Jump to content
thanosy

Ανήλικη παρέσυρε τροχονόμο

Recommended Posts

Μια ανήλικη μοτοσικλετίστρια, χωρίς δίπλωμα οδήγησης, τα ξημερώματα της Τετάρτης στην Ηγουμενίτσα, αντί να συμμορφωθεί με το σήμα τροχονόμου και να σταματήσει την πορεία της, προκειμένου να της γίνει έλεγχος από τους άνδρες της Τροχαίας, ανέπτυξε ταχύτητα και παρέσυρε με τη μηχανή της τον αστυνομικό που βρέθηκε στο δρόμο της!

Ευτυχώς, ο τραυματισμός του αστυνομικού δεν ήταν σοβαρός, αφού μετά την παροχή των πρώτων βοηθειών επέτρεψε στο σπίτι του. Αντίθετα, η θρασύτατη πιτσιρίκα, αλλά και ο φίλος της που ήταν συνεπιβάτης, συνελήφθησαν και μετά τη σχηματισθείσα σε βάρος τους δικογραφία οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Θεσπρωτίας.

Κακες παρεες :lipssealed: :lipssealed:

[via]

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το

παρέσυρε με τη μηχανή της τον αστυνομικό που βρέθηκε στο δρόμο της!

μου φέρνει κάτι σε αστυνομικό που πετάχτηκε στην μέση του δρόμου για να την σταματήσει...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αυτό το

μου φέρνει κάτι σε αστυνομικό που πετάχτηκε στην μέση του δρόμου για να την σταματήσει...

Αυτό δεν το ξέρουμε.. θα μπορούσε να ειναι αλήθεια.. θα μπορούσε και να μην είναι. Όμως το ότι είναι ανήλικη και οδηγούσε είναι δεδομένο..

Μια εξάμηνη με αναστολή στον "μπαμπά" θα ήταν ότι πρέπει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Όμως το ότι είναι ανήλικη και οδηγούσε είναι δεδομένο..

Μια εξάμηνη με αναστολή στον "μπαμπά" θα ήταν ότι πρέπει..

στο Γκρις? μπααα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αυτό το

Μαλλον ειναι απλα σχημα λογου παρα κατι τετοιο.

στο Γκρις? μπααα...

Ετσι θα επρεπε αλλα θα συμφωνησω με τον Παναγιωτη, στο Γκριχελαντ δεν παιζουν τετοια, δυστυχως. Βεβαια και το ανηλικη σχετικο ειναι, αν ηταν 14χρονη οκ, αν ειναι 17± ομως θα επρεπε να την ξεσκισουν και να δικαστει κανονικα για ανθρωποκτονια το σκατο. :angry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ειναι αληθεια οτι ολοι μας αρχισαμε τις βολτες οταν κλεισαμε τα 18......................

πριν μονο γαλατακι και σπιτι...........................

οι δημοσιογραφοι τι κανουν για ολα αυτα?

προτεινω παρασημοφοριση του μπατσου και κρεμασμα των παιδιων

και της μηχανης για παραδηγματισμο......................μονο γαλα πια.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ειναι αληθεια οτι ολοι μας αρχισαμε τις βολτες οταν κλεισαμε τα 18......................

πριν μονο γαλατακι και σπιτι...........................

οι δημοσιογραφοι τι κανουν για ολα αυτα?

προτεινω παρασημοφοριση του μπατσου και κρεμασμα των παιδιων

και της μηχανης για παραδηγματισμο......................μονο γαλα πια.....

Οχι φιλε, δεν αρχισαμε στα 18 τις βολτες αλλα δε γεννηθηκαμε και φονιαδες! :angry:

Ημαρτον ρε σεις, τι μενος ειναι αυτο με την αστυνομια?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οχι φιλε, δεν αρχισαμε στα 18 τις βολτες αλλα δε γεννηθηκαμε και φονιαδες! :angry:

Ημαρτον ρε σεις, τι μενος ειναι αυτο με την αστυνομια?

Συμφωνω

Οπως σε ολες τις δουλειες, υπαρχουν και καλοι και κακοι

Ελεος με αυτο το θεμα με την αστυνομια, σαν αναρχοκομουνιστες του Συριζα κανετε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αυτό το

Και ετσι να εγινε φταιει ο μπαμπακας που εδωσε τα κλειδακια στην μικρη....εκτος αν παιζει να πηρε το μηχανακι στο *ετσι* που και παλι το φταιξιμο στον γονιο ειναι δυστηχως...

Τροποποιήθηκε από τον georgis4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και ο αστυνομικός άνθρωπος είναι....

Λάθος 100% της τσιπιρίκας, δεν υπάρχουν δικαιολογίες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το "παρέσυρε" πόσο μάλλον αφού ήταν δικάβαλο απορώ πως δεν έπεσαν και αυτοί κάτω.

πως είναι λοιπόν δυνατόν μία μηχανή που την καβαλάνε δυο άτομα (άχαρη ισορροπία) να παρασέρνει έναν άνθρωπο και να μην χάνει την πορεία της για να πέσει?

λίγο θαμπό μου φαίνεται σαν δημοσιογραφική είδηση :think: , μήπως έγινε λίγο διαφορετικά το συμβάν?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το "παρέσυρε" πόσο μάλλον αφού ήταν δικάβαλο απορώ πως δεν έπεσαν και αυτοί κάτω.

πως είναι λοιπόν δυνατόν μία μηχανή που την καβαλάνε δυο άτομα (άχαρη ισορροπία) να παρασέρνει έναν άνθρωπο και να μην χάνει την πορεία της για να πέσει?

λίγο θαμπό μου φαίνεται σαν δημοσιογραφική είδηση :think: , μήπως έγινε λίγο διαφορετικά το συμβάν?

Με 4 ποδια κατω πως να πεσει το μηχανακι??Το παρεσυρε οντος ισως ακουγετε καπως αλλα για να χρειαστηκε πρωτες βοηθειες αρα τραυματισμος θα υπηρξε απο καποιου ειδους χτυπημα τελος παντων.....

Τροποποιήθηκε από τον georgis4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχω μερικες αποριες ...

οταν λεει μηχανη εννοει μεγαλου κιβισμου η κανα σκουτερ

οταν λεει παρεσυρε τον χτυπησε η τον πειρε παραμαζομα για καμια 100 μετρα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προφανως πανικοβληθηκε οταν ειδε τους αστυνομικους και εκανε οτι εκανε.

Τωρα παρεσυρε μην φανταστειτε τιποτα σοβαρο τον χτυπησε απλος [νομιζω :P ]

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
εχω μερικες αποριες ...

οταν λεει μηχανη εννοει μεγαλου κιβισμου η κανα σκουτερ

οταν λεει παρεσυρε τον χτυπησε η τον πειρε παραμαζομα για καμια 100 μετρα

Απλα υπερβολες των δημοσιογραφων.....με κανενα σκουτερακι/παπι θα ηταν και απλα τον χτυπησαν με λιγα χιλιομετρα γιαυτο και πιθανον να μην επεσαν,αλλιως σιγα μη την εβγαζε με πρωτες βοηθειες μονο ο αστυνομικος η ο οποιοσδηποτε σε παρομοια φαση...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ελα ρε παιδια σε μια κουταλια νερο πνηγεσται τον χτυπησε με τη μοτο θα επεσε/επεσαν κατω την συνελαβαν θα φαει οπιο παλουκι της αναλογει τελος...

σαν αναρχοκομουνιστες του Συριζα κανετε

δεν ειναι κακο αυτο προβλημα μας ειναι ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ελα ρε παιδια σε μια κουταλια νερο πνηγεσται τον χτυπησε με τη μοτο θα επεσε/επεσαν κατω την συνελαβαν θα φαει οπιο παλουκι της αναλογει τελος...

δεν ειναι κακο αυτο προβλημα μας ειναι ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επειδή δε ξέρουμε πλήρως την αλήθεια, κι επειδή πολλοί αστυνομικοί πετάγονται στη μέση του δρόμου και τραβάνε τα κλειδιά απ'τις μηχανές εν κινήσει ή σπρώχνουν το κλειδί στη ΟFF θέση προκειμένου να σβήσει η μηχανή νομίζω πως δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα πολύ εύκολα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επειδή δε ξέρουμε πλήρως την αλήθεια, κι επειδή πολλοί αστυνομικοί πετάγονται στη μέση του δρόμου και τραβάνε τα κλειδιά απ'τις μηχανές εν κινήσει ή σπρώχνουν το κλειδί στη ΟFF θέση προκειμένου να σβήσει η μηχανή νομίζω πως δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα πολύ εύκολα.

Mια φορα πηγαν να μου το κανουν αφου ειχα σταματησει κανονικα για ελενχο με το XR αλλα επεσε γελιο γιατι εμεινε με το κλειδι στο χερι....εβγαινε και απο την θεση ον ηταν φαγωμενο... :P :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το πιθανότερο είναι το μηχανάκι να ανήκει στον πιιτσιρικά, ο οποίος έβαλε μπροστά την πιτσιρίκα να της μάθει να οδηγεί, αυτής της έκανε σήμα ο μπάτσος μπαίνοντας μπροστά της για να της κλείσει το δρόμο μιας και βλέποντας τους να κινούνται με μικρή σχετικά ταχύτητα νόμιζε ότι τους μάγκωσε και ότι θα πάρει προαγωγή για το κατόρθωμα.

Η πιτσιρίκα σάστισε, πάτησε μπροστινό φρένο (μιας και είναι στο δεξί μας χέρι) οπότε της άνοιξε και το γκάζι ταυτόχρονα, χάνει τον έλεγχο και σκάει πάνω στο πόδι του μπάτσου ο οποίος προφανώς γρατσουνίστηκε.

Γίναν και οι τρεις μαλλιά κουβάρια και έτσι τους τσίμπησαν!!!

Άμα το καλοσκεφτείτε, είναι το πιθανότερο σενάριο!!!!!!!!!!!! :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Το πιθανότερο είναι το μηχανάκι να ανήκει στον πιιτσιρικά, ο οποίος έβαλε μπροστά την πιτσιρίκα να της μάθει να οδηγεί, αυτής της έκανε σήμα ο μπάτσος μπαίνοντας μπροστά της για να της κλείσει το δρόμο μιας και βλέποντας τους να κινούνται με μικρή σχετικά ταχύτητα νόμιζε ότι τους μάγκωσε και ότι θα πάρει προαγωγή για το κατόρθωμα.

Η πιτσιρίκα σάστισε, πάτησε μπροστινό φρένο (μιας και είναι στο δεξί μας χέρι) οπότε της άνοιξε και το γκάζι ταυτόχρονα, χάνει τον έλεγχο και σκάει πάνω στο πόδι του μπάτσου ο οποίος προφανώς γρατσουνίστηκε.

Γίναν και οι τρεις μαλλιά κουβάρια και έτσι τους τσίμπησαν!!!

Άμα το καλοσκεφτείτε, είναι το πιθανότερο σενάριο!!!!!!!!!!!! :grin:

Εσυ αδικησε ρε φιλος....τυφλα να εχει ο φωσκολος!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εσυ αδικησε ρε φιλος....τυφλα να εχει ο φωσκολος!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

να συμπληρώσω ότι αφού τους οδήγησαν στο τμήμα διαπιστώθηκε οτι η πιτσιρίκα ήταν χαμένο παιδί του αστυνομικού που είχε αρπαχθεί για υιοθεσία

ανέλαβε την υπόθεση η Νικολουλη η οποία έχει βάσιμες υποψίες οτι ο μικρός ξέρει πολλά για τον φόνο του Αλεξ στη Βεροια

to be continued

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ελεος με αυτο το θεμα με την αστυνομια, σαν αναρχοκομουνιστες του Συριζα κανετε

Το ...παίδι πρέπει να τιμωρηθεί.

Αλλά αν ψηφίζουμε Συρίζα σε χαλάει φίλε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα