Jump to content
thanosy

Ανήλικη παρέσυρε τροχονόμο

Recommended Posts

ααα τέτοιο παρασυρμό , εγώ νόμισα πως τον παρέσυρε σε πράξεις ακολασίας :P

θεος :2funny::2funny::2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
και ο αστυνομικός άνθρωπος είναι....

Λάθος 100% της τσιπιρίκας, δεν υπάρχουν δικαιολογίες.

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου και με όσους υποστηρίζουν την τιμωρία της μικράς και άμυαλης.

Θα ήθελα όμως να δω το ίδιο και σε περιπτώσεις όπου οι ρόλοι (ιδιότητα) είναι αντίστροφα..........

Δηλ. όταν ένας αστυνομικός γίνεται πρόξενος τροχαίου με θύμα πολίτη. Μήπως θυμάστε κανέναν να έχει τιμωρηθεί? Να μου τον δείξετε και μένα δηλαδή να δω ποιός είναι. ΠΑΝΤΑ κουκουλώνεται η ευθύνη του και με τη συγκάλυψη του "Σώματος" τη σκαπουλάρει με μια μεταθεσούλα για να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

"Μερικοί είναι πιο ίσοι από μας απέναντι στο νόμο". Μεγάλη κουβέντα.

Προσωπικά τρέμω μην εμπλακώ σε τροχαίο με αστυνομικό, γιατί φταίω δε φταίω, εγώ θα την πληρώσω και μόνο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

s.o.a.d.

Ότι να'ναι......λες και είναι η μόνη ανήλικη/αδίπλωτη(χωρίς δίπλωμα ντε...) που κυκλοφορεί στους δρόμους.

Το παιδί είναι παιδί, άλλα είναι συνετά και άλλα είναι ο διάολος μεταμορφωμένος σε άνθρωπο, ασχέτος από την ανατρόφή τους (εφηβία...τι να κάνεις) και τα διαολάκια αυτά από λόγια και ποινές στον εαυτό τους δεν χαμπαριάζουν, ίσα ίσα που σκυλιάζουν και γίνονται τρισχειρότερα. Αν δούν ότι βλάπτουν κατά πολύ αυτούς που αγαπάνε (πχ γονείς) τότε αρχίζει και επανέρχεται η λογική τους και ΗΡΕΜΟΥΝ.

Και ο αστυνομικός ίσως να χτυπήθηκε από το μηχανάκι (από κανά καθρέφτη γιατί αν είχε πέσει πάνω του ένα πράμα 250 κιλά έστω και με 50 δεν θα την έβγαζε τόσο χαλαρά) και πολυ κάλα έκανε που βγήκε να τους σταματήσει, αυτή είναι η δουλεία του, γιατί φωνάζετε?

Αν η κοπελίτσα που θα της πεταγώταν ένα παιδάκι στο δρόμο 500 μέτρα πιο κάτω και είχε την ίδια ακριβώς αντίδραση με αυτή που της πετάχτηκε ο αστυνομικός.....και το μάζευε.....θα ήταν καλύτερα?

Η όλη μαλακία στο θέμα είναι ο μαλάκας ο ρεπόρτερ και ο editor του θέματος που έκαναν μια 15χρονή ισάξια με τον Πάσαρη......ακούς εκεί παρέσυρε αστυνομικό......ώπα ρε.....κόψε κάτι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

α ξεχασα να σας πω η μικρη τραβιξε και πιστολι :2funny::2funny: και αφου τον παρεσυρε τον εγκατελιψε κιολας.....να φανταστητε την σταματησε το ελικοπτερο :uglystupid2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
α ξεχασα να σας πω η μικρη τραβιξε και πιστολι :2funny::2funny: και αφου τον παρεσυρε τον εγκατελιψε κιολας.....να φανταστητε την σταματησε το ελικοπτερο :uglystupid2:

Τι μάρκα πιστόλι? Smith & Πιεστον???????

Είναι ο συνδεσμος της Al kaida με τον Bin Klinton...ε΄....sorry Landen! :_zeppelin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι μάρκα πιστόλι? Smith & Πιεστον???????

Είναι ο συνδεσμος της Al kaida με τον Bin Klinton...ε΄....sorry Landen! :_zeppelin:

παει το θεμα το τσακισαμε.... :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το τσάκισαν οι δημοσιογράφοι πριν καν βγει στην δημοσιότητα......οπότε γιατί αγχώνεσαι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλά του έκανε.. Πάνε και μπαστακώνονται μεστη μέση και περιμένουν να τους προσέξουνε μικρά κοριτσάκια χωρίς δίπλωμα. τσ,τσ,τσ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν δεν έχει κάποιος δίπλωμα μην φέρνεται την καταστροφή.! ούτε εγώ έχω .. χθες έκλεισα τα 18, αυτό δεν σημαίνει ό,τι είμαι κάνα τσογλάνι επειδή δεν έχω δίπλωμα η επειδή έχω δικαστήριο γι αυτό το πράγμα.. μη κρίνετε έτσι το κόσμο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αν δεν έχει κάποιος δίπλωμα μην φέρνεται την καταστροφή.! ούτε εγώ έχω .. χθες έκλεισα τα 18, αυτό δεν σημαίνει ό,τι είμαι κάνα τσογλάνι επειδή δεν έχω δίπλωμα η επειδή έχω δικαστήριο γι αυτό το πράγμα.. μη κρίνετε έτσι το κόσμο..

Σουτ τσογλανι εισαι!

:P :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα