιεμπορικη που για το εξειδικευμενο αυτι ειναι το επιζητουμενο,αλλα το "ποζεραδικο" (πχ του θανου...!!)δεν εχει προσβαση

Μουσικη παντελως αντιραδιοφωνικη.Ειλικρινα ποτε δεν εχω ακουσει σε ραδιοσταθμο της πολης ηχους των Paradise Lost.Κ γενικα οι rock ραδιοσταθμοι εχουν ενα θεματακι με την dark.Oxι κ αδικα καθως δεν μπορεις να βαζεις μουσικες για μειοψηφιες

Μουσικη αντιβιντεοκλιπικη καθως δεν μπορεις να βαζεις μερα-μεσημερι κλιπακια οπως το Once Solemn πιο πανω κ να βλεπουν παιδακια πως ενας τυπος βγαζει κομματια απο το δερμα αλλου.Κ μετας ενας με ενα ξιφος του κοβει το μισο κεφαλι

Μουσικη που ακροβατει μεταξυ του Νormal και του Paranormal.

K το πιο σημαντικο μουσικες με σαφεστατες αναφορες στον Σατανισμο.Οχι τοσο απο τους Paradise Lost ομως.Εναν Σατανισμο που ειναι κατακριτεος κ απο εμενα που ειμαι αθεος κ αντιχριστιανος οσο δεν παει.

Λατρευω dark,gothic,darkwave αλλα δυστυχως ειμαστε συντριπτικη μειοψηφια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

...συνεχιζουμε να φρεσκαρουμε την μνημη μας με το φοβερο FEAR απο το δευτερο single που κυκλοφορισαν για το dragonian times..........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θεσσαλονικη θα ειμαι και εγω......με τη γυναικα μου.....μαλλον....τους ειχα δει πριν χρονια στο μυλο οταν πρωτοηρθαν με το one second νομιζω....

ελπιζω να βρω εισιτηρια.....γιατι στο ticket house θεσσαλονικης πρεπει να κανω αιτηση να βρω πρωτα αυτον εκει :ranting:

Αντε να δουμε..

Ξερει κανεις αν εμειναν εισιτηρια???? :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οι μέρες πλησιάζουν

λέτε να παμε μια απο tickethouse να πάρουμε τα εισιτήρια?

Γουατεμαλα δεν παιζουν! Μονο Αθηνα, Θεσσαλονικη!!!! :P :tooth:

Τροποποιήθηκε από τον yamahakias666

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:mB_faskelo: :mB_faskelo: :mB_faskelo: :mB_faskelo:

Ρε Yamahakia,η αληθεια ειναι οτι δεν πουλανε.

Ξερω οτι τους λατρευεις αλλα αυτη ειναι η αληθεια,

Κ εγω ηθελα να βλεπω καθε χρονο Motorhead Ελλαδα,αλλα δεν γινεται.Αναγκαστικα τους βλεπω στην Ευρωπη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οι μέρες πλησιάζουν

λέτε να παμε μια απο tickethouse να πάρουμε τα εισιτήρια?

Γιαννη εχω παρει εισητηριο απο την πρωτη μερα... :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Yamahakia,η αληθεια ειναι οτι δεν πουλανε.

Ξερω οτι τους λατρευεις αλλα αυτη ειναι η αληθεια,

Αντιθετως αδερφε, η Ελλαδα ειναι η πιο δυνατη αγορα τους. Παντα στις συναυλιες τους ειναι πιττα. Αυτος ειναι κι ο λογος που 3 απο τις 7 "συλλεκτικες" συναυλιες γινονται Ελλαδα...Να μου λεγες Αγγλια, Αμερικη ναι οκ δεν πουλανε...Στην πολη τους δεν τους ξερει κανεις....Αλλα εδω φιλαρακι μια χαρα πουλανε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχεις δικιο yamahakia 666 εκτος απο την συναυλια που δωσανε τον ιουλιο του 2007 μαζι με type o negative και rotting christ (στο γηπεδο baseball) ολες οι αλλες σε ροδον και gagarin ηταν sold out εδω στην αθηνα πουλανε τρελλα τα παντα που κυκλοφορουν απο την εποχη του gothic γιατι το lost paradise ηταν τοτε (1990 αν θυμαμε καλα ) underground κυκλοφορεια :cheers::cheers::cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και γω τα πηρα, στο κρανιο γιατι δε μπορω να παω λογω δουλειας( ο τονος στο γιωτα). :wallbash:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αφού θα πάμε κάμποσοι απο εδώ, να είναι ένας στην είσοδο με ένα πλακάτ που να γράφει mybike για να μαζευτούμε και να μπουκάρουμε όλοι μαζί μεσα B)

και κατά δεύτερον να γνωριστούμε :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αντιθετως αδερφε, η Ελλαδα ειναι η πιο δυνατη αγορα τους. Παντα στις συναυλιες τους ειναι πιττα. Αυτος ειναι κι ο λογος που 3 απο τις 7 "συλλεκτικες" συναυλιες γινονται Ελλαδα...Να μου λεγες Αγγλια, Αμερικη ναι οκ δεν πουλανε...Στην πολη τους δεν τους ξερει κανεις....Αλλα εδω φιλαρακι μια χαρα πουλανε.

Εγω σαν Γιωργος ποτε δεν εχω ακουσει να παιζουνε Paradise Lost σε μεγαλη ευρωπαικη πολη.

Μotorhead 17-11-2007 στο Wembley 95.000 κοσμο.

Iron maiden Μαλακασα 2009 35,000 κοσμο

Depeche mode 1-9-2007 Μαλακασα 40,000 κοσμο

Σου μιλαω για live που ημουν παρων κ εχω αποψη.

Κ να μην πουλανε,αυτο δεν ακυρωνει τη λατρεια μου για τους Paradise Lost

Και γω τα πηρα, στο κρανιο γιατι δε μπορω να παω λογω δουλειας( ο τονος στο γιωτα). :wallbash:

Kaλα ρε,εσυ στο νησι δεν εισαι???

αφού θα πάμε κάμποσοι απο εδώ, να είναι ένας στην είσοδο με ένα πλακάτ που να γράφει mybike για να μαζευτούμε και να μπουκάρουμε όλοι μαζί μεσα B)

και κατά δεύτερον να γνωριστούμε :bye:

Οσοι ενδιαφερονται(Βλ.Guru) να μπουνε με ντου η φωτοτυπημενο εισητηριο ας μην το διανοηθουν καν εδω στη Σαλονικη.

Στειλανε φυλαξη ενα φιλαρακι μου Ρωσοποντιο κ δυσκολα τρωει μανουρες

Υamahakia ισως τον ξερεις,δουλευει delivery στα γυραδικα Λαμπρακη.Ο Διονυσης με ενα Ιnnova.

Τροποποιήθηκε από τον KaTeMas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι και η αδεια μου κοπηκε grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr γιατι ενας συναδελφος περνει 18 Μαρτιου και μετα για να κανει μια εγχειρηση η γυναικα του. Εγω βασικα ηθελα να παω στους wire, αλλα δεν εψησα κανενα απο την παρεα, στους paradise lost εχω και παρεα και φιλικο σπιτι να με φιλοξενησει στην Αθηνα. Αλλα δεν εχω αδεια :ranting3:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

up in the air tonight :whistling: oo yeee!

πείτε βρε ρεμάλια μαλιάδες μεταλάδες μηχανόβιοι, θα παει κανεις συναυλία, και ποια μερα απο τις δύο? εμένα θα με φτιάξει καποιος απο δω μεσα για σαββατο. :dance::yahoo::_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

1)Γεμισαμε ποζεραδες... 2)Αθηναιοι περιμενω εντυπωσεις να ξερω με τι mοοd Θα σκασω Κυριακη. 3)Υamahakias666 και Κατεμας Κυριακη κατα τις 20:30 θα ειναι στην εισοδο του Ρrinciρal.Στριβουμε ενα τσιγαρο,πινουμε μια μπυρα κ μπαινουμε.Αν ερει κανενας παρεα μας κ δεν αφηνει τα λαρυγγια του σε καθε τραγουδι,θα πεφτει σφαλιαρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα