Jump to content
Sign in to follow this  
ALX™

Περί αγγελιών

Recommended Posts

Οι αγγελίες έχουν πια τις κατηγορίες τους και δεν θα εμφανίζονται μέσα στα μοτοσυκλετιστικά θέματα στην πρώτη σελίδα όπως ίσχυε ως τώρα.

Μεταφέρθηκαν στην δεξιά πλευρά της πρώτης σελίδας σε ξεχωριστό δικό τους χώρο.

Ελπίζουμε για την προσοχή σας όταν καταχωρείτε μια αγγελία, να μπαίνει στην σωστή κατηγορία. :)

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

..................

αλλά πρέπει να υπάρχει ακόμα κάποιο bag καθώς δεν με δέχεται να απαντήσω σε ερώτημα φίλου στην αγγελία μου ζητώντας μου κωδικό ?? :waycon1: : :_w00t:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν υπάρχει bag. Eπίτηδες δεν αφήνει το σύστημα τις απαντήσεις :rolleyes:

Tα περαιτέρω των αγγελιών με pm οι ενδιαφερόμενοι με τον πωλητή. (για όποιον ενδιαφέρεται δηλαδή)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Δεν υπάρχει bag. Eπίτηδες δεν αφήνει το σύστημα τις απαντήσεις :rolleyes:

Tα περαιτέρω των αγγελιών με pm οι ενδιαφερόμενοι με τον πωλητή. (για όποιον ενδιαφέρεται δηλαδή)

Ναι, οκ ... αλλά αν χρειαστεί κάποιο update της τιμής, επιπλέον πληροφορία, φωτογραφία κλπ?

Πάντα φιλικά! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι, οκ ... αλλά αν χρειαστεί κάποιο update της τιμής, επιπλέον πληροφορία, φωτογραφία κλπ?

Πάντα φιλικά! :_thumbsup:

http://www.mybike.gr/index.php?act=announc...p;f=97&id=1 ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

................. update της τιμής, επιπλέον πληροφορία, αλλαγή κάποιων στοιχείων ???

Με το "συμπάθειο" αλλά με βάση την εμπειρία μου κι από άλλα forums πρέπει να υπάρχει κάποια δυνατότητα ενημέρωσης της αρχικής αγγελίας.

Συμφωνώ ότι δεν είναι σωστό το Bumping δηλαδή η ανούσια προσθήκη σχολίων απλά και μόνο για να κρατηθεί η αγγελία "ψηλά" και να έχει υψηλή αναγνωσιμότητα.

Αλλά το να είναι τελείως ... κλειστή? Why?

Think about it ...

:_thumbsup:

--------------------

υγ:

1.Νομίζω ότι δεν είναι πολύ βολικό για μία απλή επιπλέον πληροφορία (προστίθεται κάτι μικρό για να γίνει η αγγελία πιο ελκυστική) να πρέπει να "κουράσω" του διαχειριστές (δηλαδή -στην δική μου περίπτωση - κάποιος ρωτάει εάν υπάρχει ΚΑΙ βάση για τα topcase και θέλω να πω ΝΑΙ γιατί να μην μπορώ να προσθέσω αυτήν την πληροφορία απλά και χωρίς πρόθετες επιβαρύνσεις).

2.Καταλαβαίνω ότι οι αγγελίες είναι κάτι σχετικά καινούργιο στο φόρουμ και σιγά-σιγά αποκτάται εμπειρία απ' όλους (πωλητές-αγοραστές-θεατές, διαχειριστές) οπότε ελπίζω με αυτόν τον προβληματισμό να μην προσβάλλω κανέναν αλλά να βοηθήσω στην βελτίωση

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια θα το δουμε πως θα κυλισει το θεμα, εαν ομως κατι πρεπει να συμπληρωθει που δεν εβαλε καποιος αρχικα ενημερωνει συντονιστες να το προσθεσουν ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραια.... σε περιπτωση που εχει πουληθη το αντικειμενο της αγγελιας και ο πωλητης θελει να γραψει οτι πουληθηκε τι γινετε?

Γιατι προσπαθησε να το κανει ο αδερφος μου (σε μια αγγελια που ειχε βαλει) πριν 10 λεπτα αλλα δεν μπορουσε να γραψει απαντηση....

Τροποποιήθηκε από τον Miyu

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

............ και σόρυ που επανέρχομαι αλλά

Επιμένω ότι υπάρχει bug (not bag ...) καθώς και οι φωτό που είχα βάλει αρχικά στην αγγελία μου (και φαντάζομαι όχι μόνο εγώ) δεν οδηγούν σε κάποια εικόνα ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ωραια.... σε περιπτωση που εχει πουληθη το αντικειμενο της αγγελιας και ο πωλητης θελει να γραψει οτι πουληθηκε τι γινετε?

Γιατι προσπαθησε να το κανει ο αδερφος μου (σε μια αγγελια που ειχε βαλει) πριν 10 λεπτα αλλα δεν μπορουσε να γραψει απαντηση....

Νατασσα ειδοποιειτε συντονιστη να κανει την ενημερωσει και να κλειδωσει το θεμα..

............ και σόρυ που επανέρχομαι αλλά

Επιμένω ότι υπάρχει bug (not bag ...) καθώς και οι φωτό που είχα βάλει αρχικά στην αγγελία μου (και φαντάζομαι όχι μόνο εγώ) δεν οδηγούν σε κάποια εικόνα ...

Οι φωτογραφιες πλεον για να φανουν πρεπει να μπουν μεσα απο το imageshack. Λογικα τωρα εσεις ομως δεν μπορειτε να κανετε καποια επεξεργασια για να το κανετε....θα το δουμε αμεσα αυτο το θεμα και θα σας πουμε τι θα γινει...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ολα καλα παιδια αλλα γιατι αυτο?υπαρχει καποιο προβλημα η απλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΤΕ ΑΓΓΕΛΙΩΝ για οσους δεν καταλαβαν? :unsure:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλα εκαναν.. γιατι δεν μπορει ο καθενας πχ να χαλαει την αγγελια του αλλου..ειναι προτιμοτερο αυτο..μπραβο οχι οπως γινεται σε αλλα φορουμ ο καθε ανιδεος να λεει μλκς

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απλα τελειο....και δεν "ενοχλειται" κανεις πλεον :)

\Υ.Γ(ασχετο αλλά δεν το βλεπεις αλλιως) ALX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ αμεσα επειγον!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το σκεπτικό ήταν να μην βλέπει ο κόσμος που ενδιαφέρεται για κάτι, ανούσια σχόλια όπως "καλοπούλητο" "κουκλί είναι" και τα τοιαύτα.

Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι απλά στέλνει ένα pm στο δημιουργό της αγγελίας και ζητάει λεπτομέρειες. Έτσι λύνεται και το πρόβλημα που έθεσε ο ψυχογιατρός με το "έχει και βάση η βαλίτσα?" "ναι έχει" κι όλα αυτά μέσω πμ.

Βέβαια εξετάζεται η περίπτωση να έχουν την δυνατότητα edit οι δημιουργoί για προσθαφαιρέσεις στο κείμενο της αγγελίας, διόρθωση/αλλαγή τιμής κτλ

Έχουν πέσει οι σχετικές προτάσεις από τους συντονιστές προς τον διαχειριστή, βλέπουμε και τα δικά σας σχόλια και αναλόγως θα πράξουμε.

Το ζητούμενο είναι να βρεθεί ένας ωραίος τρόπος για τις αγγελίες ώστε αυτές να είναι ευανάγνωστες, να μην κουράζουν όσους ενδιαφέρονται και τις ψάχνουν με ανούσια σχόλια, αλλά και η δυνατότητα των μελών που τις καταχωρούν να τις μετατρέπουν ώστε όλοι να είναι ευχαριστημένοι! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
.............................

Έχουν πέσει οι σχετικές προτάσεις από τους συντονιστές προς τον διαχειριστή, βλέπουμε και τα δικά σας σχόλια και αναλόγως θα πράξουμε.

Το ζητούμενο είναι να βρεθεί ένας ωραίος τρόπος για τις αγγελίες ώστε αυτές να είναι ευανάγνωστες, να μην κουράζουν όσους ενδιαφέρονται και τις ψάχνουν με ανούσια σχόλια, αλλά και η δυνατότητα των μελών που τις καταχωρούν να τις μετατρέπουν ώστε όλοι να είναι ευχαριστημένοι! :)

:_rock-on:

ok!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sign in to follow this  

• Create New...