Jump to content
steven_04

To καλυτερο Antivirus

Recommended Posts

παιδια εχει κανεις αποψη για το eset στο android ; το εχω στο κινητο και εχω βαλει δοκιμαστικα την premium εκδοση δωρεαν και μου φαινεται αρκετα καλο. αν ειναι να το αγορασω.

παντως στον υπολ που εχω το ιδιο το θεωρω τοπ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Γιατι να το αγορασεις αφου το βρισκεις και ...... δωρεαν; Κανενα antivirus δεν εχει 100% προστασια. Προσωπικα και παλαιοτερα δουλευοντας τα σε windows γιατι τωρα εχω Linux θεωρω κορυφαια τα avira,kaspersky,fsecure,emsisoft,gdata.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δωρεαν στο κινητο βρισκω μονο τις απλε εκδοσεις. για τις premium πρεπει να πληρωσεις.

οσο για τον υπολογιστη δεν το θεωρω κοστος να δινω 24 ευρω για 3 χρονια antivirus και να ξερω οτι εχω κατι που λειτουργει σωστα 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

βαζουν antivirus σε αυτα?

οχι καλε, ειρωνικο ηταν, λογοπαιγνιο με το τι ποτο να παρω στο κλαμπ :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Antivirus? Να μια λέξη που έχω να ακούσω πολύ καιρό... Άν θέλετε να γονατίζετε το pc σας βάλτε ναι.

Η λύση είναι μια. Malware bytes ή HitmanPro που έχω εγώ, μία στο τόσο κάνεις ένα σκαν και τέλος. Α επίσης το καλύτερο antivirus είναι στο κεφάλι του καθενός, ούτε στον Norton ούτε στον McAfee (υπάρχουν ακόμα αυτά; lol)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδια μιας και μου λειγει το esset σε μια βδομαδα και για να μην πεταξω παλι λεφτα , εχετε κατι υποψιν σας να περασω στο pc? windows 7. δεν με πολυνοιαζει βαρυ ελαφρυ και τα σχετικα λογικα δεν θα εχω θεμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδια μιας και μου λειγει το esset σε μια βδομαδα και για να μην πεταξω παλι λεφτα , εχετε κατι υποψιν σας να περασω στο pc? windows 7. δεν με πολυνοιαζει βαρυ ελαφρυ και τα σχετικα λογικα δεν θα εχω θεμα

Bitdefender!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δωρεαν ειναι αυτο?

Νομίζω δωρεάν έχει την έκδοση του 14 πια μόνο, δεν είμαι σίγουρος. Όταν το έβρισκα σπασμένο αυτό είχα και αν αγόραζα αυτό θα έπαιρνα. Νόμιζα ήθελες να αγοράσεις κάποιο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Νομίζω δωρεάν έχει την έκδοση του 14 πια μόνο, δεν είμαι σίγουρος. Όταν το έβρισκα σπασμένο αυτό είχα και αν αγόραζα αυτό θα έπαιρνα. Νόμιζα ήθελες να αγοράσεις κάποιο.

οχι βρε αφου γραφω να μην πληρωσω. αν ηθελα εμενα στην esset με 20 ευρω τα 2 χρονια προσφορα που μου εχει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οχι βρε αφου γραφω να μην πληρωσω. αν ηθελα εμενα στην esset με 20 ευρω τα 2 χρονια προσφορα που μου εχει

Σωστό. Τότε... τώρα έχω το Avast. Από τα free αυτό και το AVG βγαίνουν τα καλύτερα. Αν και διάβασα ότι η Avast αγόρασε την AVG, οπότε τα ίδια θα είναι μάλλον. Αλλά έχουν διαφημίσεις!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

microsoft security essentials 32/64 bit αναλογα το λειτουργικο που εχεις. πολυ καλο και δωρεαν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παίδες, καλημέρα καταρχάς, 4 υπολογιστες 1 android και 4 χρόνια μετά, με το panda global protection δεν εχω ξανασχοληθει με υπολογιστή που αργεί-σβηνει-κανει οτι θελει μονος του. 50€ το χρονο για 3 συσκευες υποτιθεται και το εω εγκαταστησει σε 5. οσο ειχα αυτα τα δωρεάν εν τω μεταξύ οοοοολα τα προηγουμενα ρόνια όλο προβλήματα ήμουν.

εγώ βρήκα το λιμάνι μου, σας εύχομαι να βρειτε το δικό σας.

υγ. ακομα μπαίνω σε "περίεργα site με ιους ;) ιφ γιου νοου γουατ αϊ μην :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όπως αναφέρθηκε το καλύτερο anti-virus είναι ο ίδιος ο χρήστης. Προσωπικά πλέον δεν χρησιμοποιώ κανένα, και στα scans που κάνω με ad-hoc tools ποτέ δεν έχει βρεθεί κάτι.

Επειδή όμως καταλαβαίνω οτι δεν έχουν όλοι τις ίδιες γνώσεις ή δεν θέλουν να το ρισκάρουν, ας βάλουν να έχουν το μυαλό τους ήσυχο.

Όμως μην βάζετε anti-virus στα κινητά. Ποιό άχρηστο πράγμα δεν υπάρχει. Ίσα ίσα που κάνουν τα κινητά να γαμιούντε τελείως.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα