Jump to content
Multijohn

ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ

Recommended Posts

Σας ενημερωνω λοιπον πως σημερα τσιμπησα εισητηρια για Αστερα και Ολυμπιακο.Να ξερεται τι θα γινει.Παντως αν εμφανιστει ξανα ο γκαντεμης που κρυβω θα παω στο Παπαχρηστο για εξορκισμο.

Η κινηση παντως ηταν μικρη,το περιπενα,αλλα οχι και ετσι.3 το μεσημερι πηγα να τα παρω και 2 ατομα ηταν στην ουρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι κι εγώ βρήκα αμέσως εισιτήρια. Θα είμαι στην 6 μαζί με 5 φιλαράκια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σας ενημερωνω λοιπον πως σημερα τσιμπησα εισητηρια για Αστερα και Ολυμπιακο.Να ξερεται τι θα γινει.Παντως αν εμφανιστει ξανα ο γκαντεμης που κρυβω θα παω στο Παπαχρηστο για εξορκισμο.

Η κινηση παντως ηταν μικρη,το περιπενα,αλλα οχι και ετσι.3 το μεσημερι πηγα να τα παρω και 2 ατομα ηταν στην ουρα.

Ωραία μπορεί να χάσουμε αλλα θα πάμε ταμείο!!!χαχαχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι κι εγώ βρήκα αμέσως εισιτήρια. Θα είμαι στην 6 μαζί με 5 φιλαράκια.

Παλι το ήπιες όπως και εμάς καιρός να αλλάξεις ομάδα ΌΛΟΙ Η ΠΌΛΗ ΕΊΝΑΙ ΜΠΛΕ 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά εσύ μάθε πρώτα ορθογραφία που ΟΛΟΙ η πόλη είναι μπλε που το έχεις γράψει καμιά 200αρια φορές και μετά πάνε μέτρα στα δάχτυλα των χεριών σου πόσοι είστε. Που όλη η πόλη είναι και μπλε... Μπλε στη Θεσσαλονίκη δεν είναι ούτε τα νερά του Θερμαϊκού ρε καημένε... :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά εσύ μάθε πρώτα ορθογραφία που ΟΛΟΙ η πόλη είναι μπλε που το έχεις γράψει καμιά 200αρια φορές και μετά πάνε μέτρα στα δάχτυλα των χεριών σου πόσοι είστε. Που όλη η πόλη είναι και μπλε... Μπλε στη Θεσσαλονίκη δεν είναι ούτε τα νερά του Θερμαϊκού ρε 

Χοντρούλη από σένα ξέρω πολύ καλύτερη ορθογραφία και ας μην μιλήσουμε για επίπεδο....μια μέρα Μπουμπη θα είσαι και εσύ ΜΠΛΕ 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δύσκολα σε κόβω για την ορθογραφία. :winking: Επίπεδο τι; Ορθογραφίας; Γελάει ο κόσμος...

Όσο για το μπλε ήδη σου απάντησα. Μπλε στην Θεσσαλονίκη, δεν είναι ούτε τα νερά του κόλπου... :tooth:

Πως γίνετε όλη η πόλη μπλε, όταν είσαι άτιτλος εδώ και 100+ χρόνια;;; :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν είμαι ΠΑΟΚ ούτε Ηρακλής και δεν είμαι Σαλονικιός. Ζώντας όμως 11 χρόνια εδώ μπορώ να κρίνω σαν αντικειμενικός εξωτερικός παρατηρητής. Είναι αστείο να ακούς ότι η πόλη είναι κίτρινη ή μπλε. Όλη η πόλη ΠΑΟΚίλα βγάζει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δύσκολα σε κόβω για την ορθογραφία. :winking: Επίπεδο τι; Ορθογραφίας; Γελάει ο κόσμος...

Όσο για το μπλε ήδη σου απάντησα. Μπλε στην Θεσσαλονίκη, δεν είναι ούτε τα νερά του κόλπου... :tooth:

Πως γίνετε όλη η πόλη μπλε, όταν είσαι άτιτλος εδώ και 100+ χρόνια;;; :tooth:

Επίπεδο εργασίας Μπουμπη :winking:.Μίλησε ο Ρωσοποντικας με τους άπειρους τίτλους :mB_kalo_e:χαχα.Όσο για την ορθογραφία μας τα έπρηξες ρέ βλήμα ήταν λάθος του κινητού.Αντε πολύ αξία σου δώσαμε τέλος 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αστείος ο Τουντορ χθες... δεν κάνει για πουθενά. Να τελειώσει η χρονιά να πάει στο καλό.

Αυτό που ξαφνικά εμφανιστήκαν οι γριές και κράζουν γιατί τους χαλάσαμε λέει το μας με το γαύρο. οκ ρε παιδιά θα έρθει το αφεντικό σας απλά θα καθυστερήσει λίγο μην κάνετε έτσι θα προσφέρετε και σεις τις υπηρεσίες σας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Νομίζω ότι η ΑΕ Ποντίων αν κερδίσει το gay στο ματς που αναβλήθηκε μας φτάνει η κάνω λάθος?? τι όχι?? μα αφού είναι ομαδάρα και γελάνε με μας που χάνουμε από τον Πανθρακικο..  πως?????  είναι 8 πόντους πίσω.......?? και -3 να φάω πάλι δεν με φτάνουν??

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο για νεοφώτιστοι δεν πήγαν και άσχημα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπαρχουν σοβαρες φημες οτι πεσαν πολλα λεφτα στο 2/1 ημιχρονο τελικο... Και δεν μου φαινεται δυσκολο να γινε ετσι και αλλιως δεν εχουμε να χασουμε τιποτα ουτε και να κερδισουμε αν περναμε χθες διπλο. Σιγουρα θα ειχε αποδοση τουσλαχιστον 40.00 και ειδικα στο live μετα το 0-1 ποιος ξερει ποσο θα είχε.. δεν ειναι και λιγο 40 φορες τα λεφτα σου η ακομα και 80-90 που θα ταν στο live....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπαρχουν σοβαρες φημες οτι πεσαν πολλα λεφτα στο 2/1 ημιχρονο τελικο... Και δεν μου φαινεται δυσκολο να γινε ετσι και αλλιως δεν εχουμε να χασουμε τιποτα ουτε και να κερδισουμε αν περναμε χθες διπλο. Σιγουρα θα ειχε αποδοση τουσλαχιστον 40.00 και ειδικα στο live μετα το 0-1 ποιος ξερει ποσο θα είχε.. δεν ειναι και λιγο 40 φορες τα λεφτα σου η ακομα και 80-90 που θα ταν στο live....

Η ΒΕΤ το κλείδωσε τρεις φορές πάντως :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε ολη η πολη ειναι μπλε σε λεω.

Τα ταξι ειναι μπλε,ο θερμαικος ειναι μπλε,ο ουρανος ειναι μπλε,τα λεωφορεια του οασθ μπλε κι αυτα.Το παπι μου μπλε κι αυτο,τα κορδονια των παπουτσιων μου μπλε κι αυτα.Για να μη ξεχασω πως και τα στρουμφακια κι αυτα μπλε ειναι.ΟΛΗ Η ΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΛΠΕ ΡΕ.Ακομη και το mybike μπλε ειναι.

Ανοιξε θεμα ''το στρουμφοχωριο'' και μη μαγαριζεις το δικο μας,μονο και μονο για να φανεις.Ή μηπως φοβασαι πως θα γραφεις μονος σου;

Φλωρογριες τη πεφτεται στη Μικρα στα γυναικοπαιδα και λετε πως το παιχνιδι τις κυριακης δε γινετε γιατι σας φοβηθηκαν οι γαυροι.Για προβοκατσια ετοιμαζομασταν βρε,ξυπνατε,θα μπαιναμε στο Καυτατζογλειο και θα τη πληρωνατε εσεις,σας βολευει που δεν εγινε το ματς,αλλα που να το καταλαβει ενας συλλογος αυτο,που μαζι με τον Αρη,βαζει το κομπεξ κατωτεροτητας του πανω απο τη καθαρση.

Ο ΠΑΟΚ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΧΘΡΟΥΣ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα κάνω την κολωτούμπα μου(ελπίζω να μην το μετανιώσω) και θα ζητήσω και συγγνώμη από της γριές γιατί χθες ο προεδρας τους έδειξε ότι δεν είναι φιλλιπινεζα όπως είπε ο Μελισσανιδης και μπράβο του.

Κατά τ'αλλα μια τρύπα στο νερό. Ο μποροθρυλος δεν παραιτείται γιατί άλλωστε μόνο για καμιά 10αρια υποθέσεις είναι κατηγορούμενος τα ιδία και ο άλλος ο τραγικός της έπο που θέλει να ξανά βγει και στις επόμενες εκλογές μην χάσει ο γαυρος το στήριγμα... Με υπόδικους ποδόσφαιρο δεν γίνεται αλλά αν φύγουν κάποιοι θα χάσουν την κουτάλα...... Λιγες ειναι η μερες τους.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όχι. Κεκλεισμένων είναι. Έχουμε φάει ήδη 1 αγωνιστική, από το ματς με τον Ατρόμητο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άκυρο τελικά. Με κόσμο κανονικά με την Καλλονή.

Έγινε έφεση και την κερδίσαμε κι έτσι θα έχουμε κόσμο κανονικά.

Και το καλό είναι ότι δεν θα είναι εξωντοτική η απόφαση της ποινής για τα επεισόδια με τον γάβρο γιατί δεν είμαστε υπότροποι.

3 αγωνιστικές θα φάμε δηλαδή, -3 βαθμούς και πρόστιμο. Θα μπορούσε να 'ναι χειρότερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να το το κοκκαλακι.... Και ευχαριστώ να λες ..... Την οχι και τόσο κακιά τελικά επο... Όλοι μια παρέα είστε 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπάρχει δεδικασμενο για την ΑΕΚ, μπουμπη. Εκεί πάτησαν και πήραμε την έφεση.

Got it?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα