Jump to content
Drakos

Kαλοκαιρινό παντελόνι

Recommended Posts

Πάντως το καλοκαιρινό είναι απίστευτα χρήσιμο. Και έχεις τις προστασίες και αερίζεσαι. Φέτος πήρα κι εγώ και το έχω εκτιμήσει δεόντως...

Για το magna έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια. Δες και το Nordcap,είναι πολύ οικονομικό.

Εγώ εγκυκλοπαιδικά έχω το bering sierra και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Οποτε παω καρφι για το macna αφου λετε οτι ειναι δροσερο!!! Μπαμπη σε τι χρωμα το πηρες;Να το παρω σε ασπρο η δεν θα ταιριαζει με το μαυρο μου μπουφαν;

Σε μαύρο το πήρα.. Πάρε και το μπουφάν μαζί σου και δες αν ταιριάζει..

Να σκέφτεσαι αν θα ταιριάζει με το πορτοκαλί βασικά και μην σε νοιάζει το μπουφάν!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπαμπη το πηρα και εγω το ιδιο με το δικο σου σε μαυρο ! 95 ευρω μου το αφησε ! Αντε να δουμε τωρα ποσο αερατα @@ θα εχουμε στις βολτες μας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

nordcap με ενα 70αρι κ είσαι ανετοτατος...

Αν βαλω το χειμερινο χωρις την επενδυση με παγοκυστες απο μεσα πιστευω θα κανει καλυτερη δουλεια και απο τα 2 :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν βαλω το χειμερινο χωρις την επενδυση με παγοκυστες απο μεσα πιστευω θα κανει καλυτερη δουλεια και απο τα 2 :mB_kalo_e:

το ερ6ν σου κάνει ούτως η άλλος σαν ψαροτρατα... έλα από θάλασσα εσύ με το μαγιό σου άνετος ... :shoot::mB_kalo_e::blush2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπαμπη το πηρα και εγω το ιδιο με το δικο σου σε μαυρο ! 95 ευρω μου το αφησε ! Αντε να δουμε τωρα ποσο αερατα @@ θα εχουμε στις βολτες μας

Και εγω το πηρα χτες. Αλλα σε XXXL και η τιμη επαιξε λιγο.

Φορωντας και τις επιγονατιδες απο μεσα μου φανηκε πιο δροσερο απο το τζιν και μεγαλα περιθωρια για δροσια αν ανοιγεις και λιγο τα ποδια στην πορεια σε καμια ευθεια.

Θα δειξει, παντως τα 40χιλιομετρα που εκανα με 30+ βαθμους ηταν ανεκτα τα πραγματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαιρετώ και γω με τη σειρά μου τη παρέα. Ψάχνομαι και γω για παντελόνι, σκέφτομαι για τζιν, έχει κάποιος κάτι να προτείνει κάτι? η γνώμη σας???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαιρετώ και γω με τη σειρά μου τη παρέα. Ψάχνομαι και γω για παντελόνι, σκέφτομαι για τζιν, έχει κάποιος κάτι να προτείνει κάτι? η γνώμη σας???

http://www.motocard-bike.com/en/pants/pant-dainese-yamato_cot_.aspx

90 ευρο απο πετρου ραλλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλημερα φιλε... μοτο μαρκετ σινδου αμα μενεις δυτικα η αμα μενεις ανατολικα μοτομαρκετ στην καραμανλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σκεφτομαι για καποιο τζιν της Dainese, θεσσαλονικη εχει κανα μαγαζι που ξερει κανεις? στο Μega stock στο site δεν εχει σε τζιν κατι. ποια ειναιη γνωμη σας Dainese Τζιν?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στο Mega Stock Bazzar (Εθνικής Αντιστάσεως 3, ) έχει κάποια νούμερα ειδάλλως με παραγγελία θα σου φέρουν ότι θες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στο Mega Stock Bazzar (Εθνικής Αντιστάσεως 3, ) έχει κάποια νούμερα ειδάλλως με παραγγελία θα σου φέρουν ότι θες.

Σ'ευχαριστώ φίλος, λεω να περασω μέσα στη βδομάδα μια βόλτα να δω τι έχει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τελικά πηγα στο Megastock, ολο κι όλο ένα παντελόνι είχε και εκείνο εδν είχε νουμερο.... ηθελα να δω και γαντια και εκει τα ίδια... ξερει κανεις στη θεσσαλονίκη που μπορώ να βρω κανα μαγαζί με τζιν και γαντια dainese? τουλαχιστον να τα δοκιμάσω να δω εφαρμογές

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τελικά πηγα στο Megastock, ολο κι όλο ένα παντελόνι είχε και εκείνο εδν είχε νουμερο.... ηθελα να δω και γαντια και εκει τα ίδια... ξερει κανεις στη θεσσαλονίκη που μπορώ να βρω κανα μαγαζί με τζιν και γαντια dainese? τουλαχιστον να τα δοκιμάσω να δω εφαρμογές

Ξεκίνα βόλτα στην καραμανλή επάνω που είναι τα μοτομάγαζα μήπως και βρείς κάτι. Ποιο συγκεκριμένος δεν μπορώ να γίνω γιατί δεν ξέρω ακριβώς ποια μαγαζιά πουλάνε και η ηλεκτρονική παρουσία τους είναι για κλάματα (απο εδώ φαίνεται πόσο πίσω είμαστε σε απάντηση ενός άλλου post :D), και μετά υπάρχει πάντα η λύση της παραγγελίας απο έξω..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το ζητουμενο ειναι να δοκιμάσω τον εξοπλισμο μου πριν τον αγορασω, ειναι ειδικός εξοπλισμος που πρεπει να σου κλατσει γάντι, από τον κατάλογο γινεται δουλεια....?? πας σε μαγαζί με το πακέτο στο παντελόνι και θελεις να ντυθείς και δε μπορει να σε εξυπηρετήσει, στην αρχή είδα για παντελόνι,τίποτα, μετά ηθελα να δω για γάντια, τα ίδια, και σε μποτακι κάτι ήθελα να δω και εκει τιποτα, το να δω το σχέδιο το βλέπω και από το internet...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

https://nordcap.com.gr/el/product/nordcap-fight-air-pants/

αυτο εχει καποιος προσωπικη εμπειρια?απο θεμα αερισμου?

Φαινεται τιμιο εχει και την αφαιρουμενη εσωτερικη αντιανεμικη επενδυση,και θελω ενα για τις δυνατες ζεστες!

Δεν γνωριζω αν στα ιδια λεφτα ~90€ υπαρχει κατι αλλο πιο δροσερο απο αυτο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα