Jump to content
kyko

ροδες που παν στο πουθενα....

Recommended Posts

Αλήθεια, μου γεννήθηικε μια απορία. Εσείς που είστε υπέρ της τάξης και της ηθικής και των μπάτσων κτλπ κτλπ. Έχετε κατεβεί σε πορεία? Έχετε δεχτεί αστυνομική βία? Ξέρετε τι σημαίνει να παλεύεις για 10 πράγματα παραπάνω μέσο πορείας, διαδίλωσης κτλπ? Πιστεύετε ότι το σύστημα αυτό βολεύει εσάς ή κάποιους άλλους? Δεν ξέρω αλλά έχω μπερδευτεί....Ωραία μαζί σας, δεν έχω πέσει σε μαλάκα μπάτσο. Κρίνω όμως το σώμα. Όπως κρίνονται όλοι οι αναρχικοί απο την marfin, όλοι οι κομουνιστές απ τον στάλιν, όλοι οι παπάδες για το Βατοπέδι, όλοι οι αμερικάνοι λόγο του Μπους. Δεν μπορείς να το αποφεύγεις αυτό. Μόνο να το αλλάξεις, και δεν έχω δει πρόθυμη την αστυνομία να το κάνει αυτό....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω εισαι και ειμαι. Ερχονται μερες που πολλοι θα παλεψουν με την συνειδηση τους.

Θα υπαρξουν αντιπαραθεσεις και μαλιστα σκληρες. Θα μπουνε κοκκινες γραμμες.

Ναι ρε συ,δεν λεω κατι αντιθετο.Και το πιστευω αυτο που λες.Ομως επιμενω οτι ο κακος αστυνομικος,ο μπατσος, ειναι αυτος που σε οποια δουλειά κι αν τον βαλεις παλι σκ@τας θα ειναι.Δεν εχει να κανει με το ρασο,με τη φορεσιά.Ειναι ο ιδιος σκ@τας.Μπατσος ειναι στην ψυχη ο αλλος και οχι στο επαγγελμα.

Δεν με νοιαζει επουδενι να στηριξω ή υποστηριξω την αστυνομια ή τρους παπάδες ή οποιους.Με νοιαζει ο αλλος που θα ερθει σε επαφη με μενα να κανει τη δουλεια του σωστα.Να μη με ενοχλει εστω κι ας ειναι οτι θελει για παρτη του.

Να στο πω αλλιως.Τοσοι μοτοσυκλετιστες κακοι κυκλοφορουν στους δρομους.Γιατι να επωμιστεις εσυ ή εγω ή καθε αλλος τη "ρετσινια" και να μην απολαμβανεις με ασφαλεια τη μοτοσυκλετα σου...Αυτο λεω!

Καθενας στη δουλειά του και στο αποτελεσμα που θα φανει,εξαρταται απο τον Τροπο σκεψης και συμπεριφορας του,οχι απο την συμπεριφορα αλλων.Ετσι ειναι για μενα.:_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπατσος ειναι στην ψυχη ο αλλος και οχι στο επαγγελμα.

Αυτό είναι ακριβώς!

ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΜΠΑΤΣΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

..

Γινεσαι ρομπα, χαιρεσαι κιολλας..

Ο κοσμος τον εφτυνε και αυτος φωναζε "Αχ βρεχει"..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ένα παλικαράκι 'η μια κοπελίτσα δηλαδή 17 χρονών μόλις τελειώσει το λύκειο και θελήσει να ενταχθεί στην αστυνομία είναι σκατάς ε?

Και γαμώ τις λογικές...............σε αυτή την ηλικία δεν ξέρει ακόμα που παν τα 4 και τρώει από τότε γιουχάρισμα και είνια ΓΤΠ....ότι να ναι....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες.Απλα μια επισημανση,που ισως διαφευγει και απο πολλους άλλους απο εμας.

Το συνολο των Αστυνομικων στην Ελλαδα ανερχεται περιπου σε 43.000 ατομα.Ποσοι μα ποσοι απο αυτη τη δυναμη πιστευεις(εσυ,εγω ο καθενας μας...)οτι φυλανε "Παγκαλους" και χτυπανε απεργους;.....................................

Απλα οι ιδιοι και οι ιδιοι.Γιατι σαφως και καποιοι εχουν επωμιστει αυτη την "εργασια" και ειτε το κανουν γιατι τους διατασσουν ειτε γιατι καυλωνουν ακομη.Ναι υπαρχουν και τετοιοι που γουσταρουν να επιβαλλουν την εξουσια με χυδαιο τροπο,δυστυχως ετσι ειναι.Ειμαι καθετα αντιθετος με δαυτους και απεχθανομαι αυτη τη μορφη "εργασιας". Αγανακτω και εξοργιζομαι πολλακις με τετοιες καταστασεις και μορφες εξουσιασμου!

Η συντριπτικη πλειοψηφια ομως ΚΑΙ των Αστυνομικων Υπαλλληλων,οπως και η πλειοψηφια του Ελληνα που δεν ειχε την τυχη να εχει πιασει τον παπά απο τ'αρχιδι@,ή να ειχε ο μπαμπας το επωνυμο Λαιμός ή Λατσης ή ή ή ...να εχει ασχολια τα ιδιοκτητα καραβακια του,ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΙ με την υπαρχουσα κατασταση,ειναι ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΙ με την τροπή των οικονομικων.Ζουν με 3 και 60 οπως λετε και ή απλα σφιγγουν συνεχως το ζωναρι ή κανουν και δευτερη δουλειά στη λουφα γιατι απαγορευεται "εξ'ανωθεν".Και δε μιλαω για οσους τα παιρνουνε αλλιως γιατι κι εδω οπως και παντου υπαρψουν και τα λαμογια.Ουτε Παπάς δεν ειναι άγιος σημερα!

Και να σου πω και κατι;Κανουν μια δουλειά που τους πνιγει και αυτους....Δεν ειναι καραβαναδες για γαλονια ουτε φορανε στολη γιατι γεννηθηκαν με αυτο το καπριτσιο.Βρεθηκαν σε αυτο το χωρο αναζητωντας ενα καλυτερο μελλον και σιγουριά για τους ιδιους και τις φαμιλιες τους.Ετσι νομιζαν ετσι πορευονται.Λαθος ή σωστο,δεν παευι να ειναι η πραγματικοτητα!

Αυτοι λοιπον οπως και παρα πολλοι Ελληνες,εργαζομενοι αλλά και ανεργοι και υποψηφιοι ανεργοι εχουν ενα μεγαλο κοινο:Αντεχουν αντεχουν αντεχουν αλλά που θα παει...καποια στιγμη ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!Και τοτε ισως γινει πιο κατανοητο σε ολους εμας αλλά και στους "ανωτερους" οτι ο Ελληνας ειτε με στολη ειτε χωρις στολη εχει ενα μεγαλο κοινο:Μην του γ@μας το φιλοτιμο γιατι δεν θα στο συγχωρει επ'απειρον!

+1000

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γινεσαι ρομπα, χαιρεσαι κιολλας..

Ο κοσμος τον εφτυνε και αυτος φωναζε "Αχ βρεχει"..

σε μενα απευθυνεσε???

οτι γεινομαι ρομπα κατα την δικη σου λογικη ????

δηλαδη μου επιτηθεσε προσωπικα?

δηλαδη αν εγω τωρα σου απαντησω προσωπικα οτι εισαι βλημα [επιοικως]κατα την δικη μου λογικη η διαχειρηστες παλι εμενα θα κατηγορουσαν οτι επιτηθομαι προσωπικα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ένα παλικαράκι 'η μια κοπελίτσα δηλαδή 17 χρονών μόλις τελειώσει το λύκειο και θελήσει να ενταχθεί στην αστυνομία είναι σκατάς ε?

Και γαμώ τις λογικές...............σε αυτή την ηλικία δεν ξέρει ακόμα που παν τα 4 και τρώει από τότε γιουχάρισμα και είνια ΓΤΠ....ότι να ναι....

Kανε τον κοπο να διαβασεις καλα-αν σε ενδιαφερει-τι γραφονται,οχι επιλεκτικα και μετα ξαναδες μηπως και επιασες λαθος,εντελως λαθος το θεμα και γραφεις αποψη επιφανειακα(ή επιλεκτικα).Γιατι η ημιμαθεια,αρκετες φορες ειναι χειροτερη της αμαθειας.Κανεις δεν ειπε αυτα που γραφεις.Αλλου απευθυνομαι-προσωπικα-στα σχετικα γραφομενα μου.:_thumbsup:

(αν καταλαβα καλα οτι σχολιαζεις αυτα που εγραψα προσωπικα πιο πανω και δεν κανω λαθος...)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Kανε τον κοπο να διαβασεις καλα-αν σε ενδιαφερει-τι γραφονται,οχι επιλεκτικα και μετα ξαναδες μηπως και επιασες λαθος,εντελως λαθος το θεμα και γραφεις αποψη επιφανειακα(ή επιλεκτικα).Γιατι η ημιμαθεια,αρκετες φορες ειναι χειροτερη της αμαθειας.Κανεις δεν ειπε αυτα που γραφεις.Αλλου απευθυνομαι-προσωπικα-στα σχετικα γραφομενα μου.:_thumbsup:

(αν καταλαβα καλα οτι σχολιαζεις αυτα που εγραψα προσωπικα πιο πανω και δεν κανω λαθος...)

Δεν αναφερόμουν καν σε εσένα. Σε άλλο σχόλιο στάθηκα και το έγραψα το παραπάνω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μιας και δεν καταλήγουμε πουθενά ας ακούσουμε τίποτα καλό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν αναφερόμουν καν σε εσένα. Σε άλλο σχόλιο στάθηκα και το έγραψα το παραπάνω.

Οκ ζητω συγγνωμη -παρανοησα :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τελικά ΚΑΜΙΑ τέτοια συζήτηση, δεν έβγαλε κάπου. Κατέληγε πάντα με ένα κλειδωμένο τόπικ λόγω των αψιμαχιών μεταξύ των μελών ή θα σταματούσαν να μιλούν τα μέλη γιατί βαρέθηκαν ή ξενέρωσαν από το ατέλειωτο "σου λέω μου λες".

Ποιο το ηθικό δίδαγμα λοιπόν από τέτοια τόπικ? :lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το έγραψα και πριν.....τα ΚΤΜ σπάνε τα BMW χαλάνε ζήτω τα Τζαπάν _zeppelin.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τελικά ΚΑΜΙΑ τέτοια συζήτηση, δεν έβγαλε κάπου. Κατέληγε πάντα με ένα κλειδωμένο τόπικ λόγω των αψιμαχιών μεταξύ των μελών ή θα σταματούσαν να μιλούν τα μέλη γιατί βαρέθηκαν ή ξενέρωσαν από το ατέλειωτο "σου λέω μου λες".

αυτος που ανοιξε το topic ομως δεν εχει δωσει το ΟΚ για να κλειδωθει κατι :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ίσως γιατί σε τέτοιες συζητήσεις φαίνετε ο άνθρωπος πίσω απο το avatar (ο σταρχίδης, το κομούνι, ο μπάχαλος, ο φασίστας, ο αστός). Όταν λοιπόν βλέπεις ένα μέλος και έχει εντελός αντίθετος σε νοοτροπία λογικό είναι να υπάρει αψιμαχία.

Το ηθικό δίδαγμα.....Πλάκα έχει...:P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αυτος που ανοιξε το topic ομως δεν εχει δωσει το ΟΚ για να κλειδωθει κατι :bye:

A, δεν το ήξερες αυτό? Τα φόρουμ έτσι λειτουργούν. :meeting: Όταν ξεφεύγουν τα πράγματα, πρέπει να υπάρχει κάποιος να βάζει ένα τέλος (ασχέτως αν το εγκρίνει το μέλος που ξεκίνησε το τόπικ ) :sopase:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

A, δεν το ήξερες αυτό? Τα φόρουμ έτσι λειτουργούν. :meeting: Όταν ξεφεύγουν τα πράγματα, πρέπει να υπάρχει κάποιος να βάζει ένα τέλος (ασχέτως αν το εγκρίνει το μέλος που ξεκίνησε το τόπικ ) :sopase:

ειπαμε...δημοκρατικα δημοκρατικα...σαν τον ΓΑΠ που λεει στους βουλευτες να εκφραστουν ελευθερα κ δημοκρατικα...

κ οποιος λεει οχι στα μετρα τσαααακκκκ...τσεκουρι κ διαγραφη....δημοκρατικα πραγματα....ετσι κ εδω...

democracy rules...yeah!!!!!

:sopase: :sopase:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μερες αγαπης!!!!!καλες γιορτες σε ολους και καλα χριστουγεννα παιδια!!!!!!!!!!

και :cheers: :cheers: :cheers: πιαστε ιντρνετικες μπιρες αφου δεν μπορω να σας κερασω πραγματικες !!!!!![και αν ειπαμε και κατι παρα πανω με μερικους ,νερο και αλατι]

ναμαστε ολοι καλα με τις οικογενειες μας!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντως αυτό που βλέπω είναι ότι οι πολιτικοί έχουν πετύχει καλά τον σκοπό τους. Έχουν στήσει έναν "εμφύλιο" μεταξύ μας και εμείς καθόμαστε και σκάμε και πέφτουμε στην παγίδα τους ενώ αυτοί την περνάνε ζάχαρη μεταξύ τους.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντως αυτό που βλέπω είναι ότι οι πολιτικοί έχουν πετύχει καλά τον σκοπό τους. Έχουν στήσει έναν "εμφύλιο" μεταξύ μας και εμείς καθόμαστε και σκάμε και πέφτουμε στην παγίδα τους ενώ αυτοί την περνάνε ζάχαρη μεταξύ τους.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Επιτελους ρε Μακη! Το ειπες και εσυ...

καντε μια παυση...

και συμφωνα με την μοδα... xronia polla(με προφορα kalo kouragio) :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σε μενα απευθυνεσε???

οτι γεινομαι ρομπα κατα την δικη σου λογικη ????

δηλαδη μου επιτηθεσε προσωπικα?

δηλαδη αν εγω τωρα σου απαντησω προσωπικα οτι εισαι βλημα [επιοικως]κατα την δικη μου λογικη η διαχειρηστες παλι εμενα θα κατηγορουσαν οτι επιτηθομαι προσωπικα?

Εγω παντως ακομα περιμενω κανα επιχειρημα, περα απ' τα μου πες σου πα..

Οπως ξαναγραψα και πιο πριν (αλλα μαλλον στο ντουκου περασε, μιας και η υπομονη μας και ο σεβασμος μας στον συνομιλητη μας δεν φτανει στο επιπεδο να διαβασουμε αυτα που εγραψε) δεν μπορω να δεχτω οτι ολοι εχουν αποψη για ολα. Πιπιλας μια καραμελα περι μη ασκησης βιας, χωρις να μπορεις να αντιληφθεις την βια του ιδιου του συστηματος..

Θες πραγματικα να παρω προταση-προταση αυτα που γραφεις να τα βγαλω ενα-ενα παραλογα?

Γραφεις σε ενα σημειο: "Μπορει και δεχομαι την αλλη αποψη που ειναι διαφορετικη!"

Διαφορετικες αποψεις υπαρχουν σε θεματα που ειναι υποκειμενικα.

Το "πειστευω δε οτι οι αστυνομικοι αμυνονται οταν δεχονται επιθεση απο [διαδηλωτες] και ποτε δεν επεμβαινουν οταν ολα ειναι εν ταξη....γνωμη μου!"

Τι παει να πει πιστευω και γνωμη μου? Its a fact οτι γινονται πεσιματα χωρις καμια προκληση προς κομματια της πορειας, δεν ειναι κατι αμφισβητισιμο, υπαρχουν στοιχεια, βιντεο οτι θες.. Το να βγαινεις και να υποστηριζεις το αντιθετο, ναι σε κανει ρομπα. Κατεβα καμια μερα να το δεις με τα ματια σου αφου δεν πιστευεις εμας.

Επισης παμε στην φαση που οντως υπαρχει επιθεση προς την αστυνομια.. Για πες μου πως ακριβως θεωρεις το "οι αστυνομικοι αμυνονται?" Αμυντικη σταση ειναι να πεις ξερω γω "η πορεια δεν θα φτασει 300 μετρα απ' την βουλη" και να βαλεις τα ΜΑΤ σε μια γραμμη να κρατανε αυτη την αποσταση, να πεταξουν και 5-10 χημικα σε αυτους που τους την πεφτουν και ολα καλα, το να αρχιζουν να κυνηγουν κοσμο μαλλον περναει στην φαση της αντεπιθεσης.. Ειναι υποκειμενικη και η εννοια της αμυντικης και επιθετικης στασης?

Ελα προσπαθησε να με βγαλεις βλημα τωρα, βρες κατι στα γραφομενα μου που ειναι λαθος και χαρακτηρισε με οπως θες, δεν χαλαω την ζαχαρενια μου.. βρες κατι παραλογο, κατι που δεν μπορω να υποστηριξω και βγαλε με μαλακα, ισα ισα καλο θα μου κανει γιατι πιθανον να εχω αντιληφθει κατι λαθος και να αλλαξω αποψη πανω σε αυτο..

Τελος, φιλικα, ξεκολλα απ' το μου πες σου πα, η ουσια ειναι αλλου, οταν με το καλο καταλαβεις οτι δεν πρεπει να εχουμε ολοι αποψη για ολα (και ποσο μαλλον οταν μας στριμωχνουν να καταφευγουμε στο "σεβασου την αποψη μου, ειναι δικαιωμα μου να εχω αποψη" και να θεωρεις οτι αυτο ειναι σοβαρο επιχειρημα, η φαση ειναι για γελια (ισως και κλαματα)), ισως τοτε αρχισει να εχει λιγο νοημα η συζητηση.. Επισης το να αναγαγεις την κριτικη προς τα λεγομενα σου, σε προσωπικο επιπεδο παλι παιδιαστικο ειναι αλλα δε βαριεσαι ενα βημα την φορα.

Τελως παντων, περαστικα μας.

Τροποποιήθηκε από τον Whatevier

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω παντως ακομα περιμενω κανα επιχειρημα, περα απ' τα μου πες σου πα..

Οπως ξαναγραψα και πιο πριν (αλλα μαλλον στο ντουκου περασε, μιας και η υπομονη μας και ο σεβασμος μας στον συνομιλητη μας δεν φτανει στο επιπεδο να διαβασουμε αυτα που εγραψε) δεν μπορω να δεχτω οτι ολοι εχουν αποψη για ολα. Πιπιλας μια καραμελα περι μη ασκησης βιας, χωρις να μπορεις να αντιληφθεις την βια του ιδιου του συστηματος..

Θες πραγματικα να παρω προταση-προταση αυτα που γραφεις να τα βγαλω ενα-ενα παραλογα?

Γραφεις σε ενα σημειο: "Μπορει και δεχομαι την αλλη αποψη που ειναι διαφορετικη!"

Διαφορετικες αποψεις υπαρχουν σε θεματα που ειναι υποκειμενικα.

Το "πειστευω δε οτι οι αστυνομικοι αμυνονται οταν δεχονται επιθεση απο [διαδηλωτες] και ποτε δεν επεμβαινουν οταν ολα ειναι εν ταξη....γνωμη μου!"

Τι παει να πει πιστευω και γνωμη μου? Its a fact οτι γινονται πεσιματα χωρις καμια προκληση προς κομματια της πορειας, δεν ειναι κατι αμφισβητισιμο, υπαρχουν στοιχεια, βιντεο οτι θες.. Το να βγαινεις και να υποστηριζεις το αντιθετο, ναι σε κανει ρομπα. Κατεβα καμια μερα να το δεις με τα ματια σου αφου δεν πιστευεις εμας.

Επισης παμε στην φαση που οντως υπαρχει επιθεση προς την αστυνομια.. Για πες μου πως ακριβως θεωρεις το "οι αστυνομικοι αμυνονται?" Αμυντικη σταση ειναι να πεις ξερω γω "η πορεια δεν θα φτασει 300 μετρα απ' την βουλη" και να βαλεις τα ΜΑΤ σε μια γραμμη να κρατανε αυτη την αποσταση, να πεταξουν και 5-10 χημικα σε αυτους που τους την πεφτουν και ολα καλα, το να αρχιζουν να κυνηγουν κοσμο μαλλον περναει στην φαση της αντεπιθεσης.. Ειναι υποκειμενικη και η εννοια της αμυντικης και επιθετικης στασης?

Ελα προσπαθησε να με βγαλεις βλημα τωρα, βρες κατι στα γραφομενα μου που ειναι λαθος και χαρακτηρισε με οπως θες, δεν χαλαω την ζαχαρενια μου.. βρες κατι παραλογο, κατι που δεν μπορω να υποστηριξω και βγαλε με μαλακα, ισα ισα καλο θα μου κανει γιατι πιθανον να εχω αντιληφθει κατι λαθος και να αλλαξω αποψη πανω σε αυτο..

Τελος, φιλικα, ξεκολλα απ' το μου πες σου πα, η ουσια ειναι αλλου, οταν με το καλο καταλαβεις οτι δεν πρεπει να εχουμε ολοι αποψη για ολα (και ποσο μαλλον οταν μας στριμωχνουν να καταφευγουμε στο "σεβασου την αποψη μου, ειναι δικαιωμα μου να εχω αποψη" και να θεωρεις οτι αυτο ειναι σοβαρο επιχειρημα, η φαση ειναι για γελια (ισως και κλαματα)), ισως τοτε αρχισει να εχει λιγο νοημα η συζητηση.. Επισης το να αναγαγεις την κριτικη προς τα λεγομενα σου, σε προσωπικο επιπεδο παλι παιδιαστικο ειναι αλλα δε βαριεσαι ενα βημα την φορα.

Τελως παντων, περαστικα μας.

χρονια σου πολλα!!!!!καλες γιορτες!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι σας έπιασε τώρα ρε όλους? λόγο ημερών κάντε τους χαρούμενους? Πολύ υποκρισία μου φαίνετε ή καθοσπρεπισμός. Τέλως πάντων....Εδώ ο κόσμος καίγεται και εσείς σκέφτεστε γιορτές , θρησκείες , και καταναλωση....ειρωνικό.

ΥΓ γιατί δεν απάντησες?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

χρονια πολα δεν θα πω ...

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!

γιατι χρονια πολλα με ατυτην την κατασταση μονο ευχή δεν ειναι !

αντε χρονια ΚΑΛΑ !!! να χερομαστε τον ΔΙΑ :lipssealed: :lipssealed:

Τροποποιήθηκε από τον A.K.A. SonIC

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα