Jump to content
Multijohn

Πάει το DT μου...

Recommended Posts

ΧΑΧΑ! Ρε φίλε, δες μερικά posts παραπάνω! Το βρήκε το μηχανάκι! ΧΑΧΑ! n1! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Super super.

Το πηραν, εκαναν την ληστεια τους και το αφησαν. Ευτυχως multi το μηχανακι ειναι ακεραιο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επιτέλους ρε φίλε... Μπορεί το DT να είναι παλιό και φθηνό μηχανάκι όπως είπε καποιος πιο πάνω, αλλά έχει συναισθηματική αξία για τον αναβάτη του.... όπως όλες οι μηχανές... :_thumbsup:

Θα σε τιμωρήσω λέμε! spider0 πές μέρος ώρα και πόσα φανάρια θές να σου δώσω αβάτζο! Ακους εκεί... ''παλιό'' και ''φθηνό''!!! :bruce_h4h: :P

Τζώνη, αυτός θάβει το μηχανάκι σου. :D

Γιάννης για σένα φιλαράΚ! Ακους εκεί οικιότητες :P :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο!

Τώρα θα μπορέσεις να μΕ το δανείσεις, να πάω μία τσάρκα...στον πεζόδρομο, έ; :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα σε τιμωρήσω λέμε! spider0 πές μέρος ώρα και πόσα φανάρια θές να σου δώσω αβάτζο! Ακους εκεί... ''παλιό'' και ''φθηνό''!!! :bruce_h4h: :P

Γιάννης για σένα φιλαράΚ! Ακους εκεί οικιότητες :P :P

lololol... Είπαμε στην ουσία απαντάω σε έναν άλλον που το είπε αυτό, δεύτερον και εγω αυτό έχω και τρίτων μένω Αθήνα κατεβαίνεις για την κοντρα? :kill::2guns::katana::bruce_h4h:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αστο δεν σε περνει, του Τζωνη ειναι 200ρι :P

Αιντε τωρα που βρεθηκε κατεβα μια στην Αθηνα να παμε μαζι χωματαδα :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αστο δεν σε περνει, του Τζωνη ειναι 200ρι :P

Αιντε τωρα που βρεθηκε κατεβα μια στην Αθηνα να παμε μαζι χωματαδα :D

Α οκ τοτεΝες ακυρο :surrender:

Τροποποιήθηκε από τον spider0

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο,άντε,πολύ ευχάριστο !!!! :thumbsup::offtopic: > Πάντως παιδιά στην Καλαμαριά [που μένω κιόλας] η εγκληματικότητα ανεβαίνει!!!Τα χριστούγεννα που μπήκαν στο σπίτι μου 2 τύποι,τους πήρα πρέφα και κατέβηκα με έναν προσκοπικό σουγια :uglystupid2: :uglystupid2: :uglystupid2: [opinel,για τους γνώστες!] και τους είδα να την κάνουν!Είχα λαπιτόπια,ρολόγια ιστορίες,και αυτοί πήραν 2 ζευγάρια παπούτσια και 1 πιατέλα μελομακάρονα που είχε κάνει η μάνα μου την προηγούμενη [ :uglystupid2: :uglystupid2: ]Αυτό θα πεί πέινα!!Επίσης έκλεψαν και ένα καραβαν τογιότα πριν απο καμια βδομάδα,του κολλητού μου,και το χρησιμοποίησαν σε ληστεία στο βόλο...Φοβούμαι! :vampire:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για να μην κάνω καινούριο θέμα, ενημερώνω το παρόν

Κλοπή Νο2...

Αφού έφτιαξα το πιστόνι(200€) πρίν κανά μήνα, πήρα το dt και δε πρόλαβα να το φχαριστηθώ...

Τι να φχαριστηθώ... ούτε κάν να το ΣΤΡΩΣΩ δε πρόλαβα. Μου το ξανακλέψαν εχθές το βράδυ απο την περιοχή της Ναυαρίνου που το είχα παρκαρισμένο.

Η κλοπή έγινε 5:48 το πρώι(είχε ξημερώσει!) απο ένα πρεζάκι που φορούσε... perfecto μέσα στη κάψα! Τα ξέρω αυτά γιατί εκεί που ήταν το dt έχει ένα γυμναστήριο με κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης και το dt το ''βλέπαν'' 2 κάμερες. Πήγα και δήλωσα την κλοπή πάλι, και ... απλά περιμένω πότε θα βρεθεί(γιατί είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα βρεθεί). Άντε να δούμε. Πάντως... μόνο την ταλαιπωρία στο τμήμα κτλ να βάλεις... σκατά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μαλλον θα επρεπε και απο την πρωτη φορα που στο εκλεψαν,να αλλαξεις την θεση που το παρκαρεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έλεος. surrender.gif

Μόλις το βρεις, πούλα το και πάρε ένα που να μη γυρνάνε ούτε να το κοιτάξουνε. winking.gif

Μου θυμίζεις τις εποχές που είχα το ΧΤ. Με το δάχτυλο στη σκανδάλη ήμουνα όλη την ώρα που κυκλοφορούσα έξω. unsure.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάαααααααααααααααααλι??? Ρε multi αγορι μου μηπως να το παρκαρεις αγιας σοφιας καλυτερα το DT και να πηγαινεις με τα ποδια ναυαρινου? Τι γκαντεμια ειναι αυτη με yamahaκι???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα