Jump to content

Recommended Posts

Αρχισαν οι πρωτες βροχές και με φοβίζουν τα μαμίσια λάστικα,νομιζω ήρθε η ωρα για αλλαγή. Απ'ότι είδα στο φόρουμ,πολύ παίζουν τα pirelli dura traction και michelin gazelle,με βλέπω να επιλεγω τα πρώτα.Εσείς τι λέτε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

του εχω βαλει χοανη στο 125, αν του βαλω κ εξατμιση θα βοηθησει καθολου; η μονο βαβουρα; το χρειαζομαι πλεον για μακρινες αποστασεις...

το εβαλα στο καρ κ ουτε σμς δε μου στειλανε, που σκεφομουν να αγορασουν 200αρι σκουτερ.. οποτε οι οποιες βελτιωσεις ειναι μονοδρομος...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προσωπικα οταν είχα εξατμιση πήρε λιγο μπάμ, άνοιγε ποιο ευκολα σε όλες τις ταχύτητες και γενικα πήγαινε πολυ καλύτερα απο την μαμα :crazy:

Τωρα με την μαμα με πολυ ζόρι βλέπω κοντερ 110 και αν, ενώ με την αλλη εξατμιση protech σε ταξίδι ειχα δει και 130 κοντερ χωρις να ειναι αληθινα βεβαια αλλα θα καταλάβεις διαφορα πιστευω με καποια ποιο ελεύθερη..

Τέλος η μαμα ειναι σαπια τέρμα και φυμωμένη όσο δεν παει, ουτε για πέταμα δεν κάνει και το έχω μετανιώσει που έδωσα την protech και έβαλα την μαμα παλι..

Αυτα τα ολίγα ότι αλλο θες για εξατμιση ρώτα έχουμε γίνει επιστήμονες μετα απο τόσο ψάξιμο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε πολλους παντως που ειχαν apido ή nob1 που ειναι παρόμοιες τους έχει κοπεί ο σωλήνας :crazy: Δωσε ενα 50αρι+ και παρε μια protech που ειναι και inox.. :lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

50 που θα έδινε για apido,nob1 + αλλα 50=100-> protech!

Τροποποιήθηκε από τον VaG3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά βοήθεια! Εχω πρόβλημα με τα φώτα μου μπροστά.. Από τις πολλες λάμπες που του έχω αλλάξει(και κακής ποιότητας κάποιες) από την θερμότητα ζεσταινόταν ο καθρέπτης και μου ξέφτυσε το χρώμα με αποτέλεσμα να έχω μηδενικά φώτα και να μην βλέπω τίποτα. Ξέρει κανείς καμιά πατέντα να βαλω κάποιο υλικό στον καθρέπτη να αναζωογονηθεί ή πάω για καινούριο φανάρι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Oταν τα ελεγα εγω καγκουρα μ ελεγες κατι για r6 και δεν χρειαζεται να βαλεις εξατμιση το παπι :crazy: Υπαρχουν ντοκουμένταααααααααααα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε μαλάκα!! Με την τάπα την έχω! Για τους ξετάποτους στα έλεγα αυτά! btw για τον πούτσο, το μηχανάκι παίζει να μην έχει καμία διαφορά!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eγω ειπα. Protech γαρ εγγυς! :mB_kalo_e: BTW δοκιμασε και χωρις ταπα να τελικιασεις πουθενα εξω να δεις αν δώσει τιποτα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλησπέρα εφτασα 600 χιλιομετρα ολα μια χαρα!! Κατα μεσο ορο μου καιει 1,9λ / 100 !! .

Οταν το πηγα για πλυσιμο παρατηρησα οτι στο κοντερ υπαρχουν εσωτερικα ιχνη υγρασιας, δεν του εδωσα σημασια .

Σημερα που το πηρα επειδη εβρεχε χθες παρατηρησα το ιδιο . Μήπως δεν ειναι καλή η μόνωση ?

Τι μπορώ να κάνω για αυτο ?

http://prntscr.com/5ayo0f

Μια φωτογραφία απο το κοντέρ . Η υγρασια φαινεται κάτω αριστερα και λιγο δεξια

Τροποποιήθηκε από τον theoV

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

1.9;;; Το ιντζέξιον έχεις; Αλλιώς κάτι κάνεις λάθος στους υπολογισμούς!

Πωλείται nob1 φορεμένη μία βόλτα 70 ευρώ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν εχω injection στο στρωσιμο ειμαι λογικο ειναι να ειναι χαμηλη η καταναλωση . Για το αλλο θεμα που εθεσα εχετε να πειτε κατι ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πήγαινε το από εκεί που το πήρες και αν κρίνουν ότι θέλει αλλαγή θα στο αλλάξουν μέσα στην εγγύηση (λογικά).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το μηχανάκι παίζει να μην έχει καμία διαφορά!

εξατμιση εβαλες, φιλτρο αερα αλλαξες με πιο ελευθερο? μαζι πανε αυτα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι το γνωρίζω, αλλά φαντάζομαι θα έπρεπε να δω μια κάποια διαφορά και μόνο με την εξάτμιση. Τώρα σκέφτομαι αν θα την κρατήσω ή όχι λόγω θορύβου. Δεν με ψήνει στα 30 να με γράφουν για εξάτμιση! Αν θα την κρατήσω θα βάλω και φίλτρο!

Τροποποιήθηκε από τον Cycloholic

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δωστο να το οδηγήσω να σου πω αν εχει διαφορα :grin: Με την μαμα εξατμα ειμαι τώρα θα καταλάβω :crazy:

Τροποποιήθηκε από τον VaG3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα