Jump to content
sotirisp

Ισπανία vs Γερμανία

Recommended Posts

Μετά τη χτεσινή επαναλαμβανόμενη συντριβή των Ρώσων από τους Ισπανούς με 3-0 υπέρ της Ισπανίας, πάμε για τελικό με Γερμανία-Ισπανία.

Τι βλέπετε σαν αποτέλεσμα;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Το ποδόσφαιρο είναι ένα άθλημα που παίζουν 22 παίχτες και στο τέλος κερδίζουν οι Γερμανοι :P

Πιστεύω ότι θα το πάρει η Γερμανία αλλά με αυτά που έχουν γίνει σε αυτό το Γιούρο ποτέ μην λες ποτέ :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντα μετά την Ελλάδα και ως γέννημα (αλλά όχι θρέμμα) Γερμανίας, πάντα υποστήριζα την Γερμανία στις μεγάλες διοργανώσεις.

Έτσι και φέτος λοιπόν, αφού η εθνικάρα μας πήρε τον πουλ.... :lipssealed: νωρίς νωρίς, υποστηρίζουμε φανατικά Germany!!!

Όσο για το τι πιστεύω...πιστεύω πως θα το πάρουν οι Γερμανοί. Όχι γιατί έχουν παίξει καμιά μπάλα ποιότητας φέτος, αλλά γιατί έχουν ουσία. Κι είχαν ουσία σε όλα τους τα ματς. Λίγες φάσεις αλλά μετατρέπονταν σε γκολ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

θα ελεγα οτι λόγω βαριας και αργης αμυνας εχουν πλεονεκτημα οι ισπανοι. και ο μπαλακ επεσε.

αλλά ειδα τι εκαναν στους πορτογαλους οποτε οντως δε χωραν προβλεψεις.

Γερμανια δεν υποστηριζω σε καμια περιπτωση. Φουλ ισπανια. θα σασ χορεψουμε ρεεεεεεεεε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
θα ελεγα οτι λόγω βαριας και αργης αμυνας εχουν πλεονεκτημα οι ισπανοι. και ο μπαλακ επεσε.

αλλά ειδα τι εκαναν στους πορτογαλους οποτε οντως δε χωραν προβλεψεις.

Γερμανια δεν υποστηριζω σε καμια περιπτωση. Φουλ ισπανια. θα σασ χορεψουμε ρεεεεεεεεε

Δεν έχω πρόβλημα μωρε. Ας το πάρει η Ισπανια. Αλλά θέλω πολλές Ισπανίδες στις κερκίδες. Να πάρουμε και λίγο μάτι :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έχω πρόβλημα μωρε. Ας το πάρει η Ισπανια. Αλλά θέλω πολλές Ισπανίδες στις κερκίδες. Να πάρουμε και λίγο μάτι :lol: :lol:

απο τις δυο ράτσες δλδ πιστευεις ότι οι ισπανιδες ειναι οι πιο όμορφες?

τώρα μαλιστα. δε νομιζω να υπάρχει χειροτερος συνδιασμος. Γερμανική μπαλα και ισπανιδα γκομενα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απο τις δυο ράτσες δλδ πιστευεις ότι οι ισπανιδες ειναι οι πιο όμορφες?

τώρα μαλιστα. δε νομιζω να υπάρχει χειροτερος συνδιασμος. Γερμανική μπαλα και ισπανιδα γκομενα

Ναι ρε εννοείται οι Ισπανίδες. Οι περισσότερες γερμανίδες είναι σαν να έχουν φάει τηγάνι στην μάπα. Και ξέρεις ε, από αυτά τα αντικολλητικά τα τεφάλ. Άσε που μόλις ξεπεράσουν τα 35-40 χρόνια γίνονται μπολντόζες. Τρανσφόρμερς κι έτς ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οταν ειδα τα προκριματικα,τους ομιλους,ελεγα θα το παρει η Ορανιε...Στα προημιτελικα και ημιτελικα ηρθαν επισης καποια "αναποδα"...Οσο για τον Τελικο ποτέ δεν γινονται προβλεψεις σε εναν Τελικο,ενα παιχνιδι ειναι και παιζουν ρολο το τσαγανό αλλά και η "μερα" που θα βρεθει μια ομαδα...να δουμε καλη μπαλα και ας κερδισει ο καλυτερος...:)

Υ.Γ.Τελικα ετσι οπως ειδα ολες τις ομαδες,εαν η Ελλαδα επαιζε οπως στα προκριματικα,πιστευω οτι φταναμε ΑΝΕΤΑ μεχρι Τελικο... :_thumbsup: Δεν επαιξαν ομως... :/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω εχω να παιξω στοιχημα απο το μουντιαλ του 2002.

Ε τωρα θα ξαναπαιξω πονταροντας στους Ισπανους!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δυσκολη επιλογη αλλα μαλλον θα πονταρω στους ισπανους...

ελπιζω να κερδισω το στοιχημα μπας και καταφερω να βγαλω σιγα σιγα το κρανος... :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
τι ποσοστα εχουν?

Ναι για πειτε για πειτε. Και εγω λεω τους ισπανους και θα παω να τους παιξω και κανα στοιχημα....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

νομιζω στην γερμανια δινουν αποδοση 3,00 και στην ισπανια 2,25 αλα δεν εγγυομαι κιολας

περισσοτερες πληροφοριες εδω http://www.betino.com/ και http://www.bet90.gr/index.php?option=com_c...2&Itemid=33

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για νικητή διοργάνωσης ο ΟΠΑΠ δίνει:

2,20 στη Γερμανία

1,50 στην Ισπανία

Για νικητή στο 90' δίνει:

3,10 Γερμανία (1)

3,10 ισοπαλία (Χ)

2,10 Ισπανία (2)

Η λογική λέει Γερμανία κατά τη γνώμη μου, αλλά επειδή δεν έχω ξεκαθαρίσει και το πόσο "καθαρές" είναι αυτές οι διοργανώσεις της UEFA κρατάω "πισινή" για την Ισπανία.

Πάντως αν οι Ισπανοί φάνε το πρώτο γκολ αναρωτιέμαι τι θα επακολουθήσει...

Αντίθετα οι Γερμανοί κυνηγάνε το παιχνίδι μέχρι τελικής πτώσεως...

Τροποποιήθηκε από τον sotirisp

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαν οπαδος και μελος της barcelona δεν υποστηριζω με τιποτα ισπανια γιατι ειμαστε ΚΑΤΑΛΑΝΟΙ και οχι ισπανοι επεισης δεν γουσταρω την γερμανια λογω προιστοριας!Αρα να μην το παρει κανενας εαν γινεται να ακυρωθει αυτο το ευρωπαικο και ειμαστε πρωταθλητες ευρωπης για αλλα τεσσερα χρονακια!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα