Jump to content
vittorio

Design...και πως μια εταιρία αυτοκαταστρέφεται,

Recommended Posts

παντως και εγώ είμαι ένας από αυτούς που τους αρεσει περισσότερο το καινούριο και αρκετά παραπάνω κιόλας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Και για το Tenere όταν πρωτοήρθε όλοι (μαζί κι εγώ) τρέξαμε να πούμε πως τράκαρε με νταλίκα.. :D

Πλέον μπορώ να πω πως μου αρέσει πολύ. Δεν ξέρω τι φταίει, ίσως απο κοντά είναι διαφορέτικα απο τις φωτογραφίες.

ΠΡΟΣΟΧΗ: κάνει τόσο άσχημη εντύπωση ο προβολέας του Versys γιατί είναι ασημί το πλαίσιο του. Αν ήταν μαύρο (εύκολο να γίνει και προφανώς σε άλλο χρωματικό συνδιασμό ίσως είναι) δεν θα φαίνεται τόσο χτυπητό και άσχημο για κάποιους.

Όσο για μένα ευτυχώς γουστάρω περισσότερο αυτό που ήδη έχω οπότε κανένα πρόβλημα.. :D

το black diaplo το καταμαυρο,, ειναι κουκλι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ετυχε να πεσω πανω σε μια φωτογραφια του καινουργιου Versys σερφαροντας στο νετ και αμεσως σκεφτηκα να μπω στο mybike να δω πως σας φανηκε.

Η πρωτη σκεψη που μου περασε απο το μυαλο ειναι οτι θελει πραγματικα πολυ προσπαθεια για να κανεις μια ουτως ή αλλως ασχημη μουρη...χειροτερη!!!

Θελω να το δω κι απο κοντα για να ειμαι σιγουρος αλλα σε πρωτη φαση μου φανηκε τραγικο... :puke:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά, νομίζω πως έχουμε πιάσει ένα θέμα καθαρά υποκειμενικό ... το θέμα γούστο. Όπως φάνηκε απ' τις απαντήσεις, διχάζει το γεγονός. Και είναι λογικό. Αλλά και σε όοοολους μας να άρεσε και να λέγαμε "ΟΥΑΟΥ!" θα το παίρναμε κιόλας;

Και για να πω και την αλήθεια ... μ' αρέσει! :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εμενα κανενα versys δε μου αρεσει...κατι εχουν παθει τελευταια οι κατασκευαστες και μοτο κια αμαξιων και φτιαχνουν εκτρωματα !!!!παλιος δουκας με νεο δουκα, παλιο ΧΤ με ΧΤΧ π.χ !!!! ελεος star trek πανε να τα κανουν αλλα δε λεει.απο καινουργια λιγα λενε απο εμφανιση

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

o καινούριος ο δούκας σπέρνει και μόνο έκτρωμα δεν είναι.

ναι ωραιος ειναι αλλα συγκριτικα με τον παλιο λεω.ειναι πολλοι που τον προτιμουν τον παλαιουρα ! στο καινουργιο με χαλαει η εξατμιση εκει κατω μονο :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eπειδη τα στελεχη του Akashi εχουν παει για sushi αυτην την στιγμη, να σας απαντησω εγω εκ μερους των

''Σε οσους λοιπον δεν αρεσει ειτε το νεο versys ειτε το παλιο, σας εχουμε γραμμενους στα @@ μας!!!!!''

:ok::tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μια χαρα χαριτωμενο ειναι......θα το επερνα ευχαριστως..

το γουστο ειναι σαν το κωλ....πιδι............ο καθενας εχει απο ενα..

υπαρχει ανθρωπος που βλεπει το μοτορι μου και του γυριζουν τα αντερα..ενω εγω οταν το βλεπω κρεμαω και μπουφαν στον παργαλατσο μου.....

εδω υπαρχει ανθρωπος που εχει δωσει λευτα για να παρει το καινουριο hornet...busa...monster......................

................................το fazer το φαιρινγκατο.... :plaf: σβηνω...

μου θυμιζει κατι σε κακομουτσουτσουνη καμηλα με αιμοροιδες......

χωρις παρεξηγηση για τους κατοχους.....αμα θελετε μπορειτε να κραξετε και το δικο μου................ετσι και αλλιως και παλι θα το βλεπω πορνοσταρ...

χαρειτε τα μηχανακια σας και απλα μην κοιτατε αυτα που δεν σας αρεσουν...δοξα το θεο η αγορα πιστευω εχει επιλογες για ολα τα γουστα.. :yes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μια χαρα χαριτωμενο ειναι......θα το επερνα ευχαριστως..

το γουστο ειναι σαν το κωλ....πιδι............ο καθενας εχει απο ενα..

υπαρχει ανθρωπος που βλεπει το μοτορι μου και του γυριζουν τα αντερα..ενω εγω οταν το βλεπω κρεμαω και μπουφαν στον παργαλατσο μου.....

χαρειτε τα μηχανακια σας και απλα μην κοιτατε αυτα που δεν σας αρεσουν...δοξα το θεο η αγορα πιστευω εχει επιλογες για ολα τα γουστα.. :yes:

:worshippy::worshippy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μουτρο τυπου BMW και προφιλ Multistrada 1200.... :whistling: Δεν ειναι ασχημο, δεν ειναι και κατι τελειο, καλο και μαλλον καλυτερο απο τον προκατοχο του!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

...αν και δε διαβασα τις 6 προηγουμενες σελιδες, μπορω να πω πως δε με χαλαει και ιδιαιτερα!

εχω ακουσει και χειροτερους χαρακτηρισμους σε προηγουμενες παρουσιασεις μοτοσυκλετων ( θυμιζω οταν αλλαξε το Ducati 996, οταν παρουσιαστηκε το Busha, το νεο Transalp κλπ).

Η καλαισθησια ειναι κατι υποκειμενικο, και με το καιρο το ματι συνηθιζει γραμμες και σχηματα.

Τεσπα... περι ορεξεως...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το συγκεκριμενο ειναι διχασμενη προσωπικοτητα η το βλεπεις και γουσταρεις η το βλεπεις και λες :mB_faskelo:

εμενα προσωπικα δεν με πολυτραβαει :lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα