Jump to content
μάθο...

Μοτοσυκλέτες που αρεσουν στο γυναικειο φυλο.

Recommended Posts

GSX-R 1000

δεν ειναι τυχαιο που οι περισσοτερες φωτογραφιες ειναι με κοπελες-μπομπες πανω :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

GSX-R 1000

δεν ειναι τυχαιο που οι περισσοτερες φωτογραφιες ειναι με κοπελες-μπομπες πανω :whistling:

Μη μπερδεύεσαι... αυτές τις βάζουν για να τσιμπάτε εσεις.... :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απο πανω μου ειναι ζωντανο παραδειγμα οτι το xr ειναι το μηχανακι που ψαχνουμε...

Υ.Γ. Τωρα που θα αλλαξουμε σταση, θα ερθει απο κατω μου...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απο πανω μου ειναι ζωντανο παραδειγμα οτι το xr ειναι το μηχανακι που ψαχνουμε...

Υ.Γ. Τωρα που θα αλλαξουμε σταση, θα ερθει απο κατω μου...

:tooth: :tooth: :tooth: μου άρεσε τόσο... που θα σου κάνω το χατήρι! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:tooth: :tooth: :tooth: μου άρεσε τόσο... που θα σου κάνω το χατήρι! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Σε κανα xrωρο θα εχω φτασει... Ετοιμασου... :whip:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:tooth: το κάναμε σάντουιτς το θέμα... :tooth:

ΥΓ: έτοιμη είμαι... να καβαλήσω το xr σου και να σε αφήσω στο δρόμο να ψάχνεσαι μόνος!

Τροποποιήθηκε από τον vaelsod

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η αληθεια ειναι οτι με τα SS τσιμπανε περισσοτερο απο ολα. Βεβαια ειναι και για τι κοπελες μιλαμε... Η καγκουρογκομενα θα ψηθει για SS. Η κυριλε για BMW ή κανα TDM (βασικα για αμαξι θα ψηθει αλλα λεμε τωρα).

Αν πας προς Εξαρχεια μερια πχ ολες ψηνονται για motard :mB_kalo_e:.

Αυτα εμφανισιακα, γιατι οταν ανεβουν, νομιζω μετρανε αλλα πραγματα...

Τα SS ειναι τιγκα αβολα, τα TDM βολικα, αλλα τα μονοκυλινδρα εχουν αλλα χαρισματα... Οι κραδασμοι και το τρεμουλο κουραζουν στα ταξιδια, αλλα κατι μου λεει οτι οταν ανεβαινουν οι στροφες, ανεβαινουν και οι καψες τους για να μην το πω αλλιως. :whistling:

Και οποιος καταλαβε καταλαβε...

Χαρακτηριστικα θυμαμαι μια φιλη πριν κανα 3αρη χρονια ειχε ανεβει στο μηχανακι φιλου και βαραγε γκαζιες (σχεδον κοφτες) και μου το ειχε πει χυμα γιατι το κανει...

Για να μην μιλησω για καθαρα διχρονα.... Εκει μπορει να λερωθει και καμια σελα.... :whistling:

Το γ@μησ@ και ψοφισε ή μου φαινεται? :blush:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω τι να πω που η γυναικα μου μ εκανε ρομπα σε συναντηση επειδη της αρεσε το Βαραντερο το Μοντεσα............. :puke: :puke: :puke:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω τι να πω που η γυναικα μου μ εκανε ρομπα σε συναντηση επειδη της αρεσε το Βαραντερο το Μοντεσα............. :puke: :puke: :puke:

Ωρε ζημιά!! :shock: :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίο θέμα.

Η απάντηση νομίζω είναι διττή.

Όταν ρωτήσεις μια γυναίκα ποια μηχανή γουστάρεις (χωρίς απαραίτητα να καταλάβει ότι θέλεις και να την αγοράσεις) τις μεγαλύτερες πιθανότητες είναι να σου απαντήσει αυτή:

Pictures_Ducati_999_photo_with_sexy_girls.jpg

Εδώ μιλάμε καθαρά με κριτήριο την ΕΜΦΑΝΙΣΗ και μόνο!!

Όταν όμως την ρωτήσεις ποια μηχανή σου αρέσει (και υπονοείς κάτω από το χαλάκι ότι σκέφτεσαι να την αγοράσεις και να την κουβαλάς σε δίαφορες βόλτες, μες στο κρύο τον αέρα/καυσαέριο και άλλα βλαβερά στοιχεία για το make-up/μαλλιά/νύχια της) τότε η παραπάνω επιλογή κατευθείαν αποχωρεί από την σκέψη της!

Αρχίζουν τα γρανάζια του μυαλού της να παίρνουν φωτιά και σκέφτεται άλλα πράγματα [status/μόδα (για να μην γίνει χαμός=εννοώ στα γυναικεία μάτια που δεν γνωρίζουν και τίποτα από της μηχανές και την ιστορία τους)-άνεση-χαλαρότητα-μέγεθος (πάντα μετράει στις γυναίκες-άσε τι λένε)]

Οπότε η σκέψη πάει ως εξής:

564px_BMW_Logo_svg.png

και καταλήγει κάπως έτσι:

401998969_if5k_N_O.jpg

Συμπέρασμα όταν είναι να αγοράσεις μηχανή: ΜΗΝ ρωτάς την γυναίκα/κοπέλα σου, θα απογοητευτείς (εκτός εάν είσαι ήδη κάτοχος ελικοφόρου)

Τροποποιήθηκε από τον dimlyb

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν απλώς περπατάμε, θα χαζέψουμε αυτή με τα πιο έντονα χρώματα που παρκαρισμένη μας κόβει τον δρόμο. Αν περάσει τάπα, δεν θα δούμε τίποτα. Αν πηγαίνει νωχελικές βόλτες πάνω κάτω στην πασαρέλα καφετεριών, αναλόγως της φασαρίας που κάνει.

Επίσης.

Τα πάντα εξαρτώνται από το πιπίνι και τα μυαλά που κουβαλάει... συνήθως δε, και την ηλικία του...

Αν παρηγορεί κάπως τον ανδρικό πληθυσμό, κάνει μεγάλη διαφορά το πώς το οδηγεί το μηχανάκι αυτός που το καβαλάει.

Αν πχ την σούπερ μηχανάρα την οδηγεί κάποιος ωσάν τον κάνγκαρα, ξεκράνωτος, ξεκάλτσωτος και γιου γκοτ δε πόιντ, συνήθως δεν μας ψαρώνει. Σιγά, στα GP πάνε πιο γρήγορα ;)

Αν φοράει το ωραίο το κρανάκι του, και το μπουφανάκι (ελάτε τώρα, όλοι ξέρουμε οτι φτιάχνει ανάστημα το μπουφάν...) και οδηγεί ωραία, ήρεμα και τεχνικά, τότε πιστέψτε με, αναδεικνύει πολύ την μηχανή του...

Για τις ηλικίες...

13-15 το πιπίνι, θα κοιτάξει το παπί με δέος! και τρόμο ίσως... και θα ψοφάει για βόλτα, από αυτές που δίνουν καλή δικαιολογία να πάρεις αγκαλιά τον τύπο από την μεγαλύτερη τάξη που σε κάνει παρέα επειδή ο ξάδελφός σου έχει ένα παπί πιο γρήγορο από το δικό του (λέμε τώρα).

15-17 το πιπίνι θα κοιτάξει το ψηλόφτερο με δέος! Βγάζει μια αγριάδα, πώς να το κάνουμε.... Εκεί κ αν πέφτει αγκάλιασμα, μιας και συνήθως δεν έχει να πατήσει πουθενά...

17-25 το πιπίνι θα στραφεί σε πιο αλήτικα μηχανάκια, τουτέστην, τα γυμνά... με αντίστοιχο "άγριο" υφάκι

25-30 το όχι και τόσο πιπίνι πια, θα το παίξει λίγο πιο ώριμα και έμπειρα, και θα κοιτάξει ΕΚΤΟΣ από τα γυμνά και τα πιο... SS

30 - 35 το όχι πια πιπίνι, θα κοιτάξει την ον-οφφ με πιο χωμάτινο λουκ, μιας και μας έφαγε την μέση το SS

35-... το πιο πιθανό είναι το όχι πια πιπίνι, να έχει πιάσει δικό της τιμόνι στο χέρι, οπότε αυτό είναι μια άλλη ιστορία..............

Αναλόγως ζωδίου, ωροσκόπου, ενδυματολογικού κώδικα και ορέξεως, θα επιλέξει μια μηχανή που ΔΕΝ θα είναι καθόλου τυχαία. Θα αντανακλά το "είναι" της οδηγού και την ψυχοσύνθεσή της.

13-15 το πιπίνι θα έχει σκούτερ ή παπί. Του αδελφού της κατα πάσα πιθανότητα

15-20 το πιπίνι θα έχει ακόμα σκούτερ ή παπί, αναβαθμισμένο όμως... θα πηγαίνει στη Σχολή και θα κάνει και τις βόλτες του

21-27 το πολύ, το όχι και τόσο πιπίνι πια, θα έχει αρχίσει να προσανατολίζεται... αναλόγως γούστων ή παρέας, θα επιλέξει μια χωμάτινη ή ασφάλτινη. Συνήθως αν πάρει ασφάλτινη, ή μικρή ss ή κανένα ον-οφφ ή γυμνό... Όχι και τόσο σύνηθες τα αλήτικα ΣΜ, μιας και οι προηγούμενες κατηγορίες καλύπτουν υπέραρκετά την ανάγκη για ταχύτητα ΚΑΙ στάιλ ή για ταξιδάκια. Τα ΣΜ για να "δείξουν" στα χέρια ενός κοριτσιού, θέλουν ή σκιλς ή λεφτά - και προτιμούμε να τα κάνουμε εξοπλισμό παρά μπλινγκ...

28-35 το όχι πια πιπίνι, θα γλυκοκοιτάζει το επόμενο λέβελ της μηχανής της - κ αν την παίρνει οικονομικά, θα δίνει μάχη να την αποκτήσει! Επίσης, θα έχει τελειοποιήσει την ειδική εκκίνηση στα φανάρια, γνωστή ως "Αδιάφορη εκκίνηση, έχοντας τα βλέμματα άλλων πάνω μας". ^_^

35-... θα έχει ξεφύγει...

*ειδική υποκατηγορία ανεξαρτήτως ηλικιών, αν και μάλλον κάπου κοντά στα 30, τοποθετείται το κορίτσι που θα αγαπήσει για λόγους στάιλ, τα κόφιρέισερ μηχανάκια, με το όλο ενδυματολογικό πακέτο. Ως γνωστόν, δν χωράει 2ος σε τέτοιες μηχανές, οπότε οδηγείται στον μονόδρομο της αγοράς!

*ελπίζω να μην θίγω καμιά κοπέλα οδηγό ή συνεπιβάτη του φόρουμ, στα πλαίσια του χαβαλέ τα έγραψα !

Τροποποιήθηκε από τον dirty_girl

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Που πατε με τα GSιδια ρε? αυτα ειναι για κανεναν παππου :mB_kalo_e:

Ελα τα κλασσικα, GSXR, Ducati, Hayabusa και καμια R1 :secret:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπορεί το θέμα να είναι νεκρανάσταση, αλλά είναι και γαμώ τα θέματα, οπότε χαλάλι.

Μόλις έδειξα το θέμα σε μια συνάδελφο και είπε BMW GS 1200,.... όχι SS, όχι FJR κτλ, όχι παπάκια.

Η δικιά μου γνώμη είναι η εξής:

Δεν έχει σημασία τόσο το φύλο ενός ανθρώπου αλλά το πόσο ξέρει από μηχανές. Υπάρχουν άνθρωποι που νιώθουν και άνθρωποι άνιωθοι.

Οι άνιωθοι θα σου πουν μια το ένα μια το άλλο, είτε είναι άντρες είτε γυναίκες. Ρωτήστε έναν κουτάκια ποια μηχανή του αρέσει, θα σου πει α) η CBR, β) η BMW γ) αυτές οι αγωνιστικές. Τι διαφορά έχει από τις απαντήσεις άσχετης κοπέλας.

Από την άλλη γυναίκες που καβαλάνε έχουν τόσο σκληροπυρινικές απόψεις όσο έχουν οι άντρες για τις μηχανές. Όσες ξέρω εγώ τουλάχιστον έτσι είναι.

Τροποποιήθηκε από τον Ellessar_GR

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοτοσυκλέτες που αρεσουν στο γυναικείο φίλο?

Όποιες έχουν εμένα οδηγό φυσικά :shades:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν απλώς περπατάμε, θα χαζέψουμε αυτή με τα πιο έντονα χρώματα που παρκαρισμένη μας κόβει τον δρόμο. Αν περάσει τάπα, δεν θα δούμε τίποτα. Αν πηγαίνει νωχελικές βόλτες πάνω κάτω στην πασαρέλα καφετεριών, αναλόγως της φασαρίας που κάνει.

......

.....

Dirty girl ζωγράφισες!!!! Εξαιρετική ανάλυση!! :rotfl: Αλλά αυτό το 25-30 όχι τόσο πιπίνι με τσάκισε... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ θα προσφέρω μια εντελώς αντίθετη οπτική γωνία στο θέμα και θα πω λόγια ...πικρά ! :lipssealed::peep:

Από προσωπική εμπειρία και από εμπειρίες φίλων έχω να πω λοιπόν ότι :

οι γκόμενες που έχουν ΚΟΛΛΗΜΑ με μηχανές, αυτοκίνητα και ομάδες ...... είναι οι πιο ηλίθιες γκόμενες.

oι μηχανόβιες - ΠΡΟΣΟΧΗ όχι αυτές που απλά οδηγούν αλλά οι ΜΗΧΑΝΟΒΙΕΣ - είναι η μόνη κατηγορία που μπορεί να ξεπεράσει τις προαναφερθείσες. :mB_kalo_e:

ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ υπάρχουν παντού οπότε μην πεταχτεί καμιά δεσποσύνη από εδώ μέσα να μου τα χώσει. :peep:

Κατά τα άλλα ψοφάνε για Ducati γιατί είναι κόκκινες και κάνουν ΜΠΑΜ ! :crazy:

Τροποποιήθηκε από τον VatraXi

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοτοσυκλέτες που αρεσουν στο γυναικείο φίλο?

Όποιες έχουν εμένα οδηγό φυσικά :shades:

Χαχαχαχαχαχα σωστός!!!!!!

Τροποποιήθηκε από τον dimitriskokk

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Xr 250...

Με σταματάνε στο φανάρι και μου λένε γ@μ@ με...Το γεγονός αυτό με έχει κουράσει οπότε τις πασάρω στον φίλο μου με την ducati

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα