Jump to content
Παναγιώτης Κ.

Τί με εκνευρίζει τις γιορτές........

Recommended Posts

εξοδα για τελη εξοδα για παιχνιδια εξοδα για χιλια δυο!αλλα και χωριο τζακι κριας κρασι ρακι μαντολινο και καλη παρεα!ζητω οι γιορτες!! :cheers: :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Με εκνευριζουν τα Χριστουγεννα. Μ'αρεσει η Πρωτοχρονια.

Οικογενειακα και μονο ετσι ή με καλους φιλους περναω καλα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η Υποκρισια και οτι καποιες φορες θα πρεπει να χαιρετησεις και να ευχηθεις και στους εχθρους σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ελα ρε σεις πολυ σημασια δινεται. Ειναι μια καλη ευκαιρια για να συναντηθεις με τον κοσμο γυρω σου. Αυτο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ας ελαφρύνει λίγο το κλίμα

ζήτω οι μπάλες

Ελπίζω να μη φάω ban με συνοπτικές διαδικασίες, απλά παραήταν καλή πάσα για να πάει χαμένη και δε μπόρεσα να κρατηθώ :lol:

Καλές γιορτές σε όλους, με περισσότερα από αυτά που μας αρέσουν και λιγότερα από αυτά που μας εκνευρίζουν (και συμφωνώ με πολλά από αυτά που ήδη ειπώθηκαν) και κανένα γεμάτο τεπόζιτο να κάνουμε καμιά βολτίτσα. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To ξεθάβω γιατί θα σκάσω :ranting3:

Μου τη δίνει ο Φρανκ Σινάτρα με το let it snow και εκείνον τον κερατά τον santa claus! :ranting3: :ranting3:

πεντακόσιες φορές την ημέρα στα ραδιόφωνα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου τι δίνει που βάζουν φωτάκια στα μπαλκόνια από τον Νοέμβριο

Καλά ήμουν που είχα ξεχάσει ότι έρχονται και οι Γιορτές τι μου το θυμίζεις τόσο νωρίς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε-πι-κό θέμα! :lol:

Εμένα μ'εκνευρίζει το γεγονός ότι δεν υπάρχει αι βασίλης να μου φέρει την Harley που θέλω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

karellen μην μπεις στην ζωντανή γιατί έβαλα (εν αγνοία μου για τα αισθήματα σου) το Let it snow του Sinatra πριν λίγο χαχαΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧαχχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

karellen μην μπεις στην ζωντανή γιατί έβαλα (εν αγνοία μου για τα αισθήματα σου) το Let it snow του Sinatra πριν λίγο χαχαΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧαχχα

Κύριε είστε βαλτός.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμένα μου την δίνει που κάνει κρύο και βρέχει και είναι μικρή η μέρα. Θέλω την ζέέέέέστη μου, τον ήήήήλιο μου, τις παραλίίίίες μουυυυυυ.

Μου την δίνει που έχουμε γίνει Αμερικάνοι και οι πιο πολλοί δεν το καταλαβαίνουμε, κι άμα μας το λένε θυμώνουμε κιόλλας. Τα παραδείγματα πολλά, εκπομπές φαγητού στην τιβί, εκπομπες για ΗΛΙΘΙΟΥΣ γενικά, λιβανηστήρι για santa claus με κόκκινα ρούχα που ζει στο κοπανιάμι ή όπως αλλοιώς το λένε και καβαλάει ταράνδους και άλλες βλακείες, ηλιθιότητες τύπου Αγίου Βαλεντίνου, MAD tv, ηθική τύπου έχεις λεφτά άρα και ψηλός είσαι και ωραίος και καλά ανέκδοτα λες, καταναλωτισμός του κερατά, φυστικοβούτυρα, μπέργκερς, συνήθειες και έθιμα που ΟΥΤΕ ξέρουμε γιατί τα κάνουμε τι νόημα έχουν και δεν είναι ΚΑΝ δικά μας, επιφάνεια σε όλα, παιδεία παπαγαλία στα παιδιά μας και η ευφερετική σκέψη τιμωρείται, τσιγάρο, ποτά, πίστη και όχι γνώση-σοφία-τέχνη-κρίση, ψόφιο μυαλό που αν δεν του πουνε πως να κάνει κάτι δεν βρήσκει μόνο του, ψεύτικα συναισθήματα, νάυλον κέφια και ψόφια κέφια.

Συνέχεια τα βλέπω αυτά, τις μέρες αυτές όμως ξεχειλίζουν...

Εσένα λέω να σε στείλουμε φέτος "στο χωριό του Αη Βασίλη".............. :_innocent:

:lipssealed:

:P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

..................

Τελικά δεν υπάρχω ρε φούστη μου. :crazy:

Ξαναδιάβαζα απ' την αρχή αυτό το ωραίο θεματάκι και πάνω που έκανα παράθεση στο ποστ Νο31 του Απίστευτου για να σχολιάσω, πέφτω λίγο πιο κάτω σε δικό μου ποστ και σ' αυτό ακριβώς που σκέφτηκα (και πάλι ένα χρόνο μετά) να του γράψω. :tooth::plaf::tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Mα γιατί δεν έχει dislike το Forum

Είχε, και γινότανε του Κουτρούλη...... :plaf: είσαι νέος εσύ και δεν τα πρόλαβες. Ιστορικές στιγμές. :rolleyes: :lol: :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το ποιο σπασαρχιδικο φαινομενο ειναι αυτο που γινεται σε καθε γιορτες που στη δουλεια ολοι λενε "το θελουμε πριν τις γιορτες" η το 'μεΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα χριστουγεννα..¨" ,,σιγα ρε μλκς 2 μερες ειναι

Σ Υ Μ Φ Ω Ν Ω!!!

Κάτι παθαίνουν οι άνθρωποι και τα θέλουν όοοοολα πριν τις γιορτές. Ε και σιγά ρε φίλε, σάμπως κλείνουμε και καθόλου για να με χάσεις????

ΚΑΙ μου τη σπάει που παίρνω δώρο καλοκαιριού τα χριστούγεννα. Και το δώρο των χριστουγέννων? Καλό καλοκαίρι.... :angry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
https://www.youtube.com/watch?v=GuXfZFe8MC4 Τροποποιήθηκε από τον midnek

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και γαμώ τα θέματα!

Θαρρώ από τα πιο εκνευριστικά είναι αυτό ----> http://www.imdb.com/title/tt0099785/

Αγγίζει Κωνσταντίνου και Ελένης!

P.S Το απόλυτο χριστουγεννιάτικο τραγούδι --->

http://youtu.be/G-1d3ZnxeLs

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Mπα δε νομίζω ότι υπάρχει πιο εκνευριστικό πράγμα από το Κωνσταντίνου και Ελένης! :bash:

Εγώ πάντως εμμένω στην άποψη μου ότι το πιο εκνευριστικό πράγμα στις γιορτές είναι το στριμωξίδι στα νυχτερινά μαγαζιά και κυρίως... το double dot!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εσένα λέω να σε στείλουμε φέτος "στο χωριό του Αη Βασίλη".............. :_innocent::lipssealed: :P

Ναι και μετά, αφού πάω, να γράφω για επικά κοπανιάμια και άλλα ''ιστορικά'' στοιχεία του αη Βασίλη που ως γνωστόν το λέει και το τραγούδι ήταν επίσκοπας Σκανδιναυίας, στα 2014 επεισόδια της Σελήνης του γιάγκου δράκου (στο πιο κοντό όμως), στο κλισέ βορειότερο, που πάλι καλά που πήγα και εκεί και άλλαξα αλυσίδα σκέτη, ακόμα με την ίδια θάμουνα (χωρίς γρανάζια, γιατί αυτά δεν μου τα σκότωνε ο έμπορας που κλαιγόμουν) και λάδια που τα είχα 12000χμ και ούτε ματιά δεν είχα ρίξει τι γίνεται κει μέσα, γιατί είναι Honda ρε φιλλλρακ, δεν έχει ανάγκη.

:mB_kalo_e::crazy::kaaaala: :kaaaala: :kaaaala:

Ρε, μάου... (δεν θα έρθω Καβάλα, θα έρθω, δεν γλυτώνεις)

:tooth:

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:( συνάνθρωποι χωρίς ρεύμα, χωρίς καν τα απολύτως αναγκαία και τα σκυλάδικα γεμάτα κόσμο..............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παναγιωτη απολαυσε τις γιορτες σου! Απο φετος τα μελαμψα παιδακια θα αντικατασταθουν με ελληνοπουλα.

Τροποποιήθηκε από τον sorips

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα